Zawody obsługuje firma Datasport

Górale na Start 2019 - Zawodnicy amator i dzieci
Boguszów Gorce, 15 września 2019 r.


Chip - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 107
Odebrało numery: 43

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Odebrał
numer
1  ALCHIMOWICZ RAFAŁ 401MI / JELENIA GÓRAALCHIMOWICZBIKE.PL 
2 BAŁUK TYMOTEUSZ451MU11 / JAWORZYNA ŚLĄSKAMKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA  
3 BAŁUK ZUZANNA552SD / JAWORZYNA ŚLĄSKA 
4 BARYŁA ANTOŚ498SzC / WAŁBRZYCHBRACIA BE 
5 BARYŁA BORYS414SC / WAŁBRZYCHBRACIA BE 
6 BĄBLIŃSKA MALWINA537KU11 / BOGUSZÓW GORCEUKS AKADEMIA AKTYWNOŚCI  
7 BEREŹNICKI MIKOŁAJ459MU11 / JELENIA GÓRAK.S. OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA  
8 BEREŹNICKI PIOTR511MII / JELENIA GÓRAK.S. OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA 
9 BUŁA BLANKA553SzD / WALBRZYCHBUŁECZKI 
10 BUŁA KSAWERY487SC / WAŁBRZYCHBUŁECZKI 
11  CHOJECKI DAMIAN 441MO / JELENIA GÓRAK.S. OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA 
12 CIEŚLA PIOTR413MI / STRZELINOSADOWSKI BIKETAM  
13 CISMASZ OSKAR466MU11 / BOGUSZÓW GORCEUKS AKADEMIA AKTYWNOŚCI  
14 DEC SZYMON483MU11 / NOWA RUDAUKS NOWA RUDA  
15 DRAHAN ALEKSANDER488SzC /  
16 DRAHAN ANNA551SD /  
17 DRAHAN KSAWERY480SzC / WAŁBRZYCH  
18  DZIEDZIC KAMIL 402MI / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW  
19  DZIEDZIC PIOTR 501MII / BRZEZINYRAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM 
20 DZIEMIESZONEK DANIEL412MI / ŚWIDNICASZAJBAJK  
21 FABISZEWSKI HUBERT499SzC / WAŁBRZYCHBUŁECZKI 
22 FABISZEWSKI JAKUB493SzC / WAŁBRZYCH 
23 FRANKIEWICZ CYPRIAN472MU13 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCH  
24  GRADECKI TOMASZ 442MO / WROCŁAWWROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI 
25 GREMPKA NATALIA542KU11 / WAŁBRZYCHLKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH  
26 GRZESIAK MIŁOSZ495SC / STARE BOGACZOWICEAKTYWNY WAŁBRZYCH 
27 GRZESIAK TYMON494SzC / STARE BOGACZOWICEAKTYWNY WAŁBRZYCH 
28 GUŁAJ MIKOŁAJ458MU11 / JELENIA GÓRAK.S. OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA  
29  IGNACZAK RAFAŁ 502MII / JELENIA GÓRAK.S. OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA 
30 JANKIEWICZ KRYSTIAN464MU11 / BOGUSZÓW GORCEUKS AKADEMIA AKTYWNOŚCI  
31  JANKOWSKI JACEK 403MI / WAŁBRZYCH 
32 JANUSZEWICZ KAROLINA541KU11 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCH  
33 JOSKOWSKI MIKOŁAJ482SzC / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCH  
34 KALECIŃSKA OLGA534SD / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW  
35 KAWALEC MARCIN475MO / WROCŁAWIMMOTION SPECIALIZED SKODAGALL  
36 KONSEWICZ JAGODA543SzD / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCH  
37 KORDOWSKI HUGO477MU15 / WROCŁAW  
38 KULEJ JULIA538SD / JELENIA GÓRAQUEST TEAM  
39 KULEJ KACPER470SzC / JELENIA GÓRAQUEST TEAM  
40  KULEJ MICHAŁ 404MI / JELENIA GÓRAQUEST TEAM 
41 KURPIEWSKI RYSZARD452MU11 / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 
42  KWIATKOWSKI PAWEŁ 443MO / BRZEG DOLNY  
43  LEDWAROWSKI SŁAWOMIR 405MI / JELENIA GÓRAEROE RACING CLUB  
44  LENARTOWSKI KRZYSZTOF 444MO / WOŁÓWDS TEAM 
45 LEWANDOWSKI JAN471MU13 / WAŁBRZYCHMTB WALIM TEAM  
46 LEWANDOWSKI ROMAN512MII / WAŁBRZYCHMTB WALIM TEAM  
47 LITWIŃSKI MIKOŁAJ492SC / WAŁBRZYCHAKADEMIA KOLARSKA MŁODE DZIKI WAŁBRZYCH 
48 MAGDZIARCZYK ANIELA540KU11 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCH  
49  MAREK IZABELA 531KU11 / IWONICZ ZDRÓJKS MTB MOSIR DUKLA 
50 MARKIEL DAWID411MI / SREBRNA GÓRAINPEAK TEAM  
51 MITURA MALWINA548SD / JAWORZYNA ŚLĄSKAMKS KAROLINA  
52 MITURA MATEUSZ453MU11 / JAWORZYNA ŚLĄSKAMKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA  
53 MOLSKA AMELIA533KU13 / GŁUSZYCA  
54 OBERMAN DAMIAN454MU11 / JAWORZYNA ŚLĄSKAMKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA  
55 OKARMUS OLIWIER455MU11 / JAWORZYNA ŚLĄSKAMKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA  
56 ORŁOWSKI SZYMON467MU11 / BOGUSZÓW GORCEUKS AKADEMIA AKTYWNOŚCI  
57 PAKUŁA KRYSTIAN462MO / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCH  
58  PALUSZEK KRZYSZTOF 503MII / GŁUSZYCASKLEP ROWEROWY BIKE - FINGER 
59 PAPLIŃSKA ALICJA545SzD / WROCŁAWDAMY RADĘ  
60 PAPLIŃSKA NATALIA544SzD / WROCŁAWDAMY RADĘ  
61 PAWEŁEK ALAN463SC / BOGUSZÓW GORCEUKS AKADEMIA AKTYWNOŚCI  
62 PAWEŁEK KACPER468MU11 / BOGUSZÓW GORCEUKS AKADEMIA AKTYWNOŚCI  
63  PIASECKI PAWEŁ 406MI / BIELSKO-BIAŁAREMIKBIKE.PL  
64 PIETRAS ANTONI445MU13 / SŁAWNOLKK LUKS SŁAWNO  
65 PIOTROWSKA MILENA555SzD / BOGUSZÓW GORCE 
66  PIOTROWSKI MARIUSZ 504MII / WAŁBRZYCHFPB WZK VICTORIA S.A.CARGO EXPRESS 
67 PIOTROWSKI MIKOŁAJ473MU13 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCH  
68 PIRÓG NATALIA550KU11 / KĄTY WROCŁAWSKIEKS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA 
69 PROKOPSKI RAFAŁ456MU11 / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 
70 PYDYCH SZYMON485SC / GŁUCHOŁAZYVICTORIA GŁUCHŁAZY  
71 RATAJCZYK PAWEŁ484SC / GŁUCHOŁAZYVICTORIA GŁUCHŁAZY  
72 RĘCZKOWICZ AMELIA536KU11 / BOGUSZÓW GORCEUKS AKADEMIA AKTYWNOŚCI  
73 RĘCZKOWICZ FABIAN465MU13 / BOGUSZÓW GORCEUKS AKADEMIA AKTYWNOŚCI  
74 RĘCZKOWICZ MARTIN469MO / BOGUSZÓW GORCEUKS AKADEMIA AKTYWNOŚCI  
75 SERAFIN MARCIN446MU13 / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW  
76  SIOMIAK DORIAN 407MI / BOGUSZÓW-GORCEPOPOLUPO 
77  SKIBIŃSKI GRZEGORZ 447MO / LUBOMINF2K TEAM 
78 STARNAWSKA NATALIA535KU11 / BOGUSZÓW GORCEUKS AKADEMIA AKTYWNOŚCI  
79 STASIACZEK TOMASZ478SzC / BOGUSZÓW-GORCE  
80 STOLARCZYK GRZEGORZ476MO / WAŁBRZYCHIRAN BERRY  
81 STOLARCZYK JULIA539SzD / WAŁBRZYCH  
82  STOLARCZYK SZYMON 408MI / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCH 
83  STRUZIK BARTOSZ 505MII / WOLA ALEKSANDRABIKE CONCEPT 
84 STRUZIK MICHAŁ423MU11 / WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI  
85  SYKUŁA MARCIN 506MII / GDYNIABST - BANACH SPORT TEAM 
86 SZACHEWICZ MAGDALENA546SzD / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA  
87  SZULAKOWSKI IGOR 448MO / WAŁBRZYCH 
88  SZYMAŃSKI GRZEGORZ 409MI / ŚWIDNICASOWIE TEAM  
89 TCHOROWSKA KASIA554SzD / WAŁBRZYCH 
90 TCHOROWSKI IGOR491SzC / WAŁBRZYCH 
91  TOPÓR JACEK 507MII / TARNÓWMTB RACING TEAM TARNÓW  
92 TRUSEWICZ KONSTANTY461MU11 / STANISZÓWK.S. OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA  
93 TRUSEWICZ NIKODEM460MU11 / STANISZÓWK.S. OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA  
94 URBANEK KRZYSZTOF508MII / RYBNIKGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 
95 URBANEK MACIEJ457MU11 / RYBNIKGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 
96 WALCZAK KLARA549SzD / KOMORÓW 
97 WALCZAK PAWEŁ486SzC / KOMORÓW 
98  WALERAK PIOTR 449MO / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCH  
99 WĘGLOWSKI GRZEGORZ479MU15 / KŁODZKO  
100 WIECZOREK ANIELA547KU11 / BOGUSZÓW-GORCEKKW NEXELO WAŁBRZYCH  
101 WIECZOREK JULIAN481MU11 / BOGUSZÓW-GORCEKKW NEXELO WAŁBRZYCH  
102 WINIARSKI ŁUKASZ474MO / WAŁBRZYCHNEXELO TEST TEAM  
103  WOJCZAL JAREK 509MII / PIECHOWICEVYTYV 
104  WOJCZAL PAWEŁ 450MO / PIECHOWICEVYTYV 
105  WOLINSKI KRZYSZTOF 510MII / ZARYKACPER-ROWERY.COM  
106 ZAŁĘCKI OLIWIER497SC / WAŁBRZYCH 
107 ZIÓŁKOWSKA NATALIA532KU11 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCH