Zawody obsługuje firma Datasport

Bieg po Dynie
Lesznowola, 13 października 2018 r.


Liczba zawodników : 550
Odebrało numery: 492

Liczba opłaconych zawodników: 518
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ABRAM BIANKA485D06 / ZGORZAŁAPOLPOLOK 
2 ABRAM PRZEMYSŁAW1915km / M40+ZGORZAŁAPOLSKI KLUB MTBPOLPOLOKGmina 
3 ABRAMCZYK FILIP444C08 / STARA IWICZNAPOLPOLOK 
4 ADAMKIEWICZ LENA408D10 / PŁOCKLENA LEMONIADA TEAMPOLPOLOK 
5 ADAMSKA ALEKSANDRA447D10 / WARSZAWAPOLPOLOK 
6 ADAMSKI FILIP446C10 / WARSZAWAPOLPOLOK 
7 ADAMSKI MICHAŁ1305km / WARSZAWAPOLPOLOK 
8 AMBICKA OLA370D10 / ZGORZAŁAPOLPOLOK 
9 ANDERS DAMIAN412C06 / MYSIADŁOIG WARSZAWAPOLPOLOK 
10 ANDRZEJCZAK ANNA2135km / MAGDALENKAPOLPOLOKGmina 
11 ANISZEWSKA OLGA349D10 / WARSZAWAPOLPOLOK 
12 BAŁACKI KACPER399C10 / ZĄBKIBBLZTPOLPOLOK 
13 BANY MONIKA460D10 / KAMIONKAPOLPOLOK 
14 BARSZCZEWSKA MARTA1645km / WARSZAWAPOLPOLOK 
15 BARTCZAK ROBERT1515km / M40+WARSZAWAPOLPOLOK 
16 BASAJ BARTOSZ544C04 / `UKS ``OLIMP`` KOZIENICE`POLPOLOK 
17 BIEDRZYCKI ADAM389C10 / ZAMIENIEPOLPOLOK 
18 BIEŃKOWSKA JULIA275D08 / PIASECZNOPOLPOLOK 
19 BŁASZCZUK FILIP436C10 / ZGORZAŁAPOLPOLOK 
20 BŁASZCZUK KAJETAN437C10 / ZGORZAŁAPOLPOLOK 
21 BŁASZCZUK MACIEJ1435km / ZGORZAŁAPOLPOLOKGmina 
22 BŁASZCZYK DANIEL1535km / M40+BOBROWIECPOLPOLOK 
23 BOBROWSKA KLAUDIA343D10 / STACHOWOPOLPOLOK 
24 BOBROWSKA MARTYNA342D08 / STACHOWOPOLPOLOK 
25 BOCZULA SZYMON369C10 / LESZNOWOLAPOLPOLOK  
26 BOLESTA DOMINIK298C10 / WARSZAWAPOLPOLOK 
27 BOLESTA MACIEJ296C10 / WARSZAWAPOLPOLOK 
28 BORKOWSKA DOROTA395D10 / KOSÓWPOLPOLOK 
29 BREWCZAK KATARZYNA320D10 / PIASECZNOPOLPOLOK 
30 BROGOWICZ STĘPNIEWSKA AGNIESZKA1255km / K40+GRÓJECPOLPOLOK 
31 BUCZKOWSKI FILIP535C10 / SZKOŁA PODSTAWOWA W RUŚCUPOLPOLOK 
32 BURBELKA MAGDA1845km / KJunPRUSZKÓWPOLPOLOK 
33 CABAJ SZYMON376C08 / LESZNOWOLAPOLPOLOK 
34 CABAJ WIKTORIA375D06 / LESZNOWOLAPOLPOLOK 
35 CASTILLO AGUIRRE TYMON327C10 / WARSZAWAPOLPOLOK 
36 CASTILLO AGUIRRE EMIL328C10 / WARSZAWAPOLPOLOK 
37 CENTKOWSKI ŁUKASZ2195km / MJunLUTKÓWKALKS OSUCHÓWPOLPOLOK 
38 CHMIELOWIEC ANNA905km / K40+WARSZAWAKB GALERIA WARSZAWAPOLPOLOK 
39 CICHA MAJA407D10 / LESZNOWOLAPOLPOLOK 
40 CICHY MICHAŁ318C08 / WARSZAWAPOLPOLOK 
41 CIEMIŃSKI MICHAŁ534C08 / SZKOŁA PODSTAWOWA W RUŚCUPOLPOL  
42 CIEŚLAK GABRIELA735km / BŁONIEHUR TEAMPOLPOLOK 
43 CZAJKOWSKA DOROTA2035km / K40+MYSIADŁOPOLPOLOKGmina 
44 CZAJKOWSKI CEZARY496C10 / MYSIADŁOPOLPOLOK 
45 CZAJKOWSKI MARIUSZ2025km / M40+MYSIADŁOPOLPOLOKGmina 
46 CZAPSKA-SZYMUL MAGDALENA1665km / WARSZAWAPOLPOLOK 
47 CZARNOWSKA EMILIA247D06 / NOWA IWICZNAPOLPOL  
48 CZARNOWSKI ALEKSANDER246C10 / NOWA IWICZNAPOLPOL  
49 CZECHOWSKI JERZY425km / M40+WARSZAWAMZA - WARSZAWAPOLPOLOK 
50 CZERWIŃSKA LENA449D10 / JANCZEWICEPOLPOLOK 
51 CZERWIŃSKA MAGDALENA355D06 / MYSIADŁOPOLPOLOK  
52 CZERWIŃSKI JAN438C06 / JANCZEWICEPOLPOLOK 
53 CZUB DANIEL1905km / WARSZAWAPOLPOLOK 
54 CZUK MAKS521C10 / MAGDALENKAPOLPOLOK 
55 CZUK PRZEMEK2155km / M40+MAGDALENKAPOLPOLOKGmina 
56 CZYŻ JUSTYNA985km / WARSZAWAYOGI TEAM - WŚCIEKŁE JAMNIORYPOLPOLOK 
57 CZYŻKOWSKA KAROLINA423D10 / WARSZAWAPOLPOLOK 
58 CZYŻKOWSKA KRZYSZTOF422C10 / WARSZAWAPOLPOLOK