Zawody obsługuje firma Datasport

Narodowy Bieg Stulecia od Bałtyku do Tatr Bieg Ojców Niepodległości
Warszawa, 11 listopada 2018 r.


Liczba zawodników : 74
Liczba opłaconych zawodników: 24
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  BAJOREK JACEK  OPEN / WYSZKÓWIZBI KONSULTING  
2  BEDNARSKA JOLANTA  OPEN / TARNOBRZEGOK 
3  BEREŚ STANISŁAW  OPEN / ŁASKOK 
4  BRZOZOWSKI ANDRZEJ  OPEN / ZAMOŚĆ  
5  BUDNIAK WOJCIECH  OPEN / WARSZAWA  
6  CHUDY BARTŁOMIEJ  OPEN / POLANDIA  
7  DAWICZEWSKI PRZEMYSŁAW  OPEN / WARSZAWAJACK TEAM  
8 DĄBROWSKI ANDRZEJ OPEN / JÓZEFÓW  
9  DĄBROWSKI MARCIN  OPEN / SEROCKBEZ FAULU  
10 DOMAŃSKI JACEK EXPEDYT OPEN / WARSZAWAWKB META LUBLINIEC  
11 DRABCZYK SZYMON OPEN / WARSZAWA  
12  DYMEL ANDRZEJ  OPEN / WARSZAWAMARKOWI BIEGACZEOK 
13 FETSIUKOU ALIAKSEI OPEN / WROCLAWWKB PIAST WROCLAWOK 
14  FIDO JERZY  OPEN / MARKILECHICI ZIELONKA  
15  FRĄCKIEWICZ DARIUSZ  OPEN / WARSZAWABIEGAM NA TARCHOMINIE  
16 GAŁECKA MARIANNA OPEN / SIEDLCEWADERAOK 
17 GAŁECKI JÓZEF OPEN / SIEDLCEWADERAOK 
18  GAŁECKI MARCIN  OPEN / SIEDLCEWADERAOK 
19  GAWLIK ARKADIUSZ  OPEN / WARSZAWABIEGAM NA TARCHOMINIE  
20  GAWRACZYŃSKA ANNA  OPEN / WARSZAWAWTŁ STEGNYOK 
21  GĘBALSKA AGNIESZKA  OPEN / WARSZAWA  
22  GOŁASZEWSKI MICHAŁ  OPEN / LEGIONOWOTEAM KOPEĆ  
23  JAGODZKI DANIEL  OPEN / KIELCESCYZORY  
24  JURKIEWICZ JERZY  OPEN / WARSZAWATRUCHT MARATON SKIERNIEWICE  
25  KAMIŃSKI STANISŁAW  OPEN / NADARZYNGOS NADARZYN  
26 KASIERSKA EWA KATARZYNA OPEN / POZNAŃWKB META LUBLINIECOK 
27  KLUSEK JOLANTA  OPEN / WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAW  
28  KOWALCZYK MIKOŁAJ  OPEN / PRUSZKÓW  
29  KOWALSKI WIESŁAW  OPEN / WARSZAWA  
30 KOZŁOWSKI WITOLD OPEN / WARSZAWAWARSZAWA - BEMOWO  
31  KUĆ GRZEGORZ  OPEN / WARSZAWAOK 
32 KUDLAK MONIKA OPEN / TARCZYN  
 Biegi Narodowe Warszawa
33  KWIATKOWSKA MAŁGORZATA  OPEN / WARSZAWA  
34  LASKOWSKI KAROL  OPEN / SUSZ  
35  LUSAWA MAŁGORZATA  OPEN / OTWOCKWARBUD RUNNING TEAM  
36  ŁUKASIŃSKI ŁUKASZ  OPEN / WARSZAWAKLUB WELLNESSOK 
37 MAJCHROWSKA-MIKLEWSKA KATARZYNA OPEN / KONSTANCIN-JEZIORNAJACK TEAM  
38  MAREK ROMAN  OPEN / WARSZAWAIPNOK 
39  MARON AGNIESZKA  OPEN / WARSZAWAJACK TEAM  
40  MARON JACEK  OPEN / WARSZAWAJACK TEAM  
41  MARON JACEK  OPEN / WARSZAWAJACK TEAM  
42 MARTOFEL ADAM OPEN / WARSZAWA  
43  MICHALSKI ROBERT  OPEN / WARSZAWANOCNE PIŁOWANIE AGRYKOLIOK 
44  MIKLEWSKI MICHAŁ  OPEN / KONSTANCIN-JEZIORNAKANCELARIA SPORTOWA STASZEWSCY  
45  MIKUTA KONRAD  OPEN / WARSZAWA  
46  MOSZKOWICZ EUGENIUSZ  OPEN / WARSZAWAKONDYCJA  
47 MUSUR ADAM OPEN / OLEŚNICAKB SZERSZEN OLESNICAOK 
48  NASKRĘT MARIUSZ  OPEN / WARSZAWA - WESOŁAOK 
49  NOSOWSKI KONRAD  OPEN / NOWY DWÓR MAZOWIECKISLOW SQUAD  
50 OLESZCZUK IGA OPEN / WARSZAWA  
51 PIETRAŚ AGATA OPEN / PRUSZKOWKB PLL LOT  
52  PINKOSZ LESZEK  OPEN / ZIELONKALECHICI ZIELONKA  
53  PROKOPIUK GRZEGORZ  OPEN / WARSZAWASZWAGRY DWAOK 
54  PUFELSKI MICHAŁ  OPEN / LIPKÓWOK 
55  ROSAK EWA  OPEN / NOWY DWÓR MAZOWIECKI  
56  RZEPKOWSKI RAFAŁ  OPEN / NOWA IWICZNAPOLISH WINGSOK 
57 SELIANIN DMYTRO OPEN / TARNOWSKIE GÓRYOCRA POLAND  
58  SKRZYPKOWSKI TOMASZ  OPEN / OTWOCKOK 
59  SPOCZYNSKI MICHAL  OPEN / WARSZAWARK ATHLETICS  
60  SUKNAROWSKA DOROTA  OPEN / WarszawaEKIPA PORKA  
61  SUKNAROWSKI MAREK  OPEN / WarszawaEKIPA PORKA  
62  TARAS MARCIN  OPEN / WARSZAWAPOLSAT BIEGA  
63  TORZEWSKA AGNIESZKA  OPEN / WARSZAWA  
64  TRONOWSKA BEATA  OPEN / WARSZAWAJACK TEAM  
65  TRONOWSKI MAREK  OPEN / WARSZAWAJACK TEAM  
66  WALOS JAN  OPEN / WARSZAWA  
67  WOJEWÓDZKI KAMIL  OPEN / WARSZAWAOK 
68 WÓJCIK ADRIAN OPEN / ŁÓDŹNIE MAM POMYSŁUOK 
69  VUCO IVO  OPEN / WARSZAWAPOLSKIE HIMALAJE  
70  ZABŁOCKI KAROL  OPEN / MORYKS URSUSOK 
71  ZAINCIKOVSKAIA-WÓJCIK INNA  OPEN / ŁÓDŹNIE MAM POMYSŁUOK 
72  ZAJĄC ZBIGNIEW  OPEN / MALANÓWKB MARATON TUREK  
73  ZAKRZEWSKI KRZYSZTOF  OPEN / ŁÓDŹOK 
74  ŻEBROWSKI PIOTR  OPEN / WARSZAWAPOLISH WINGS