Zawody obsługuje firma Datasport

Duathlon XTB Lesznowola z okazji Stulecia Niepodległości
Lesznowola, 06 października 2018 r.


Liczba zawodników : 46
Odebrało numery: 38

Liczba opłaconych zawodników: 44
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ABRAM PRZEMYSŁAW41DXTB / M40+NOWA IWICZNAPOLSKI KLUB MTBOKGmina 
2 BORKOWSKI JACEK3DXTB / Mdo40WARSZAWAOK 
3 CHUBA PAWEŁ21DXTB / M40+WARSZAWAOK 
4 CIENIUSZEK IZABELLA42DXTB / Kdo40PRUSZKÓWBIKE-TAXIOK 
5 CZAJKOWSKA DOROTA29DXTB / K40+MYSIADŁOGO SPORTOKGmina 
6 CZAJKOWSKI MARIUSZ28DXTB / M40+MYSIADŁOGO SPORTOKGmina 
7 DE GROOT JAN37DXTB / M40+PIASECZNOOK 
8 DOBAJ - ZEREK MAGDALENA16DXTB / Kdo40WARSZAWAMAD-ZOK 
9 FRĄCZYK PIOTR10DXTB / M40+NOWA IWICZNAOKGmina 
10 GACA LESZEK46DXTB / M40+WARSZAWASPORT EVOLUTION  
11 JAKÓBIK PIOTR20DXTB / Mdo40JÓZEFOSŁAWSPORT EVOLUTIONOK 
12 JAKUBCZAK-PAWELEC ANNA2DXTB / K40+NOWA IWICZNAANNA RUNOKGmina 
13 ZAWODNIK ANONIMOWY6DXTB / M40+ BWJOK  
14 KAREWICZ KATARZYNA11DXTB / K40+WARSZAWAOK 
15 KARWAT KAMIL33DXTB / Mdo40JÓZEFÓWŚWIAT ROWERÓW TEAMOK 
16 KAŹMIERSKI JANUSZ12DXTB / M40+WARSZAWADA SIĘOK 
17 ZAWODNIK ANONIMOWY24DXTB / Mdo40 BIKE CONCEPTOK  
18 KORONA BŁAŻEJ5DXTB / Mdo40NOWA IWICZNAPTT DELTAOKGmina 
19 KOŚCIELSKI MATEUSZ25DXTB / M40+KĄTY WĘGIERSKIEOK 
20 KUCEWICZ MATEUSZ13DXTB / Mdo40RASZYNOK 
21 KUREK PIOTR44DXTB / Mdo40WARSZAWAOK 
22 LECH MICHAŁ9DXTB / Mdo40WARSZAWAAM CYCLING TEAMOK 
23 LEWANDOWSKI ŁUKASZ27DXTB / Mdo40MYSIADŁOOKGmina  
24 MAJOREK ZOFIA26DXTB / Kdo40CZAPLINEKOK 
25 MALCZEWSKI HUBERT40DXTB / Mdo40STARA BŁOTNICAMOCZYMORDKIOK 
26 MARCZUK KAZIMIERZ1DXTB / M40+MAGDALENKAOKGmina 
27 MARKIEWICZ ADAM45DXTB / M40+RASZYNBWJ  
28 MRÓZ SEBASTIAN14DXTB / M40+KOMORÓWOK 
29 MYSŁEK RADOSŁAW15DXTB / M40+KONSTANCIN - JEZIORNAOK 
30 NIEZGÓDKA PATRYK36DXTB / Mdo40WROCŁAWMENARD POLSKAOK 
31 PASZKOWSKI PIOTREK43DXTB / Mdo40ZAMIENIEZAMIENIE TEAMOKGmina 
32 PATYNOWSKI SŁAWOMIR38DXTB / M40+MYSIADŁOAVERBITOKGmina  
33 PIETRZAK ANDRZEJ32DXTB / M40+NOWA WOLAJAKOOBCYCLES BKK TEAMOKGmina 
34 ROGÓŻ RADOSŁAW31DXTB / M40+ŁOZISKA#ULTRATRACKOK 
35 RÓZGA GRZEGORZ34DXTB / Mdo40WŁADYSŁAWÓWPOLSKI KLUB MTBOKGmina 
36 RYCHTER RAFAŁ19DXTB / M40+MAGDALENKABWJOKGmina 
37 SKOWROŃSKI SEBASTIAN35DXTB / Mdo40PRUSZKÓWOK  
38 SOLDANSKI RAFAL23DXTB / M40+PŁOCKOK  
39 SOŁTYSIAK MARCIN39DXTB / Mdo40PIASECZNOOK 
40 STRZELCZYK PAWEŁ30DXTB / Mdo40PRUSZKÓWOK 
41 STYCZEK KAMIL17DXTB / Mdo40NOWA WOLAOKGmina  
42 ŚWIĄTNICKI KRZYSZTOF4DXTB / M40+ŁAZYOKGmina 
43 WAC PAWEŁ22DXTB / Mdo40ZAMIENIEZAMIENIEOKGmina  
44 WILGOS JANUSZ8DXTB / Mdo40WARSZAWAOK 
45 WRÓBLEWSKI KAMIL7DXTB / Mdo40PIASECZNOOK 
46 ZBRZEŹNIAK IGOR18DXTB / Mdo40RASZYNOK