Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów

Narodowy Bieg 100-lecia od Bałtyku do Tatr, XII Bieg Niepodległości Lubliniec 2018
Lubliniec, 11 listopada 2018 r.


Liczba zawodników : 109
Liczba opłaconych zawodników: 77
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
1  BAMBYNEK ANDRZEJ 5610km / M40LUBLINIECWKB META LUBLINIECPOLPOLOK 
2  BENISZ WOJCIECH 3810km / M30TARNOWSKIE GÓRYSREBRNE MIASTO TARNOWSKIE GÓRYPOLPOL  
3  BIELA LUCYNA  10km / K50CZERWIONKAPOLPOL  
4  BOGUS BARTOSZ 3210km / M20LUBLINIECPOLPOL  
5 BUDEK GRZEGORZ5710km / M30ŁAZYPOLPOLOK 
6  CIERPIAŁOWSKA MARLENA 3610km / K20ZABRZEPOLPOL  
7  DANIEL ZIORA 3310km / M30KAMIENICA POLSKAWKB META LUBLINIECPOLPOLOK 
8  DRAGON MIROSŁAW 3010km / M50TARNOWSKIE GÓRYPOLPOL  
9  DULSKI DANIEL  10km / M20BOLESLAWIECWKB META LUBLINIECPOLPOLOK 
10  DWORAŹNY MATEUSZ 5510km / M20NOWE CHECHŁOPOLPOLOK 
11  FOKCZYŃSKA EWA  10km / K40LUBLINIECWKB META LUBLINIECPOLPOLOK 
12 FOKCZYŃSKA EWA310km / K40LUBLINIECWKB META LUBLINIECPOLPOLOK 
13  FOKCZYŃSKI JACEK 410km / M40LUBLINIECPOLPOLOK 
14  FOKCZYŃSKI WOJTEK 510km / M20LUBLINIECWKB META LUBLINIECPOLPOLOK 
15 GAJDA TOMASZ5810km / M30LUBLINIECPOLPOLOK 
16  GARCORZ DAWID 4110km / M20DZIELNAMAFIA TEAM LUBLINIECPOLPOL  
17 GATNER MICHAŁ2610km / M30LUBLINIECZAKŁAD KARNY W SIERAKOWIE ŚLĄSKIMPOLPOLOK 
18  GAWIN ZBIGNIEW 5910km / M50CZĘSTOCHOWAPOLPOLOK 
19 GLAB KRZYSZTOF 10km / M40KLOBUCKNGB KLOBUCK / VEGE RUNNERSPOLPOL  
20  GMYREK DOMINIK 610km / M20SADÓWPOLPOLOK 
21  GOYK MARCIN 5410km / M40LUBLINIECKPP LUBLINIECPOLPOLOK 
22  GOŹDZIEWSKA BOŻENA 6010km / K40TARNOWSKIE GÓRYPOLPOLOK 
23  GRUDNIEWSKI TOMASZ  10km / M40SIEMONIASTRAŻ GRANICZNAPOLPOLOK 
24  KACZANOWSKI KRYSTIAN 4010km / M30LUBLINIECWKB META LUBLINIECPOLPOL  
25 KACZMARCZYK MAREK4210km / M40KOCHANOWICEAMATORPOLPOLOK 
26  KACZMARCZYK SEBASTIAN 3710km / M30LUBLINIECMAFIA TEAM LUBLINIECPOLPOL  
27  KISER MARIUSZ 710km / M40LUBLINIECPOLPOLOK 
28  KLABIS IWONA 5110km / K30LUBLINIECLETEX TEAMPOLPOLOK 
29 KLUBA ALEKSANDER 10km / LUBLINIECPOLPOL  
30  KLUSKA GRZEGORZ 810km / M40BYTOMWOJSKO POLSKIEPOLPOLOK 
31  KMIEĆ MATEUSZ 910km / M20LUBLINIECWKB META LUBLINIECPOLPOLOK 
32KORLAGA PAWEŁ 10km / M30GLIWICEWMSD OPOLEPOLPOLOK 
33  KORNELIA SOBEL  10km / K50BORUSZOWICEBORUSZOWICE KROTOFIL TEAMPOLPOL  
34  KOSELSKI ROMAN 1010km / M40LUBLINIECWKB METAPOLPOLOK 
35 KOWALEWSKI ARTUR 10km / M30TARNOWSKIE GORYGIBKE GIZDYPOLPOLOK 
36 KOWALEWSKI ARTUR3510km / M30TARNOWSKIE GÓRYPOLPOL  
37 KOWALIK DAMIAN1110km / M40LUBLINIECETHOSENERGYPOLPOLOK 
38  KUBISZ DOROTA 1210km / K40LUBLINIECWKB META LUBLINIECPOLPOLOK 
39  KUBISZ TOMASZ 1310km / M40LUBLINIECWKB META LUBLINIECPOLPOLOK 
40 KUDLIŃSKI LESZEK 10km / M20CIASNAPOLPOL  
41 LABUS KATARZYNA 10km / K30KRUPSKI MŁYNPOLPOL  
42  LANCMAN GRZEGORZ  10km / M40LUBLINIECWKB META LUBLINIECPOLPOLOK 
43  LATKA MAREK 1410km / M20LUBLINIECWKB META LUBLINIECPOLPOLOK 
44  LIC WALDEMAR 6210km / M20ZABRZEPOLPOLOK 
45  LYSKO JAKUB 1510km / M30DĄBROWA GÓRNICZAWKB META LUBLINIECPOLPOLOK 
46  MACHURA ANNA  10km / K30JAWORZNOPOLPOLOK 
47  MAGNUSZEWSKA IZABELA  10km / K40KNURÓWBRAKPOLPOL  
48  MALISZEWSKI IRENEUSZ  10km / M40TARNOWSKIE GÓRY5 PUŁK CHEMICZNYPOLPOL  
49  MAŁCZAK MARCIN 3910km / M40CIASNAMAFIA TEAM LUBLINIECPOLPOLOK 
50  MANIURA ARTUR 2910km / M20LUBLINIECWKB META LUBLINIECPOLPOLOK 
51  MATEUSZ MAŃKA 4910km / M20KOCHANOWICEPOLPOL  
52  MIGOŃ BŁAŻEJ 6310km / M30LUBLINIECPOLPOLOK 
53  MIROWSKI BARTOSZ  10km / M30LUBLINIECWKB META LUBLINIECPOLPOL  
54  MŁYNARSKA MARIOLA 4610km / K40LUBLINIECWKB META LUBLINIECPOLPOLOK 
55  NAHAJOWSKI MIROSŁAW 6410km / M50LUBLINIECMAFIA TEAM LUBLINIECPOLPOLOK 
56  NOWAK ZENON 5010km / M40WOŹNIKIMAFIA TEAM LUBLINIECPOLPOLOK 
57 OPOKA TOMASZ6510km / M40OPOLEPOLPOLOK 
58  PACANA KRZYSZTOF 6610km / M30TARNOWSKIE GÓRYPOLPOLOK 
59  PANCHYRZ PIOTR 6710km / M40TARNOWSKIE GORYGIBKE GIZDYPOLPOLOK 
60  PAWEŁCZYK ZUZANNA 4810km / K20LUBECKOPOLPOL  
61  PERNAL MARCIN 6810km / M30PRZYWORYPOLPOLOK 
62  PISKORZ ADAM 6910km / M40LUBLINIECAMATORPOLPOLOK 
63  PRZEWIEŚLIK ZYGMUNT 3410km / M50TWORÓGPOLPOLOK 
64  PRZYROWSKA JOANNA  10km / K20PRĄDYJAMPOLPOL  
65  PSYK DAMIAN 7010km / M40PLUDRYAMATORPOLPOLOK 
66  RADECKI MATEUSZ 7110km / M20CENTAWABRAKPOLPOLOK 
67 RADLAK MICHAŁ 5110km / M20WĘDZINAGRWPOLPOLOK 
68  ROSADA ZDZISŁAW 1610km / M60GLIWICEPOLPOLOK 
69  ROSIŃSKI ŁUKASZ 1710km / M30LUBLINIECWKB META LUBLINIECPOLPOLOK 
70  ROSIŃSKI ZBIGNIEW 1810km / M50LUBLINIECWKB META LUBLINIECPOLPOLOK 
71  RÓŻEWICZ DARIUSZ 4310km / M50TYCHYPANCEPOLPOLOK 
72  RÓŻEWICZ EWA 4410km / K50TYCHYPANCEPOLPOLOK 
73  SAWICKI MICHAŁ 7210km / M30ŁAZYPOLPOLOK 
74  SĘKIEWICZ ELŻBIETA 1910km / K50CZĘSTOCHOWABBL CZĘSTOCHOWAPOLPOLOK 
75  SĘKIEWICZ JANUSZ 2010km / M20CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAPOLPOLOK 
76  SIKORA DARIUSZ  10km / M50LUBLINIECBRAKPOLPOL  
77 SŁOTA KAROL3110km / M30LUBLINIECSŁOTA SCHODY SPRINTPOLPOLOK 
78  SOBCZYK DAWID  10km / M20BRYNEKDAVIDS CAMSTUDIO / GIBKE GIZDYPOLPOL  
79  SOBEL WALDEMAR  10km / M50BORUSZOWICEBORUSZOWICE KROTOFIL TEAMPOLPOL  
80  SPAŁEK SZYMON  10km / M20SIERAKÓW ŚLPOLPOL  
81  STALMACH LESZEK 2110km / M60LUBLINIECWKB META LUBLINIECPOLPOLOK 
82  STASICZEK JAN 7310km / M40CHORZOWWKB META LUBLINIECPOLPOLOK 
83  STERCZEWSKI MARCIN 2710km / M30PYSKOWICE#ZAKWAS TEAM PYSKOWICEIPOLPOL  
84  SUCHODOLSKI ADAM 7410km / M30RUDNIKIBRAKPOLPOLOK 
85  SUCHODOLSKI ADAM  10km / M30TRUSKOLASYBRAKPOLPOL  
86  SZCZYGIEŁ BARBARA 7510km / K30LUBLINIECPOLPOLOK 
87  SZRAUCNER MIROSŁAW 2210km / M40LUBLINIECWKB META LUBLINIECPOLPOLOK 
88  SZWED KRZYSZTOF 2310km / M50LUBLINIECWKB META LUBLINIECPOLPOLOK 
89 SZWEDZIŃSKI JAKUB 10km / LUBLINIECNIEZRZESZONYPOLPOL  
90 SZWEDZIŃSKA MARTYNA 10km / K30LUBLINIECNIEZRZESZONYPOLPOL  
91 SZWEDZIŃSKI MICHAŁ 10km / M30LUBLINIECNIEZRZESZONYPOLPOL  
92 SZWEDZIŃSKI OLIWER 10km / LUBLINIECNIEZRZESZONYPOLPOL  
93  ŚWIERC BARBARA 7610km / K30KRAKÓWMARCINSWIERCTEAMPOLPOLOK 
94  TOMASZEWSKA IZABELA 4510km / K40TARNOWSKIE GÓRYWKB META LUBLINIECPOLPOLOK 
95 TOMCZAK GRZEGORZ4710km / M30DĄBROWA GÓRNICZAKLUB DĘTKAPOLPOLOK 
96  ULŻYK KRZYSZTOF  10km / M30LUBLINIECNIEZRZESZONYPOLPOLOK 
97  WACHOWSKA SONIA 7710km / K50LUBLINIECSTB ENERGIA LUBLINIECPOLPOLOK 
98  WAWRO MIŁOSZ 2410km / M30LIBIĄŻRUN TO THE HILLS TEAM LIBIĄŻPOLPOLOK 
99  WICIŃSKI PIOTR 7810km / M40LUBLINIECNIEZRZESZONYPOLPOLOK 
100 WIECZOREK MARTYNA 10km / SIERAKÓW ŚLĄSKIPOLPOL  
101  WITT EWA 2510km / K20WĘGLOWICEPOLPOLOK 
102  WŁODARCZYK MIROSŁAW 7910km / M30LUBLINIECPASJAPROJEKTOWANIA.COMPOLPOLOK 
103  WOJDAS IZABELA  10km / K30MIERZĘCICESTRAŻ GRANICZNAPOLPOLOK 
104  WOJTAŁA MAGDALENA  10km / K30BYTOMPOLPOL  
105  WOLNIK RYSZARD 2810km / M50BORUSZOWICEBORUSZOWICE KROTOFIL TEAMPOLPOLOK 
106  WRĘCZYCKI ŁUKASZ 8010km / M20LUBLINIECPOLPOLOK 
107  ZĄBKIEWICZ ANNA 5310km / K30CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAPOLPOLOK 
108  ZĄBKIEWICZ GRZEGORZ 5210km / M30CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAPOLPOLOK 
109  ZIAJA AGNIESZKA 8110km / K30KOSZĘCINKOMENDA POWIATOWA POLICJI W LUBLIŃCUPOLPOLOK