Zawody obsługuje firma Datasport

11 Maraton Karkonoski PÓŁMARATON
Szklarska Poręba, 27 lipca 2019 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 400
Odebrało numery: 432

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Odebrał
numer
1 ADAMIN ARTUR2184OPEN / M50WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
2  ADAMUS KATARZYNA 2133OPEN / K40PIASECZNODECATHLON PIASECZNOPOLPOLOK 
3  ALTEWĘGIER JAROSŁAW 2289OPEN / M40KRAKÓWPOLPOLOK  
4  ANDRZEJCZAK ROMAN 2384OPEN / M50SZCZECINPOLPOLOK 
5  ANTCZAK ADRIAN 2341OPEN / M40BOGATYNIABOGATYŃSKIE WODOCIĄGIPOLPOLOK 
6  ARCISZ PRZEMYSŁAW 7011OPEN / M30SZCZECINPOLPOLOK  
7  BABA DOROTA 2409OPEN / K40ŻUKOWOPOLPOLOK  
8  BAGIŃSKA PAULA 2075OPEN / K20POZNAŃPOLPOLOK 
9  BALCERZAK ARTUR 2433OPEN / M30KOWALEWEKPOLPOLOK  
10  BANASIAK MARCIN 2241OPEN / M40ŁÓDŹPOLPOLOK 
11  BANDEL ADAM 2459OPEN / M30ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZPOLPOLOK 
12  BANDOSZ HANNA 2076OPEN / K40SWARZĘDZPRO366POLPOLOK 
13  BAŃSKI SEBASTIAN 2195OPEN / M20KAMIENNA GÓRASUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEPOLPOLOK 
14  BARANOWSKA AGNIESZKA 2090OPEN / K30GDAŃSK2H59MIN.PLPOLPOLOK 
15  BARANOWSKI ADAM 2086OPEN / M30GDAŃSK2H59MIN.PLPOLPOLOK 
16  BARCZAK ROBERT 2110OPEN / M40RYDZYNAR-TEAMPOLPOLOK 
17  BARSKI BARTOSZ 2259OPEN / M40POZNAŃPOLPOLOK 
18  BARTNICKI JĘDRZEJ 2298OPEN / M20SIERADZSIERADZBIEGA.PLPOLPOLOK 
19  BARTOSZ MAREK 2366OPEN / M40KIKÓŁ.POLPOLOK 
20 BASIŃSKA AGNIESZKA 2046OPEN / K40PACZKOWOPRO366POLPOLOK 
21  BASIŃSKI MARCIN 2054OPEN / M40PACZKOWOPRO366POLPOLOK 
22 BĄCZEK JAROSŁAW2237OPEN / M40WAŁBRZYCHPOLPOLOK  
23  BĄK TOMASZ 2143OPEN / M30GOLENIÓWROZBIEGANY GOLENIÓWPOLPOLOK 
24  BEDNARCZYK SYLWIA 2220OPEN / K40SZCZECINPOLPOLOK 
25  BEDNARZ ADAM 2084OPEN / M20ZŁOCZEWPOLPOLOK  
26  BERDOWSKA IZABELA 2059OPEN / K50WROCŁAWPOLPOLOK 
27  BIGOCKI DANA 2245OPEN / K60LANGENHAGENLANGENHAGENGERGEROK 
28  BIGOCKI MARIAN 2244OPEN / M60LANGENHAGENLANGENHAGENGERGEROK 
29  BISKUPSKA EWA 2029OPEN / K40POZNANPOLPOLOK 
30  BŁASZCZYK RAFAŁ 2297OPEN / M50SIERADZSIERADZBIEGA.PLPOLPOLOK 
31  BŁONIARZ MIROSŁAW 2274OPEN / M40SZCZECINPUSZCZYK BUKOWYPOLPOLOK 
32  BOGUCKI KAMIL 7055OPEN / M30LEGNICAŁĄCZKA TEAM LEGNICAPOLPOLOK  
33  BOJEK BEATA 2167OPEN / K40RYDZYNAACTIVE LIFESTYLEPOLPOLOK 
34  BOJEK ŁUKASZ 2068OPEN / M30RYDZYNAACTIVE LIFESTYLE / R-TEAMPOLPOLOK  
35  BONIEC ALEKSANDER 2197OPEN / M50ŻARYPOLPOLOK 
36  BORKOWSKA JUSTYNA 2073OPEN / K30SĘDZISŁAW-POLPOLOK 
37  BORKOWSKI TOMASZ 2192OPEN / M30WARSZAWAPOLPOLOK 
38  BORODYN ANDRZEJ 2163OPEN / M40SZCZECINGRUPA DOCHODZENIOWA SAVE THE BEATPOLPOLOK 
39  BORYS GRZEGORZ 2151OPEN / M40BIELKOWKOKS EX SIEDLCE GDANSKPOLPOLOK 
40  BORYS IZABELA 2165OPEN / K40BIELKÓWKOKS EX SIEDLCE GDANSKPOLPOLOK 
41  BOŻKIEWICZ JACEK 2218OPEN / M40MUROWANA GOŚLINALOBO-TECHNIKPOLPOLOK 
42  BOŻKIEWICZ PATRYCJA 2204OPEN / K30MUROWANA GOŚLINAHERNIK TEAMPOLPOLOK 
43  BRUŚ MARCIN 2149OPEN / M40WARSZAWAPOLPOLOK  
44 BRYDL PAVEL2102OPEN / M30MUAY RUNNING TEAM.POLPOLOK 
45  BRZOZOWSKI PIOTR 2182OPEN / M50JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOPOLPOLOK 
46  BUCHOLC TOMASZ 2410OPEN / M30GRUDZIĄDZWTORKOWY TRENINGPOLPOLOK 
47  BUCIOR ŁUKASZ 2265OPEN / M20FRANCISZKÓWNAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATAPOLPOLOK 
48  BUCZYŃSKA DAGMARA 2117OPEN / K40DOBROSZYCEPOLPOLOK 
49  BUDZYŃSKI KRZYSZTOF 2060OPEN / M30WARSZAWAPOLPOLOK 
50  BUJAK DARIUSZ 2070OPEN / M30IWANOWICE MAŁEDAREKPOLPOLOK  
51  CENTKOWSKA-DERDA ANNA 2080OPEN / K30ŚWINOUJŚCIEPOLPOLOK 
52  CHAŁUPKA MARCIN 2056OPEN / M50WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPOLPOLOK 
53 CHERNOBRIVENKO SERGEY2082OPEN / WROCŁAWPOLPOLOK 
54  CHMARZYŃSKI JERZY 2296OPEN / M40NOWE KRĄPLEWICELUKS`SEROCKPOLPOLOK 
55  CHORĄŻYCZEWSKA NATALIA  OPEN / K30OBORNIKIOBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYPOLPOLOK 
56  CHORĄŻYCZEWSKI MICHAŁ 7032OPEN / M30OBORNIKIOBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYPOLPOLOK  
57  CHWIAŁKOWSKA ELŻBIETA 2229OPEN / K50POZNAŃ SIEROSŁAWPOLPOLOK 
58  CIESIELSKA IWONA 2269OPEN / K50WARSZAWAPOLPOLOK 
59  CUDAK BARTOSZ 2464OPEN / M20LUBINKGHM ZG RUNPOLPOLOK 
60  CZAJA MACIEJ 2003OPEN / M40WROCŁAWMINICLASSIC.PLPOLPOLOK 
61  CZAJA MAŁGORZATA 2006OPEN / K40WROCŁAWMINICLASSIC.PLPOLPOLOK 
62  CZAJKOWSKI KRZYSZTOF 2105OPEN / M20WARSZAWANAPRZÓD MŁOCINYPOLPOLOK 
63 CZAPLIŃSKA WIOLETTA2292OPEN / K40OSTROŁEKAPOLPOLOK 
64  CZARNY JAROSŁAW 2200OPEN / M30WROCLAW#SOBASTEAMPOLPOLOK 
65  CZECHOROWSKI RYSZARD PIOTR 7003OPEN / M40SZKLARSKA PORĘBAPOLPOLOK  
66  CZECHOWSKI JERZY 2211OPEN / M60WARSZAWAMZA WARSZAWAPOLPOLOK 
67  CZEKURŁAN AGNIESZKA 2109OPEN / K40SZCZECINPOLPOLOK 
68  CZERSKA JADWIGA 2089OPEN / K60ŻARYPOLPOLOK 
69  CZERSKI KRZYSZTOF 7057OPEN / M30POZNAŃKB INTREX POZNAŃPOLPOLOK  
70  CZERWINSKA KATARZYNA 2243OPEN / K30WALBRZYCHPOLPOLOK