Zawody obsługuje firma Datasport

Narodowy Bieg 100-lecia od Bałtyku do Tatr
Bielawa, 11 listopada 2018 r.


Liczba zawodników : 67
Liczba opłaconych zawodników: 48
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  ANDREASIK MICHAŁ  10km / BIELAWAOK 
2  CZUBALA BEATA  10km / ZIĘBICESPARTA ZIĘBICEOK 
3  DAROCH JAROSŁAW  10km / WROCŁAWCRAZY TAXI DRIVEROK 
4  DOMAGAŁA ADAM  10km / BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOK 
5 DROZDOWSKI ADRIAN 10km / BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOK 
6  GAŁKA STANISŁAW  10km / DZIERŻONIÓWBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOK 
7  GRABISZEWSKI ANDRZEJ  10km / DZIERŻONIÓWOK 
8  IWANIEC JAKUB  10km / PIESZYCESOWIE_TEAM  
9  JAKUBIAK MICHAŁ  10km / WROCŁAWOK 
10  JANIAK WITOLD  10km / WROCŁAWLINCOLN ELECTRIC BESTER RUN TEAM BIELAWAOK 
11  JANUSZ MAGDALENA  10km / BIELAWAOK 
12 KĘPA WIESŁAW 10km / BIELAWAWIELKA SOWAOK 
13 KĘPIŃSKA JULIA 10km / STARE BOGACZOWICE  
14 KĘPIŃSKI MARCEL 10km / STARE BOGACZOWICE  
15  KIEŁB JERZY  10km / NYSADRUŻYNA SZPIKU/MARATONYPOLSKIE.PLOK 
16  KIERSKI ADAM  10km / BIELAWA  
17  KISIEL MACIEJ  10km / DZIERŻONIÓWTKKF DZIERŻONIÓWOK 
18  KONDRATOWICZ ŁUKASZ  10km / KAMIENNA GÓRAFAURECIA WAŁBRZYCH  
19  KOWALCZYK TOMASZ  10km / PIESZYCEBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOK 
20  KUBIAK MARCIN  10km / WROCŁAWBIEGAMY WE WROCŁAWIUOK 
21  KUBIAK PRZEMYSŁAW  10km / STRZEGOMOK 
22  ŁAPIŃSKI GRZEGORZ  10km / JUGOWAAMATOROK 
23  MACHIJ GRZEGORZ  10km / SIECHNICEAIKIDO OŁAWA - KYOKUSHIN SIECHNICEOK 
24 MARCIN STRXEMIECZNY 10km / BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA  
25  MARCINOWSKI EUGENIUSZ  10km / BIELAWALINCOLN ELECTRIC BESTER RUN TEAM BIELAWAOK 
26  MASTALERZ TOMASZ  10km / BIELAWAOK 
27  MAZUR BARTŁOMIEJ  10km / BIELAWAULKS MUFLON BIELAWAOK 
28  MINNITI AGNIESZKA  10km / BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA  
29  MOCHALSKI DAWID  10km / WROCŁAWMONEYBROKERS24OK 
30  MODRZEJEWSKA LIDIA  10km / GRABÓW NAD PROSNĄMOJA RODZINA  
31  MODRZEJEWSKI ROMAN  10km / GRABÓW NAD PROSNĄKINGS OF METAL  
32  MYSZKIEWICZ MACIEJ  10km / WARSZAWADĄBROWSKI TEAM  
33  NOWAK ROBERT  10km / BIELAWASKT TIGER BIELAWAOK 
34  NOWICKI ANDRZEJ  10km / BIELAWAWIELKA SOWAOK 
35  ORŁOWSKI MACIEJ  10km / PASZOWICE  
36  PANEK RADOSŁAW  10km / KAMIENIEC ZĄBKOWICKIBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOK 
37  PAWLIK PIOTR  10km / TYCHYSAINT-GOBAIN SQUADOK 
38  PEŁSZYK ADAM  10km / BIELAWA  
39  PIECHOWICZ KAMILA  10km / BIELAWALINCOLN ELECTRIC BESTER RUN TEAM BIELAWAOK 
40  PIECHOWICZ WOJCIECH  10km / BIELAWALINCOLN ELECTRIC BESTER RUN TEAM BIELAWAOK 
41  PIOTRKOWSKI JERZY  10km / WROCŁAWWRATISLAVIA 2016  
42  PLESKACZEWICZ ALEKSANDRA  10km / CHWALISZÓWPĘDZIMY PRZEZ WIEŚ  
43  RADWAŃSKI JERZY MICHAŁ  10km / ŁAPSZE NIŻNEGRUPA SPOD BRANISKAOK 
44  RĄCZKA RAFAŁ  10km / BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOK 
45  RURAŃSKA DARIA  10km / ŚWIEBODZICERURAŃSKA  
46 RUSZCZYŃSKA EWA 10km / BOGUSZÓW-GORCEPĘDZIMY PRZEZ WIEŚ  
47  SALA MIECZYSŁAW  10km / JELENIA GÓRAORANGE POLSKAOK 
48  SAWICKI WALDEMAR  10km / TRZEBOSZOWICEOK 
49  SEKUŁA TOMASZ  10km / BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOK 
50  SEWERYNIAK MARCIN  10km / LEGNICAMANCHESTER UNITEDOK 
51  SKRZYŃSKA IZABELA  10km / BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOK 
52 SKUBISZ KAMILA 10km / BIELAWAOK 
53  SOBCZAK ALEKSANDER  10km / DZIERŻONIÓWBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOK 
54  SZCZEKAŁA GRZEGORZ  10km / BIELAWADZIAŁKOWICZEOK 
55  SZERER ARTUR  10km / WAŁBRZYCHWKURW.. TEAMOK 
56  SZOT GRZEGORZ  10km / OSTROSZOWICEOK 
57  TEKLAK MARCIN  10km / BIELAWAWIELKA SOWAOK 
58  TOKARCZYK MARIUSZ  10km / LEGNICAFENIKS LEGNICA  
59  TRELA DANIEL  10km / PIESZYCEBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOK 
60  WARDENCKI RAFAŁ  10km / BIELAWADZIAŁKOWICZEOK 
61  WIĄCEK MAREK  10km / WROCŁAWTEAM LUKS ŻÓRAWINA - WROCŁAWOK 
62  WIELICZKO MACIEJ  10km / BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOK 
63  WOŹNA SYLWIA  10km / WAŁBRZYCHPĘDZIMY PRZEZ WIEŚ  
64  ZIEMBA FILIP  10km / BURKATÓWOK 
65 ZIENIEWICZ GRZEGORZ 10km / DZIERŻONIÓWOK 
66  ZIĘBA MONIKA  10km / ZĄBKOWICE SLĄSKIEABYDOMETY  
67  ZUB ARKADIUSZ  10km / ROGÓW SOBÓCKIKB SOBÓTKAOK