Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów

VII BIEG MIKOŁAJKOWY
KĘDZIERZYN-KOŹLE, 08 grudnia 2018 r.


Liczba zawodników : 648
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Klasyfikacje
1  AKONOM AGNIESZKA 59OPEN / K30KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLKK 
2  ANTOSIAK MARTYNA 418OPEN / K20KĘDZIERZYN KOŹLEANTONTEAMPOLPOLKK 
3  ANTOSIAK TOMASZ 417OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLE (KĘDZIERZYN)ANTONTEAMPOLPOLKK 
4  APOSTEL GENOWEFA 103OPEN / K30KORFANTÓWTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAPOLPOL 
5 BACHRYJ ARKADIUSZ284OPEN / M30KOTLARNIAZAWISZA STARA KUŹNIAPOLPOL 
6 BADURA KSAWERY203OPEN / KĘDZIERZYN-KOŹLEBÓB BIEGAPOLPOLKK 
7  BADURA TOMASZ 78OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEBÓB BIEGAPOLPOLKK 
8  BALICKI DAREK 22OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLKK 
9  BAŁANDZIUK MAREK 334OPEN / M30GŁOGÓWEKPOLPOL 
10 BANACH GAJA264OPEN / KĘDZIERZYN-KOZLEPOLPOL 
11 BANACH MIŁOSZ265OPEN / KĘDZIERZYN-KOZLEPOLPOL 
12  BANASIK WIESŁAW 259OPEN / M50ZDZIESZOWICEMORSY NA KOKSIEPOLPOL 
13  BANASZKIEWICZ TOMASZ 115OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEAMATORPOLPOLKK 
14 BANKOWSKI IGOR 384OPEN / M50NYSATIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAPOLPOL 
15  BARAN ROMAN 589OPEN / M50PRUDNIKPOLPOL 
16  BARANOWSKI MIROSŁAW 395OPEN / M40KATOWICEPOLPOL 
17  BARON KAMIL 464OPEN / M20JASIONAANTONTEAMPOLPOL 
18  BARTH MARCIN 45OPEN / M30LEŚNICAPOLPOL 
19 BARTOSZ BARTŁOMIEJ538OPEN / ŁUBNIANYCARBON RACING TEAMPOLPOL 
20 BARTOSZ PAULINA537OPEN / ŁUBNIANYCARBON RACING TEAMPOLPOL 
21  BARTOSZUK JAROSŁAW 74OPEN / M20KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLKK 
22  BAWOŁ ADAM 641OPEN / M30STRZELCE OPOLSKIEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLKOZIOŁEK 
23  BĄK TYMOTEUSZ 63OPEN / M40GLIWICEI-SYSTEMS.PLPOLPOL 
24 BEDNAREK SYLWIA69OPEN / K40GŁUCHOŁAZYBBL GŁUCHOŁAZY/ATHLETICS NYSAPOLPOL 
25  BEDNARZ MICHAŁ 450OPEN / M20OPOLEZAMYKAJĄCY STAWKĘPOLPOL 
26  BEDNARZ SZYMON 580OPEN / M30NYSAPOLPOL 
27  BELKIUS ANNA 513OPEN / K50RUDYPOLPOL 
28 BELKIUS WERONIKA514OPEN / RUDYPOLPOL 
29  BERGER EDYTA 170OPEN / K40OTMUCHÓWTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAPOLPOL 
30  BERGER PIOTR 169OPEN / M40OTMUCHÓWTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAPOLPOL 
31  BĘBEN JERZY 54OPEN / M60+ROZWADZADYCZUŚ TEAMPOLPOL 
32  BICK ROBERT 14OPEN / M40KĘDZIERZYN KOŹLECZEMPJON TEAMPOLPOLKK 
33  BIELAWSKI GRZEGORZ 644OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLE10 BRYGADA LOGISTYCZNAPOLPOLKK 
34  BIELAWSKI RADOSŁAW 645OPEN / M40DĄBROWA GÓRNICZA10 BRYGADA LOGISTYCZNAPOLPOL 
35  BIELIŃSKA MAGDALENA 304OPEN / K20KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLKK KOZIOŁEK 
36  BIELIŃSKI PIOTR 303OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLKK KOZIOŁEK 
37  BIEŃ KRZYSZTOF 466OPEN / M30KRAPKOWICEPOLPOL 
38 BIEŃ KUBA472OPEN / KRAPKOWICEPOLPOL 
39  BIKSA ADRIAN 504OPEN / M20KĘDZIERZYN-KOŹLECARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAMPOLPOLKK 
40  BLASZKE BEATA 477OPEN / K40GLIWICEEKSTREMALNE OTK NA RELAKSIEPOLPOL 
41 BLASZKE KACPER479OPEN / GLIWICEEKSTREMALNE OTK NA RELAKSIEPOLPOL 
42  BLASZKE WALDEMAR 481OPEN / M50GLIWICEEKSTREMALNE OTK NA RELAKSIEPOLPOL 
43  BLOT ALEKSANDRA 289OPEN / K30KĘDZIERZYN-KOŹLEOPTYK MAXIMAPOLPOL 
44  BŁACH ŁUKASZ 135OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLKK 
45 BŁASIAK IWONA281OPEN / K30KOTLARNIAZAWISZA STARA KUŹNIAPOLPOL 
46  BŁAŻEWSKI MAREK 72OPEN / M50JEMIELNICAGMINA JEMIELNICAPOLPOLSI 
47  BOBROWSKA MAŁGORZATA 102OPEN / K40KRAPKOWICERUN4FUNPOLPOL 
48  BOCZKOWSKA MARZENA 233OPEN / K30LEWIN BRZESKILEWIN BIEGAPOLPOL 
49  BODNAR IZABELA 101OPEN / K40KĘDZIERZYN-KOŹLEAMATORPOLPOL 
50 BODZIOCH ROBERT653OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLKK 
51  BOGACKI KACPER 10OPEN / KĘDZIERZYN-KOŹLESPORTOWA BLACHOWNIAPOLPOLKK 
52  BOGACKI RAFAŁ 11OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLECARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAMPOLPOLKK 
53 BOGDAN RADOSŁAW120OPEN / KIETRZPOLPOL 
54 BOHO SŁAWOMIR193OPEN / M30NYSAPOLPOL 
55 BOMASTYK BEATA353OPEN / K40GLIWICEEKSTREMALNE OTK NA RELAKSIEPOLPOL 
56  BONISCH JOLANTA 207OPEN / K20WALCEPOLPOL 
57  BONK TOMASZ 43OPEN / M40KEDZIERZYN-KOŹLENAPALONE DZIKIPOLPOL 
58  BORKOWY MICHAL 499OPEN / M40BOJSZOWYAMATORPOLPOL 
59  BORN MARCIN 16OPEN / M50KĘDZIERZYN-KOŹLEOSP KŁODNICAPOLPOLSI KK 
60  BORZYKOWSKI PIOTR 469OPEN / M30NYSATIGER PRUDNIK /RUNNERS TIME NYSAPOLPOL 
61 BORZYM ANTONI271OPEN / M3047-220POLPOLKK 
62 BORZYM EWA272OPEN / K30KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLKK 
63  BORZYM ŁUKASZ 270OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLKK 
64  BRONISZEWSKA EDYTA 158OPEN / K40NYSATIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAPOLPOL 
65  BROSZCZAK GRZEGORZ 524OPEN / M50ROZWADZAGODZIKOWICETEAMPOLPOL 
66 BRZENCZEK MICHAŁ347OPEN / M40GLIWICEEKSTREMALNE OTK NA RELAKSIEPOLPOL 
67  BUDZIŃSKA AGNIESZKA 267OPEN / K40UJAZDBUDZIKI UJAZDPOLPOL 
68  BUDZIŃSKI KRZYSZTOF 570OPEN / M50OPOLESTOWARZYSZENIE SPORTOWE FENIKS PRZY ELEKTROWNI OPOLEPOLPOL 
69 BUDZIŃSKI PAWEŁ172OPEN / M40UJAZDBUDZIKI UJAZDPOLPOL 
70  BUNKO EMILIA 455OPEN / K30SZYBOWICETRUCHTY PRUDNIKPOLPOL 
71  BURCZYK KLAUDIUSZ 138OPEN / M30URBANOWICEFREE RUNNERS-OPOLSKIEPOLPOL 
72  BURDA ANDRZEJ 628OPEN / M20RACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERSPOLPOL 
73  BZDYK IWONA 327OPEN / K30KATOWICEPOLPOL 
74  CEBULA DAWID 606OPEN / M20BROŻECPOLPOL 
75  CHACHUŁA RYSZARD 300OPEN / M40ZDZIESZOWICEDYCZUŚ TEAMPOLPOL 
76  CHATYS PRZEMYSŁAW 47OPEN / M20KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLKK KOZIOŁEK 
77  CHŁAP PAWEŁ 625OPEN / M30SZYBOWICEGROM SZYBOWICEPOLPOL 
78  CHOLEWIŃSKI TOMEK 323OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOL 
79  CHORKOWY BARTOSZ 376OPEN / M40OPOLEMULTI FITPOLPOL 
80  CHRUŚCIEL AGATA 73OPEN / K30PAKOSŁAWICEAMATORPOLPOL 
81  CHWALCZUK JERZY 542OPEN / M60+NYSATIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAPOLPOL 
82  CIASTKO JAROSŁAW 236OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOL 
83 CIECHOMSKA IWONA276OPEN / K40STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIAPOLPOL 
84 CIECHOMSKI BOGDAN275OPEN / M60+STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIAPOLPOL 
85 CWYNAR JAKUB215OPEN / KĘDZIERZYN- KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLKK KOZIOŁEK 
86 CWYNAR RAFAŁ214OPEN / M40KĘDZIERZYN- KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLKK KOZIOŁEK 
87  CZAJKOWSKI MAREK 96OPEN / M20KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLKK 
88  CZAK TOMASZ 244OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEKOMPANIPOLPOLKK 
89 CZARNECKA KLAUDIA283OPEN / K30STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIAPOLPOL 
90 CZARNECKI PRZEMYSŁAW282OPEN / M30STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIAPOLPOL 
91  CZEKAJ BOGDAN 468OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLKK 
92  CZEKAJ JUSTYNA 268OPEN / K20KĘDZIERZYN- KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLKK KOZIOŁEK 
93  CZEPIEL ŁUKASZ 84OPEN / M30KRAPKOWICE... OKR TEAMPOLPOL 
94 CZEREPAK KRYSTIAN285OPEN / M30STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIAPOLPOLKOZIOŁEK 
95  CZERNEK DAREK 107OPEN / M30GOGOLINGOGOLIN BIEGAPOLPOL 
96  CZERNIEC DOMINIK 510OPEN / M16STRZELCE OPOLSKIEPOLPOL 
97  CZOGAŁA KRZYSZTOF 491OPEN / M30LUBOMIADYSTANS LUBOMIAPOLPOL 
98 CZOK MARIA404OPEN / K30STRZELCE OPOLSKIEALPIN SPORT TEAM/ ULTRA BESKID SPORTPOLPOL 
99  CZUPKIEWICZ MICHAŁ 151OPEN / M30OPOLERAJSPORT ACTIVEPOLPOL