Zawody obsługuje firma Datasport

Swimrun Poland Solina 2018
Polańczyk nad Soliną, 15 września 2018 r.


Liczba zawodników : 504
Odebrało numery: 292

Liczba opłaconych zawodników: 438
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1 ADASZEWSKA WIKTORIA1077MW / DĄBROWA GÓRNICZATRIATHLON X TEAMOK 
2 ANDRZEJEWSKI BARTOSZ61MM / MUROWANA GOŚLINAGRA-COM CENTRUM ROWEROWEOK  
3 ANTOSIAK TOMASZ MM / WROCŁAWTMTEAM 2   
4 BADEWICZ TOMASZ68MM / KRAPKOWICEJIMBEAMOK 
5 BAGIŃSKA ANNA SW / WARSZAWAELEKTRYCZNE OWCE   
6 BAKALARZ ARIEL96MM / JEDLINAJUHAZBANIOK  
7 BAKUN JACEK122MM / BIAŁYSTOKUNIBEP S.A. & PALISANDER TEAM - NADAKTYWNIOK  
8 BANASIEWICZ PAWEŁ219SMix / SANOKPOZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKOK 
9 BAR MARCIN1150MM / WARSZAWAKRAPIK&C0D3ROK  
10 BARANOWSKI ROBERT62MM / WROCŁAWHOMO LUDENS TEAMOK  
11 BARANOWSKI ROBERT MM / WROCŁAWHALTIA TEAM   
12 BARTCZAK PIOTR1097MM / ZGIERZWIELKIE JAJA.OK  
13 BASIŃSKI MARCIN1107MM / PACZKOWOGRABA TEAMOK 
14 BATORYNA ALEKSANDER1133MM / BĘDZINTWINSOK 
15 BAZYLI GRZEGORZ MAJER UM / PODKOWA LEŚNASEX PISTOLS   
16 BEBELSKI RAFAŁ1023UM / WARSZAWAGOSWIMRUN.PLOK 
17 BEDNARCZYK GRZEGORZ208SM / KRAKÓWCYCLO CENTRUM TEAMOK  
18 BEDNAREK MICHAŁ1211SM / TCZEWJACK DANIEL’S SPECJAL TEAMOK  
19 BEDNAREK MICHAL  TCZEW   
20 BEDNARSKI MICHAŁ1059MM / ŁÓDťPULS FLEXIDEA TRI TEAMOK 
21 BELTER NIKODEM183SM / F3TEAM/SPORTEVO GDAŃSKOK  
22 BERDOWSKI ŁUKASZ191SM / POZNAŃBERD BROSOK  
23 BERDOWSKI MATEUSZ1191SM / GORZÓW WLKPBERD BROSOK  
24 BERNARD MARCIN1039UMIX / KOŚCIANPONOKAI / BENIU SPORTOK  
25 BIELAWSKI DAMIAN1148MM / WOJCIESZÓWRAGABA MEBLE TEAMOK  
26 BIELAWSKI PAWEŁ197SM / TARNÓWSPARTAN TARNÓWOK  
27 BIELECKI JAKUB1025UM / WARSZAWANEON TEAMOK  
28 BIELIŃSKI MARCIN MM / WARSZAWACHŁOPCY Z FERAJNY   
29 BIELUCZYK KATARZYNA229SW / GDYNIATI3MIASTOOK 
30 BINARSCH DAGMARA20UMIX / GNIEZNOMOCARZEOK 
31 BLANKIEWICZ KRZYSZTOF127MM / WIĄZOWNAŚLEPE PADALCEOK 
32 BLANKIEWICZ RAFAŁ1127MM / WIĄZOWNAŚLEPE PADALCEOK 
33 BŁAŻOWSKI PAWEŁ1135MM / JASŁOBEREK!OK  
34 BŁONOWSKI ADAM182SM / LEGIONOWOLEGIOTEAMOK 
35 BOCHEŃSKI KRZYSZTOF UM / STRZELCY   
36 BOGUNIA GRZEGORZ1065MMIX / BIERYIMPERIUM SPORTU TEAMOK 
37 BOGUNIA MARIA166SMix / BIERY 7IMPERIUM SPORTUOK 
38 BOREK ANETA UMIX / BIELSKO BIAŁABORAS TEAM   
39 BOREK PAWEŁ UMIX / BIELSKO BIAŁABORAS TEAM   
40 BOROŃ KATARZYNA7UMIX / NOWY SĄCZCZAS DLA NASOK  
41 BRAŃKA KAROL MM / TRX TEAM   
42 BROCHEN YANN1045UM / PARISLES VIEUX NEPTUNIENS #1OK 
43 BRONASZEWSKA AGNIESZKA1204SMix / TYCHYAPEX PREDATOR 1OK  
44 BRONASZEWSKI ARTUR1205SM / TYCHYAPEX PREDATOR 2OK  
45 BRONASZEWSKI MICHAŁ204SMix / TYCHYAPEX PREDATOR 1OK  
46 BRUZGO MAGDALENA72MMIX / SZCZECINBRUZGOLAOK 
47 BUCHACZ RADOSŁAW59MM / ŁÓDťPULS FLEXIDEA TRI TEAMOK 
48 BUCZEK ROBERT120MM / SIEDLCETSC 2OK 
49 BUDKOWSKI TOMASZ148MM / WROCŁAWRAGABA MEBLE TEAMOK  
50 BUGAJ ADRIANA193SW / ZACHORZÓWPEGA SISTERSOK  
51 BWOPR 1 MM / BWOPR SOLINA   
52 BWOPR 2 MM / BWOPR SOLINA   
53 CASTELLI VERONICA SILVIA VANESSA212SW / MILANSWIMRUNCHEERS QUEENSOK 
54 CEL RAFAŁ1166SMix / ŁAZY 235IMPERIUM SPORTUOK 
55 CHLEBOWSKI JERZY1129MM / BORZĘCINTRICLUB 3OK 
56 CHLEBOWSKI JERZY SM / WARSZAWACHLEBOWSCY   
57 CHLEBOWSKI KAROL SM / REDACHLEBOWSCY   
58 CHMIEL PAULINA63MW / ŁÓDťPULS WOMEN SWIMRUN TEAMOK 
59 CHMIELEWSKI DARIUSZ SMix / WARSZAWACHMIELTEAM   
60 CHMIELEWSKA IZABELA SMix / WARSZAWACHMIELTEAM   
61 CHMIELEWSKI TOMASZ145MM / WROCŁAWDLA LENKIOK  
62 CHRISTENSEN JENS41UM / PRUSZKOWMADHATTERSOK 
63 CHYCZEWSKI ROBERT151MM / ŁÓDťXTERRAOK  
64 CHYCZEWSKI ROBERT1157MM / POWER TRAININGOK 
65 CIPORSKA KATARZYNA1168SMix / WARSZAWASMS WARSZAWA ANDERSOK 
66 COPA RYSZARD2UM / CHORZOWRISE & SHINEOK 
67 COUDERC STEPHANE1037UMIX / CHAMPLANTEAM ENTENTE SPORTIVE RENAULT 1OK 
68 CZAJA MATEUSZ30UM / STAROGARD GDAŃSKITRI STAROGARD GDAŃSKI 2OK 
69 CZERNIK ARTUR1113MM / BIERUŃARTOM TEAMOK 
70 CZURYŁŁO PAWEL1183SM / GDANSKF3TEAM/SPORTEVO GDAŃSKOK  
71 CZYŻ ADAM8UMIX / WŁADYSŁAWOWOOD-DECH.PLOK  
72 CZYŻ GABRIELA1008UMIX / WŁADYSŁAWOWOOD-DECH.PLOK