Zawody obsługuje firma Datasport

Bieg Mikołajka dla Dzieci
Toruń, 08 grudnia 2018 r.


Liczba zawodników : 473
Liczba opłaconych zawodników: 381
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
1  AGACIAK MARTYNA  Kat2 / KRZĘCZKOWO, POW. TORUŃSKIMALI ODKRYWCYPOLPOLOK 
2  AGACIAK MICHAŁ  Kat3 / MRZĘCZKOWO, POW. TORUŃSKIPOLPOLOK 
3  ALEKSY HANNA  Kat3 / KTORUŃPOLPOLOK 
4 AŁTYN MAJA Kat2 / KTORUŃBRAKPOLPOLOK 
5 ANTCZAK IGOR Kat4 / MKOŚCIELNA WIEŚPOLPOLOK 
6 ANTCZAK PIOTR Kat3 / MTORUŃPOLPOLOK 
7 BADOWSKI MARCEL Kat3 / MPAKOŚĆPOLPOL  
8 BALCERSKA ZUZANNA Kat3 / KTORUŃ3 OSOBOWY TEAMPOLPOL  
9  BARANOWSKA NATALIA  Kat4 / KTORUŃTORUŃPOLPOLOK 
10  BARCZYK RÓŻA  Kat4 / KGRUDZIĄDZPOLPOL  
11 BARTKOWSKI FILIP Kat4 / MSTRZELCE KRAJEŃSKIEALL ACTIVEPOLPOL  
12 BARTKOWSKI PIOTR Kat1 / MSTRZELCE KRAJEŃSKIEALL ACTIVEPOLPOL  
13 BARTOSZYŃSKA LENA Kat2 / KTORUŃRAW STUDIO REKLAMYPOLPOLOK 
14 BARTOSZYŃSKA OLIWIA Kat3 / KTORUŃRAW STUDIO REKLAMYPOLPOLOK 
15 BATA ALEKSANDRA Kat4 / KTORUŃDZIECIORYPOLPOLOK 
16 BATA MATEUSZ Kat3 / MTORUŃDZIECIORYPOLPOLOK 
17 BĄK HANNA Kat2 / KTORUŃFLISACZKIPOLPOLOK 
18 BĄK JAN Kat2 / MTORUŃFLISACZKIPOLPOLOK 
19 BEDNARCZUK MACIEJ Kat3 / MTORUŃDZIECIORYPOLPOLOK 
20  BEDNARSKI MAKSYMILIAN  Kat1 / MTORUŃPOLPOLOK 
21 BERENDT JAN Kat1 / MTORUŃPOLPOLOK 
22 BERENDT JULIA Kat3 / KTORUŃPOLPOLOK 
23  BERNDT DOMINIK  Kat2 / MBYDGOSZCZPRZEDSZKOLE RADOŚĆPOLPOLOK 
24 BESTRY OLIVIA Kat3 / KTORUŃPOLPOLOK 
25  BIAŁCZYK JULITA  Kat5 / KPIŁAPOLPOLOK 
26 BIEGAJSKA KAROLINA Kat3 / KTORUN  
27 BIEGAJSKA LENA Kat3 / KCHEŁMŻAPOLPOLOK 
28 BIEGAJSKA NINA Kat1 / KCHEŁMŻAPOLPOLOK 
29 BIEGAJSKA PAULINA Kat2 / KTORUN  
30  BIELECKA LILU  Kat2 / KZŁOTORIAPOLPOLOK 
31  BIELECKI MAKS  Kat3 / MZŁOTORIAPOLPOLOK 
32  BŁASZAK BASIA  Kat1 / KALEKSANDRÓW KUJPOLPOLOK 
33  BŁASZAK STANISŁAW  Kat3 / MALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLPOLOK 
34 BŁASZAK ZOSIA Kat2 / KALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLPOLOK 
35 BŁASZCZYK MIKOŁAJ Kat4 / MKALISZPARKRUN KALISZPOLPOL  
36 BŁAUCIAK ALBERT Kat3 / MTORUŃPOLPOLOK 
37 BŁAUCIAK LILIANNA Kat2 / KTORUŃPOLPOLOK 
38 BOJANOWSKI TYMOTEUSZ Kat4 / MTORUŃPOLPOL  
39  BONIECKA SARA  Kat1 / KTORUŃHRMAX TEAMPOLPOLOK 
40 BONIEWICZ JULIA Kat3 / KTORUŃPOLPOLOK 
41  BOORCH GABRIELA  Kat3 / KTORUŃZWYCIĘŻNA LAMAPOLPOLOK 
42 BOREK KASPIAN Kat1 / MCHEŁMNOTATA TEAMPOLPOLOK 
43  BRANDYKOWSKA WIKTORIA  Kat2 / KTORUŃPOLPOLOK 
44 BRANDYKOWSKI DOMINIK Kat3 / MTORUŃTORUŃPOLPOLOK 
45  BREWIŃSKI TYMOTEUSZ  Kat3 / MTORUŃPOLPOLOK 
46 BRUKARZEWICZ FILIP Kat3 / MTORUŃPOLPOLOK 
47 BRUKARZEWICZ MAJA Kat2 / KTORUŃPOLPOLOK 
48 BRZYKCY ZOSIA Kat2 / KTORUŃPOLPOLOK 
49 BUDNY EWA Kat4 / KBYDGOSZCZULKS BARWICE-SP67BYDGOSZCZPOLPOLOK 
50 BUDZANOWSKA GABRIELA Kat2 / KLIPNOPOLPOLOK 
51 BUJANOWSKA LENA Kat2 / KTORUŃSP 18POLPOLOK 
52BURDZINSKI PIOTR Kat2 / MTORUŃPOLPOL  
53 BURDZIŃSKA BEATA Kat3 / TORUŃPOLPOL  
54BURDZIŃSKA JOANNA Kat3 / KTORUŃPOLPOL  
55  BYTNER KACPER  Kat1 / MBYDGOSZCZGANG KOCURAPOLPOL  
56  CHĘĆ LENKA  Kat2 / KTORUŃDRUŻYNA NIEDŻWIEDZIAPOLPOLOK 
57  CHĘĆ PAULINKA  Kat2 / KTORUŃDRUŻYNA NIEDŹWIEDZIAPOLPOLOK 
58  CHMIEL BARBARA  Kat3 / KWARSZAWAPOLPOLOK 
59 CHODAŁA MAJA Kat3 / KTORUŃPOLPOLOK 
60 CHOJNACKA HELENA Kat2 / KTORUŃSP 18POLPOLOK 
61 CHOJNACKI HEKTOR Kat3 / MTORUŃSP 18POLPOLOK 
62 CHOJNICKI DAMIAN Kat4 / MTORUŃPOLPOLOK 
63 CHOJNICKI SZYMON Kat3 / MTORUŃPOLPOLOK 
64 CHUCHRA MATEUSZ Kat3 / MTORUNCHUCHRA BROTHERSPOLPOLOK 
65 CHUCHRA SZYMON Kat2 / MTORUŃPOLPOLOK 
66 CIĘGOTURA ERYK Kat3 / MTORUŃPOLPOLOK 
67 CIĘGOTURA FILIP Kat4 / MTORUŃTORUŃPOLPOLOK 
68  CYCKOWSKA BLANKA  Kat3 / KBYDGOSZCZBKS BYDGOSZCZPOLPOLOK 
69  CZAJKOWSKA MARTYNA  Kat5 / KTORUŃPOLPOLOK 
70  CZECHOWSKI NIKODEM  Kat3 / MTORUŃTORUŃPOLPOLOK 
71 CZERNIEJEWSKA ANNA Kat1 / KTORUŃARAPOLPOLOK 
72 CZERNIEJEWSKI RAFAŁ Kat2 / MTORUŃARAPOLPOLOK 
73  ĆWIKLIŃSKA ANTONINA  Kat1 / KBYDGOSZCZKLONIKTEAMPOLPOLOK