Zawody obsługuje firma Datasport

Festiwal Biegów Świętych Mikołajów
Toruń, 09 grudnia 2018 r.


Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 3371
Odebrało numery: 2410

Liczba opłaconych zawodników: 2570
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1  ABRAMEK ARKADIUSZ 127121km / M40PRUSZCZ GDSEVENSPORTS BAR&RESTAURANTSOK 
2  ADAMCZYK ANDRZEJ 89421km / M40TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSOK 
3  ADAMCZYK ARTUR 22615km / M30KLESZCZEWO KOŚCIERSKIEMEDPHARMAOK  
4  ADAMCZYK EDYTA 197210km / K35WŁADYSŁAWOWOOK  
5  ADAMCZYK EWELINA 168710km / K30TORUŃOK 
6  ADAMCZYK KAMIL 168810km / M30TORUŃOK 
7  ADAMCZYK PIOTR 116221km / M35WARSZAWAOK 
8 ADAMKIEWICZ MARIAN126221km / M60CIECHOCINEKUZDROWISKO CIECHOCINEKOK 
9  ADAMSKA ZOFIA 31021km / K25ZŁOTNIKIKAMIL LEŚNIAK FANPAGE TEAMOK 
10  ADAMUSIAK SŁAWOMIR 94821km / M40IŁAWAIŁAWA BIEGAOK 
11  ADRJAN DARIUSZ  10km / M55WOLA KRZYSZTOPORSKABIEGNĄCE WIEPRZE   
12  AFANASYEVA YANA 111921km / K18KRAKOWOK 
13  AGACIAK ELŻBIETA 10521km / K40RZĘCZKOWO, POW. TORUŃSKIBIEGAM BO MUSZĘ.OK 
14  AGNIESZCZAK KATARZYNA 158510km / K25KAMIONKAKRZY KRZYŚKIOK 
15  ALBECKI WITOLD 146010km / M45WEJHEROWOAKKUSOK 
16  ALEKSANDROWICZ TOMASZ 24755km / M18CHEŁMNO69 SPOKESOK 
17  ALEKSY MAŁGORZATA 24065km / K40TORUŃAPATOROK 
18 ALICHNOWICZ DARIUSZ25075km / M40TORUŃOK 
19  ALSTON JAVANTI 103521km / M25BEMOWO PUSKIEOK  
20 AMROZIEWICZ BEATA24465km / K18KROBIAOK 
21  ANDERSZ RYSZARD 76621km / M50PLESZEWTEAM PLESZEWOK 
22  ANDRE ANNA 179610km / K25KONINANDRE TEAMOK 
23  ANDREJCZUK KAROLINA 206210km / K35PIŁALOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAOK 
24 ANDROSHCHUK ANDREY 21km / M30KYIV   
25  ANDRZEJEWSKI KRYSTIAN 201610km / M35PROCYŃANDRE TEAMOK 
26  ANDRZEJEWSKA MONIKA 21875km / K18TORUŃOK 
27  ANGIEL WŁADYSŁAW 137610km / M70BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZOK 
28  ANGROT ROMUALD 100121km / M40RADOMRSSWOK 
29  ANTCZAK GRZEGORZ 47121km / M55PoznańDRUŻYNA SZPIKUOK 
30  ANTCZAK JACEK 183310km / M50TRYSZCZYN1965OK 
31 ANTCZAK KRZYSZTOF97421km / M40KOŚCIELNA WIEŚPARKRUN KALISZOK 
32  ANTIPINA KSENIIA 23095km / K18BERLINOK 
33  ANTONOWICZ KATARZYNA  5km / K40STARE KUROWO   
34  ANUSIEWICZ PRZEMYSŁAW  21km / M45SIEDLCECZWÓRKA SIEDLCE   
35  ANZEL JERZY 4021km / M50BRODNICABRODNICA BIEGAOK 
36  ARACH DARIA 24985km / K30BYDGOSZCZOK 
37  ARACH PRZEMYSŁAW 24975km / M30BYDGOSZCZOK 
38  ARANOWSKA IRENA 93621km / K55LĘBORKOK 
39  ARANOWSKI PATRYK 154710km / M35LUBAWALUBAWA KOCHA BIEGAĆOK 
40  ARMATYS GRZEGORZ 32821km / M45DĄBROWA GÓRNICZAORANGE POLSKAOK 
41 ARSENIUK ANNA101921km / K35GÓRSK / ZŁAWIEŚ WIELKAT.S. OPATRUNKI TORUŃOK 
42 ARSZYŃSKA ANNA26625km / K40TORUŃ  
43  ATAŁAP ARTUR 23221km / M50KOSZALINOK 
44  AUGUSTYN KATARZYNA  5km / K40KRAKÓWWKURW_TEAM   
45  AUGUSTYNIAK GRZEGORZ 27921km / M40KołobrzegNIEZŻESZONYOK 
46  AUKUNAS MARCIN 214210km / M25BYDGOSZCZBULLDOG ACADEMYOK 
47  BABKIEWICZ SZYMON 101421km / M35LUBLINOK 
48  BACA JUSTYNA 113821km / K25NOWA RUDALUŹNA ŁYDA TEAMOK 
49  BACIŃSKA KASIA  10km / K18KĘPNO   
50  BACZYŃSKI TOMASZ 185210km / M40DĄBRÓWKARYWAL RHCOK 
51  BADEŁEK ANDRZEJ 36121km / M55BIAŁOBRZEGITEAM BIAŁOBRZEGIOK 
52  BAGROWSKI MAREK 8221km / M55DĄBROWA CHEŁMIŃSKAUMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGAOK 
53  BAGROWSKI TOMASZ  21km / M35GDAŃSKRADOŚĆ BIEGANIA   
54  BAGWELL DAVID 114521km / M18SEYMOUROK 
55  BAJER PIOTR 186810km / M30BANINORYWAL RHCOK 
56  BAJMLER ANNA 22335km / K40TORUŃOK 
57  BAJRON MONIKA 27621km / K25WARSZAWAOK 
58  BAJSAROWICZ MARLENA 31521km / K18JELCZ-LASKOWICEWKURW_TEAMOK 
59  BAKALARZ MATEUSZ 5921km / M30GŁOGÓWOK  
60  BALCERAK MAGDALENA  5km / K40TORUŃ   
61  BALCEREK MATEUSZ  10km / M30BYDGOSZCZSZEF KUCHNI BIEGA   
62  BALEWSKA IWONA 19721km / K45TORUŃSPCOK 
63  BAŁAJ KRZYSZTOF  10km / M18WARSZAWADECATHLON STRONG TEAM   
64 BAŁDYGA RADOSŁAW 10km / M40ELBLĄGJBB   
65  BAŁOS MARCIN 89521km / M25SŁOMOWOOK 
66 BANACH MONIKA180010km / K35POZNAŃPANCERMORSY POZNAŃOK 
67  BANASIAK CEZARY  5km / M40TORUŃ   
68  BARANOWSKI ANDRZEJ  21km / M30WARSZAWATRIWAWA   
69  BARANOWSKI KRZYSZTOF 16321km / M18TORUŃOK  
70  BARAŃSKI KRZYSZTOF 134610km / M25TORUŃBIEGAM BO LUBIĘOK 
71  BARAŃSKI PIOTR  21km / M35PRUSZKÓW   
72  BARBARSKA ELŻBIETA 26521km / K45STASI LASOK 
73  BARBARSKI IRENEUSZ 26421km / M45POKRZYWNICAOK 
74  BARCIKOWSKA WIOLETTA  21km / K45ELBLĄG   
75  BARCZAK BARTŁOMIEJ 92321km / M25GNIEWKOWOTEAM WRACAM DO ZDROWIAOK 
76 BARCZYŃSKI MATEUSZ24675km / M18TORUŃVICIM POLANDOK 
77  BARRERA PEDRO 123721km / M25WARSZAWAOK 
78  BARSZCZ TOMASZ 30421km / M35BYDGOSZCZCBOK 
79  BARTCZAK PATRYCJA 23085km / K18GOLUB-DOBRZYŃOK 
80 BARTCZAK PATRYCJA194810km / K25TORUŃVICIM POLANDOK 
81  BARTKOWIAK MARCIN 7121km / M45GNIEZNOBIEGAM BO LUBIĘOK 
82  BARTKOWIAK SZYMON  10km / M30DOPIEWIEC   
83  BARTKOWSKA ALEKSANDRA 204810km / K25SOSNOWIECDEBIUTAŃCIZEŚLĄSKAOK 
84 BARTKOWSKA JOLANTA22345km / K30TORUŃOK 
85  BARTKOWSKI MAREK 267221km / M45WARSZAWAENDURETEAM  
86 BARTKOWSKI MIROSŁAW264810km / M50TORUŃ  
87  BARTKOWSKI RADOSŁAW 196910km / M35STRZELCE KRAJEŃSKIEALL PARTNERSOK 
88  BARTKOWSKI SŁAWOMIR 75821km / M55POZNAŃPANCERMORSY POZNAŃOK 
89  BARTOSIŃSKI MARIUSZ 95721km / M45WARSZAWAOK  
90  BARTOSZEWICZ MICHAŁ 102421km / M18TORUŃOK 
91  BARTOSZYŃSKI DOMINIK 25085km / M30RYPINBASKET RYPINOK 
92  BARTOSZYŃSKI MARCIN  10km / M40TORUŃRAW-STUDIO REKLAMY   
93  BARWINSKI PIOTR 113921km / M40MARKINEON TEAMOK 
94  BARYLSKI GRZEGORZ 33121km / M40WITNICAOK  
95  BASIŃSKI JAKUB  10km / M18POZNAŃRUKI   
96 BATA EWA125221km / K40TORUŃOK 
97  BĄCZKIEWICZ ZBIGNIEW 110021km / M30TORUŃSZTAJFA GOŁAŚ BIKESOK 
98 BĄCZKOWSKA AGNIESZKA212310km / K35PIŁAOK 
99  BĄCZKOWSKI SŁAWOMIR 186010km / M35GRUDZIĄDZV RUNNEROK 
100 BĄK BOGDAN22375km / M60BYDGOSZCZ-OK 
101 BĄK EMILIA 38021km / K18KOZIEGŁOWYOK 
102  BĄK KAMILA 11421km / K40OSIEK NAD NOTECIĄKLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEKOK 
103  BĄK MACIEJ 78221km / M45WARSZAWAORANGE POLSKAOK 
104  BĄKIEWICZ ARTUR 121521km / M25LUBICZOK 
105 BEDNARCZUK ŁUKASZ200310km / M25ROŻNOWOMONAR ROŻNOWICE 34OK  
106 BEDNAREK KAMIL 10km / M25TORUŃ   
107 BEDNAREK KAMIL264010km / M25TORUŃ  
108  BEDNARZ SŁAWOMIR 63621km / M30CHODZIEŻOK 
109 BEHRING ANNA22025km / K30TORUŃOK 
110  BEJGIER EDMUND 59921km / M50OSIELSKOBIEGAM Z DĘBAMI OSIELSKOOK 
111  BELSKA JUDYTA  5km / K30CHEŁMNO   
112  BEM WOJCIECH 201710km / M30TORUŃMYTATYOK 
113 BENDLEWSKI TOMASZ24775km / M50MROWINOASSECO ACITVE TEAMOK  
114 BENDLEWSKI TOMASZ 5km / M50MROWINOASSECO ACITVE TEAM   
115  BERENDT MARIUSZ 57921km / M40TORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYOK 
116  BEREŚ MARCIN 90421km / M35BYDGOSZCZHARPAGAN JRZESZOWOK 
117  BERGONZELLI ANDREA 163810km / M35POZNANINGLORIUS RUNNERSOK 
118  BERING JAKUB  10km / M18TORUŃ   
119  BERNACIAK MATEUSZ 267410km / M25MOGILNOMOGILNO TEAM  
120  BERNAT PAWEŁ 28421km / M40WARSZAWAOK 
121  BESSER PIOTR 24121km / M45WARSZAWAORANGE POLSKAOK 
122  BEWICZ PIOTR  10km / M30ŚLESIN   
123  BĘBENEK KRYSTYNA 201810km / K40WARSZAWAOK 
124  BĘTKOWSKI PIOTR 95621km / M30WARSZAWAKAMIL LEŚNIAK FANPAGE TEAMOK 
125 BIAŁCZYK MARIUSZ180310km / M40PIŁALOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAOK 
126  BIEGAŁA AGNIESZKA  5km / K30INOWROCŁAWBIEGAM BO LUBIĘ   
127  BIEGAŃSKI ŁUKASZ 38521km / M40RYPIN-OK 
128  BIELAWSKI KRZYSZTOF 136410km / M25TORUŃMAM W TO WYBIEGANEOK 
129  BIELAWSKI SEBASTIAN 133521km / M40KOWALEOK 
130  BIELAWSKI SEBASTIAN  21km / M40KOWALE   
131  BIELECKI MIRMIŁ 45521km / M40LUBLIN1978OK 
132  BIELECKI TOMASZ  21km / M18GNIEZNOKUZYNI ATHLETIC   
133  BIELICKI PIOTR 24635km / M30BRODNICAOK 
134  BIELINSKA NATALIA 26755km / K18MARKUSY  
135  BIELIŃSKI DOMINIK  21km / M25NOWENB TEAM   
136  BIELIŃSKI DOMINIK 89021km / M25NOWEAMBITIOUS RUNNERS TEAM/ NB TEAMOK 
137  BIELIŃSKI MATEUSZ 189410km / M18TORUŃDOM SUSHIOK 
138 BIEŃKOWSKA ANNA204510km / K30OSIEKOK 
139  BIEŃKOWSKI STANISŁAW 202310km / M35OBÓRKIOK 
140  BIERNAT AGNIESZKA 18221km / K25WARSZAWAKOSMICZNE MUMINKIOK 
141  BINASZEWSKI ADAM 9621km / M35TORUŃOK 
142  BINKOWSKI MATEUSZ 42821km / M25TORUŃOK 
143  BIRCH CONSTANCE 87621km / K25WARSZAWAOK 
144  BISSET IAN 165410km / M40TWICKENHAMENGLISHRUNNINGOK 
145  BLEJWAS KARINA 22475km / K30WRZEŚNIAOK 
146  BLEJWAS ŁUKASZ 15495km / M30WRZEŚNIAOK 
147  BLUKACZ GRZEGORZ 34621km / M45TORUŃOK 
148  BŁACHNIO MACIEJ 68921km / M40UJAZDORANGE POLSKAOK 
149 BŁASZCZYK BARTŁOMIEJ210210km / M55POZNAŃOK 
150  BŁASZKIEWICZ ANNA  5km / K18OSTRÓDA   
151  BŁASZKIEWICZ FILIP  21km / M18POZNAŃ   
152  BŁAUCIAK KRZYSZTOF 14321km / M35TORUŃ-OK  
153  BŁAŻEJEWSKI DARIUSZ 22185km / M50ŚWIECIEKLUB HDK ŚWIECIEOK  
154  BŁAŻEJEWSKA KAROLINA 22195km / K40ŚWIECIEOK  
155 BŁAŻEJEWSKA MAŁGORZATA163310km / K40ELBLĄGELBLĄGBIEGAOK 
156  BŁOŃSKI DARIUSZ 33521km / M50TORUŃRC MŁYNIECOK 
157  BŁOŃSKI KRZYSZTOF 166710km / M60POZNAŃKIMRUNNERSOK 
158  BOBROWSKI MARCIN 84221km / M35BYDGOSZCZOK 
159  BOCHUŻYŃSKI MACIEJ 58621km / M45TORUŃSTUDIO REKLAMY POPROSTUOK 
160  BOCZEK MARCIN 171810km / M40WROCŁAWSAMOSADOK  
161  BODEK MAŁGORZATA 24035km / K18ŁYSZKOWICEOK 
162  BODNAR JAN 22321km / M60TORUN-OK 
163  BOGACIUK MAGDALENA 58121km / K30CIECHOCINEKOK 
164  BOGACKI ADAM  5km / M40ŁASKRAJSPORT ACTIVE   
165  BOGACKI SŁAWEK 36921km / M45BRZOZÓWKA#ULTRAVEGEWALKEROK 
166  BOGALECKI KUBA  21km / M18TORUŃ   
167  BOGALECKI MAREK 206310km / M60STAROGARD GDAŃSKISAFE SPORT TEAMOK  
168 BOGDAŃSKA KATARZYNA22575km / K18PŁOCK-OK 
169  BOGUMIŁOW MARCIN  21km / M30SŁUPSKNIGHT RUNNERS SŁUPSK   
170  BOGUSLAWSKA KAROLINA  21km / K25TCZEWGOCZSQUAD   
171  BOGUSŁAWSKI MARCIN 151710km / M30TORUŃOK 
172  BOGUTA KATARZYNA 182910km / K40GRUDZIĄDZSP 8 GRUDZIĄDZ/STOMIL TRAININGOK 
173  BOGUTA MAREK 96721km / M40GRUDZIĄDZMEKRO/WISŁA/STOMILTROK 
174 BOIŃSKA ALDONA24525km / K30NAKŁO NAD NOTECIĄOK 
175  BOJAKOWSKI TOMASZ 158310km / M45TORUŃTBMOK 
176  BOJARSKA AGNIESZKA 98721km / K40PŁOCKOK 
177  BONA AGNIESZKA  5km / K18JEŻEWO   
178  BONECKA RENATA 53921km / K35LEGNICAFITNESS PIEKARY LEGNICAOK 
179  BONIECKI DAMIAN 87321km / M30TORUŃHRMAX TEAMOK 
180 BONIECKI PIOTR263421km / M45TORUŃJW 1440 GEOFRAFIA WOJSKOWA  
181 BONIEWICZ ALEKSANDRA139310km / K35TORUŃOK 
182  BONIKOWSKI TOMASZ  21km / M45GRODZISK MAZ   
183  BOŃCZYK STANISŁAW 13621km / M35WARSZAWATASOWANIEOK 
184  BORKOWSKA EWELINA 21465km / K30ALEKSANDRÓW KUJAWKIOK 
185 BORKOWSKA WIKTORIA 10km / K15BRZEŚĆ KUJAWSKI   
186  BORKOWSKI JERZY 45410km / M50GDYNIAOK 
187  BORKOWSKI MICHAŁ  5km / M18ŁABISZYN   
188  BOROCH DAWID 120221km / M35TORUŃMOC W SŁABOŚCI SIĘ DOSKONALIOK 
189  BOROWICZ MACIEJ 23515km / M65POZNAŃQUAY POZNAŃOK 
190  BOROWICZ MARCIN 24421km / M40POZNAŃQUAY POZNAŃOK 
191  BOROWICZ PAULINA 143310km / K35POZNAŃQUAY POZNAŃOK 
192  BOROWIEC BARTEK 97821km / M35WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOK 
193  BOROWIECKI FILIP 207210km / M15ŁÓDŹOK 
194  BORUSZEWSKI SZYMON 21845km / M18PIASKI-OK 
195  BORUTA MATEUSZ 119321km / M35POZNAŃDZIKI Z MORASKAOK 
196 BOSEK ROBERT31921km / M35WARSZAWAORANGE POLSKAOK 
197  BOSIŃSKI JAROSŁAW 65821km / M50MARKIOK 
198  BRAC GRAZYNA 179410km / K60GRUDZIĄDZOK 
199  BRAC MARIAN 179510km / M60GRUDZIĄDZGRUPA WBOK 
200 BRACH AGNIESZKA194110km / K18TORUNOK 
201  BRACHOWSKI PIOTR 141610km / M25WARSZAWA-OK 
202  BRAKSATOR EMIL 85621km / M25PIŁAOK 
203 BRANDYKOWSKA KINGA 5km / K30TORUŃ-   
204 BRATKOWSKI WŁODZIMIERZ151010km / M50GŁOGOWO  
205  BREWINSKA MAGDALENA 22695km / K30TORUŃBRAKOK 
206  BRĘK ANNA 67121km / K30KÓRNIKSMAKOSZE PIWAOK 
207  BRILLOWSKI KRZYSZTOF 78721km / M45TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSOK 
208  BRODA SZYMON 23875km / M18JABŁONOWO POMORSKIEOK 
209  BRODZIK ZENON 29821km / M55OLSZTYNOK 
210  BRONISZ KRZYSZTOF 128421km / M55NIEMCZNIEZRZESZONYOK 
211 BROWN JENNIFER 109721km / K40APOPAINTED T-SHIRT CREWOK 
212 BRUDNICKI PAWEŁ154010km / M25TORUŃSOHBI TEAMOK 
213  BRUKARZEWICZ MACIEJ 191610km / M30TORUŃOK 
214  BRUNKE TOMASZ 48121km / M45BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZOK 
215  BRUZDA TOMASZ 1921km / M40DUCHNICEOŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOK 
216  BRUZDOWSKI TOMASZ  10km / M30TORUŃ   
217  BRYDA MAGDALENA 103821km / K30TORUŃOK 
218  BRYJA ROBERT 267721km / M50BYDGOSZCZ  
219  BRYK RAFAŁ 35221km / M30TORUŃOK 
220  BRYŚ GOSIA 22855km / K18WARSZAWAKOSMICZNE MUMINKIOK  
221  BRZESKA EWA 158110km / K25STRZELCE KRAJEŃSKIEWIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEOK 
222  BRZESKA JOLANTA 71721km / K55RADOMBIEGIEM RADOM!OK 
223  BRZESKI MACIEJ 210610km / M30PAPOWO TORUŃSKIELINKSPOTOK 
224  BRZESKI MIROSŁAW 71621km / M60RADOMBIEGIEM RADOM!OK 
225  BRZEZIŃSKA BARBARA 36821km / K50GDYNIAPARKRUN GDYNIAOK 
226 BRZEŹNIAK DOROTA23655km / K40WROCŁAWSENSO UNICOOK  
227  BRZOZOWSKA IWONA 21921km / K45UNISŁAWOK 
228 BRZOZOWSKA IWONA22565km / K30KURKOCINGREENSKY-KALINOSIEOK 
229  BRZOZOWSKI ANDRZEJ 23721km / M60ZAMOŚĆADIDAS RUNNERS WARSAWOK 
230  BRZÓSKIEWICZ RAFAŁ 210310km / M30TORUŃHRMAX TEAMOK 
231 BRZYKCY ROBERT26365km / M40TORUŃ  
232  BRZYSZCZ KRZYSZTOF 171510km / M30SOPOTACTIVE LIFEOK 
233  BUCHA JÁN 263010km / M60ČADCAKKM ČADCA  
234  BUCIOR-WENSIERSKA ALEKSANDRA 149210km / K30WEJHEROWOOK 
235  BUCZKO MAGDALENA 5721km / K25OSIEK NAD NOTECIĄOK 
236 BUCZYŃSKA MIROSŁAWA24135km / K50TORUŃOK 
237  BUDKA AGNIESZKA 158710km / K40KOŁOOK 
238  BUDNIK JOANNA  5km / K40TORUŃ   
239 BUDYCH AREK128821km / M35WRONKIOK 
240  BUDZIAK MIROSŁAWA 109621km / K40DABRÓWKA NOWAGARDENFLORA MTB TEAMOK  
241  BUDZICH MAGDALENA 49521km / K25TORUŃOK 
242  BUDZYŃSKI TOMASZ 36321km / M40TORUŃRYWAL RHCOK 
243 BUGAJEWSKI JANUSZ 5km / M55PŁOŃSKKB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO   
244  BUHROVYI VASYL 18421km / M60CHERNIHIVATLANT V2OK 
245  BUJAK ALEKSANDRA  21km / K18BOLSZEWOKMB BOLSZEWO   
246  BUJAK WOJCIECH 147810km / M35SŁUPNOOK 
247  BUKOWSKA KAROLINA 21715km / K30TORUŃOK 
248  BUKOWSKI KRZYSZTOF 200410km / M50INOWROCŁAWBBL INOWROCŁAWOK 
249  BUKOWSKI MACIEJ 132521km / M30INOWROCŁAWSPORT4LIFEOK 
250 BULIK BOŻENA22085km / K30WARSZAWAOK 
251 BULIK EWELINA22215km / K30WARSZAWAOK 
252  BURBULIS AGNIESZKA 207510km / K35PIŁALOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAOK 
253  BURNA IWETA 144110km / K45PLOCKKAJA TEAMOK