Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 1
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1 ADAMSKA JOANNA110km / K40WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHOK 
2 ADAMSKI ROBERT210km / M45WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHOK 
3 AMBROSIEWICZ HENRYK310km / M65JELENIA GORAKBLEW2000OK 
4  ANDRZEJEWSKI ŁUKASZ 410km / M35JELENIA GÓRADRÄXLMAIEROK 
5  ANIŚKIEWICZ AGATA 510km / K30LEŚNAMATNER RUNNING TEAMOK 
6 ARENDT BOGDAN59610km / M55OLESZNA PODGÓRSKAOK 
7  BADACZ JOANNA 60810km / K40PIECHOWICESMS SZKLARSKA PORĘBAOK 
8  BADECKI RYSZARD 610km / M55NIESZCZYCEKS METRACO POLKOWICEOK 
9  BADKO DARIUSZ 710km / M40PIECHOWICEOK 
10  BAILEA KERR 810km / K18LINCOLN-OK 
11  BAJDA JUSTYNA 910km / K30STARA KAMIENICAIGBOK 
12 BANAŚ DARIUSZ1010km / M55WIELUŃOK 
13  BANAŚ ROBERT 4255km / M45JELENIA GÓRAUZDROWISKO CIEPLICE SP. Z O.O. - GRUPA PGUOK 
14  BANUCHA MARTA 1110km / K35JANOWIE WIELKIEJANOWICE WIELKIEOK 
15  BARAN-DOJS PIOTR 4265km / M45JELENIA GÓRAUZDROWISKO CIEPLICE SP. Z O.O. - GRUPA PGUOK 
16  BARANOWSKI MIROSŁAW 1210km / M45KATOWICEOK 
17  BARCZYŃSKI ARTUR 4275km / M40JEŹÓW SUDECKIOK 
18 BARCZYŃSKI OLIWIER4285km / MMJEŻÓW SUDECKIOK 
19  BARTKOWSKI RYSZARD 1310km / M65KOWARYOK 
20  BASZCZUK MONIKA 1410km / K25JELENIA GÓRAOK 
21  BĄK MAŁGORZATA 4295km / K50KAMIENNA GÓRAOK 
22  BEREŹNICKI PIOTR 60610km / M40JELENIA GÓRAINTERFERIE-OPTYK-OKULAR.PLOK 
23  BEZDEL ANNA 1510km / K40PUCKBOLKÓW TEAMOK 
24  BIEGARCZYK KAMIL 1610km / M30BOGATYNIAOK 
25  BIELA IWONA 1710km / K45RYBNICATEAM NESSIOK 
26  BIELAWSKI JAKUB 1810km / M25JELENIA GÓRADRÄXLMAIEROK 
27  BIELAWSKI ŁUKASZ 1910km / M30JELENIA GÓRADRÄXLMAIEROK 
28  BIENIEK-WILK ANNA 2010km / K40JELENIA GÓRABIEGAMDLAZDROWIA.PLOK 
29  BISKUPSKI ARKADIUSZ 2110km / M45LUBAŃ-OK 
30 BŁASZCZYK ANNA4305km / K35JELENIA GÓRA-OK 
31 BOLEJKO ALEKSANDRA2210km / K25JELENIA GÓRAOK 
32  BORKOWSKI BOGDAN 2310km / M45LEŚNAZABIEGANI Z LEŚNEJOK 
33  BROWARNY BARTOSZ 61210km / M40JELENIA GÓRAZABIEGANIOK 
34  BRYNIARSKI BARTOSZ 4315km / M35JELENIA GÓRABIGSYSTEM CREWOK 
35  BRYNIARSKI LEON 4325km / MMJELENIA GÓRAWYPRAWY LEONAOK 
36  BUBLIS GRZEGORZ 2510km / M35WROCŁAWKAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWAOK 
37  BUDZIEWSKI PRZEMYSŁAW 2610km / M40KOLUSZKIPIETRZYK RUNNING TEAMOK 
38  BUDZIKOWSKI GRZEGORZ 2710km / M45JELENIA GÓRAOK 
39  BUGAJNY PAWEŁ 2810km / M40BOGATYNIATWARDZIELE TEAM BOGATYNIAOK 
40  BUJAK GRZEGORZ 2910km / M45LEGNICAKMP LEGNICAOK 
41  BULCEWICZ WOJCIECH 3010km / M40JELENIA GÓRABEAT YESTERDAYOK 
42  BURDA AGNIESZKA 3110km / K40JELENIA GÓRABIEGAMDLAZDROWIA.PLOK 
43  BURKIEWICZ MIROSŁAW 3210km / M50LIPALZS LIPAOK 
44  BURY-NAUMOWICZ AGATA 4335km / K40JELENIA GÓRAOK 
45  CHALIMONIUK MACIEJ 4345km / M30WAŁBRZYCHOK 
46  CHEBA ADRIAN 3310km / M25PIECHOWICEMKS KARKONOSZE SMS KARPACZOK 
47  CHODOR ANNA 4355km / K40LEGNICAOK 
48  CHOROSTKOWSKA NATALIA 4365km / K35MODRZYCANOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAOK 
49  CHOROSTKOWSKA ZOFIA 4375km / KMMODRZYCANOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAOK 
50  CHRYPLEWICZ ANITA 4245km / K35WROCŁAWWKURW_TEAM WROCŁAWOK 
51  CHUDECKI PRZEMYSŁAW 3410km / M25JELENIA GÓRAZORKA JELONKI RUNNING TEAMOK 
52  CICHOCKA JOANNA 4385km / K30CZERWONA WODAOK 
53  CICHOCKI JACEK 3510km / M25WROCŁAW-OK 
54  CICHOŃ TOMASZ 3610km / M35JELENIA GÓRAZORKA JELONKI RUNNING TEAMOK 
55  CICHOSZ MICHAŁ 3710km / M35LUBOMIERZKLINICYSTA.PLOK 
56  CIRKO GRZEGORZ 3810km / M40SZKLARSKA PORĘBAOK 
57  CIRKO JOANNA 3910km / K40SZKLARSKA PORĘBAOK 
58  CZAPLA KATARZYNA 4010km / K30SĘDZISLAW-OK 
59  CZAPLICKI JANUSZ 4110km / M50JELENIA GÓRADRÄXLMAIEROK 
60  CZARNECKI JÓZEF 4210km / M65GRYFÓW ŚLĄSKICROSS GRYFITÓWOK 
61  CZERWIŃSKI PAWEŁ 4310km / M35WROCŁAWKLINICYSTA.PLOK 
62  CZYŻ MARIUSZ 4395km / M40KAMIENNA GÓRAKS SZORTYOK 
63  CZYŻ MONIKA 4405km / K40KAMIENNA GÓRAKS SZORTYOK 
64  ĆWIĄKAŁA JULIA 4410km / KMJELENIA GÓRAOK 
65  ĆWIĄKAŁA WOJCIECH 4510km / M55JELENIA GÓRAOK