Zawody obsługuje firma Datasport

Bieg po Dynie
Lesznowola, 13 października 2018 r.


Liczba zawodników : 550
Odebrało numery: 492

Liczba opłaconych zawodników: 518
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ABRAM BIANKA485D06 / ZGORZAŁAOK 
2 ABRAM PRZEMYSŁAW1915km / M40+ZGORZAŁAPOLSKI KLUB MTBOKGmina 
3 ABRAMCZYK FILIP444C08 / STARA IWICZNAOK 
4 ADAMKIEWICZ LENA408D10 / PŁOCKLENA LEMONIADA TEAMOK 
5 ADAMSKA ALEKSANDRA447D10 / WARSZAWAOK 
6 ADAMSKI FILIP446C10 / WARSZAWAOK 
7 ADAMSKI MICHAŁ1305km / WARSZAWAOK 
8 AMBICKA OLA370D10 / ZGORZAŁAOK 
9 ANDERS DAMIAN412C06 / MYSIADŁOIG WARSZAWAOK 
10 ANDRZEJCZAK ANNA2135km / MAGDALENKAOKGmina 
11 ANISZEWSKA OLGA349D10 / WARSZAWAOK 
12 BAŁACKI KACPER399C10 / ZĄBKIBBLZTOK 
13 BANY MONIKA460D10 / KAMIONKAOK 
14 BARSZCZEWSKA MARTA1645km / WARSZAWAOK 
15 BARTCZAK ROBERT1515km / M40+WARSZAWAOK 
16 BASAJ BARTOSZ544C04 / `UKS ``OLIMP`` KOZIENICE`OK 
17 BIEDRZYCKI ADAM389C10 / ZAMIENIEOK 
18 BIEŃKOWSKA JULIA275D08 / PIASECZNOOK 
19 BŁASZCZUK FILIP436C10 / ZGORZAŁAOK 
20 BŁASZCZUK KAJETAN437C10 / ZGORZAŁAOK 
21 BŁASZCZUK MACIEJ1435km / ZGORZAŁAOKGmina 
22 BŁASZCZYK DANIEL1535km / M40+BOBROWIECOK 
23 BOBROWSKA KLAUDIA343D10 / STACHOWOOK 
24 BOBROWSKA MARTYNA342D08 / STACHOWOOK 
25 BOCZULA SZYMON369C10 / LESZNOWOLAOK  
26 BOLESTA DOMINIK298C10 / WARSZAWAOK 
27 BOLESTA MACIEJ296C10 / WARSZAWAOK 
28 BORKOWSKA DOROTA395D10 / KOSÓWOK 
29 BREWCZAK KATARZYNA320D10 / PIASECZNOOK 
30 BROGOWICZ STĘPNIEWSKA AGNIESZKA1255km / K40+GRÓJECOK 
31 BUCZKOWSKI FILIP535C10 / SZKOŁA PODSTAWOWA W RUŚCUOK 
32 BURBELKA MAGDA1845km / KJunPRUSZKÓWOK 
33 CABAJ SZYMON376C08 / LESZNOWOLAOK 
34 CABAJ WIKTORIA375D06 / LESZNOWOLAOK 
35 CASTILLO AGUIRRE EMIL328C10 / WARSZAWAOK 
36 CASTILLO AGUIRRE TYMON327C10 / WARSZAWAOK 
37 CENTKOWSKI ŁUKASZ2195km / MJunLUTKÓWKALKS OSUCHÓWOK 
38 CHMIELOWIEC ANNA905km / K40+WARSZAWAKB GALERIA WARSZAWAOK 
39 CICHA MAJA407D10 / LESZNOWOLAOK 
40 CICHY MICHAŁ318C08 / WARSZAWAOK 
41 CIEMIŃSKI MICHAŁ534C08 / SZKOŁA PODSTAWOWA W RUŚCU  
42 CIEŚLAK GABRIELA735km / BŁONIEHUR TEAMOK 
43 CZAJKOWSKA DOROTA2035km / K40+MYSIADŁOOKGmina 
44 CZAJKOWSKI CEZARY496C10 / MYSIADŁOOK 
45 CZAJKOWSKI MARIUSZ2025km / M40+MYSIADŁOOKGmina 
46 CZAPSKA-SZYMUL MAGDALENA1665km / WARSZAWAOK 
47 CZARNOWSKA EMILIA247D06 / NOWA IWICZNA  
48 CZARNOWSKI ALEKSANDER246C10 / NOWA IWICZNA  
49 CZECHOWSKI JERZY425km / M40+WARSZAWAMZA - WARSZAWAOK 
50 CZERWIŃSKA LENA449D10 / JANCZEWICEOK 
51 CZERWIŃSKA MAGDALENA355D06 / MYSIADŁOOK  
52 CZERWIŃSKI JAN438C06 / JANCZEWICEOK 
53 CZUB DANIEL1905km / WARSZAWAOK 
54 CZUK MAKS521C10 / MAGDALENKAOK 
55 CZUK PRZEMEK2155km / M40+MAGDALENKAOKGmina 
56 CZYŻ JUSTYNA985km / WARSZAWAYOGI TEAM - WŚCIEKŁE JAMNIORYOK 
57 CZYŻKOWSKA KAROLINA423D10 / WARSZAWAOK 
58 CZYŻKOWSKA KRZYSZTOF422C10 / WARSZAWAOK