Zawody obsługuje firma Datasport

Duathlon XTB Lesznowola z okazji Stulecia Niepodległości
Lesznowola, 06 października 2018 r.


Liczba zawodników : 46
Odebrało numery: 38

Liczba opłaconych zawodników: 44
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ABRAM PRZEMYSŁAW41DXTB / M40+NOWA IWICZNAPOLSKI KLUB MTBPOLPOLOKGmina 
2 BORKOWSKI JACEK3DXTB / Mdo40WARSZAWAPOLPOLOK 
3 CHUBA PAWEŁ21DXTB / M40+WARSZAWAPOLPOLOK 
4 CIENIUSZEK IZABELLA42DXTB / Kdo40PRUSZKÓWBIKE-TAXIPOLPOLOK 
5 CZAJKOWSKA DOROTA29DXTB / K40+MYSIADŁOGO SPORTPOLPOLOKGmina 
6 CZAJKOWSKI MARIUSZ28DXTB / M40+MYSIADŁOGO SPORTPOLPOLOKGmina 
7 DE GROOT JAN37DXTB / M40+PIASECZNOPOLPOLOK 
8 DOBAJ - ZEREK MAGDALENA16DXTB / Kdo40WARSZAWAMAD-ZPOLPOLOK 
9 FRĄCZYK PIOTR10DXTB / M40+NOWA IWICZNAPOLPOLOKGmina 
10 GACA LESZEK46DXTB / M40+WARSZAWASPORT EVOLUTIONPOLPOL  
11 JAKÓBIK PIOTR20DXTB / Mdo40JÓZEFOSŁAWSPORT EVOLUTIONPOLPOLOK 
12 JAKUBCZAK-PAWELEC ANNA2DXTB / K40+NOWA IWICZNAANNA RUNPOLPOLOKGmina 
13 ZAWODNIK ANONIMOWY6DXTB / M40+ BWJPOLPOLOK  
14 KAREWICZ KATARZYNA11DXTB / K40+WARSZAWAPOLPOLOK 
15 KARWAT KAMIL33DXTB / Mdo40JÓZEFÓWŚWIAT ROWERÓW TEAMPOLPOLOK 
16 KAŹMIERSKI JANUSZ12DXTB / M40+WARSZAWADA SIĘPOLPOLOK 
17 ZAWODNIK ANONIMOWY24DXTB / Mdo40 BIKE CONCEPTPOLPOLOK  
18 KORONA BŁAŻEJ5DXTB / Mdo40NOWA IWICZNAPTT DELTAPOLPOLOKGmina 
19 KOŚCIELSKI MATEUSZ25DXTB / M40+KĄTY WĘGIERSKIEPOLPOLOK 
20 KUCEWICZ MATEUSZ13DXTB / Mdo40RASZYNPOLPOLOK 
21 KUREK PIOTR44DXTB / Mdo40WARSZAWAPOLPOLOK 
22 LECH MICHAŁ9DXTB / Mdo40WARSZAWAAM CYCLING TEAMPOLPOLOK 
23 LEWANDOWSKI ŁUKASZ27DXTB / Mdo40MYSIADŁOPOLPOLOKGmina  
24 MAJOREK ZOFIA26DXTB / Kdo40CZAPLINEKPOLPOLOK 
25 MALCZEWSKI HUBERT40DXTB / Mdo40STARA BŁOTNICAMOCZYMORDKIPOLPOLOK 
26 MARCZUK KAZIMIERZ1DXTB / M40+MAGDALENKAPOLPOLOKGmina 
27 MARKIEWICZ ADAM45DXTB / M40+RASZYNBWJPOLPOL  
28 MRÓZ SEBASTIAN14DXTB / M40+KOMORÓWPOLPOLOK 
29 MYSŁEK RADOSŁAW15DXTB / M40+KONSTANCIN - JEZIORNAPOLPOLOK 
30 NIEZGÓDKA PATRYK36DXTB / Mdo40WROCŁAWMENARD POLSKAPOLPOLOK 
31 PASZKOWSKI PIOTREK43DXTB / Mdo40ZAMIENIEZAMIENIE TEAMPOLPOLOKGmina 
32 PATYNOWSKI SŁAWOMIR38DXTB / M40+MYSIADŁOAVERBITPOLPOLOKGmina  
33 PIETRZAK ANDRZEJ32DXTB / M40+NOWA WOLAJAKOOBCYCLES BKK TEAMPOLPOLOKGmina 
34 ROGÓŻ RADOSŁAW31DXTB / M40+ŁOZISKA#ULTRATRACKPOLPOLOK 
35 RÓZGA GRZEGORZ34DXTB / Mdo40WŁADYSŁAWÓWPOLSKI KLUB MTBPOLPOLOKGmina 
36 RYCHTER RAFAŁ19DXTB / M40+MAGDALENKABWJPOLPOLOKGmina 
37 SKOWROŃSKI SEBASTIAN35DXTB / Mdo40PRUSZKÓWPOLPOLOK  
38 SOLDANSKI RAFAL23DXTB / M40+PŁOCKPOLPOLOK  
39 SOŁTYSIAK MARCIN39DXTB / Mdo40PIASECZNOPOLPOLOK 
40 STRZELCZYK PAWEŁ30DXTB / Mdo40PRUSZKÓWPOLPOLOK 
41 STYCZEK KAMIL17DXTB / Mdo40NOWA WOLAPOLPOLOKGmina  
42 ŚWIĄTNICKI KRZYSZTOF4DXTB / M40+ŁAZYPOLPOLOKGmina 
43 WAC PAWEŁ22DXTB / Mdo40ZAMIENIEZAMIENIEPOLPOLOKGmina  
44 WILGOS JANUSZ8DXTB / Mdo40WARSZAWAPOLPOLOK 
45 WRÓBLEWSKI KAMIL7DXTB / Mdo40PIASECZNOPOLPOLOK 
46 ZBRZEŹNIAK IGOR18DXTB / Mdo40RASZYNPOLPOLOK