Zawody obsługuje firma Datasport

Namysłowska Pętla PZLA Mistrzostwa Polski U23 w Biegach Przełajowych
Namysłów, 17 listopada 2018 r.


Liczba zawodników : 103
Odebrało numery: 83

Liczba opłaconych zawodników: 26
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1 BORATYŃSKI DARIUSZ41M8km / KS AZS AWF WROCŁAW  
2 BRZEZIŃSKA ALEKSANDRA12K6km / MKL TORUŃ  
3 CHROSTOWSKI KONRAD42M8km / KS AZS AWF WROCŁAW   
4 CIECIERSKI PATRYK43M8km / MKST ASTRA NOWA SÓL  
5 CIOŁKO SYLWIA13K6km / KS PODLASIE BIAŁYSTOK  
6  CZEKAJ TOMASZ 116BM / NAMYSŁÓWDIEHL RUNNING TEAMOK 
7 CZERONEK MIKOŁAJ33J6km / WKS ŚLĄSK WROCŁAW  
8  DARGIEWICZ DARIUSZ 91BM / DOMASZOWICENIEZRZESZONYOK 
9 DĄBROWSKI TOMASZ117BM / BIAŁYSTOKPODLASIE  
10 DĘBSKI MATEUSZ44M8km / RLTL ZTE RADOM  
11 DIAS MAGDALENA14K6km / LKS ZORZA GDYNIA  
12 DRĄG MATEUSZ45M8km / UKS CHROMIK MYSŁOWICE   
13  DROBNIKOWSKI GRZEGORZ 92BM / NAMYSŁÓWNIEZRZESZONYOK 
14 DUBIELLA MONIKA1J4km / LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ  
15 DWORCZAK NIKODEM46M8km / WMLKS NADODRZE POWODOWO  
16 GOSIEWSKI KRZYSZTOF47M8km / KS SMS SZKLARSKA PORĘBA   
17 GOSK ANNA15K6km / KS PODLASIE BIAŁYSTOK  
18 GÓRAK PAULINA16K6km / KS AZS AWF KRAKÓW  
19 GRABARCZYK MATEUSZ48M8km / AKL URSYNÓW WARSZAWA  
20 GRZEGORCZYK NATALIA17K6km / AZS-AWF WARSZAWA   
21 HEDZIELSKA WERONIKA18K6km / KS TEAM BARYŁA GORZÓW  
22  HURMAN MIROSŁAW 115BM / NAMYSŁÓWDIEHL RUNNING TEAMOK 
23 INDEKA SYLWIA19K6km / LKS PSZCZYNA  
24 JAGIELSKA EWA20K6km / LKS OSTROWIANKA OSTRÓW MAZOWIECKA   
25  JANCZURA ŁUKASZ 110BM / NAMYSŁÓWDIEHLRUNNINGTEAMOK 
26 JARCZOK BARTOSZ34J6km / MKS CZECHOWICE-DZIEDZICE  
27 JASTRZĘBSKI KAMIL49M8km / SKB KRAŚNIK  
28 JATCZAK ŁUKASZ35J6km / LKS PSZCZYNA  
29 JELSKA JUSTYNA2J4km / KS PODLASIE BIAŁYSTOK  
30 JURKOWSKA KINGA118BK / NAMYSŁÓW  
31 KACZMAREK MATEUSZ50M8km / WKS FLOTA GDYNIA  
32 KACZOR MATEUSZ51M8km / RLTL ZTE RADOM  
33 KAPAŁA PATRYCJA21K6km / AZS-AWF KATOWICE  
34 KARBOWSKI MICHAŁ52M8km / UKS MOSIR DZIAŁDOWO  
35 KARPIUK DIANA3J4km / KS PODLASIE BIAŁYSTOK  
36  KIJAK JAKUB 93BM / BIESTRZYKOWICEAZS POLITECHNIKA OPOLSKAOK 
37 KLATKA ŁUKASZ36J6km / SL GKS OLSZA OLSZYNA  
38 KOPCIEWSKA PAULA22K6km / KS PODLASIE BIAŁYSTOK   
39 KORBUT MILENA4J4km / AZS-AWF KATOWICE  
40 KOSTYCZ GRZEGORZ53M8km / KS AZS AWF KRAKÓW  
41 KOZŁOWSKI PATRYK54M8km / RLTL ZTE RADOM  
42 KRZYŻAŃSKI JĘDRZEJ108BM / DIEHL RUNNING TEAMOK 
43 KUCHARSKI JAROSŁAW37J6km / RLTL ZTE RADOM   
44 KUCZKOWSKI MIŁOSZ55M8km / KUKS REMUS KOŚCIERZYNA  
45 KUNC GRZEGORZ56M8km / KS AZS AWF KRAKÓW  
46 KUROWSKI TOMASZ38J6km / GKS CARTUSIA KARTUZY  
47  KUS ADAM 94BM / STAWOK  
48 KUŚMIEREK AGNIESZKA23K6km / LKS OMEGA KLESZCZÓW  
49  KUTERBA PIOTR  BM / KRAKÓWRACZADAM   
50 LASEK TOMASZ95BM / OPOLEOPOLE TEAMOK 
51  LECHOWSKI JAN  BM / JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE   
52  LISTOWSKI ANDRZEJ 96BM / NAMYSŁÓWOSP STARE BIELSKO B-BOK 
53 LIZAKOWSKA WERONIKA24K6km / KUKS REMUS KOŚCIERZYNA  
54  ŁEBZUCH MARZENA 97BK / NAMYSŁÓWDIEHLRUNNINGTEAMOK 
55  MALERCZYK JÓZEF  BM / NAMYSŁÓWACTIVRUN NAMYSŁÓW   
56 MARMON PATRYK57M8km / KS AZS AWF KRAKÓW  
57 MEGGER ELIZA5J4km / GKS OLIMPIA GRUDZIĄDZ  
58  MEKITÓW JAN 98BM / NAMYSŁÓWACTIVRUN NAMYSŁÓWOK 
59  MEKITÓW MACIEJ 99BM / NAMYSŁÓWACTIVRUN NAMYSŁÓWOK 
60  MIELNIK KRZYSZTOF 113BM / NAMYSŁÓWDIEHLRUNNINGTEAMOK 
61 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA PAULINA25K6km / KS PODLASIE BIAŁYSTOK  
62 MISJAN MALWINA26K6km / KS TEAM BARYŁA GORZÓW  
63  MIŚ PIOTR 112BM / NAMYSŁÓWDIEHLRUNNINGTEAMOK 
64 MOKWA KAROL39J6km / GKS OLIMPIA GRUDZIĄDZ   
65 MROWIŃSKI RAFAŁ58M8km / KS AZS AWF WROCŁAW  
66 NOWAK JAKUB59M8km / LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA  
67 OLEJARZ ARTUR60M8km / MKL SZCZECIN   
68 OLSZYŃSKI MAREK61M8km / MKS JUVENIA BIAŁYSTOK  
69 PAWLUS KLAUDIA6J4km / LLKS OSOWA SIEŃ  
70 PETRUSZYN ULA120BK / JELCZ-LASKOWICE  
71 PĘKALA PIOTR62M8km / MLKS AGROS ŻARY  
72 PLESKACZYŃSKA JULIA27K6km / AZS UMCS LUBLIN  
73  POCHYŁA KRYSTYNA 100BK / NAMYSŁÓWNIEZRZESZONAOK 
74 POGODA KAMILA7J4km / MKST ASTRA NOWA SÓL  
75 PRZYDZIAŁ JAKUB40J6km / CWKS RESOVIA RZESZÓW  
76 ROSZKOWSKI ŁUKASZ63M8km / RK ATHLETICS WARSZAWA   
77 RUTKOWSKA KATARZYNA28K6km / KS PODLASIE BIAŁYSTOK  
78 SARNECKA OLIWIA8J4km / MKL SZCZECIN   
79  SAS DOMINIK 101BM / STAROKRZEPICEKB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIEOK 
80 SATOR DAMIAN64M8km / KS SŁONECZKO BUSKO ZDRÓJ  
81 SERKOWSKI WOJCIECH65M8km / GKS ŻUKOWO  
82 SKRZYPKO BARBARA29K6km / KS PODLASIE BIAŁYSTOK  
83  SOKOŁOWSKA BARBARA 114BK / NAMYSŁÓWDIEHL RUNNING TEAMOK 
84 SOKOŁOWSKA KINGA119BK / NAMYSŁÓW  
85  SOŚNIAK AGNIESZKA 111BK / NAMYSŁÓWDIEHLRUNNINGTEAMOK 
86 SOWIK WOJCIECH66M8km / AZS ŁÓDŹ  
87 SOWIŃSKI PATRYK67M8km / KS AZS UWM OLSZTYN   
88 STAŃCZAK WERONIKA9J4km / GOSTYŃUKS JEDYNKA GOSTYŃ  
89 STEC ADAM68M8km / KS WARSZAWIANKA W-WA  
90 SZABAŁOWSKA MAŁGORZATA30K6km / MKL SZCZECINEK  
91 SZUŁCZYŃSKA ALEKSANDRA10J4km / GOSTYŃUKS JEDYNKA GOSTYŃ  
92 SZYMAŃSKI SYLWESTER102BM / SZCZECINEKULKS BARWICEOK 
93 TOKARSKA MARIOLA103BK / JASTRZĘBIEACTIVRUN NAMYSŁÓWOK 
94  TOMICZEK IGOR 109BM / NAMYSŁÓWDIEHLRUNNINGTEAMOK 
95 TOPP MARTA31K6km / KS WEJHER WEJHEROWO   
96 WARZECHA HENRYK69M8km / KS AZS AWF KRAKÓW  
97  WESKA MATEUSZ 104BM / NAMYSŁÓWNIEZRZESZONYOK  
98 WĘGRZYN MONIKA11J4km / UKS TIKI-TAKA KOLBUSZOWA   
99  WILK ANNA 105BK / STAROKRZEPICEOK 
100  ZAGAJA MAGDALENA 106BK / WOŁCZYNZAGAJA TEAMOK 
101  ZAGAJA RADOSŁAW 107BM / WOŁCZYNZAGAJA TEAMOK 
102 ZIELEŃ MAŁGORZATA32K6km / KS AZS AWF WROCŁAW  
103 ŻYGENDA KRZYSZTOF70M8km / LKS ZORZA GDYNIA