Zawody obsługuje firma Datasport

Namysłowska Pętla PZLA Mistrzostwa Polski U23 w Biegach Przełajowych
Namysłów, 17 listopada 2018 r.


Liczba zawodników : 103
Odebrało numery: 83

Liczba opłaconych zawodników: 26
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Odebrał
numer
1 BORATYŃSKI DARIUSZ41M8km / KS AZS AWF WROCŁAWPOLPOL  
2 BRZEZIŃSKA ALEKSANDRA12K6km / MKL TORUŃPOLPOL  
3 CHROSTOWSKI KONRAD42M8km / KS AZS AWF WROCŁAWPOLPOL   
4 CIECIERSKI PATRYK43M8km / MKST ASTRA NOWA SÓLPOLPOL  
5 CIOŁKO SYLWIA13K6km / KS PODLASIE BIAŁYSTOKPOLPOL  
6  CZEKAJ TOMASZ 116BM / DOMASZOWICEDIEHL RUNNING TEAMPOLPOLOK 
7 CZERONEK MIKOŁAJ33J6km / WKS ŚLĄSK WROCŁAWPOLPOL  
8  DARGIEWICZ DARIUSZ 91BM / DOMASZOWICENIEZRZESZONYPOLPOLOK 
9 DĄBROWSKI TOMASZ117BM / BIAŁYSTOKPODLASIEPOLPOL  
10 DĘBSKI MATEUSZ44M8km / RLTL ZTE RADOMPOLPOL  
11 DIAS MAGDALENA14K6km / LKS ZORZA GDYNIAPOLPOL  
12 DRĄG MATEUSZ45M8km / UKS CHROMIK MYSŁOWICEPOLPOL   
13  DROBNIKOWSKI GRZEGORZ 92BM / NAMYSŁÓWNIEZRZESZONYPOLPOLOK 
14 DUBIELLA MONIKA1J4km / LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZPOLPOL  
15 DWORCZAK NIKODEM46M8km / WMLKS NADODRZE POWODOWOPOLPOL  
16 GOSIEWSKI KRZYSZTOF47M8km / KS SMS SZKLARSKA PORĘBAPOLPOL   
17 GOSK ANNA15K6km / KS PODLASIE BIAŁYSTOKPOLPOL  
18 GÓRAK PAULINA16K6km / KS AZS AWF KRAKÓWPOLPOL  
19 GRABARCZYK MATEUSZ48M8km / AKL URSYNÓW WARSZAWAPOLPOL  
20 GRZEGORCZYK NATALIA17K6km / AZS-AWF WARSZAWAPOLPOL   
21 HEDZIELSKA WERONIKA18K6km / KS TEAM BARYŁA GORZÓWPOLPOL  
22  HURMAN MIROSŁAW 115BM / NAMYSŁÓWDIEHL RUNNING TEAMPOLPOLOK 
23 INDEKA SYLWIA19K6km / LKS PSZCZYNAPOLPOL  
24 JAGIELSKA EWA20K6km / LKS OSTROWIANKA OSTRÓW MAZOWIECKAPOLPOL   
25  JANCZURA ŁUKASZ 110BM / NAMYSŁÓWDIEHLRUNNINGTEAMPOLPOLOK 
26 JARCZOK BARTOSZ34J6km / MKS CZECHOWICE-DZIEDZICEPOLPOL  
27 JASTRZĘBSKI KAMIL49M8km / SKB KRAŚNIKPOLPOL  
28 JATCZAK ŁUKASZ35J6km / LKS PSZCZYNAPOLPOL  
29 JELSKA JUSTYNA2J4km / KS PODLASIE BIAŁYSTOKPOLPOL  
30 JURKOWSKA KINGA118BK / NAMYSŁÓWPOLPOL  
31 KACZMAREK MATEUSZ50M8km / WKS FLOTA GDYNIAPOLPOL  
32 KACZOR MATEUSZ51M8km / RLTL ZTE RADOMPOLPOL  
33 KAPAŁA PATRYCJA21K6km / AZS-AWF KATOWICEPOLPOL  
34 KARBOWSKI MICHAŁ52M8km / UKS MOSIR DZIAŁDOWOPOLPOL  
35 KARPIUK DIANA3J4km / KS PODLASIE BIAŁYSTOKPOLPOL  
36  KIJAK JAKUB 93BM / BIESTRZYKOWICEAZS POLITECHNIKA OPOLSKAPOLPOLOK 
37 KLATKA ŁUKASZ36J6km / SL GKS OLSZA OLSZYNAPOLPOL  
38 KOPCIEWSKA PAULA22K6km / KS PODLASIE BIAŁYSTOKPOLPOL   
39 KORBUT MILENA4J4km / AZS-AWF KATOWICEPOLPOL  
40 KOSTYCZ GRZEGORZ53M8km / KS AZS AWF KRAKÓWPOLPOL  
41 KOZŁOWSKI PATRYK54M8km / RLTL ZTE RADOMPOLPOL  
42 KRZYŻAŃSKI JĘDRZEJ108BM / DIEHL RUNNING TEAMPOLPOLOK 
43 KUCHARSKI JAROSŁAW37J6km / RLTL ZTE RADOMPOLPOL   
44 KUCZKOWSKI MIŁOSZ55M8km / KUKS REMUS KOŚCIERZYNAPOLPOL  
45 KUNC GRZEGORZ56M8km / KS AZS AWF KRAKÓWPOLPOL  
46 KUROWSKI TOMASZ38J6km / GKS CARTUSIA KARTUZYPOLPOL  
47  KUS ADAM 94BM / STAWPOLPOLOK  
48 KUŚMIEREK AGNIESZKA23K6km / LKS OMEGA KLESZCZÓWPOLPOL  
49  KUTERBA PIOTR  BM / KRAKÓWRACZADAMPOLPOL   
50 LASEK TOMASZ95BM / OPOLEOPOLE TEAMPOLPOLOK 
51  LECHOWSKI JAN  BM / JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOL   
52  LISTOWSKI ANDRZEJ 96BM / NAMYSŁÓWOSP STARE BIELSKO B-BPOLPOLOK 
53 LIZAKOWSKA WERONIKA24K6km / KUKS REMUS KOŚCIERZYNAPOLPOL  
54  ŁEBZUCH MARZENA 97BK / NAMYSŁÓWDIEHLRUNNINGTEAMPOLPOLOK 
55  MALERCZYK JÓZEF  BM / NAMYSŁÓWACTIVRUN NAMYSŁÓWPOLPOL   
56 MARMON PATRYK57M8km / KS AZS AWF KRAKÓWPOLPOL  
57 MEGGER ELIZA5J4km / GKS OLIMPIA GRUDZIĄDZPOLPOL  
58  MEKITÓW JAN 98BM / NAMYSŁÓWACTIVRUN NAMYSŁÓWPOLPOLOK 
59  MEKITÓW MACIEJ 99BM / NAMYSŁÓWACTIVRUN NAMYSŁÓWPOLPOLOK 
60  MIELNIK KRZYSZTOF 113BM / NAMYSŁÓWDIEHLRUNNINGTEAMPOLPOLOK 
61 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA PAULINA25K6km / KS PODLASIE BIAŁYSTOKPOLPOL  
62 MISJAN MALWINA26K6km / KS TEAM BARYŁA GORZÓWPOLPOL  
63  MIŚ PIOTR 112BM / NAMYSŁÓWDIEHLRUNNINGTEAMPOLPOLOK 
64 MOKWA KAROL39J6km / GKS OLIMPIA GRUDZIĄDZPOLPOL   
65 MROWIŃSKI RAFAŁ58M8km / KS AZS AWF WROCŁAWPOLPOL  
66 NOWAK JAKUB59M8km / LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻAPOLPOL  
67 OLEJARZ ARTUR60M8km / MKL SZCZECINPOLPOL   
68 OLSZYŃSKI MAREK61M8km / MKS JUVENIA BIAŁYSTOKPOLPOL  
69 PAWLUS KLAUDIA6J4km / LLKS OSOWA SIEŃPOLPOL  
70 PETRUSZYN ULA120BK / JELCZ-LASKOWICEPOLPOL  
71 PĘKALA PIOTR62M8km / MLKS AGROS ŻARYPOLPOL  
72 PLESKACZYŃSKA JULIA27K6km / AZS UMCS LUBLINPOLPOL  
73  POCHYŁA KRYSTYNA 100BK / NAMYSŁÓWNIEZRZESZONAPOLPOLOK 
74 POGODA KAMILA7J4km / MKST ASTRA NOWA SÓLPOLPOL  
75 PRZYDZIAŁ JAKUB40J6km / CWKS RESOVIA RZESZÓWPOLPOL  
76 ROSZKOWSKI ŁUKASZ63M8km / RK ATHLETICS WARSZAWAPOLPOL   
77 RUTKOWSKA KATARZYNA28K6km / KS PODLASIE BIAŁYSTOKPOLPOL  
78 SARNECKA OLIWIA8J4km / MKL SZCZECINPOLPOL   
79  SAS DOMINIK 101BM / STAROKRZEPICEKB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIEPOLPOLOK 
80 SATOR DAMIAN64M8km / KS SŁONECZKO BUSKO ZDRÓJPOLPOL  
81 SERKOWSKI WOJCIECH65M8km / GKS ŻUKOWOPOLPOL  
82 SKRZYPKO BARBARA29K6km / KS PODLASIE BIAŁYSTOKPOLPOL  
83  SOKOŁOWSKA BARBARA 114BK / NAMYSŁÓWDIEHL RUNNING TEAMPOLPOLOK 
84 SOKOŁOWSKA KINGA119BK / NAMYSŁÓWPOLPOL  
85  SOŚNIAK AGNIESZKA 111BK / NAMYSŁÓWDIEHLRUNNINGTEAMPOLPOLOK 
86 SOWIK WOJCIECH66M8km / AZS ŁÓDŹPOLPOL  
87 SOWIŃSKI PATRYK67M8km / KS AZS UWM OLSZTYNPOLPOL   
88 STAŃCZAK WERONIKA9J4km / GOSTYŃUKS JEDYNKA GOSTYŃPOLPOL  
89 STEC ADAM68M8km / KS WARSZAWIANKA W-WAPOLPOL  
90 SZABAŁOWSKA MAŁGORZATA30K6km / MKL SZCZECINEKPOLPOL  
91 SZUŁCZYŃSKA ALEKSANDRA10J4km / GOSTYŃUKS JEDYNKA GOSTYŃPOLPOL  
92 SZYMAŃSKI SYLWESTER102BM / SZCZECINEKULKS BARWICEPOLPOLOK 
93 TOKARSKA MARIOLA103BK / JASTRZĘBIEACTIVRUN NAMYSŁÓWPOLPOLOK 
94  TOMICZEK IGOR 109BM / NAMYSŁÓWDIEHLRUNNINGTEAMPOLPOLOK 
95 TOPP MARTA31K6km / KS WEJHER WEJHEROWOPOLPOL   
96 WARZECHA HENRYK69M8km / KS AZS AWF KRAKÓWPOLPOL  
97  WESKA MATEUSZ 104BM / NAMYSŁÓWNIEZRZESZONYPOLPOLOK  
98 WĘGRZYN MONIKA11J4km / UKS TIKI-TAKA KOLBUSZOWAPOLPOL   
99  WILK ANNA 105BK / STAROKRZEPICEPOLPOLOK 
100  ZAGAJA MAGDALENA 106BK / WOŁCZYNZAGAJA TEAMPOLPOLOK 
101  ZAGAJA RADOSŁAW 107BM / WOŁCZYNZAGAJA TEAMPOLPOLOK 
102 ZIELEŃ MAŁGORZATA32K6km / KS AZS AWF WROCŁAWPOLPOL  
103 ŻYGENDA KRZYSZTOF70M8km / LKS ZORZA GDYNIAPOLPOL