Zawody obsługuje firma Datasport

43. Bieg Piastów - Nocna Jedenastka
Jakuszyce, 25 lutego 2019 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 290
Odebrało numery: 278

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1 ADAMCZYK KLAUDIA192OPEN / K30WROCŁAW#PACHNĘMATĄOK 
2 ADAMCZYK PAWEŁ205OPEN / M40WROCŁAW#PACHNĘMATĄOK 
3 ARDELLI KAROLINA141OPEN / K30WROCŁAW#ADAMIKAZALAOK 
4 BALCEREK ANNA150OPEN / K20WROCŁAW#ADAMIKAZALAOK 
5  BANACHOWSKI LECH 71OPEN / M70SOPOTAMATOROK 
6  BANDZAREWICZ MICHAL 300OPEN / M30SZKLARSKA PORĘBAOK 
7  BANDZAREWICZ PIOTR 212OPEN / M20WROCŁAWKLUB NOCNYCH ŚWIRÓWOK 
8  BARAN LESZEK 132OPEN / M50MARKIFUNDACJA BYŁYCH FUNKCJONARIUSZY BIURA OCHRONY RZĄDUOK 
9  BARTECKA EWA 126OPEN / K60USTROŃOK 
10  BARTNIK KONRAD 271OPEN / M40TARŁÓWOK 
11 BEJNAR KAMILA156OPEN / K30WROCŁAW#PACHNĘMATĄOK  
12 BENSARI KRZYSZTOF170OPEN / WROCŁAWOK 
13  BENSARI REMIGIUSZ 169OPEN / M40WROCŁAWRODZINA BENSARIOK 
14 BENSARI WOJCIECH171OPEN / WROCŁAWOK 
15 BERNACKI KAMIL294OPEN / M30WROCŁAWOK  
16 BINOTTO EDDA220OPEN / K60OK 
17  BOBOWSKI KORIN 125OPEN / M40ŻARYŻARY RUNNERS TEAMOK 
18  BOJKOWSKI PIOTR 193OPEN / M30ŚWIERADÓW-ZDRÓJNADLEŚNICTWO ŚWIERADÓWOK 
19  BOMBA ZYGMUNT 85OPEN / M60ZLOTY STOKNIEZRZESZONYOK 
20  BORUCKA KORNELIA 154OPEN / K20ZŁOTORYJAOK 
21  BORUCKI RAFAŁ 88OPEN / M40CHOJNÓWOK 
22  BOTUR DAGMARA 56OPEN / K20JELENIA GÓRAOK 
23  BOZIGÓRSKI ARTUR 139OPEN / M40RUDYSZWAŁDOK 
24 ZAWODNIK ANONIMOWY184OPEN / K20 SHIBA INU CROSS COUNTRY ASSOCIATIONOK 
25  BROJ ADRIAN 109OPEN / M50ŹLINICEBROJ TEAM ŹLINICEOK 
26  BROJ KORNEL 110OPEN / M20ŹLINICEBROJ TEAM ŹLINICEOK 
27  BROJ MARCEL 108OPEN / M20ŹLINICEBROJ TEAM ŹLINICEOK 
28  BROJ MICHAŁ 60OPEN / M40OPOLECYKLOFAN OPOLEOK 
29  BRONISZ JOANNA 227OPEN / K20SIEDLCEUKS RAWA SIEDLCE / FISCHER JAKUSZYCEOK 
30  BRZEŻAŃSKA JOANNA 230OPEN / K40CELÓWOK 
31 BUDZIŃSKA-PRUCHNIK KAROLINA238OPEN / K30WROCŁAWOK 
32 BUDZIŃSKI PAWEŁ239OPEN / M30WROCŁAWOK 
33 BUJAK NATALIA142OPEN / K30WROCŁAW#ADAMIKAZALAOK  
34  BUJAKOWSKA KARINA 14OPEN / K40GRÓJEC MAŁYMADERA TEAMOK 
35 BUKOWSKA EWELINA138OPEN / K30WROCŁAW#PACHNĘMATĄOK 
36  CATELLA ANTONY 287OPEN / M40CHIPPING NORTONLONDON REGION NORDIC SKI CLUBOK 
37  CHEBA ADRIAN 250OPEN / M20PIECHOWICESMS KARPACZOK 
38  CHODOR BOGUSŁAW 76OPEN / M60OKONEKBRAKOK 
39  CHODOR MARIA 77OPEN / K60OKONEKNIEZRZESZONYOK 
40  CUBON STEFAN 99OPEN / M30PRAHAOK 
41  CZECH TOMASZ 173OPEN / M40PORAŻZKN `SOKÓŁ` ZAGÓRZOK 
42  CZYŻYCKI KRZYSZTOF 182OPEN / M30WROCŁAWSHIBA INU CROSS COUNTRY ASSOCIATIONOK