Zawody obsługuje firma "STARTER"

„KARTOFELEK 2018”
UJAZD, 07 października 2018 r.


Liczba zawodników : 163
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Klasyfikacje
1  AKONOM AGNIESZKA 810KM / K30KĘDZIERZYN-KOŹLE 
2 BACHRYJ ARKADIUSZ12510KM / M30KOTLARNIAZAWISZA STARA KUŹNIA 
3  BADURA TOMASZ 5710KM / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEBÓB BIEGA 
4  BANASIAK TOMASZ 15510KM / M40RACIBÓRZ 
5  BĘBEN JERZY 5010KM / M60+GOGOLINDYCZUŚ TEAM 
6  BICK BEATA 88NW / KKĘDZIERZYN KOŹLECZEMPJON TEAM 
7  BICK ROBERT 610KM / M40KĘDZIERZYN KOŹLECZEMPJON TEAM 
8  BISKUPEK AGNIESZKA 4310KM / K20KEDZIERZYN-KOŹLE 
9  BLASZCZAK HENRYK 9810KM / M60+TYCHYTYCHY 
10  BŁACH ŁUKASZ 11910KM / M30KĘDZIERZYN-KOŹLE 
11 BŁASIAK IWONA12410KM / K30KOTLARNIAZAWISZA STARA KUŹNIA 
12  BODNAR IZABELA 1210KM / K40KĘDZIERZYN-KOŹLEAMATOR 
13  BODZIOCH ROBERT 2910KM / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE 
14  BOK MARCIN 4510KM / M20ŻĘDOWICEANTONTEAM 
15  BOK PIOTR 4610KM / M50ŻĘDOWICENITROERG 
16 BOREK AGIESZKA158NW / KZDZIESZOWICEMORSY NA KOKSIE 
17  BOREK JADWIGA 10610KM / K30KĘDZIERZYN-KOŹLEACTIV EAGLES PRO 
18 BRYŚ EWA104NW / KKĘDZIERZYN-KOŹLEBRAK 
19 BRYŚ MARIUSZ103NW / MKĘDZIERZYNNAPALONE DZIKI 
20  BUDZIŃSKA AGNIESZKA 2110KM / K40UJAZDBUDZIKI UJAZDUJAZD 
21 BUDZIŃSKI KRZYSZTOF163 OPOLEFENIKS PGE ELEKTROWNIA OPOLE 
22 BUDZIŃSKI PAWEŁ2810KM / M40UJAZDBUDZIKI UJAZDUJAZD 
23 CHACHUŁA RYSZARD16110KM / M40ZDZIESZOWICEDYCZUŚ TEAM 
24  CIASTKO JAROSŁAW 13610KM / M40KĘDZIERZYN-KOŹLE 
25 CIECHOMSKA IWONA12210KM / K40STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIA 
26  CIECHOMSKI BOGDAN 12910KM / M60+STARA KUŹNIA``ZAWISZA `` STARA KUŹNIA 
27 CZARNECKA KLAUDIA12710KM / K30STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIA 
28 CZARNECKI PRZEMYSŁAW12810KM / M30STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIA 
29  CZEKAJ JUSTYNA 1710KM / K20KĘDZIERZYN- KOŹLE 
30 DĄBROWSKA NATALIA6610KM / K30OPOLEBRAK 
31  DEC MIREK 15010KM / M40OPOLERAJSPORT ACTIVE 
32 DRĄŻEK BEATA710KM / K40KĘDZIERZYNAMATOR 
33  DRĄŻEK ZDZISŁAW 9010KM / M50KĘDZIERZYN-KOŹLEBEATADRĄŻEK 
34  DZIUBAŃSKI GRZEGORZ 5510KM / M30PYSKOWICEOPEL ACTIVE TEAM 
35  FIGZAŁ LESZEK 5610KM / M50WRZOSOWA 
36  FORTUNA MARCIN 8310KM / M30STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIE 
37  FRĄTCZAK SYLWESTER 8210KM / M40KĘDZIERZYN - KOŹLE 
38 GAWLIK SANDRA14910KM / K30STRZELCE OPOLSKIESTRZELECCY BIEGACZE 
39  GNYLA ADAM 1610KM / M40KĘDZIERZYN-KOŹLENAPALONE DZIKI 
40  GODULLA PAWEŁ 2010KM / M30KĘDZIERZYN-KOZLEOPTYK MAXIMA 
41  GOLEC SYLWIA 15410KM / K40OPOLE 
42  GRYBOŚ PIOTR 14810KM / M40KOSZĘCINKOSZĘCIN 
43 GRZESIŃSKA ANNA95NW / KSTRZELCE OPOLSKIEKIJOWE KSIĘŻNICZKI 
44  GRZYWNA GRZEGORZ 6810KM / M20LUBLINIECWKB META LUBLINIEC 
45  GUŁA JOANNA 7410KM / K30SIECHNICEADRIAN DANILEWICZ GROUP 
46 GUMIENNY MAGDALENA12310KM / K40KOTLARNIAZAWISZA STARA KUŹNIA 
47  HALUSIAK SZYMON 11410KM / M50KĘDZIERZYN-KOŹLE 
48  HARNUS DAMIAN 5310KM / M20KEDZIERZYN - KOZLE 
49  IWANEJKO IZABELA 1110KM / K40KĘDZIERZYN KOŹLEKAJTEAM 
50  JAGIELA JOANNA 8010KM / K30OPOLEKUBUŚ TEAM 
51  JAGIELA RAFAŁ 7910KM / M30OPOLEKUBUŚ TEAM 
52  JAGIEŁA ADAM 14410KM / M40ROGOŹNIKKRS TKKF JASTZRĄB RUDA ŚLĄSKA 
53  JANICZEK ŁUKASZ 9210KM / M20KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE 
54 JARZOMBEK ADAM11710KM / M40PYSKOWICEOLIMPIA GŁOWACKA TWOJA STREFA ROZWOJU 
55  JARZOMBEK FILIP 11810KM / M20PYSKOWICE 
56  JESZKE ARKADIUSZ 8410KM / M30STRZELCE OPOLSKIE 
57  JURCZYŃSKI GRZEGORZ 7810KM / M40STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIE 
58 KAZIMIERCZUK MONIKA6710KM / K30KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE 
59  KĘDZIERA KRZYSZTOF 15610KM / M30BIERAWANAPALONE DZIKI 
60  KĘDZIERSKI ZENON 8610KM / M60+STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIE 
61  KIEL TOMASZ 9110KM / M40SLAWIECICELUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD 
62  KOCHON ŁUKASZ 510KM / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE 
63  KOLEK ROMAN 13010KM / M50JEMIELNICA 
64  KOŁDYKA-GAWRON MARZENA 3210KM / K30KĘDZIERZYN-KOŹLE 
65  KOŁODZIEJ SZYMON 13810KM / M20GOGOLIN 
66  KONKOLEWSKA AGNIESZKA 10910KM / K30NIEZDROWICEUJAZD 
67  KONKOLEWSKI MACIEJ 10810KM / M30NIEZDROWICEUJAZD 
68  KOTELUK TOMASZ 4910KM / M40KALINOWICERSIR STRZELCE OP. 
69  KOWALSKA-JESZKE BARBARA 8510KM / K30STRZELCE OPOLSKIE 
70  KRĘCICHWOST KAMIL 1810KM / M20KĘDZIERZYN-KOŹLE 
71  KRÓL KATARZYNA 1910KM / K30SZONÓW 
72  KSIĄŻEK GRZEGORZ 14510KM / M30TARNOWSKIE GÓRYTARNOGÓRSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE 
73 KUBUSZEWSKA KATARZYNA16210KM / K40ZDZIESZOWICEMORSY NA KOKSIE 
74  KUPKA JACEK 910KM / M30KĘDZIERZYN-KOŹLECZEMPJON TEAM 
75 KURPET BOGUSŁAWA65NW / KJASTRZĘBIE-ZDRÓJWOLNY STRZELEC 
76  KURPET ZYGMUNT 64NW / MJASTRZĘBIE ZDRÓJWOLNY STRZELEC 
77  KUTIAN ADAM 12110KM / M50KĘDZIERZYN-KOŹLE 
78  LESZCZYŃSKA BOŻENA 5910KM / K60+NIEMODLINAMATORSKO 
79  LESZCZYŃSKI JANUSZ 6010KM / M60+NIEMODLINAMATORSKO 
80  MAJ-DZIUBAŃSKA IZABELA 5410KM / K30PYSKOWICEAKMB PĘDZIWIATR GLIWICE 
81 MAJER MIECZYSŁAW16410KM / M60+KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE 
82  MALORNY TOMASZ 7710KM / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE 
83  MAŃKA PIOTR 310KM / M60+KĘDZIERZYN-KOŹLECZEMPJON TEAM 
84 MAREK GRACA11110KM / M40JEMIELNICA 
85  MARTYNIUK RYSZARD 8710KM / M30STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIE 
86  MATUSZAK MARZENA 7210KM / K30MIKOŁÓW 
87  MATUSZAK PAWEL 7110KM / M30MIKOŁÓWOPEL ACTIVE TEAM 
88  MELICH TOMASZ 10710KM / M20ŁANYBERGER POLSKA 
89  MILER BARBARA 14010KM / K50NIEMODLINNIEMODLIN BIEGA 
90  MILER ZBIGNIEW 13910KM / M50NIEMODLINNIEMODLIN BIEGA 
91  MIRSKA-ZACHARCZUK EWA 2310KM / K40KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE 
92  MRÓZ PIOTR 13110KM / M40KĘDZIERZYN-KOŹLE 
93 MUSIOŁ MICHAŁ15710KM / M30KOTLARNIAZAWISZA STARA KUŹNIA 
94  MUSZKIET WALDEMAR 13410KM / M30ZIMNA WÓDKAUJAZD 
95 NEZNAL MONIKA96NW / KSTRZELCE OPOLSKIEKIJOWE KSIĘŻNICZKI 
96  NIEMIEC HALINA 1410KM / K40KĘDZIERZYN-KOŹLEKAJTEAM 
97  NIKONOWICZ KAROLINA 10210KM / K30KĘDZIERZYN KOŹLE 
98  NIZIOŁEK EWA 14110KM / K40NIEMODLINNIEMODLIN BIEGA 
99  NIZIOŁEK JACEK 14210KM / M40NIEMODLINNIEMODLIN BIEGA 
100  NOWOJSKI WOJCIECH 14710KM / M20STRZELCE OPOLSKIE 
101  OLEWICZ PIOTR 13210KM / M40STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIE 
102  OSZYTKO PIOTR 24NW / MKĘDZIERZYN-KOŹLENAPALONE DZIKI 
103  PANCYLEJKO BEATA 13510KM / K40OPOLERAJSPORT ACTIVE 
104  PIELKA ERWIN 7610KM / M50SŁUPSKOORCZYK SŁUPSKO 
105  PODGÓRSKA JOLANTA 2210KM / K40DZIELAWYPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE 
106 POŁULICH - PODWYSOCKA HANNA137NW / KKORZONEKPAWEŁKI Z HANKI 
107 POŚNIAK TOMASZ210KM / M30ZIMNA WÓDKAUJAZD 
108  RAMS ELZBIETA 410KM / K40KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE 
109  RAWLUK DAMIAN 7510KM / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE 
110 REICHERT ANDRZEJ15110KM / M60+UJAZDZAWISZA STARA KUŹNIAUJAZD 
111  ROGOWSKI MICHAŁ 8110KM / M20K-KOŹLE 
112  RUDLICKA KAROLINA 11610KM / K30TARNOWSKIE GÓRY1987 
113 RUDNER DOROTA15210KM / K30ZIMNA WÓDKAUJAZD 
114 RUDOWSKA MAŁGORZATA97NW / KGLIWICE 44-114KIJOWE KSIĘŻNICZKI 
115  SAŁEK MATEUSZ 10010KM / M20OZIMEKPGE FENIKS OPOLE 
116  SIEKIERKA KAROLINA 7010KM / K30SŁUPSKO 
117  SIENIAWSKA JANINA 3410KM / K60+KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE 
118 SITEK EWA105NW / KKĘDZIERZYN-KOŹLEAMATORSKO 
119 SKRZYPCZAK GRZEGORZ3510KM / M30KĘDZIERZYN-KOŹLE 
120  SŁOTOSZ WALDEMAR 2610KM / M40KĘDZIERZYN KOŹLE 
121  SOBEL ŁUKASZ 5810KM / M30UJAZDOPEL ACTIVE TEAMUJAZD 
122  SOLARZ BOGUSŁAW 51NW / MSTRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIE 
123 SOLARZ KRYSTYNA120NW / KSTRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIE 
124  STAROSTKA ANDRZEJ 1310KM / M60+KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE 
125 STĘPIEŃ-PODGÓRSKA ANNA101NW / KKĘDZIERZYN-KOŹLE 
126  STRZELCZYK ANDRZEJ 11310KM / M60+PYSKOWICE1951 
127  SZOSTEK RAFAŁ 9310KM / M20CZĘSTOCHOWA 
128  SZULC DANUTA 133NW / KSTRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIE 
129 SZYMAŃSKA ANNA7310KM / K20KĘDZIERZYN-KOŹLE 
130  SZYMAŃSKA LUCYNA 2710KM / K40KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE 
131  ŚMIETANA JOLANTA 99NW / KNIEZDROWICECZEMPJON TEAM 
132  ŚMIGIELSKA JUSTYNA 14310KM / K30ZDZIESZOWICEMORSY NA KOKSIE 
133  ŚMIGIELSKI MARCIN 14610KM / M20ZDZIESZOWICEMORSY NA KOKSIE 
134  ŚNIEŻEK ADAM 6210KM / M30ŻERNICAGOGGLE PAE TEAM 
135  TOMAKA KRYSTIAN 3110KM / M30UJAZDCZEMPJON TEAMUJAZD 
136  TOMKÓW EWA 4110KM / K40KOMPRACHCICE 
137  TOMKÓW ROBERT 4010KM / M40KOMPRACHCICEFAST FOOT OPOLE 
138 TUŁNOWSKI RAFAŁ6910KM / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE 
139  ULFIK ŁUKASZ 4710KM / M30STRZELCE OPOLSKIERATOWNIK MEDYCZNY 
140  URBANOWSKI MARCIN 3010KM / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEANTONTEAM 
141  USZKO GRZEGORZ 3610KM / M50SIEDLEC 
142  USZKO SABINA 3710KM / K50SIEDLEC 
143 WAZ GRAŻYNA153NW / KSTRZELCE OPOLSKIENIEZRZESZONY 
144  WCISEŁ PAWEŁ 5210KM / M30KĘDZIERZYN-KOŹLENAPALONE DZIKI 
145  WEBER-KOZIARSKA MAGDALENA 89NW / KNIEZDROWICECZEMPJON TEAM 
146 WESOŁOWSKA EWA94NW / KKĘDZIERZYN-KOŹLEROWEROWI ZAJAWKOWICZE KĘDZIERZYN-KOŹLE 
147  WĘGLARZ CZESŁAW 4210KM / M50KĘDZIERZYN- KOZLEMULTI FIT 
148 WĘGRZYK ROMAN2510KM / M40UJAZDROMUS TEAM-UJAZDUJAZD 
149  WIERCIOCH TOMASZ 1010KM / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEROWEROWI ZAJAWKOWICZE KĘDZIERZYN-KOŹLE 
150  WITCZAK ADAM 3310KM / M30PYSKOWICEM.A.J. CORRERE 
151  WOJCIECH NAJUCH 11510KM / M30TARNOWSKIE GÓRYRAMBO STILL ALIVE 
152 WOJDA TADEUSZ6110KM / M60+KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE 
153  WOJTYŁA TADEUSZ 11010KM / M60+NIEZDROWICEUJAZD 
154 WROŃSKI LUCJAN12610KM / M30KOTLARNIAZAWISZA STARA KUŹNIA 
155 WYLEŻOŁ PIOTR16010KM / M30KĘDZIERZYN-KOŹLE 
156  WYRZGOL ANDRZEJ 4810KM / M40KIELCZAAMATOR 
157  ZAGOŻDŻON KRZYSZTOF 4410KM / M50ZDZIESZOWICE 
158  ZAUŚCIŃSKI TOMASZ 11210KM / M60+STRZELCE OPOLSKIE 
159 ZENOWSKI ZENON15910KM / M20KĘDZIERZYN-KOŹLE 
160  ZWIERZCHOWSKA DANUTA 39NW / KKĘDZIERZYN-KOŹLEAMATOR 
161  ZWIERZCHOWSKI DARIUSZ 3810KM / M50KĘDZIERZYN-KOŹLEAMATOR 
162  ZYZIK RAFAŁ 6310KM / M40KĘDZIERZYN-KOŹLENAPALONE DZIKI 
163  ŻYTKO PIOTR 1510KM / M30ZDZIESZOWICE