Zawody obsługuje firma Datasport

11 Maraton Karkonoski ULTRA
Szklarska Poręba, 27 lipca 2019 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 400
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
1  ABRAHAMOWICZ JAKUB  OPEN / M30RYBNIKPOLPOLOK 
2  ADAMCZYK RADOSŁAW  OPEN / M30GŁOWNOKS GŁOWNO W BIEGUPOLPOLOK 
3  ADAMOWYCZ BOGUSŁAW  OPEN / M50BOJADŁABOJADELSKA BRAĆ BIEGOWAPOLPOLOK 
4  ADAMSKI ADAM  OPEN / M50BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
5  ADAMSKI KRZYSZTOF  OPEN / M40SMOLECZADYSZKA SMOLECPOLPOLOK 
6  ANDRZEJEWSKI KRZYSZTOF  OPEN / M40ZANIEMYŚLPOLPOLOK 
7  ANTKOWIAK KLAUDIA  OPEN / K20POZNANANONIMOWI BIEGACZEPOLPOLOK 
8 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M50 POLPOLOK 
9  BADOWSKI SEBASTIAN  OPEN / M40ZAWONIAZAWONIA TEAMPOLPOLOK 
10  BAIER-JASTRZĄBEK MARTA  OPEN / K40ROŻNOWOOBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYPOLPOLOK 
11  BANASZEK GRZEGORZ  OPEN / M30WARSZAWAPOLPOLOK 
12  BARANOWSKI FILIP  OPEN / M40POZNAŃPOLPOLOK 
13  BARTKOWIAK GRZEGORZ  OPEN / M50POZNAŃTKKF MPK POZNAŃPOLPOLOK 
14  BARTOSZEWSKI GRZEGORZ  OPEN / M40DŁUGOŁĘKALITWIN TRIATHLON TEAMPOLPOLOK 
15  BIADASIEWICZ ANDRZEJ  OPEN / M50BYTOMCIDRY LOTAJOMPOLPOLOK 
16  BIAŁEK PAWEŁ  OPEN / M20ŚWIEBODZICE#WAWRZYNTEAMPOLPOLOK 
17  BIAŁOBŁOCKA ALICJA  OPEN / K30WROCLAWPOLPOLOK 
18  BIELSKI ADAM  OPEN / M30WARSZAWATEAM WIZZPOLPOLOK 
19  BIENIEK GRZEGORZ  OPEN / M30LUBAWKAAPEX.INFOPOLPOLOK 
20  BLUMENFELD JACEK  OPEN / M30ŁÓDŹPOLPOLOK 
21  BOBROWICZ TOMASZ  OPEN / M40WARSZAWAPOLPOLOK 
22  BOCHNAK PAWEŁ  OPEN / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
23  BOCZKOWSKA JUSTYNA  OPEN / K50ZAKOPANEPOLPOLOK 
24  BOGACZYK KRZYSZTOF  OPEN / M30RÓWNEPOLPOLOK 
25  BOGOTKO MARTA  OPEN / K40SULEJÓWEKSPARTANIE DZIECIOMPOLPOLOK 
26  BOGUŚ TOMASZ  OPEN / M40SZAMOTUŁYPOLPOLOK 
27  BONIEC RADOSŁAW  OPEN / M20ŻARYPOLPOLOK 
28  BORDYCH ANDRZEJ  OPEN / M40KOŻUCHÓWBOREL MARATHON TEAMPOLPOLOK 
29 BORDZOŁ ŁUKASZ OPEN / M30LUBARTÓWPOLPOLOK 
30  BORKOWSKI KRZYSZTOF  OPEN / M40BIAŁYSTOKVEGE RUNNERSPOLPOLOK 
31  BORÓWKA RYSZARD  OPEN / M40GDYNIAPOLPOLOK 
32  BRODA DOMINIK  OPEN / M30WROCŁAWPOSITIVE VIBRATIONPOLPOLOK 
33  BRZOZOWSKA TERESA  OPEN / K50JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOPOLPOLOK 
34  BUDZINSKI DAMIAN  OPEN / M40NYSAWKB META LUBLINIECPOLPOLOK 
35  BURY MAREK  OPEN / M40SOSNOWIECPOLPOLOK 
36  BUTRYN WOJCIECH  OPEN / M40KRAKÓWPOLPOLOK 
37  CHLEBOWSKI KRZYSZTOF  OPEN / M30GŁUSZYCAPOLPOLOK 
38  CHMIELOWIEC TOMASZ  OPEN / M40LUBINMTS DRUŻYNA SZPIKUPOLPOLOK 
39  CHODOROWSKI KRZYSZTOF  OPEN / M30WROCŁAWPRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMPOLPOLOK 
40  CHWAŁA PRZEMYSŁAW  OPEN / M40WOLICEPOWOLNYPOLPOLOK 
41  CIEPLIŃSKI TOMASZ  OPEN / M40JELENIA GÓRAWERTYKALNA KOTLINAPOLPOLOK 
42  CIESZKO MAREK  OPEN / M30WARSZAWAKW WARSZAWAPOLPOLOK 
43 CIPORA KATARZYNA OPEN / K40WROCŁAWFOUR RUNNERS GROUPPOLPOLOK 
44 CIPORA MACIEJ OPEN / M40WROCŁAWFOUR RUNNERS GROUPPOLPOLOK 
45  CYGAN ŁUKASZ  OPEN / M30KRAKOWKLUB SPORTOWY HAJIMEPOLPOLOK 
46  CYGAN PIOTR  OPEN / M50BIELANY WROCŁAWSKIERUN4FUN ULTRA#MARCIN ŚWIERC TEAMPOLPOLOK 
47  CZARNY MARIUSZ  OPEN / M40JAWORZNOJAWORZNO ŁBCPOLPOLOK 
48  CZERNIAWSKI PIOTR  OPEN / M40WARSZAWAPOLPOLOK 
49  CZOSNOWSKI KRZYSZTOF  OPEN / M40GRYFINOKB HERMES GRYFINOPOLPOLOK