Zawody obsługuje firma Datasport

Charlotta ZOO Triathlon – 1/4 Ironman
Dolina Charlotty, 22 września 2018 r.


Liczba zawodników : 92
Odebrało numery: 79

Liczba opłaconych zawodników: 89
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Odebrał
numer
1 ABRAMCZYK MARCIN5Tri / M40OLSZTYNYANUSHE TRIATHLON TEAMPOLPOLOK  
2 ABRAMCZYK RAFAŁ4Tri / M35WARSZAWAYANUSHE TTPOLPOLOK  
3 BARANOWSKA JULIA40Tri / K20BYDGOSZCZKUJAVIA3TEAMPOLPOLOK 
4 BARTKOWSKI RADOSŁAW10Tri / M35STRZELCE KRAJEŃSKIEALL PARTNERSPOLPOLOK 
5 BEDNARCZYK TOMASZ59Tri / M30GDYNIAPLAŻA MIRON LUBOWIDZPOLPOLOK 
6 BOGALECKI MAREK47Tri / M60GDAŃSKSAFE SPORT TEAMPOLPOLOK 
7 BORKOWSKI TOMASZ22Tri / M45TUCHOLAKUJAVIA3TEAMPOLPOLOK  
8 ZAWODNIK ANONIMOWY36Tri / M45 EX SIEDLCE GDAŃSKPOLPOLOK 
9 BYLINA PIOTR80Tri / M20GDAŃSKPOLPOLOK 
10 BYZDRA KRZYSZTOF65Tri / M40CHWASZCZYNOBBL GDAŃSKPOLPOLOK 
11 CZERNIAK GRACJAN58Tri / M35KOSZALINPOLPOLOK 
12 CZERWIŃSKI MICHAŁ53Tri / M25GNIEZNOPOLPOLOK 
13 DASZEWSKI FILIP62Tri / M20DĘBNOPOLPOLOK 
14 DURAY BENIAMIN74Tri / M35STRASZYNPOLPOLOK 
15 DZIUBA MARIKA13Tri / K20WARSZAWAPOLPOLOK 
16 ELIASZ WIKTOR82Tri / M20USTRONIE MORSKIEPOLPOLOK 
17 FIAŁKOWSKI ŁUKASZ68Tri / M35CZERNIECKS GEPARD ŻUKCZYNPOLPOLOK 
18 GIERSZEWSKA-KWAPISZ ANNA78Tri / K35SOPOTTSUNAMI TRIPOLPOLOK 
19 GOŁĄBIOWSKI JAREK44Tri / M50ŚWINOUJŚCIEBIEGACZE ŚWINOUJŚCIEPOLPOLOK 
20 GORNICKA BENITA31Tri / K35BERLINI-SPORTPOLPOLOK 
21 GOŹDZIEWICZ PAWEŁ83Tri / M40GDYNABIEGAMYRAZEM.PLPOLPOLOK 
22 GÓRSKI ANDRZEJ48Tri / M25LUBAWAORKAMASTERS IŁAWSPOLPOLOK 
23 GRZELAK RAFAŁ77Tri / M25SIANÓWBRAKPOLPOLOK 
24 GUTOWSKI TOMASZ19Tri / M30STARGARDHAWAJSKIE REKINYPOLPOLOK 
25 GWARDIAK BARTŁOMIEJ39Tri / M25GOLENIÓWPRIME CARGO POLANDPOLPOLOK  
26 HALCZAK PRZEMYSŁAW101Tri / M40SŁUPSKPOLPOL  
27 HARRINGTON DAVID23Tri / M45WARSAWGBRGBROK  
28 JAKUBIAK MACIEJ61Tri / M35SŁUPSKAKTYWNA FABRYKAPOLPOLOK 
29 JARLIŃSKI MICHAŁ94Tri / M20RUMIAUKS TRI-TEAM RUMIAPOLPOL  
30 JARZEMBOWSKI BARTOSZ81Tri / M20GDAŃSKPOLPOLOK 
31 JASIUCHNA MAREK79Tri / M35ŚWINIUJŚCIEPIECZARKOWE ŁAPKI ŚWINOUJŚCIEPOLPOLOK 
32 JEZIERSKI TOMASZ72Tri / M40TCZEWPOLPOLOK 
33 JÓZEFIAK ŁUKASZ71Tri / M35PSZCZÓŁKIPOLPOLOK 
34 JUNGLING MIROSLAW43Tri / M45SŁUPSKHUBERT KRÓL TEAMPOLPOLOK 
35 JURA BOGUSŁAW87Tri / M40ROCZYNYPOLPOLOK 
36 JUSTYŃSKI ANDRZEJ57Tri / M30SZCZECINPOLPOLOK 
37 KALINOWSKI SŁAWOMIR26Tri / M35WĄBRZEŹNOGREENSKYPOLPOLOK 
38 KANIEWSKI JAREK52Tri / M30WARSZAWATRIATHLON SERWISPOLPOLOK 
39 KŁODZIŃSKI ROBERT69Tri / M50SZCZECINPOLPOLOK 
40 KOBYLARCZYK KRZYSZTOF33Tri / M40MOSTYBIEGAM Z KAJĄPOLPOLOK 
41 KOŁCZ ARTUR49Tri / M50TORUŃPOLPOLOK 
42 KOPCZYŃSKI WALDEMAR90Tri / M60POZNAŃPOLPOL  
43 KRAMEK JANUSZ1Tri / M55SIEMIANICEPOLPOLOK 
44 KRASOWSKA MICHALINA41Tri / K30PRZECHLEWOTRIPAKA PRZECHLEWOPOLPOLOK 
45 KREFT KATARZYNA84Tri / K20GDYNIAPOLPOLOK 
46 KUDREWICZ MIREK46Tri / M50GDAŃSKSILCOPOLPOLOK 
47 LEBIEDZIEWSKI MACIEJ2Tri / M30PRZECLAWSZKWPOLPOLOK 
48 ŁUKIEWICZ ŁUKASZ14Tri / M35ELBLAGTEAM KARAŚPOLPOLOK 
49 MACIESZONEK MARCEL20Tri / M20SZCZECINHAWAJSKIE REKINYPOLPOLOK 
50 MAŃCZAK JAKUB89Tri / M45GDYNIAPOLPOLOK 
51 MASIAK PIOTR9Tri / M25MALBORKMKS TRIATHLON MALBORKPOLPOLOK 
52 MAZUR MARIUSZ73Tri / M40BIELAWALKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓWPOLPOLOK 
53 MIKOŚ ADAM50Tri / M35SYGNECZÓWPOLPOLOK  
54 MISIAK ARKADIUSZ24Tri / M45SZCZECINTT SZCZECIN/ HAWAJSKIE REKINYPOLPOLOK 
55 MIZIARSKI PAWEŁ54Tri / M25REDATORUS- FUNDACJA JEPPESENAPOLPOLOK 
56 MLYNEK MICHAL45Tri / M35KRAKOWPOLPOLOK  
57 MŁOTKOWSKI MARIUSZ60Tri / M45PILAPOLPOLOK 
58 MOCARSKI WOJCIECH32Tri / M35GDYNIAARKA GDYNIAPOLPOLOK 
59 MUSIAŁ JAROSŁAW6Tri / M40SŁUPSKPOLPOLOK  
60 NAROŻNY TOMASZ42Tri / M25POZNAŃEFAR TRI TEAMPOLPOLOK 
61 NOWAK MARCIN29Tri / PIŁAPOLPOLOK 
62 NOWICKI MARCIN27Tri / M40MIERZYNGVTPOLPOLOK  
63 PABIŚ WALDEMAR88Tri / M35WIEPRZPOLPOLOK 
64 PACHOLCZYK KRZYSZTOF30Tri / M30SŁUPSKNORDEX POLSKAPOLPOLOK  
65 PAKULA MARCIN66Tri / M45GDYNIA ORLOWOPAKULA TEAMPOLPOLOK 
66 PLUTA MARCIN63Tri / M30SŁUPSKVACU ACTIV GYM ŁOSINOPOLPOLOK 
67 PRENDECKI RAFAŁ8Tri / M35WAŁCZPRENDKI TRIPOLPOLOK 
68 ZAWODNIK ANONIMOWY37Tri / M50 EX SIEDLCE GDAŃSKPOLPOLOK 
69 ZAWODNIK ANONIMOWY38Tri / K50 EX SIEDLCE GDAŃSKPOLPOLOK 
70 RYKOWSKI ANDRZEJ76Tri / M25STARY LUBOTYŃPOLPOLOK 
71 RZEPECKA ANNA64Tri / K40WARSZAWATKKF PROMYK CIECHANÓWPOLPOLOK 
72 STREICHER PIOTR67Tri / M30WARSZAWAPOLPOLOK  
73 STRZELEC KONRAD21Tri / M25SZCZECINHAWAJSKIE REKINYPOLPOLOK 
74 SZEFLER JOANNA16Tri / K40SZCZECINHAWAJSKIE REKINY -TRIATHLON TEAM SZCZECINPOLPOLOK 
75 SZPITER TOMASZ70Tri / M45ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAPOLPOLOK 
76 ZAWODNIK ANONIMOWY86Tri / M25 POLPOLOK 
77 WARZECHA MARCIN56Tri / M40POZNANPOLPOLOK 
78 WAWRZYNIAK MICHAŁ7Tri / M35SOLEC KUJAWSKISAN ESCOBAR TRIATHLON TEAMPOLPOLOK 
79 WIERZBICKA EWELINA3Tri / K40KIELCEPOLPOLOK  
80 WINCZA JOANNA18Tri / K35SZCZECINHAWAJSKIE REKINY - TRIATHLON TEAM SZCZECINPOLPOLOK 
81 WITEK ANGELIKA85Tri / K25SZPĘGAWSKTRI STAROGARD GDAŃSKIPOLPOLOK 
82 WÓJCIK MAREK34Tri / M40MOSTYNO FOR BRIDGEPOLPOLOK 
83 WRZESIEŃ PAWEŁ75Tri / M30PIEŃKOWOHAWAJSKIE REKINYPOLPOLOK 
84 WUTKE MAŁGORZATA35Tri / K25LUBAWKAPOLPOLOK 
85 WYGLĄDACZ ALICJA11Tri / K40SZCZECINHAWAJSKIE REKINYPOLPOLOK 
86 WYGLĄDACZ ALICJA17Tri / K40SZCZECINHAWAJSKIE REKINYPOLPOLOK  
87 WYGLĄDACZ ARKADIUSZ25Tri / M40SZCZECINHAWAJSKIE REKINYPOLPOLOK 
88 WYŁUDA MARCIN51Tri / M30GDAŃSKPOLPOLOK 
89 WYSOKIŃSKI MICHAŁ12Tri / M45WARSZAWAPOLPOLOK 
90 ZAJĄC ROMAN15Tri / M40SZCZECINHAWAJSKIE REKINYPOLPOLOK 
91 ZDOBYLAK KRZYSZTOF55Tri / M35LUBAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLPOLOK 
92 ZIĘBA ROBERT28Tri / M40KOŚCIERZYNAENDURE TEAMPOLPOLOK