Zawody obsługuje firma Datasport

XIV Bieg Barbórkowy
Rybnik, 02 grudnia 2018 r.


Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 1041
Odebrało numery: 865

Liczba opłaconych zawodników: 906
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ATES RUDOLF  10km / M5KUDOWA ZDRÓJ-   
2  AUGUŚCIK BOGDAN 110km / M4RYDUŁTOWYAKTYWNI LYSKIOKGornik 
3  BADURA ADAM 210km / M3RYBNIKFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIOK 
4  BAJ JUSTYNA 310km / K2TERESINOK 
5  BAJ ROBERT 410km / M2TERESIN#RC_WAWOK 
6 BALCEREK HENRYK92510km / M3RYBNIK  
7  BANACH SEBASTIAN 510km / M2PSZÓWINŻYNIERIA BIEGANIAOK 
8 BARNABAS MARCIN610km / M2RYBNIKOK 
9  BARNABAS NATALIA  10km / K2RYBNIK.   
10  BARTOS GRZEGORZ 710km / M1RYBNIKDECATHLON ŻORYOK 
11  BASEK MARTA 810km / K3ŻORYHRMAX ŻORYOK 
12  BEDNARSKA BERNADETTA 910km / K2TYCHYCRIK FCA POLANDOK 
13  BEDNARZ MARCIN 1010km / M2RADLINRUNPATOLAOKGornik 
14  BENISZ PAWEŁ 1110km / M2RYBNIKALKO TEAMOKGornik 
15  BERNACKI KRZYSZTOF 1210km / M2RYBNIKOKGornik 
16  BERNAT KATARZYNA 1310km / K3WODZISŁAW ŚLĄSKIOK 
17  BEŚKA SŁAWOMIR 1410km / M3RYBNIKOCHAJORUN & FRIENDSOK 
18  BETCHER ROBERT 1510km / M4OPOLEŚLĘZAK TEAMOK 
19  BĘBENEK MARCIN 1610km / M2JASTRZĘBIE - ZDRÓJGB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIOK  
20  BIAŁAS BARTOSZ 1710km / M2BRUDZOWICEDEAF RUNNEROK 
21 BIAŁECKI JAN1810km / M5RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMOKGornik 
22 BICZ ADAM1910km / M3KNURÓWBRAKOK 
23  BIEGAŁA MIROSŁAW 2010km / M4ŻORYAMATOROKGornik 
24  BIELA RAFAŁ 2110km / M2ŻORYOK 
25  BIELICH ADRIAN 2210km / M2RYBNIKALKO TEAMOKGornik 
26 BIELIŃSKA ANNA2310km / K2RYBNIKDECATHLON RYBNIK & PRZYJACIELEOK 
27  BIENIA ZBIGNIEW 2410km / M2RYDUŁTOWYOK 
28  BIEŃKOWSKI PAWEŁ  10km / M2GLIWICE   
29 BŁASZCZOK JAKUB2510km / M1RYDUŁTOWYTENNECO AUTOMOTIVE POLSKAOK 
30 BŁASZCZYK ZBIGNIEW54410km / M4CZĘSTOCHOWA  
31  BOCHENEK ŁUKASZ 2610km / M2RYBNIKNIEZRZESZONYOK 
32  BOCHYNEK MARCIN 2710km / M1MSZANASPARTAN RACE POLSKAOK 
33  BOCZEK SEWERYN 2810km / M1ŚWIĘTOCHŁOWICEOK 
34  BOGACZ MONIKA 2910km / K2RUDA ŚLĄSKAADS MASNAOK 
35  BOGUNIA GRZEGORZ 3010km / M3BIELSKO-BIAŁAIMPERIUM SPORTU TEAMOK 
36  BOGUSZ DAMIAN 3110km / M2ZABRZENIGHT RUNNERS ZABRZEOK  
37  BOMBOR ANTONINA 3210km / K2RYBNIKSTUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOK 
38  BORKOWSKI ANDRZEJ 3310km / M4ORZESZEBRAKOKGornik 
39  BORYCZKA SZYMON 3410km / M2MIĘDZYRZECZEPOWOLI DO CELUOK 
40  BORYSEWICZ WOJCIECH 3510km / M2RYBNIKOK 
41  BOSOWSKI TOMASZ 3610km / M2PANIÓWKIOK  
42  BRACHMAŃSKI DARIUSZ 3710km / M4MARKLOWICERYBNICKA GRUPA BIEGOWA ,,PĘDZIMY RAZEM,OK 
43  BRANDYS ADAM 3810km / M2PAWŁOWICEOK 
44  BRAUNER WOJCIECH 3910km / M2WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIOKGornik 
45 BREJNAK AGNIESZKA4010km / K1OK 
46  BRODIUK NORBERT 4110km / M3GLIWICENIGHT RUNNERS GLIWICEOK  
47  BRYŚ PIOTR 4210km / M2ŚWIERCZYNIECRUNHOGS TYCHYOK 
48  BRZĄKALIK PAWEŁ  10km / M2RYBNIK   
49  BRZEZINKA MARIUSZ 4310km / M1RYBNIKOKGornik 
50  BRZEZINKA MICHAŁ 4410km / M1RYBNIKOK 
51  BRZEZINSKA TERESA  10km / K3GLIWICENIGHT RUNNERS   
52  BUCHALIK MAGDALENA 4510km / K1RYBNIKOK 
53  BUCHALIK MARIAN 4610km / M3RYDUŁTOWYAKTYWNI LYSKIOKGornik 
54  BUCZAK ŁUKASZ 4710km / M2RYBNIKOK 
55 BUDNY ANNA 10km / K2RYBNIKAMATOR   
56  BUDNY PIOTR 4810km / M1KATOWICETYTANOWE DŻDŻOWNICEOK  
57  BUJAK MARCIN 4910km / M2RYBNIKOKGornik 
58  BUJAR JOANNA 5010km / K2RYBNIKOK 
59 BUJNA TOMASZ5110km / M4JASTRZĘBIE ZDRÓJBIEGNĘ DLA EWYOK 
60  BURAKOWSKA MAŁGORZATA  10km / K3SOSNOWIEC   
61  BURAS ROMAN 5210km / M4RYBNIKOKGornik 
62  BURNAGIEL AGATA 5310km / K4LESZCZYNYHRMAX ŻORYOK 
63  BURNAGIEL TOMASZ 5410km / M4CZERWIONKA-LESZCZYNYOKGornik 
64  BUSZKA MATEUSZ 5510km / M2RYBNIKKLUB SPORTOWY KYOKUSHIN RYBNIKOK 
65  BUSZKA MATEUSZ 5610km / M1RYBNIKRADLINIOKI W BIEGUOK 
66  BUTANOWICZ MARZENA  10km / K2SUSZECŚLĘZAK TEAM   
67  BYSTRYKOWSKI MARCIN 5710km / M3JASTRZĘBIE-ZDRÓJKLUB BIEGACZA FARTLEKOKGornik 
68  BYWALEC STANISŁAW  10km / M5RYDUŁTOWYAKTYWNI LYSKI Gornik  
69  CABAŁA MAŁGORZATA  10km / K2NOWA SÓLNOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA   
70  CEBO ARTUR 5810km / M2KRAKÓWOK 
71  CEBO KATARZYNA 5910km / K1KRAKÓWOK 
72 CEGLARSKI ADRIAN6010km / M2JEJKOWICE.OK 
73  CHMIELARZ MICHAŁ 6110km / M3RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMOK 
74  CHMURKO MICHAŁ 6210km / M2ŻERNICAOKGornik 
75  CHOJCAN BEATA  10km / K3RYBNIK   
76  CHROBOK MICHAŁ 6310km / M2GOŁKOWICERUNPATOLAOKGornik 
77  CHWILA BARTOSZ 6410km / M1GASZOWICEPRIVATEOK 
78  CHWILA IWONA 6510km / K3GASZOWICEPRIVATEOK 
79  CHWILA TOMASZ 6610km / M3GASZOWICEPRIVATEOK 
80  CICHOCKI ŁUKASZ 6710km / M2STANOWICECICHY TEAMOKGornik 
81  CICHOCKI RAFAŁ 6810km / M2CZERWIONKA-LESZCZYNYKAJ TA METAOK 
82  CICHY TOMASZ 6910km / M3RYBNIKOK 
83  CIEPŁAK MARCIN 7010km / M1RYBNIKCHEMIKA RYBNIKOK 
84  CIEPŁAK TOMASZ 7110km / M2RYBNIKCHEMIKA RYBNIKOKGornik 
85  CIESIELSKI DARIUSZ 7210km / M3KIETRZEKO-OKNA RUNNERSOK 
86  CIESIELSKI MAREK 7310km / M2GLIWICEBIEGNĘ DLA EWYOK 
87 CIESLAK TOMASZ91310km / M3LONDYNPOLACY BIEGAJĄ W UK  
88  CIEŚLA ADAM 7410km / M3RYBNIKRYBNICKI KLUB JU-JITSU SPORTOWEGOOK 
89  CIEŚLAK SYLWIA 7510km / K2GLIWICEINŻYNIERIA BIEGANIA TEAMOK 
90  CIEŚLIK RAFAŁ 7610km / M2WODZISŁAW ŚLĄSKIOKGornik 
91  CIMPRICH MARCEL 7710km / M4ŠENOVŠENOVOK 
92  CIMPRICHOVÁ JANA 7810km / K3ŠENOVŠENOVOK 
93  COFALIK DAMIAN 7910km / M2PALOWICEOKGornik 
94  CUKROWSKI EUGENIUSZ 8010km / M5RYBNIKOK 
95  CYL MICHAL  10km / M2TARNOWSKIE GORYPK   
96  CYLC AGNIESZKA 91210km / K3RYDUŁTOWYYNO ULTRA  
97  CZAJKA ROMAN 8110km / M3GLIWICEOK 
98  CZAPEK MAREK 8210km / M3GLIWICENIGHT RUNNERS GLIWICEOK 
99  CZAPLA KAMIL 8310km / M1RYBNIKINŻYNIERIA BIEGANIA TEAMOK 
100  CZAUDERNA KLAUDIA 8410km / K3GLIWICEOCHAJORUN & FRIENDSOK 
101  CZERNICKA MADZIA  10km / K2ZWONOWICEYNO ULTRA   
102  CZERNICKI MAREK  10km / M2ZWONOWICE   
103 CZOGAŁA SZYMON8510km / M1LYSKIMECHANIKOK 
104  CZYPEK DAMIAN 8610km / M2TYCHYCRIK FCA POLANDOK 
105  CZYRNEK DARIUSZ 8710km / M3RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA ,,PĘDZIMY RAZEM,OK 
106  CZYRNEK EWA 8810km / K3RYBNIKDECATHLON RYBNIK & PRZYJACIELEOK