Zawody obsługuje firma Datasport

43. Bieg Piastów - III. Memoriał Stanisława Michonia - 15 km CT
Jakuszyce, 24 lutego 2019 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 300
Odebrało numery: 308

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1 ABLEWSKI PAWEŁ507OPEN / M308. BLTR KRAKÓWOK  
2  ANDRZEJEWSKA MAGDALENA 258OPEN / K40JANOWICE WIELKIECENTRUM TRENINGOWE RETROOK 
3 BAC ŻANETA496OPEN / K206 BPD KRAKÓWOK  
4 BADACH KRZYSZTOF520OPEN / M40ŻWOK  
5 BADURA EWELINA3004OPEN / K30ŻWOK 
6 BAJDA JACEK518OPEN / M40DKWS KRAKÓWOK  
7 BALCERZAK MARCIN4076OPEN / M4033. BLTR POWIDZOK  
8  BANACHOWSKI LECH 1OPEN / M70SOPOTAMATOROK 
9 BANASZEK GRZEGORZ422OPEN / M401. BLTR WARSZAWAOK  
10  BANICKA-ABED SABINA 247OPEN / K40WARSZAWAOK 
11  BARAN LESZEK 194OPEN / M50MARKIFUNDACJA BYŁYCH FUNKCJONARIUSZY BIURA OCHRONY RZĄDUOK 
12 BARAŃSKI DARIUSZ421OPEN / M501. BLTR WARSZAWAOK  
13  BARTKOWIAK EDWARD 89OPEN / M70JELENIA GÓRAGRUNWALD POZNAŃOK 
14 BĄCZEK BOGDAN463OPEN / M403. BRT WROCŁAWOK  
15  BELA BEATA 163OPEN / K40WROCŁAWOK 
16 BIENIEK-WILK ANNA314OPEN / K40JELENIA GÓRAOK  
17 BINOTTO EDDA2OPEN / K60OK 
18 BOBROWSKA DOMINIKA4082OPEN / K2033. BLTR POWIDZOK  
19  BOGACZYŃSKA-STANIEWICZ JOANNA 61OPEN / K50POZNAŃOK 
20  BOJKOWSKI PIOTR 3OPEN / M30ŚWIERADÓW-ZDRÓJNADLEŚNICTWO ŚWIERADÓWOK 
21  BOKSA GRZEGORZ 197OPEN / M40ZAWIERCIEOK 
22  BOMBA ZYGMUNT 113OPEN / M60ZLOTY STOKNIE ZRZESZONYOK 
23 BONDALSKI SŁAWOMIR478OPEN / M3033. BLTR POWIDZOK  
24 BONDIA JACEK406OPEN / M50ZIELONA GÓRAOK 
25  BRACIK MONIKA 74OPEN / K50SOWNOWATAHA WOŁOSATEOK 
26  BRACIK PAWEŁ 75OPEN / M50SOWNOWATAHA WOŁOSATEOK 
27 BRADTKE ALEKSANDRA483OPEN / K2033. BLTR POWIDZOK  
28  BROMA MARKO 188OPEN / M20OPOLEOK  
29 BRONISZ ASIA403OPEN / K20SIEDLCEOK 
30  BRONOWICKI ŁUKASZ 303OPEN / M30JELENIA GÓRAENERVIT YOKO XC LIFE TEAMOK 
31  BROSIG KRZYSZTOF 42OPEN / M60WAŁBRZYCHOK 
32  BRZEZICHA FLORIAN 273OPEN / M60SZRENIAWATEAM FILIMONOK 
33 BRZEZIŃSKI WALDEMAR485OPEN / M504. SLSZ DĘBLINOK  
34  BURY OSKAR 142OPEN / M30WARSZAWAOK 
35 BYRA ILONA227OPEN / K40DOMASZCZYNOK  
36 CASAGRANDE ENRICO4OPEN / M60OK  
37 CHELIŃSKA MAGDALENA465OPEN / K303. BRT WROCŁAWOK  
38  CHODOR BOGUSŁAW 106OPEN / M60OKONEKBRAKOK 
39 CHRZĄSZCZ RAFAŁ513OPEN / M308. BLTR KRAKÓWOK  
40  CHUDZIKIEWICZ KAROLINA 304OPEN / Kdo20WOJCIESZÓWM.T SPORTOK 
41  CHUDZIKIEWICZ TOMASZ 305OPEN / M40WOJCIESZÓWINSTRUKTOR NARCIARSTWA BIEGOWEGOOK 
42 CIARKOWSKA MAGDA445OPEN / K3015. BZ GIŻYCKOOK  
43  CICHALEWSKA ANNA 282OPEN / K20WAŁBRZYCHCI-COMPUTER INSTAL SP. Z O.O.OK  
44 CICHOSZ TOMASZ3017OPEN / M303. FO GDYNIAOK 
45  CIOCH ADAM 238OPEN / M60BIAŁA PODLASKABIAŁA BIEGAOK 
46 CIOSK ANDRZEJ315OPEN / M30ŚWIERADÓW ZDRÓJOK 
47  CIRKO GRZEGORZ 86OPEN / M40SZKLARSKA PORĘBAOK 
48  CIRKO JOANNA 87OPEN / K40SZKLARSKA PORĘBAOK 
49  CISŁO MARIUSZ 228OPEN / M40WILCZYCEOK  
50 CURYK ARTUR416OPEN / M40TARNOWO PODGÓRNEOK 
51 CURYK MARIA418OPEN / K40TARNOWO PODGÓRNEOK 
52 CZAJA ROMAN501OPEN / M408. BLTR KRAKÓWOK  
53  CZARNECKI TADEUSZ 43OPEN / M30WARSZAWASKIMAZ TEAM WARSZAWAOK  
54  CZECH TOMASZ 229OPEN / M40PORAŻZKN `SOKÓŁ` ZAGÓRZOK 
55 CZYLKOWSKI DOMINIK415OPEN / M30TARNOWO PODGÓRNEOK