Zawody obsługuje firma Datasport

18. Bieg Niepodległości - Narodowy Bieg Stulecia.
Białystok, 10 listopada 2018 r.


Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 558
Odebrało numery: 450

Liczba opłaconych zawodników: 478
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMSKI KRZYSZTOF 274OPEN / M20BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK  
2  ANDREJCZUK JÓZEK 96OPEN / M40POROSŁYBBL BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
3  ANDREJCZUK MACIEK 82OPEN / M20BIAŁYSTOKSP 45POLPOLOKOK 
4  ANDRUSZKIEWICZ MICHAŁ 378OPEN / M30BIAŁYSTOKGLS TEAMPOLPOLOKOK 
5  ANDRZEJUK BOGUSŁAW 3OPEN / M40BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK  
6  ANTONIENKO - PŁOSZCZUK BARBARA 38OPEN / K30BIAŁYSTOKBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYPOLPOLOKOK 
7  ANTONOWICZ ROBERT 374OPEN / M40RUMIADWDT GDYNIAPOLPOLOKOK 
8  ANTOSIEWICZ ROBERT 60OPEN / M40OTWOCKLULATEAMPOLPOLOKOK  
9  ANTOSIEWICZ STANISŁAWA 61NW / K40OTWOCKLULATEAMPOLPOLOKOK  
10  AUGUSTYNOWICZ PIOTR  OPEN / M30EŁKPOLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWAPOLPOL OK  
11  BAGIŃSKA EWELINA 152OPEN / K20BIAŁYSTOKTEAM WORD BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK  
12  BAGIŃSKA OLGA 131OPEN / K40BIAŁYSTOKBEZ KLUBUPOLPOLOKOK 
13  BAŁDAK PIOTR 229OPEN / M30BIAŁYSTOK7 BDH TYGRYSYPOLPOLOKOKSM 
14  BANCEREK AGATA 55OPEN / K20SOKÓŁKAPOLPOLOKOK 
15  BARTOSZEWICZ JAN 404OPEN / M30BIAŁYSTOKBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYPOLPOLOKOK 
16  BĄCZEK CEZARY 465OPEN / M20BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
17  BERNATOWICZ DAMIAN 149OPEN / M30BIAŁYSTOK18 PUŁK ROZPOZNAWCZYPOLPOLOKOKSM 
18  BERNATOWICZ MAŁGORZATA 150OPEN / K30BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
19 BEZUBIK AGNIESZKA107OPEN / K40BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
20  BEZUBIK MACIEK 108OPEN / M20BIAŁYSTOKOUTDOOR TRAININGPOLPOLOKOK 
21  BIAŁKOWSKI MAREK 11OPEN / M30BIAŁYSTOKOTOBIAŁYSTOK.PLPOLPOLOKOK 
22  BIELSKI MICHAŁ 119OPEN / M30BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
23  BIEŃKOWSKI ARTUR 343OPEN / M20GRAJEWOPOLPOLOKOK 
24  BIERYŁO DARIUSZ 269OPEN / M50ŚRÓDLESIEPOLPOLOKOK 
25  BIKOWSKI DANIEL 489OPEN / M40ŁOMŻAPOLPOLOKOK 
26 BOBEL PAWEŁ 471OPEN / M20BRAŃSKSŁUŻBY MUNDUROWEPOLPOLOKOKSM 
27  BOGUSKA MAŁGORZATA 325OPEN / K40ŁAPYBBL ŁAPYPOLPOLOKOK 
28  BOGUSKI ANDRZEJ 135OPEN / M40ŁAPYGRUPA BIEGOWA ZWYCIĘZCAPOLPOLOKOK 
29 BOGUSZEWSKA KATARZYNA259OPEN / K20BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
30  BORCHERT DARIUSZ 478OPEN / M40BIAŁYSTOKKLUB NO TO CHLUPPOLPOLOKOK 
31  BRUSZEWSKI KONRAD 94OPEN / M20KNYSZYNPOLPOLOKOK 
32  BRZEZIŃSKA AGNIESZKA 275OPEN / K40BUDY BARCZĄCKIEDUSZA DRZEWAPOLPOLOKOKSamorząd 
33 BRZEZIŃSKI DAMIAN303OPEN / M20ŁOMŻAPOLPOLOKOK 
34  BRZEZIŃSKI SERGIUSZ 276OPEN / M40BUDY BARCZĄCKIEDUSZA DRZEWAPOLPOLOKOK 
35 BRZOSTOWSKA JUSTYNA311OPEN / K30BIAŁYSTOKAUCHANPOLPOLOKOK 
36  BUCZKOWSKI KAMIL 144OPEN / M20BIAŁYSTOKBYLEDOMETY.ZPBPOLPOLOKOK 
37  BUGNACKA MARIOLA 165OPEN / K20OLSZTYNWWW.WSPARCIELAKTACYJNE.PLPOLPOLOKOK 
38  BUJKO-ZIELIŃSKA EWA 12OPEN / K30ZAMBRÓWPOLPOLOKOK 
39  BUJNIUK JULITA 216OPEN / K30BIAŁYSTOKFITORUNPOLPOLOKOK  
40  BUKOWSKA JULITA 140OPEN / K30BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
41  BURSIEWICZ EMIL 421OPEN / M30KLEOSIN3T RUNNERS TEAMPOLPOLOKOK 
42  CHARYTONIUK ADAM 371OPEN / M40BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
43  CHIMICZ ARTUR 87OPEN / M40BIAŁA PODLASKAPOLPOLOKOK  
44  CHOIŃSKI PAWEŁ  OPEN / M40ZAMBRÓWBRAKPOLPOL OK  
45  CHOMICKA RENATA 499OPEN / K30BIAŁYSTOKOUTDOOR TRAININGPOLPOLOKOK 
46  CHOMICZEWSKI PAWEŁ 396OPEN / M40AUGUSTÓWPOLPOLOKOK 
47  CHROCEWICZ ELŻBIETA 367NW / K50BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
48 CHWEDORUK JUSTYNA267OPEN / K30SZCZYTNOPOLPOLOKOK 
49  CICH MARIUSZ 225OPEN / M30KOMOROWOPOLPOLOKOKSM 
50  CIOŁKO SYLWIA 4OPEN / K20DOBRZYNIEWO DUŻE3T RUNNERS TEAMPOLPOLOKOK 
51 CISOWSKI MICHAL456OPEN / M40BYTOMPOLPOLOKOK 
52 CIUNCZYK DOROTA208NW / K40BIAŁYSTOKPOD SŁONKIEMPOLPOLOKOK 
53 CIUNCZYK RADOSŁAW222NW / M40BIAŁYSTOKPOD SŁONKIEMPOLPOLOKOK 
54  CZAPLEJEWICZ MICHAŁ 320OPEN / M30IGNATKI-OSIEDLEPROMOTECHPOLPOLOKOK 
55  CZERNIAKIEWICZ ANNA 266OPEN / K30BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
56  CZERWIŃSKI ANDRZEJ 271OPEN / M40BIAŁYSTOKBIEGAMYPOLPOLOKOK 
57  CZOPEK JAROSŁAW 213NW / M30EŁKMARATONKAPOLPOLOKOK