Zawody obsługuje firma Datasport

Górale na Start Boguszów - Gorce Puchar Polski MTB XCO #7
Boguszów Gorce, 15 września 2019 r.


Chip - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 195
Odebrało numery: 179

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Odebrał
numer
1 ADRIAN MICHAŁ320MU15 / SŁAWNOLKK LUKS SŁAWNO 
2 AMBROŻKIEWICZ JAN205MU17 / WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 
3  ARMATYS GRZEGORZ 13MO / TARNÓWMTB RACING TEAM TARNÓW 
4  ARMATYS OLIWIA 1109JW / TARNÓWMTB RACING TEAM TARNÓW 
5 AUGUŚCIK ALEKSANDER424Zak / SŁAWNOLKK LUKS SŁAWNO 
6  BAKALARZ SZYMON 329MU15 / PIESZYCEUKS DREAM-BIKE BIELAWA  
7 BAL TOMASZ20MO / SKOMIELNA BIAŁAKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 
8  BARTOSIEWICZ NATALIA 1516WU15 / BIELAWAUKS DREAM-BIKE BIELAWA  
9  BASIŃSKI ALEKSANDER 211MU17 / WROCŁAWKS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA 
10 BAZAN IGA1512WU15 / WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 
11 BEREŹNICKI KOSMA410Zak / JELENIA GÓRAK.S. OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA 
12 BIAŁEK ANTONINA1004KO / WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 
13 BIEDROŃCZYK MACIEJ9MO / SKOMIELNA BIAŁAKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 
14 BIELAWSKA ANNA1602Zaki / JELENIA GÓRAK.S. OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA 
15 BIELECKA DOROTA1111JW / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCH 
16 BIELECKI PAWEŁ316MU15 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCH 
17  BINKOWSKI JAKUB 110JM / POZNAŃKS STOMIL POZNAŃ 
18 BISKUP JULIA1520WU15 / SUPLIFTING TEAM BUGLA BIKE SERWIS 
19 BLUSZCZ TADEUSZ310MU15 / RYBNIKGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 
20 BLUSZCZ ZOFIA1505WU15 / RYBNIKGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 
21 BRAUN HELENA1515WU15 / WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 
22 BRONOWICKI TOMASZ419Zak / GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA 
23 BRUTKOWSKI JAKUB321MU15 / WOŁOMINUKK HURAGAN WOŁOMIN 
24 BRYŁKA KONRAD107JM / WIERUSZÓWWKK PFLEIDERER WIRUSZÓW 
25 BRZÓSKA FILIP202MU17 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCH 
26 CHOMA LAURA1503WU15 / TYCHYCHOMA TEAM TSR 
27 COPIJA BARTOSZ416Zak / GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA 
28 CZABOK KLAUDIA1001KO / WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 
29 CZYŻ JULIA1518WU15 / GRĘBOCICETC CHROBRY GŁOGÓW  
30 DĄBROWSKI BENIAMIN302MU15 / GOGOLINUKS SPORT BRALIN 
31 DĄBROWSKI GABRIEL226MU17 / UKS WYGODA BIAŁYSTOK 
32 DĄBROWSKI MACIEJ104JM / ZATORUKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR 
33 DEC KRYSTIAN21MO / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA 
34 DEC WIKTOR350MU15 / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD 
35 DŁUGOSZ ADAM347MU15 / KOLUSZKIRAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM 
36  DŁUGOSZ BENEDYKT 209MU17 / SUCHA BESKIDZKAUKS SOKÓŁ KĘTY 
37  DŁUGOSZ MARIA 1606Zaki / KĘTYUKS SOKÓŁ KĘTY 
38 DOBRZYŃSKA NATALIA1603Zaki / RADZYMINKAMYK RADZYMIN MTB TEAM 
39  DRELAK MILENA 1101JW / BRALINUKS SPORT BRALIN 
40 DURLAK INEZ1504WU15 / ZATORUKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR 
41 DWORAK ALEKSANDER324MU15 / NOWE CHECHŁOCHOMA TEAM TSR 
42 FIJAŁKOWSKA EMILIA1507WU15 / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 
43 FIJAŁKOWSKA HANNA1203WU17 / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 
44 FIRA JULITA1003KO / SKOMIELNA BIAŁAKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 
45 FIRLEJ DOMINIK333MU15 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCH 
46 FROŃ MICHAL339MU15 / WIERUSZÓWWKK PFLEIDERER WIRUSZÓW 
47 GAJ SZYMON404Zak / WIERUSZÓWWKK PFLEIDERER WIRUSZÓW 
48 GARNEK KSAWIER317MU15 / RYBNIKGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 
49 GIERCZAK PRZEMYSŁAW19MO / SŁAWNOHUROM SŁAWNO ACCENT 
50 GOLA KONRAD119JM / RK ALUMINIUM BIKE TEAM 
51 GOLEŃ MARCIN109JM / SKOMIELNA BIAŁAKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 
52 GOSZCZYŃSKI KAMIL222MU17 / WOŁOMINUKK HURAGAN WOŁOMIN 
53  GROMADA TATIANA 1502WU15 / LIPOWAGRUPA KOLARSKA GLIWICE 
54 GRUCA MICHAŁ420Zak / RADZYMINKAMYK RADZYMIN MTB TEAM 
55 GRYCMAN JAKUB220MU17 / RYBNIKGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 
56  GRZEGORZEWSKA NATALIA 1501WU15 / KROSNOWICENIEZRZESZONY 
57 GUŁAJ KAJETAN342MU15 / JELENIA GÓRAK.S. OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA 
58 GUT KONRAD123JM / OLSZYNAM-GLKS KWISA LUBAŃ 
59 GWIAZDA DAWID425Zak / BRZEZINYRAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM 
60 GWIAZDA MATEUSZ207MU17 / BRZEZINYRAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM 
61 HAWRYLUK JAKUB405Zak / GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA 
62 HEJMAN WIKTORIA1202WU17 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCH 
63 HELIZANOWICZ ŁUKASZ118JM / JBG2 CRYOSPACE TEAM 
64  HELTA FILIP 7MO / BOGUSZÓW GORCESGR SPECIALIZED 
65 HORÁK ONDŘEJ336MU15 / HOLICEJAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM  
66 HUDYKA ALBERT10MO / UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE 
67 HUDYKA DAWID206MU17 / UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE 
68 HUDYKA GABRIELA1102JW / UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE 
69 HYRLIK SZYMON14MO / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCH 
70 ILSKI FRANCISZEK325MU15 / WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 
71 IMIELIŃSKI KRZYSZTOF432Zak / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 
72 JAGOSZ MATEUSZ327MU15 / WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 
73 JANAS BARTŁOMIEJ306MU15 / UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE 
74 JANAS PAWEŁ430Zak / UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE 
75 JAROSŁAWSKI MACIEJ305MU15 / WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 
76 JAŚKIEWICZ LESZEK348MU15 / WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 
77  JEZIORSKI MACIEJ 4MO / WARSZAWAJEZIOR.BIKE 
78 JEŻEWSKI KONRAD332MU15 / MIŁKOWICEUKKS ORIENS CHOJNÓW 
79 KASPEREK BARTOSZ406Zak / ŚWIDNICAMKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA  
80 KAZIMIEROWICZ KONRAD328MU15 / GRĘBOCICETC CHROBRY GŁOGÓW  
81 KIEŁBASKA NATAN429Zak / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD 
82 KLAUS KAMILA1506WU15 / RADZYMINKAMYK RADZYMIN MTB TEAM 
83 KLIMEK KRZYSZTOF201MU17 / RYBNIKGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 
84 KLIMPEL JAKUB311MU15 / KĄKOLEWOSTOWARZYSZENIE KS 64-STO LESZNO  
85 KLUSS NATANIEL308MU15 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCH 
86 KONARSKI KAJETAN409Zak / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD 
87 KONSEWICZ GNIEWKO214MU17 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCH 
88  KONWIŃSKI MATEUSZ 204MU17 / BRZEZINYRK ALUMINIUM BIKE TEAM 
89 KOPACZ KAROL337MU15 / SŁAWNOLKK LUKS SŁAWNO 
90 KOPACZ WIKTOR213MU17 / SŁAWNOHUROM SŁAWNO ACCENT 
91 KOWALCZYK JAKUB11MO / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 
92 KOZAK MARIUSZ24MO / GLIWICEJBG2 CRYOSPACE TEAM 
93 KOZIEŁ WIKTOR335MU15 / GRĘBOCICEB&F MARIUSZ KOZIEŁ  
94 KOZIEŁ WIKTOR352MU15 / GŁOGÓWTCC CHROBRY 
95 KRYŃSKI PIOTR117JM / BIAŁYSTOKWSK MTB TEAM 
96 KRZEMIŃSKA ALEKSANDRA1508WU15 / WOŁOMINUKK HURAGAN WOŁOMIN 
97 KUBAS IGOR431Zak / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD 
98  KUJAWA IGOR 224MU17 / GDAŃSKBELTA TEAM GDAŃSK 
99 KULA WERONIKA1605Zaki / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA 
100 KULIGOWSKI HUBERT326MU15 / WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 
101 LACH KAMIL210MU17 / WOŁOMINUKK HURAGAN WOŁOMIN 
102 LACHOWICZ SZYMON301MU15 / WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 
103 LANGER MIKOŁAJ312MU15 / WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 
104 LATAWIEC MAJA1105JW / SKOMIELNA BIAŁAKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 
105 LEGIEĆ MIKOŁAJ408Zak / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA  
106 LENART MATEUSZ331MU15 / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 
107 LISOWSKI KAROL216MU17 / GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA 
108 ŁAZIŃSKI KAMIL208MU17 / ZATORUKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR 
109 ŁUCZAK DAWID15MO / WĄGROWIECNIEZRZESZONY 
110 ŁYSEK DAWID346MU15 / GŁUCHOŁAZYWKK PFLEIDERER WIRUSZÓW 
111 MALARZ MICHAL219MU17 / GŁUCHOŁAZYWKK PFLEIDERER WIRUSZÓW 
112 MANDES STAFAN313MU15 / WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 
113  MAREK KAMIL 330MU15 / IWONICZ ZDRÓJMTB MOSIR DUKLA 
114 MATKOWSKI JAKUB18MO / WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 
115 MATUŁA ALICJA1511WU15 / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA  
116 MAZURKIEWICZ HANNA1514WU15 / WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 
117  MEJA SANDRA 1110JW / STRZELECZKINIEZRZESZONY 
118  MIAZEK JAN 112JM / MILANÓWEKJAKOOBCYCLES.COM 
119 MICHALCZYK JAN314MU15 / WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 
120  MICHALCZYK LIWIA 1601Zaki / WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 
121 MROWIŃSKI ANTONI421Zak / RADZYMINKAMYK RADZYMIN MTB TEAM 
122 NIEBORAS MATEUSZ22MO / JBG2 CRYOSPACE TEAM 
123 NIGOT CEZARY319MU15 / WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 
124 NISKI PIOTR221MU17 / BIELAWAUKS DREAM-BIKE BIELAWA 
125 NOCULAK RAFAŁ417Zak / KĘPNOUKS SPORT BRALIN 
126 NOSEK ADRIAN414Zak / GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA 
127  NOWAK STANISLAW 3MO / SIEPRAWVOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 
128 ORCZYKOWSKI WIKTOR217MU17 / WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 
129 ORKISZ JAKUB111JM / KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 
130 OSTASZEWSKI KAROL2MO / WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 
131 PANGLISZ KONRAD116JM / UKS WYGODA BIAŁYSTOK 
132 PAPLIŃSKI JAKUB403Zak / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 
133 PAPLIŃSKI SZYMON402Zak / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 
134 PETRYSZYN MACIEJ212MU17 / WOOMINUKK HURAGAN WOŁOMIN 
135 PIOTROWSKA PATRYCJA1005KO / WAŁBRZYCHFPB WZK VICTORIA S.A. CARGO EXPRESS 
136 POMIAN SZYMON115JM / UKS WYGODA BIAŁYSTOK 
137 POROŚ KAROLINA1604Zaki / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 
138 PRASZCZAŁEK KATARZYNA1205WU17 / WOŁOMINUKK HURAGAN WOŁOMIN 
139 PRIKOP MIKOŁAJ122JM / RYBNIKGRUPA KOLARSKA VICTORIA RYBNIK 
140 PUCHALSKI KAROL344MU15 / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 
141 PURZYŃSKI BRUNO343MU15 / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 
142 PUZIO WOJCIECH345MU15 / GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA 
143 PYSZNY JAKUB215MU17 / RYBNIKGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 
144 PYTEL PIOTR102JM / GŁUCHOŁAZYWKK PFLEIDERER WIRUSZÓW 
145 RADWAŃSKI GRZEGORZ223MU17 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCH 
146 RATAJCZYK SEBASTIAN401Zak / GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA 
147 ROKICKI KAROL349MU15 / PRUDNIKWHITE MTB TEAM BIAŁA 
148 ROKICKI PAWEŁ227MU17 / PRUDNIKNIEZRZESZONY 
149 ROMANIECKI MARCIN418Zak / ŚWIDNICAMKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA  
150 RUTKA GABRIELA1510WU15 / UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE 
151 SAPIEJA ADAM407Zak / SŁAWNOLKK LUKS SŁAWNO 
152 SAZANOWICZ ADAM113JM / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCH 
153 SKOKUN JAKUB309MU15 / GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA 
154 SKOKUN PIOTR411Zak / GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA 
155 SMERECZNIAK KRYSTIAN334MU15 / ŚWIDNICAMKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA  
156 STRUZIK ALEKSANDER341MU15 / WOLA ALEKSANDRAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 
157 SURDYK FILIP304MU15 / RADZYMINKAMYK RADZYMIN MTB TEAM 
158  SYKUŁA JAKUB 106JM / GDYNIAGKS CARTUSIA W KARTUZACH 
159 SZACHEWICZ ADAM433Zak / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 
160 SZAWIEL URSZULA1517WU15 / GRĘBOCICETC CHROBRY GŁOGÓW  
161 SZCZECIŃSKA MATYLDA1107JW / WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 
162 SZEREMETA JULIAN8MO / WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 
163 SZKUDŁAWSKI PATRYK351MU15 / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD 
164 SZYSZKO MATEUSZ203MU17 / WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 
165 ŚLIWIŃSKI DAWID307MU15 / ZATORUKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR 
166 ŚLIWIŃSKI MICHAŁ103JM / ZATORUKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR 
167 ŚWIDER BRAJAN303MU15 / SKOMIELNA BIAŁAKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 
168 ŚWIERCZYŃSKI SAMUEL114JM / BRZEZINYRAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM 
169 TARNAWSKA JULIA1113JW / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCH 
170 TOMASIK MARTYNA1112JW / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCH 
171TOPÓR MICHAŁ1MO / ZATORUKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR 
172 TYLKA AGNIESZKA1201WU17 / SKOMIELNA BIAŁAKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 
173 URBANEK BARTOSZ422Zak / RYBNIKGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 
174 URBANEK KACPER428MU15 / WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 
175 WAWRZYŃCZYK PAWEŁ322MU15 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCH 
176 WĄSOWICZ ADAM108JM / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 
177 WIECZOREK FILIP218MU17 / RYBNIKGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 
178 WIERZYCKA SABINA1108JW / SKOMIELNA BIAŁAKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 
179  WIŚNIEWSKI WIKTOR 101JM / BIELAWAUKS DREAM-BIKE BIELAWA  
180  WOJCIECHOWSKI MIŁOSZ 105JM / PIŁA  
181 WOJTCZAK KAMIL415Zak / GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA 
182 WOJTYŁA GABRIELA1002KO / ZATORUKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR 
183 WŚCISŁY CZAREK427Zak / RADZYMINKAMYK RADZYMIN MTB TEAM 
184  ZAMROŹNIAK JAKUB 6MO / JABŁONKAJBG2 CRYOSPACE TEAM 
185 ZAWIERTA MAGDALENA1104JW / WIERUSZÓWWKK PFLEIDERER WIRUSZÓW 
186 ZAWIERTA PATRYCJA1103JW / WIERUSZÓWWKK PFLEIDERER WIRUSZÓW 
187 ZIELIŃSKA MAGDALENA1006KO / KKW NEXELO WAŁBRZYCH 
188 ZIELIŃSKI TOMASZ323MU15 / WOŁOMINUKK HURAGAN WOŁOMIN 
189 ZIĘBA JULIA1106JW / SŁAWNOHUROM SŁAWNO ACCENT 
190  ŻEBROWSKI KRZYSZTOF 12MO / SUWAŁKIKLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  
191 ŻUR JAROSŁAW5MO / SKOMIELNA BIAŁAKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 
192 ŻUR KINGA1204WU17 / SKOMIELNA BIAŁAKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 
193 ŻYLIK MARIANNA1509WU15 / WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI