Zawody obsługuje firma Datasport

XXVII Bieg o Lampkę Górniczą Honorowy patronat Prezydenta Miasta Konina
Konin, 08 grudnia 2018 r.


Liczba zawodników : 307
Odebrało numery: 242

Liczba opłaconych zawodników: 253
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMIAK PRZEMYSŁAW 21410km / M40JARACZEWOPOLPOLOK 
2  ADAMUS DOMINIKA 21610km / K30KALISZPOLPOLOK 
3  ANDRE ANNA 14210km / K20KONINPOLPOLOK 
4  ANDRZEJEWSKI ŁUKASZ 5710km / M30KONINGÓRNIKPOLPOLOK 
5  ANTKOWIAK SEBASTIAN 12610km / M40KALISZPARKRUN KALISZPOLPOLOK 
6 AUGUSTYNIAK MATEUSZ27710km / M20KONINGÓRNIK KONINPOLPOL  
7  BABIAK BARTOSZ 10110km / M30KONINPOLPOLOK 
8  BALCERZAK MARCIN 26010km / M30GOŁUCHÓWBRAKPOLPOLOK 
9  BANASIAK PIOTR 8910km / M50OZORKÓWKRZAL ADVENTURE TEAMPOLPOLOK  
10  BARAN JACEK 13010km / M50GOLINAKB WARTKOPOLPOLOK 
11 BERKOWSKI DAWID210km / M30KRAMSKBRAKPOLPOL MPGWB 
12  BILIŃSKI BARTOSZ 14310km / M30KOŚCIELECGEBERIT TEAMPOLPOLOK 
13  BISKUP DOROTA 15110km / K40TUREKKB MARATON TUREKPOLPOLOK 
14 BOBROWSKA MAŁGORZATA1710km / K40KAZIMIERZ BISKUPIPOLPOLOK 
15 BRETT TOMASZ27210km / M50KOŁOMLUUS TRIATHLONPOLPOL  
16  BRODZISZEWSKI WIESŁAW 11510km / M50SWARZĘDZBRODEX TEAM SWARZĘDZPOLPOLOK 
17  BRYGERT KRZYSZTOF 12010km / M30SOMPOLNOPOLPOLOK  
18  BRYŚKIEWICZ BARTOSZ 6210km / M30SZCZECINPGSE PIŁAPOLPOLOK  
19 BUDKA JACEK19210km / M40TUREKKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOK 
20 BUDKA PIOTR19310km / M40TUREKSŁODKÓWPOLPOLOK 
21  BUDZIŃSKI HUBERT 13110km / M20LICHEŃ STARYPOLPOLOKMPGWB 
22  BUGAJ ROBERT 8210km / M30KONINCOSMOS 06 KONINPOLPOLOK 
23  BUKOWIECKI KRZYSZTOF 21510km / M30KUNYKB MARATON TUREKPOLPOLOK 
24  BUKOWSKA MARTA 13210km / K20TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLPOLOK  
25  CAL EWA 14410km / K50STARE MIASTOPRAWNIK W BIEGUPOLPOLOK 
26  CHOJNACKI ARTUR 1810km / M30KONINPROARTI.PLPOLPOLOK  
27  CHRYSTEK MACIEJ 11010km / M40ŻELAZKÓWCOLIAN NA STARTPOLPOLOK 
28  CHRZANOWSKI KRZYSZTOF 5810km / M60KOŁOBUD-REMPOLPOLOK 
29  CIEPŁUCHA ARTUR  10km / M40TUMIDAJSIERADZBIEGA.PLPOLPOL   
30  CIERNIEWSKI BARTOSZ 24410km / M20DOBRZYCAPOLPOLOK 
31  CIERNIEWSKI GRZEGORZ 25210km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIPŁOMYK SPÓŁKAPOLPOLOK 
32  CIERNIEWSKI RYSZARD 24510km / M50DOBRZYCABS TRUCHTACZ DOBRZYCAPOLPOLOK 
33  CIESIELSKI WALDEMAR 17710km / M40SKULSKPOLPOLOK 
34 CZECHOROWSKI ANDRZEJ18710km / M40WIERUSZEWMARATHON TEAM KONINPOLPOLOK 
35  CZEMPIŃSKI KRZYSZTOF 15210km / M40KOMORNIKIPOLPOLOK 
36 ĆWIEK SZYMON27610km / M20KONINGÓRNIK KONINPOLPOL  
37  ĆWIK MICHAŁ 13310km / M30KONINPOLPOLOK