Zawody obsługuje firma Datasport

Festiwal Biegów Świętych Mikołajów
Toruń, 09 grudnia 2018 r.


Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 3371
Odebrało numery: 2410

Liczba opłaconych zawodników: 2570
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Odebrał
numer
1  ABRAMEK ARKADIUSZ 127121km / M40PRUSZCZ GDSEVENSPORTS BAR&RESTAURANTSPOLPOLOK 
2  ADAMCZYK ANDRZEJ 89421km / M40TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLPOLOK 
3  ADAMCZYK ARTUR 22615km / M30ŚWIESZYNOMEDPHARMAPOLPOLOK  
4  ADAMCZYK EDYTA 197210km / K35WŁADYSŁAWOWOPOLPOLOK  
5  ADAMCZYK EWELINA 168710km / K30TORUŃPOLPOLOK 
6  ADAMCZYK KAMIL 168810km / M30TORUŃPOLPOLOK 
7  ADAMCZYK PIOTR 116221km / M35WARSZAWAPOLPOLOK 
8 ADAMKIEWICZ MARIAN126221km / M60CIECHOCINEKUZDROWISKO CIECHOCINEKPOLPOLOK 
9  ADAMSKA ZOFIA 31021km / K25ZŁOTNIKIKAMIL LEŚNIAK FANPAGE TEAMPOLPOLOK 
10  ADAMUSIAK SŁAWOMIR 94821km / M40IŁAWAIŁAWA BIEGAPOLPOLOK 
11  ADRJAN DARIUSZ  10km / M55WOLA KRZYSZTOPORSKABIEGNĄCE WIEPRZEPOLPOL   
12  AFANASYEVA YANA 111921km / K18KRAKOWPOLPOLOK 
13  AGACIAK ELŻBIETA 10521km / K40RZĘCZKOWO, POW. TORUŃSKIBIEGAM BO MUSZĘ.POLPOLOK 
14  AGNIESZCZAK KATARZYNA 158510km / K25KAMIONKAKRZY KRZYŚKIPOLPOLOK 
15  ALBECKI WITOLD 146010km / M45WEJHEROWOAKKUSPOLPOLOK 
16  ALEKSANDROWICZ TOMASZ 24755km / M18CHEŁMNO69 SPOKESPOLPOLOK 
17  ALEKSY MAŁGORZATA 24065km / K40TORUŃAPATORPOLPOLOK 
18 ALICHNOWICZ DARIUSZ25075km / M40TORUŃPOLPOLOK 
19  ALSTON JAVANTI 103521km / M25BEMOWO PUSKIEPOLPOLOK  
20 AMROZIEWICZ BEATA24465km / K18KROBIAPOLPOLOK 
21  ANDERSZ RYSZARD 76621km / M50PLESZEWTEAM PLESZEWPOLPOLOK 
22  ANDRE ANNA 179610km / K25KONINANDRE TEAMPOLPOLOK 
23  ANDREJCZUK KAROLINA 206210km / K35PIŁALOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAPOLPOLOK 
24 ANDROSHCHUK ANDREY 21km / M30KIJOWUKRUKR   
25  ANDRZEJEWSKA MONIKA 21875km / K18TORUŃPOLPOLOK 
26 ANDRZEJEWSKI KRYSTIAN201610km / M35GĘBICEANDRE TEAMPOLPOLOK 
27  ANGIEL WŁADYSŁAW 137610km / M70BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPOLPOLOK 
28  ANGROT ROMUALD 100121km / M40RADOMRSSWPOLPOLOK 
29  ANTCZAK GRZEGORZ 47121km / M55PoznańDRUŻYNA SZPIKUPOLPOLOK 
30  ANTCZAK JACEK 183310km / M50TRYSZCZYN1965POLPOLOK 
31 ANTCZAK KRZYSZTOF97421km / M40KOŚCIELNA WIEŚPARKRUN KALISZPOLPOLOK 
32  ANTIPINA KSENIIA 23095km / K18BERLINGERGEROK 
33  ANTONOWICZ KATARZYNA  5km / K40STARE KUROWOPOLPOL   
34  ANUSIEWICZ PRZEMYSŁAW  21km / M45SIEDLCECZWÓRKA SIEDLCEPOLPOL   
35  ANZEL JERZY 4021km / M50BRODNICABRODNICA BIEGAPOLPOLOK 
36  ARACH DARIA 24985km / K30BYDGOSZCZPOLPOLOK 
37  ARACH PRZEMYSŁAW 24975km / M30BYDGOSZCZPOLPOLOK 
38  ARANOWSKA IRENA 93621km / K55LĘBORKPOLPOLOK 
39  ARANOWSKI PATRYK 154710km / M35LUBAWALUBAWA KOCHA BIEGAĆPOLPOLOK 
40  ARMATYS GRZEGORZ 32821km / M45DĄBROWA GÓRNICZAORANGE POLSKAPOLPOLOK 
41 ARSENIUK ANNA101921km / K35GÓRSK / ZŁAWIEŚ WIELKAT.S. OPATRUNKI TORUŃPOLPOLOK 
42 ARSZYŃSKA ANNA26625km / K40TORUŃPOLPOL  
43  ATAŁAP ARTUR 23221km / M50KOSZALINPOLPOLOK 
44  AUGUSTYN KATARZYNA  5km / K40KRAKÓWWKURW_TEAMPOLPOL   
45  AUGUSTYNIAK GRZEGORZ 27921km / M40KołobrzegNIEZŻESZONYPOLPOLOK 
46  AUKUNAS MARCIN 214210km / M25BYDGOSZCZBULLDOG ACADEMYPOLPOLOK 
47  BABKIEWICZ SZYMON 101421km / M35LUBLINPOLPOLOK 
48  BACA JUSTYNA 113821km / K25NOWA RUDALUŹNA ŁYDA TEAMPOLPOLOK 
49  BACIŃSKA KASIA  10km / K18KĘPNOPOLPOL   
50  BACZYŃSKI TOMASZ 185210km / M40DĄBRÓWKARYWAL RHCPOLPOLOK 
51  BADEŁEK ANDRZEJ 36121km / M55BIAŁOBRZEGITEAM BIAŁOBRZEGIPOLPOLOK 
52  BAGROWSKI MAREK 8221km / M55JANOWO DĄBROWA CHEŁMIŃSKAUMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGAPOLPOLOK 
53  BAGROWSKI TOMASZ  21km / M35GDAŃSKRADOŚĆ BIEGANIAPOLPOL   
54  BAGWELL DAVID 114521km / M18SEYMOURUSAUSAOK 
55  BAJER PIOTR 186810km / M30BANINORYWAL RHCPOLPOLOK 
56  BAJMLER ANNA 22335km / K40TORUNPOLPOLOK 
57  BAJRON MONIKA 27621km / K25WARSZAWAPOLPOLOK 
58  BAJSAROWICZ MARLENA 31521km / K18JELCZ-LASKOWICEWKURW_TEAMPOLPOLOK 
59  BAKALARZ MATEUSZ 5921km / M30GŁOGÓWPOLPOLOK  
60  BALCERAK MAGDALENA  5km / K40TORUŃPOLPOL   
61  BALCEREK MATEUSZ  10km / M30BYDGOSZCZSZEF KUCHNI BIEGAPOLPOL   
62  BALEWSKA IWONA 19721km / K45TORUŃSPCPOLPOLOK 
63  BAŁAJ KRZYSZTOF  10km / M18CHOJNÓWDECATHLON STRONG TEAMPOLPOL   
64  BAŁDYGA RADOSŁAW  10km / M40ELBLĄGJBBPOLPOL   
65  BAŁOS MARCIN 89521km / M25SŁOMOWOPOLPOLOK 
66 BANACH MONIKA180010km / K35POZNAŃPANCERMORSY POZNAŃPOLPOLOK 
67  BANASIAK CEZARY  5km / M40TORUŃPOLPOL   
68  BARANOWSKI ANDRZEJ  21km / M30WARSZAWATRIWAWAPOLPOL   
69  BARANOWSKI KRZYSZTOF 16321km / M18TORUŃPOLPOLOK  
70  BARAŃSKI KRZYSZTOF 134610km / M25TORUŃBIEGAM BO LUBIĘPOLPOLOK 
71  BARAŃSKI PIOTR  21km / M35PRUSZKÓWPOLPOL   
72  BARBARSKA ELŻBIETA 26521km / K45STASI LASPOLPOLOK 
73  BARBARSKI IRENEUSZ 26421km / M45POKRZYWNICAPOLPOLOK 
74  BARCIKOWSKA WIOLETTA  21km / K45ELBLĄGPOLPOL   
75  BARCZAK BARTŁOMIEJ 92321km / M25GNIEWKOWOTEAM WRACAM DO ZDROWIAPOLPOLOK 
76 BARCZYŃSKI MATEUSZ24675km / M18TORUŃVICIM POLANDPOLPOLOK 
77  BARRERA PEDRO 123721km / M25WARSZAWAPOLPOLOK 
78  BARSZCZ TOMASZ 30421km / M35BYDGOSZCZCBPOLPOLOK 
79  BARTCZAK PATRYCJA 23085km / K18GOLUB-DOBRZYŃPOLPOLOK 
80 BARTCZAK PATRYCJA194810km / K25TORUŃVICIM POLANDPOLPOLOK 
81  BARTKOWIAK MARCIN 7121km / M45GNIEZNOBIEGAM BO LUBIĘPOLPOLOK 
82  BARTKOWIAK SZYMON  10km / M30DOPIEWIECPOLPOL   
83  BARTKOWSKA ALEKSANDRA 204810km / K25SOSNOWIECDEBIUTAŃCIZEŚLĄSKAPOLPOLOK 
84 BARTKOWSKA JOLANTA22345km / K30TORUŃPOLPOLOK 
85  BARTKOWSKI MAREK 267221km / M45WARSZAWAENDURETEAMPOLPOL  
86 BARTKOWSKI MIROSŁAW264810km / M50TORUŃPOLPOL  
87  BARTKOWSKI RADOSŁAW 196910km / M35STRZELCE KRAJEŃSKIEALL PARTNERSPOLPOLOK 
88  BARTKOWSKI SŁAWOMIR 75821km / M55POZNAŃPANCERMORSY POZNAŃPOLPOLOK 
89  BARTOSIŃSKI MARIUSZ 95721km / M45WARSZAWAPOLPOLOK  
90  BARTOSZEWICZ MICHAŁ 102421km / M18TORUŃPOLPOLOK 
91  BARTOSZYŃSKI DOMINIK 25085km / M30RYPINBASKET RYPINPOLPOLOK 
92  BARTOSZYŃSKI MARCIN  10km / M40TORUŃRAW-STUDIO REKLAMYPOLPOL   
93  BARWINSKI PIOTR 113921km / M40MARKINEON TEAMPOLPOLOK 
94  BARYLSKI GRZEGORZ 33121km / M40WITNICAPOLPOLOK  
95  BASIŃSKI JAKUB  10km / M18POZNAŃRUKIPOLPOL   
96 BATA EWA125221km / K40TORUŃPOLPOLOK 
97  BĄCZKIEWICZ ZBIGNIEW 110021km / M30TORUŃSZTAJFA GOŁAŚ BIKESPOLPOLOK 
98 BĄCZKOWSKA AGNIESZKA212310km / K35PIŁAPOLPOLOK 
99  BĄCZKOWSKI SŁAWOMIR 186010km / M35GRUDZIĄDZV RUNNERPOLPOLOK 
100 BĄK BOGDAN22375km / M60BYDGOSZCZ-POLPOLOK 
101 BĄK EMILIA 38021km / K18KOZIEGŁOWYPOLPOLOK 
102  BĄK KAMILA 11421km / K40OSIEK NAD NOTECIĄKLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEKPOLPOLOK 
103  BĄK MACIEJ 78221km / M45WARSZAWAORANGE POLSKAPOLPOLOK 
104  BĄKIEWICZ ARTUR 121521km / M25LUBICZPOLPOLOK 
105 BEDNARCZUK ŁUKASZ200310km / M25ROŻNOWOMONAR ROŻNOWICE 34POLPOLOK  
106 BEDNAREK KAMIL 10km / M25TORUŃPOLPOL   
107 BEDNAREK KAMIL264010km / M25TORUŃPOLPOL  
108  BEDNARZ SŁAWOMIR 63621km / M30CHODZIEŻPOLPOLOK 
109 BEHRING ANNA22025km / K30TORUŃPOLPOLOK 
110  BEJGIER EDMUND 59921km / M50OSIELSKOBIEGAM Z DĘBAMI OSIELSKOPOLPOLOK 
111  BELSKA JUDYTA  5km / K30CHEŁMNOPOLPOL   
112  BEM WOJCIECH 201710km / M30TORUŃMYTATYPOLPOLOK 
113 BENDLEWSKI TOMASZ24775km / M50MROWINOASSECO ACITVE TEAMPOLPOLOK  
114 BENDLEWSKI TOMASZ 5km / M50MROWINOASSECO ACITVE TEAMPOLPOL   
115  BERENDT MARIUSZ 57921km / M40TORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLPOLOK 
116  BEREŚ MARCIN 90421km / M35BYDGOSZCZHARPAGAN JRZESZOWPOLPOLOK 
117  BERGONZELLI ANDREA 163810km / M35POZNANINGLORIUS RUNNERSPOLPOLOK 
118  BERING JAKUB  10km / M18TORUŃPOLPOL   
119  BERNACIAK MATEUSZ 267410km / M25MOGILNOMOGILNO TEAMPOLPOL  
120  BERNAT PAWEŁ 28421km / M40WARSZAWAPOLPOLOK 
121  BESSER PIOTR 24121km / M45WARSZAWAORANGE POLSKAPOLPOLOK 
122  BEWICZ PIOTR  10km / M30ŚLESINPOLPOL   
123  BĘBENEK KRYSTYNA 201810km / K40WARSZAWAPOLPOLOK 
124  BĘTKOWSKI PIOTR 95621km / M30WARSZAWAKAMIL LEŚNIAK FANPAGE TEAMKENKENOK 
125  BIAŁCZYK MARIUSZ 180310km / M40PIŁALOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAPOLPOLOK 
126  BIEGAŁA AGNIESZKA  5km / K30INOWROCŁAWBIEGAM BO LUBIĘPOLPOL   
127  BIEGAŃSKI ŁUKASZ 38521km / M40RYPIN-POLPOLOK 
128  BIELAWSKI KRZYSZTOF 136410km / M25TORUŃMAM W TO WYBIEGANEPOLPOLOK 
129  BIELAWSKI SEBASTIAN 133521km / M40KOWALEPOLPOLOK 
130  BIELAWSKI SEBASTIAN  21km / M40KOWALEPOLPOL   
131  BIELECKI MIRMIŁ 45521km / M40GARBÓW1978POLPOLOK 
132  BIELECKI TOMASZ  21km / M18SZCZYTNIKI DUCHOWNEKUZYNI ATHLETICPOLPOL   
133  BIELICKI PIOTR 24635km / M30BRODNICAPOLPOLOK 
134  BIELINSKA NATALIA 26755km / K18MARKUSYPOLPOL  
135  BIELIŃSKI DOMINIK  21km / M25NOWENB TEAMPOLPOL   
136  BIELIŃSKI DOMINIK 89021km / M25NOWEAMBITIOUS RUNNERS TEAM/ NB TEAMPOLPOLOK 
137  BIELIŃSKI MATEUSZ 189410km / M18TORUŃDOM SUSHIPOLPOLOK 
138 BIEŃKOWSKA ANNA204510km / K30TOMASZEWOPOLPOLOK 
139  BIEŃKOWSKI STANISŁAW 202310km / M35OBÓRKIPOLPOLOK 
140  BIERNAT AGNIESZKA 18221km / K25WARSZAWAKOSMICZNE MUMINKIPOLPOLOK 
141  BINASZEWSKI ADAM 9621km / M35TORUŃPOLPOLOK 
142  BINKOWSKI MATEUSZ 42821km / M25TORUŃPOLPOLOK 
143  BIRCH CONSTANCE 87621km / K25WARSZAWAPOLPOLOK 
144  BISSET IAN 165410km / M40TWICKENHAMENGLISHRUNNINGGBRGBROK 
145  BLEJWAS KARINA 22475km / K30WRZEŚNIAPOLPOLOK 
146  BLEJWAS ŁUKASZ 15495km / M30WRZEŚNIAPOLPOLOK 
147  BLUKACZ GRZEGORZ 34621km / M45TORUŃPOLPOLOK 
148  BŁACHNIO MACIEJ 68921km / M40UJAZDORANGE POLSKAPOLPOLOK 
149 BŁASZCZYK BARTŁOMIEJ210210km / M55POZNAŃPOLPOLOK 
150  BŁASZKIEWICZ ANNA  5km / K18OSTRÓDAPOLPOL   
151  BŁASZKIEWICZ FILIP  21km / M18TORUNPOLPOL   
152  BŁAUCIAK KRZYSZTOF 14321km / M35TORUŃ-POLPOLOK  
153  BŁAŻEJEWSKA KAROLINA 22195km / K40ŚWIECIEPOLPOLOK  
154 BŁAŻEJEWSKA MAŁGORZATA163310km / K40ELBLĄGELBLĄGBIEGAPOLPOLOK 
155  BŁAŻEJEWSKI DARIUSZ 22185km / M50ŚWIECIEKLUB HDK ŚWIECIEPOLPOLOK  
156  BŁOŃSKI DARIUSZ 33521km / M50TORUŃRC MŁYNIECPOLPOLOK 
157  BŁOŃSKI KRZYSZTOF 166710km / M60POZNAŃKIMRUNNERSPOLPOLOK 
158  BOBROWSKI MARCIN 84221km / M35BYDGOSZCZPOLPOLOK 
159  BOCHUŻYŃSKI MACIEJ 58621km / M45TORUŃSTUDIO REKLAMY POPROSTUPOLPOLOK 
160  BOCZEK MARCIN 171810km / M40WROCŁAWSAMOSADPOLPOLOK  
161  BODEK MAŁGORZATA 24035km / K18ŁYSZKOWICEPOLPOLOK 
162  BODNAR JAN 22321km / M60TORUN-POLPOLOK 
163  BOGACIUK MAGDALENA 58121km / K30CIECHOCINEKPOLPOLOK 
164  BOGACKI ADAM  5km / M40ŁASKRAJSPORT ACTIVEPOLPOL   
165  BOGACKI SŁAWEK 36921km / M45BRZOZÓWKA#ULTRAVEGEWALKERPOLPOLOK 
166  BOGALECKI KUBA  21km / M18TORUŃPOLPOL   
167  BOGALECKI MAREK 206310km / M60GDAŃSKSAFE SPORT TEAMPOLPOLOK  
168 BOGDAŃSKA KATARZYNA22575km / K18PŁOCK-POLPOLOK 
169  BOGUMIŁOW MARCIN  21km / M30SŁUPSKNIGHT RUNNERS SŁUPSKPOLPOL   
170  BOGUSLAWSKA KAROLINA  21km / K25TCZEWGOCZSQUADPOLPOL   
171  BOGUSŁAWSKI MARCIN 151710km / M30TORUŃPOLPOLOK 
172  BOGUTA KATARZYNA 182910km / K40GRUDZIĄDZSP 8 GRUDZIĄDZ/STOMIL TRAININGPOLPOLOK 
173  BOGUTA MAREK 96721km / M40GRUDZIĄDZMEKRO/WISŁA/STOMILTRPOLPOLOK 
174 BOIŃSKA ALDONA24525km / K30NAKŁO NAD NOTECIĄPOLPOLOK 
175  BOJAKOWSKI TOMASZ 158310km / M45TORUŃTBMPOLPOLOK 
176  BOJARSKA AGNIESZKA 98721km / K40PŁOCKPOLPOLOK 
177  BONA AGNIESZKA  5km / K18JEŻEWOPOLPOL   
178  BONECKA RENATA 53921km / K35LEGNICAFITNESS PIEKARY LEGNICAPOLPOLOK 
179  BONIECKI DAMIAN 87321km / M30TORUŃHRMAX TEAMPOLPOLOK 
180 BONIECKI PIOTR263421km / M45TORUŃJW 1440 GEOFRAFIA WOJSKOWAPOLPOL  
181 BONIEWICZ ALEKSANDRA139310km / K35TORUŃPOLPOLOK 
182  BONIKOWSKI TOMASZ  21km / M45GRODZISK MAZPOLPOL   
183  BOŃCZYK STANISŁAW 13621km / M35WARSZAWATASOWANIEPOLPOLOK 
184  BORKOWSKA EWELINA 21465km / K30ALEKSANDRÓW KUJAWKIPOLPOLOK 
185 BORKOWSKA WIKTORIA 10km / K15BRZEŚĆ KUJAWSKIPOLPOL   
186  BORKOWSKI JERZY 45410km / M50GDYNIAPOLPOLOK 
187  BORKOWSKI MICHAŁ  5km / M18ŁABISZYNPOLPOL   
188  BOROCH DAWID 120221km / M35TORUŃMOC W SŁABOŚCI SIĘ DOSKONALIPOLPOLOK 
189  BOROWICZ MACIEJ 23515km / M65POZNAŃQUAY POZNAŃPOLPOLOK 
190  BOROWICZ MARCIN 24421km / M40POZNAŃQUAY POZNAŃPOLPOLOK 
191  BOROWICZ PAULINA 143310km / K35POZNAŃQUAY POZNAŃPOLPOLOK 
192  BOROWIEC BARTEK 97821km / M35WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOK 
193  BOROWIECKI FILIP 207210km / M15ŁÓDŹPOLPOLOK 
194  BORUSZEWSKI SZYMON 21845km / M18PIASKI-POLPOLOK 
195  BORUTA MATEUSZ 119321km / M35POZNAŃDZIKI Z MORASKAPOLPOLOK 
196 BOSEK ROBERT31921km / M35WARSZAWAORANGE POLSKAPOLPOLOK 
197  BOSIŃSKI JAROSŁAW 65821km / M50MARKIPOLPOLOK 
198  BRAC GRAZYNA 179410km / K60GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
199  BRAC MARIAN 179510km / M60GRUDZIĄDZGRUPA WBPOLPOLOK 
200 BRACH AGNIESZKA194110km / K18TORUNPOLPOLOK 
201  BRACHOWSKI PIOTR 141610km / M25WĄBRZEŹNO-POLPOLOK 
202  BRAKSATOR EMIL 85621km / M25PIŁAPOLPOLOK 
203 BRANDYKOWSKA KINGA 5km / K30TORUŃ-POLPOL   
204 BRATKOWSKI WŁODZIMIERZ151010km / M50GŁOGOWOPOLPOL  
205  BREWINSKA MAGDALENA 22695km / K30TORUŃBRAKPOLPOLOK 
206  BRĘK ANNA 67121km / K30KÓRNIKSMAKOSZE PIWAPOLPOLOK 
207  BRILLOWSKI KRZYSZTOF 78721km / M45TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLPOLOK 
208  BRODA SZYMON 23875km / M18JABŁONOWO POMORSKIEPOLPOLOK 
209  BRODZIK ZENON 29821km / M55OLSZTYNPOLPOLOK 
210  BRONISZ KRZYSZTOF 128421km / M55NIEMCZNIEZRZESZONYPOLPOLOK 
211 BROWN JENNIFER 109721km / K40APOPAINTED T-SHIRT CREWUSAUSAOK 
212 BRUDNICKI PAWEŁ154010km / M25TORUŃSOHBI TEAMPOLPOLOK 
213  BRUKARZEWICZ MACIEJ 191610km / M30TORUŃPOLPOLOK 
214  BRUNKE TOMASZ 48121km / M45BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPOLPOLOK 
215  BRUZDA TOMASZ 1921km / M40DUCHNICEOŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAPOLPOLOK 
216  BRUZDOWSKI TOMASZ  10km / M30TORUŃPOLPOL   
217  BRYDA MAGDALENA 103821km / K30TORUNPOLPOLOK 
218  BRYJA ROBERT 267721km / M50BYDGOSZCZPOLPOL  
219  BRYK RAFAŁ 35221km / M30TORUŃPOLPOLOK 
220  BRYŚ GOSIA 22855km / K18WARSZAWAKOSMICZNE MUMINKIPOLPOLOK  
221  BRZESKA EWA 158110km / K25STRZELCE KRAJEŃSKIEWIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEPOLPOLOK 
222  BRZESKA JOLANTA 71721km / K55RADOMBIEGIEM RADOM!POLPOLOK 
223  BRZESKI MACIEJ 210610km / M30PAPOWO TORUŃSKIELINKSPOTPOLPOLOK 
224  BRZESKI MIROSŁAW 71621km / M60RADOMBIEGIEM RADOM!POLPOLOK 
225  BRZEZIŃSKA BARBARA 36821km / K50GDYNIAPARKRUN GDYNIAPOLPOLOK 
226 BRZEŹNIAK DOROTA23655km / K40WROCŁAWSENSO UNICOPOLPOLOK  
227  BRZOZOWSKA IWONA 21921km / K45UNISŁAWPOLPOLOK 
228 BRZOZOWSKA IWONA22565km / K30KURKOCINGREENSKY-KALINOSIEPOLPOLOK 
229  BRZOZOWSKI ANDRZEJ 23721km / M60ZAMOŚĆADIDAS RUNNERS WARSAWPOLPOLOK 
230  BRZÓSKIEWICZ RAFAŁ 210310km / M30TORUŃHRMAX TEAMPOLPOLOK 
231 BRZYKCY ROBERT26365km / M40TORUŃPOLPOL  
232  BRZYSZCZ KRZYSZTOF 171510km / M30SOPOTACTIVE LIFEPOLPOLOK 
233  BUCHA JÁN 263010km / M60ČADCAKKM ČADCASVKSVK  
234  BUCIOR-WENSIERSKA ALEKSANDRA 149210km / K30WEJHEROWOPOLPOLOK 
235  BUCZKO MAGDALENA 5721km / K25OSIEK NAD NOTECIĄPOLPOLOK 
236 BUCZYŃSKA MIROSŁAWA24135km / K50TORUŃPOLPOLOK 
237  BUDKA AGNIESZKA 158710km / K40KOŁOPOLPOLOK 
238  BUDNIK JOANNA  5km / K40TORUŃPOLPOL   
239 BUDYCH AREK128821km / M35WRONKIPOLPOLOK 
240  BUDZIAK MIROSŁAWA 109621km / K40DABRÓWKA NOWAGARDENFLORA MTB TEAMPOLPOLOK  
241  BUDZICH MAGDALENA 49521km / K25TORUŃPOLPOLOK 
242  BUDZYŃSKI TOMASZ 36321km / M40TORUŃRYWAL RHCPOLPOLOK 
243 BUGAJEWSKI JANUSZ 5km / M55PŁOŃSKKB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPOLPOL   
244  BUHROVYI VASYL 18421km / M60CHERNIHIVATLANT V2UKRUKROK 
245  BUJAK ALEKSANDRA  21km / K18BOLSZEWOKMB BOLSZEWOPOLPOL   
246  BUJAK WOJCIECH 147810km / M35SŁUPNOPOLPOLOK 
247  BUKOWSKA KAROLINA 21715km / K30TORUŃPOLPOLOK 
248  BUKOWSKI KRZYSZTOF 200410km / M50INOWROCŁAWBBL INOWROCŁAWPOLPOLOK 
249  BUKOWSKI MACIEJ 132521km / M30INOWROCŁAWSPORT4LIFEPOLPOLOK 
250 BULIK BOŻENA22085km / K30WARSZAWAPOLPOLOK 
251 BULIK EWELINA22215km / K30WARSZAWAPOLPOLOK 
252  BURBULIS AGNIESZKA 207510km / K35PIŁALOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAPOLPOLOK 
253  BURNA IWETA 144110km / K45PŁOCKKAJA TEAMPOLPOLOK 
254  BURY TOMASZ  21km / M30BYDGOSZCZPOLPOL