Zawody obsługuje firma Datasport

VI Bieg RUNbertów 2018 r. - Bieg dzieci z maskotkami
Warszawa, 13 października 2018 r.


Liczba zawodników : 190
Odebrało numery: 168

Liczba opłaconych zawodników: 156
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Odebrał
numer
1 ANTOSIEWICZ MAKSYMILIAN57D06 / MWARSZAWAOK 
2 ANTOSIEWICZ NINA56D06 / KWARSZAWAOK 
3 BERGIEL JAKUB116D06 / MWARSZAWAPOLPOLOK 
4 BERGIEL MAŁGORZATA117D06 / KWARSZAWAPOLPOLOK 
5 BIAŁOŻYŃSKI JAN113D10 / MWARSZAWAPOLPOLOK 
6 BIEŃKOWSKA VICTORIA41D10 / KWARSZAWAPOLPOLOK 
7  BŁASIAK MAGDALENA 50D08 / KWARSZAWAREMBERTÓWPOLPOLOK 
8  BŁASZCZYK ZUZANNA 137D06 / KWARSZAWAPOLPOLOK 
9 BOGUSZ MATYLDA158D08 / KWARSZAWAPOLPOLOK 
10 BOGUSZ ZUZANNA157D06 / KWARSZAWAPOLPOLOK 
11 BRONISZ FRANCISZEK112D12 / MSULEJÓWEKPOLPOLOK 
12 BRONISZ MAŁGORZATA111D10 / KSULEJÓWEKPOLPOLOK 
13 BUCZEK OSKAR61D08 / MWARSZAWAPOLPOLOK 
14 CHWASTEK NADIA17D12 / KWARSZAWAPOLPOLOK 
15  CHYLIŃSKA OLA 64D10 / KWARSZAWAPOLPOLOK 
16  CHYLIŃSKA ZUZIA 65D12 / KWARSZAWAPOLPOLOK 
17 DELEGACZ DAMIAN D10 / MWARSZAWAPOLPOL   
18 DELEGACZ KAROL D12 / MWARSZAWAPOLPOL   
19  DĘBSKA NATALIA 83D10 / KWARSZAWASP 50 WARSZAWAPOLPOLOK 
20 DLUZNIEWSKA ZOFIA160D12 / KWARSZAWAPOLPOLOK  
21 DŁUTOWSKA ANNA141D10 / KWARSZAWAAKS POLONIA WARSZAWAOK 
22  DOLIŃSKA ZOSIA 19D12 / KWARSZAWAPOLPOLOK 
23  DOLIŃSKI MATEUSZ 18D08 / MWARSZAWAPOLPOLOK 
24 DUTKIEWICZ POLA185D12 / KWARSZAWAPOLPOL  
25 DYŻEWSKI BRUNO170D06 / MWARSZAWASUPERSZKÓŁKAPOLPOL  
26  DZIEDZIC KRYSTIAN 161D12 / MWARSZAWAPOLPOLOK 
27 DZIWANI LENA133D08 / KWARSZAWAPOLPOLOK 
28 FELKEL GABRIELA150D10 / KWARSZAWAPOLPOLOK 
29  GARUS KRZYSZTOF 30D12 / MWARSZAWAPOLPOLOK 
30  GARUS WOJCIECH 29D10 / MWARSZAWAPOLPOLOK 
31 GODLEWSKI OLIWIER95D10 / WARSZAWALOVE LIFEPOLPOLOK 
32 GODLEWSKI TRISTAN94D10 / MWARSZAWALOVE LIFEPOLPOLOK 
33 ZAWODNIK ANONIMOWY134D06 / M DAWID G.POLPOL  
34  GÓRSKI ALAN 100D12 / MZĄBKIPOLPOLOK 
35 GÓRSKI OLAF28D12 / MDUCHNICEMATKA BIEGNIE Z TYŁUPOLPOLOK 
36 GRABOWSKI ADAM110D12 / MDĘBLINPOLPOLOK 
37 GROCHOWSKA HANNA38D08 / KWARSZAWAOK 
38 GROCHOWSKI FILIP37D06 / MWARSZAWAOK 
39 GROT KAROL D08 / MLESZNOMKS BIELIK LESZNOPOLPOL   
40 GRZESZCZYK MAGDALENA32D08 / KWARSZAWAPOLPOLOK 
41 GRZESZCZYK WIKTOR31D06 / MWARSZAWAPOLPOLOK 
42 GRZYWIŃSKA JULIA74D06 / KWARSZAWAWTŁ STEGNY WARSZAWAPOLPOLOK 
43 GRZYWIŃSKA ZOFIA75D08 / KWARSZAWAWTŁ STEGNY WARSZAWAPOLPOLOK 
44 GUNIA IGNACY96D12 / MWARSZAWABRACIA TEAMOK 
45  HARTFIL LILIANA 72D10 / KWARSZAWAAZS AWF WARSZAWAPOLPOLOK 
46 IDZIKOWSKA NINA167D12 / KWARSZAWAPOLPOLOK 
47  IWANICKA LENA 125D08 / KDĄBRÓWKAAZS AWF WARSZAWAPOLPOLOK 
48 IWANICKI WIKTOR187D12 / MDĄBRÓWKAPOLPOL  
49 JACZEWSKI KRZYŚ120D12 / MWARSZAWAPOLPOLOK 
50 JACZEWSKI SEBASTIAN121D12 / MWARSZAWAPOLPOLOK 
51 JANISZEWSKI ADAM98D08 / MWARSZAWAPOLPOLOK 
52 JANISZEWSKI TOMASZ84D10 / MWARSZAWAPOLPOLOK 
53 JAROSZ ANNA68D12 / KWARSZAWAPOLPOLOK 
54 JAROSZ ROZALIA67D12 / KWARSZAWAPOLPOLOK 
 Pierwsza przygoda biegowa.
55 JASTRZĘBSKI MATEUSZ45D10 / MZĄBKIBIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMPOLPOLOK 
56 JASTRZĘBSKI PIOTR46D12 / MZĄBKIBIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMPOLPOLOK 
57  JAŚKIEWICZ ADA 44D10 / KMIŃSK MAZOWIECKIPOLPOLOK 
58 JUNKO STEFANIA114D12 / KWARSZAWAPOLPOLOK 
59 KAJDA MICHAŁ D12 / MKRAKÓWPOLPOL   
60  KALINOWSKI WOJCIECH 91D12 / MZĄBKIPOLPOLOK 
61 KARNASZEWSKI ALAN130D06 / MWARSZAWAPOLPOLOK 
62 KISIAŁA WIKTORIA D08 / KLESZNOMKS BIELIK LESZNOPOLPOL   
63 KLIMAS NATALIA27D12 / KWARSZAWASP 375 WARSZAWAPOLPOLOK 
64  KOCIOŁEK MATEUSZ 108D10 / MWARSZAWAPOLPOLOK 
65  KOCIOŁEK PATRYCJA 107D12 / KWARSZAWAPOLPOLOK 
66 KONEFAŁ OLIWIA118D08 / KWARSZAWAREMBERTÓW TEAMPOLPOLOK 
67 KONEFAŁ PAWEŁ119D10 / MWARSZAWAREMBERTÓW TEAMPOLPOLOK 
68 KORBA BARTŁOMIEJ115D12 / MZIELONKAPOLPOLOK 
69 KOSIŃSKA NATALIA154D12 / KOŻARÓW MAZOWIECKIPOLPOLOK 
70 KOSIŃSKI DARIUSZ153D10 / MOŻARÓW MAZOWIECKIPOLPOLOK 
71 KOSTECKI KRZYSZTOF53D08 / MWARSZAWAPOLPOLOK 
72  KOTOWSKA WERONISIA 40D12 / KWARSZAWASP 375 WARSZAWAPOLPOLOK 
73  KOTOWSKI PAWEŁEK 39D10 / MWARSZAWASP 375 WARSZAWAPOLPOLOK 
74 KOWAL IGOR60D06 / MZĄBKIPOLPOLOK 
75 KOWAL KINGA59D10 / KZĄBKIPOLPOLOK 
76 KOWALSKA MAJA174D10 / KWARSZAWAPOLPOL  
77 KOWALSKI KACPER69D12 / MMIŃSK MAZOWIECKIRACEFIGHTERPOLPOLOK  
78  KOZŁOWSKA JUSTYNKA 15D12 / KWARSZAWAPOLPOLOK 
79  KOZŁOWSKA NATALIA 16D06 / KWARSZAWAPOLPOLOK 
80 KRAWCZYK MARIA159D10 / KWARSZAWATOMASZ KRAWCZYK SUPPLEMENTALAFGAFGOK 
81 KRAWCZYK STAS D08 / MWARSZAWATOMASZ KRAWCZYK SUPPLEMENTALAFGAFG   
82 KRAWCZYK STAŚ101D08 / MWARSZAWAKSP NR 7AFGAFGOK 
83 KROCHMALSKI FILIP D06 / MWARSZAWAKROCHMALEPOLPOL   
84 KROCHMALSKI IGNACY D10 / MWARSZAWAKROCHMALEPOLPOL   
85 KROLICZEK HANNA12D10 / KWARSZAWAPOLPOLOK 
86 KROLICZEK KRZYSZTOF13D08 / MWARSZAWAPOLPOLOK 
87 KUCZYŃSKA ANNA166D08 / WARSZAWAPOLPOLOK  
88 KUCZYŃSKA JULIA144D08 / KWARSZAWAPOLPOLOK 
89 KUCZYŃSKI IGNACY143D12 / MWARSZAWAPOLPOLOK 
90 KUCZYŃSKI MICHAŁ142D12 / MWARSZAWAPOLPOLOK 
91 KULESZA NATALIA176D12 / KWARSZAWAPOLPOL  
92 KUŹNIARSKA JULIANNA99D10 / KWARSZAWAPOLPOLOK 
93 KWIATEK KALINA35D12 / KWARSZAWAKALISIA TEAMPOLPOLOK 
94 KWIETNIEWSKI MACIEJ103D12 / MWARSZAWAPOLPOLOK 
95 KWIETNIEWSKI MIKOŁAJ102D08 / MWARSZAWAPOLPOLOK 
96 LECH MICHALINA178D06 / KPOLPOL  
97  LESAK ANTEK 80D10 / MWARSZAWAPOLPOLOK 
98 LEWEK JAKUB129D10 / MWARSZAWAOK 
99 LUBELSKI FRANEK186D12 / MWARSZAWAPOLPOL  
100  LUCKNER ALICJA 105D06 / KWARSZAWAPOLPOLOK  
101 ŁADYKO ŁUKASZ D10 / MWARSZAWAPOLPOL   
102 ŁUCZKO MAJA D08 / KLESZNOMKS BIELIK LESZNOPOLPOL   
103 ŁUCZYK JAKUB58D06 / MMARKISP1 MARKIPOLPOLOK 
104 ŁUCZYŃSKI CYRYL104D06 / MPIASTÓWROZBIEGANY PIASTÓWPOLPOLOK 
105 MAJSAK MARIA181D12 / KWARSZAWAAZS WARSZAWAPOLPOL  
106 MALINOWSKA ALICJA127D12 / KLUCYNÓW DUŻYPOLPOLOK  
107 MALINOWSKI ALEKSANDER126D10 / MLUCYNÓW DUŻYPOLPOLOK  
108  MALKUT MACIEJ 93D10 / MWARSZAWAPOLPOLOK 
109 MĄDRZAK MICHALINA175D08 / KPOLPOL  
110 MILEWSKA MARIA135D06 / KWARSZAWAREMBERTÓW TEAMPOLPOLOK 
111 MILIK NATALIA151D06 / KZĄBKIPOLPOLOK 
112  MISTERKA ADAM 25D12 / MWARSZAWAPOLPOLOK 
113 MOŚCICKA MARTYNA149D10 / KWARSZAWAPOLPOLOK 
114 MOŚCICKI IGOR148D06 / MWARSZAWAPOLPOLOK 
115  MOŻDŻONEK BARBARA 79D08 / KWARSZAWAPOLPOLOK 
116 NOWAKOWSKA MARTYNA42D08 / KWARSZAWAREMBERTÓW TEAMPOLPOLOK 
117 NOWICKI MICHAŁ152D08 / MLEGIONOWOPOLPOLOK 
118 OBŁUDKA MILENA73D12 / KZĄBKIO.R.P.P `KIEŁ`POLPOLOK 
119  OCHMAN ANETA 66D10 / KWARSZAWAPOLPOLOK 
120OLEJNIK FILIP D10 / MŁOMIANKI-KIEŁPINRUN OLEY/ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOL   
121OLEJNIK MIKOŁAJ165D06 / MŁOMIANKI-KIEŁPINRUN OLEY/ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
122  OLEKSIAK SZYMON  D12 / MWARSZAWAPOLPOL   
123 OLESZCZAK MAJA92D10 / KWARSZAWAPOLPOLOK 
124 PAWŁOWSKI JAKUB D06 / MLESZNOMKS BIELIK LESZNOPOLPOL   
125  PAZIO OLIWIA 43D06 / KWARSZAWAPOLPOLOK 
126 PIECH MALWINA140D10 / KWARSZAWAACADEMIA GORILAPOLPOLOK  
127  PIETRZAK JAKUB 14D10 / MWARSZAWAPOLPOLOK 
128 PLACHA ZOSIA88D06 / KIZABELINPIK PROJEKT ARCHITEKCI JAN PLACHAPOLPOLOK 
129 PLUSKWA JUSTYNA183D12 / KWARSZAWAPOLPOL  
130 PLUSKWA MAŁGORZATA182D10 / KWARSZAWAPOLPOL  
131 POPŁAWSKI BARTEK155D08 / MWARSZAWAREEBOK RUN CREWPOLPOLOK 
132 POTOCKA JULIA70D10 / KWARSZAWAPOLPOLOK 
133 POTOCKI JAN71D08 / MWARSZAWAPOLPOLOK 
134 PRZYBYSZ NADIA20D10 / KWARSZAWASP 189 WARSZAWAPOLPOLOK 
135  PUŁAWSKA NATALIA 23D08 / KWARSZAWAPODWÓRKOWOPOLPOLOK 
136 PYC HELENA163D08 / KWARSZAWAREMBERTÓW TEAMOK 
137 PYC IGA162D06 / KWARSZAWAREMBERTÓW TEAMOK 
138 PYC WŁADYSŁAW164D10 / MWARSZAWAREMBERTÓW TEAMOK 
139  RADWAN ALEKSANDER 109D10 / MWARSZAWAUKS BŁYSKAWICA 2010POLPOLOK 
140  RZEMIŃSKI JAKUB 22D12 / MWARSZAWAPOLPOLOK 
141 RZEPNIEWSKA ANNA168D10 / KWARSZAWAPOLPOL  
142 RZEPNIEWSKI DOMINIK169D12 / MWARSZAWAPOLPOL  
143  SAMUL JAN 11D08 / MWARSZAWASP 31 WARSZAWAPOLPOLOK 
144 SEMCZUK JAN63D10 / MWARSZAWA-WESOŁAPOLPOLOK 
145 SEWERYN MATEUSZ122D10 / MWARSZAWASP 68 IM. ARTURA OPPMANA WARSZAWAPOLPOLOK 
146 SIDOROWICZ SZYMON156D08 / MMARKIAXA RUNNING TEAMPOLPOLOK 
147  SINGH MONIKA 62D08 / KWARSZAWAPOLPOLOK 
148  SIUDA ALICJA 139D06 / KWARSZAWAPOLPOLOK 
149 SKRZYPIEC JAKUB26D06 / MWARSZAWAKUBIKLOLIK2POLPOLOK 
150 SKRZYPIEC JAN145D12 / MWARSZAWAKUBIKLOLIK2POLPOLOK 
151 SKUZA MACIEJ106D08 / MBUDY BARCZĄCKIEPOLPOLOK 
152 SOSNOWSKA KAROLINA146D08 / KWARSZAWAPOLPOLOK 
153 SOSNOWSKA PAULINA147D12 / KWARSZAWAPOLPOLOK 
154 STAŚKIEWICZ JULIA51D06 / KWARSZAWAPOLPOLOK 
155 STAŚKIEWICZ MATEUSZ52D10 / MWARSZAWAPOLPOLOK 
156 SUJAK MATEUSZ128D08 / MWARSZAWAPOLPOLOK 
157 SULIŃSKA ANIA47D08 / KWARSZAWASULIŃSCYPOLPOLOK 
158 SULIŃSKA MARIA48D10 / KWARSZAWASULIŃSCYPOLPOLOK 
159 SULIŃSKI PIOTR49D12 / MWARSZAWASULIŃSCYPOLPOLOK 
160 SYCHOWICZ IZABELA123D08 / KOTWOCKUKS WILKI OTWOCKPOLPOLOK 
161 SYCHOWICZ URSZULA124D10 / KOTWOCKUKS WILKI OTWOCKPOLPOLOK 
162 SZCZEPŁEK MAJA76D12 / KWARSZAWAPOLPOLOK 
163 SZUSTKIEWICZ IGA36D12 / KZĄBKIBIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMPOLPOLOK 
164 ŚCIECHOWSKA JULIA78D10 / KMIŃSK MAZSP 4 MIŃSK MAZPOLPOLOK 
165 ŚCIECHOWSKA KAROLINA77D06 / KMIŃSK MAZSP 6 MIŃSK MAZPOLPOLOK 
166 ŚMIGOWSKA LUIZA89D10 / KWARSZAWAPOLPOLOK 
167 ŚMIGOWSKI GABRIEL90D10 / MWARSZAWAPOLPOLOK 
168  ŚWIERCZ WIKTORIA 138D06 / KWARSZAWAPOLPOLOK 
169  ŚWIETLIKOWSKI FILIP 21D12 / MWARSZAWAPOLPOLOK 
170  ŚWIĘTOCHOWSKA ALEKSANDRA 55D10 / KWARSZAWAGYM&JOY ACADEMYPOLPOLOK 
171  ŚWIĘTOCHOWSKI BORYS 54D12 / MWARSZAWAGYM&JOY ACADEMYPOLPOLOK 
172 TARCZYŃSKA POLA171D10 / KWARSZAWAPOLPOL  
173 TARCZYŃSKI RYSZARD172D12 / MWARSZAWAPOLPOL  
174 TOŃSKA ADA131D12 / KWOŁOMINPOLPOLOK 
175 TOŃSKI JAN132D12 / MWOŁOMINPOLPOLOK 
176 TRZCIŃSKI DAWID179D12 / MWARSZAWAPOLPOL  
177 TRZCIŃSKI DOMINIK180D08 / MWARSZAWAPOLPOL  
178 TRZECIAK MIŁOSZ97D08 / MWARSZAWAPOLPOLOK 
179  WALCZAK OLIWIER 24D12 / MZĄBKIBIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMPOLPOLOK 
180 WARZECHA KATARZYNA184D06 / KWARSZAWA#KRTEAMPOLPOL  
181 WASILEWSKA ANTONINA34D12 / KZĄBKIPOLPOLOK 
182 WASILEWSKA GABRIELA33D10 / KZĄBKIPOLPOLOK 
183 WASILEWSKI DOMINIK177D10 / MWARSZAWAPOLPOL  
184 WĄSIEWICZ ADAM87D12 / MWARSZAWAPOLPOLOK  
185 WĄSIEWICZ JAN86D12 / MWARSZAWAPOLPOLOK  
186  WĄSOWSKI MACIEJ 85D12 / MWARSZAWAPOLPOLOK 
187  ZALEWSKA ZOFIA 136D12 / KWARSZAWAPOLPOLOK 
188 ZAŁĘCKI ANTONI82D12 / MWARSZAWABRACIA TEAMPOLPOLOK 
189 ZAŁĘCKI KACPER81D12 / MWARSZAWABRACIA TEAMPOLPOLOK 
190 ZARZYCKA HELENA173D10 / KWARSZAWAPOLPOL