Zawody obsługuje firma Datasport

Górski Zimowy Maraton Ślężański
Sobótka, 12 stycznia 2019 r.


Liczba zawodników : 792
Odebrało numery: 579

Liczba opłaconych zawodników: 500
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABULEWICZ WOJCIECH 39624km / M50WROCŁAWINNOVA SPORT CENTEROK 
2 ADAMIN ARTUR35324km / M50WAŁBRZYCHOK 
3  ADAMSKA AGNIESZKA 24124km / K40WROCŁAWAKTYWNY OSTRZESZÓWOK 
4  ANTKOWIAK KLAUDIA 6743km / K20POZNANANONIMOWI BIEGACZEOK 
5  ANTOSIAK TOMASZ 35724km / M30ZŁOTORYJATMTEAMOK 
6  ANTOSZCZUK ARKADIUSZ 22043km / M40WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOK 
7  ANUSZ ADAM 6543km / M30IMBRAMOWICEŻARÓW BIEGAOK 
8  ARDELLI EWA 24043km / K40BIELAWABIEGAJ Z PIORUNEMOK 
9  AUGUSTYNIAK JAKUB 12243km / M30RAWICZOK 
10  AUGUSTYNOWICZ ANDRZEJ 9743km / M40KUNICEGRUPA TECHNICZNAOK 
11  BADOWSKI SEBASTIAN 42524km / M40ZAWONIAZAWONIA TEAMOK 
12 BAGIŃSKA PAULINA27324km / K30KACZKOWO  
13  BALIŃSKI KAROL 18843km / M30DRAWSKO POMZDRUN EXTRE U MEOK 
14 BANASZEWSKA DOROTA 24km / K30WROCLAWSAMOSAD   
15  BARADZIEJ BARTŁOMIEJ 27243km / M30TYCHYTERMINAL LOGISTYCZNY PROMONT  
16  BARANOWSKI KRZYSZTOF 61343km / M30ŚWIDNICACENTRUM 24 OPIEKAOK 
17  BARANOWSKI ROBERT 44724km / M40WROCŁAOK 
18  BARAŃSKA ALEKSANDRA 57424km / K20BYDGOSZCZOK 
19  BARAŃSKI GRZEGORZ 19443km / M60BYDGOSZCZOK 
20  BARCIK PRZEMYSLAW 47324km / M30DOBROSZYCEOK 
21  BAROS DANIEL 15443km / M20RUDNIKIFALSTART RUDNIKI/VEGE RUNNERSOK 
22  BARTOSZEWSKI GRZEGORZ 8443km / M40DŁUGOŁĘKALITWIN TRIATHLON TEAMOK 
23  BĄDZIUL DOROTA  24km / K30RZESZÓW   
24  BĄKOWICZ KAMIL 55024km / M30KAMIEŃSKAKTYWNI KAMIEŃSKOK 
25  BĄKOWSKI TOMASZ  24km / M40OŁAWA   
26  BEDNARCZYK BOGUSŁAW 7243km / M50WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOK 
27  BEDNARZ KRZYSIEK 25243km / M40BRZEGSRC TEAMOK 
28  BEDNARZ SEBASTIAN 20343km / M40OTMUCHÓWOTM.BOK 
29  BERDOWSKA IZABELA 31624km / K50WROCŁAWOK 
30  BERGER DENIS 13843km / M40WROCLAWOK  
31  BĘBAS PAWEŁ 57224km / M40WROCŁAWOK 
32  BĘŚ MARCIN 23643km / M40JORDANÓW ŚLĄSKIJUDO SOBÓKAOK 
33  BIELECKA JOANNA  43km / K30LEGNICA   
34 BIELECKA JOANNA17743km / K30LEGNICA  
35  BIEŁUŃSKI SEBASTIAN 12743km / M40WROCŁAWOK 
36  BIENIEK GRZEGORZ 26124km / M30LUBAWKAOK 
37  BIENIEK MICHAL 21543km / M40WROCLAWOK 
38  BIHUN NATALIA 643km / K30KOBIERZYCEGTRATOK 
39  BISKUPSKI JAKUB 34124km / M40WROCŁAW-OK  
40  BŁAJET MICHAŁ 4443km / M30SKÓRZEWOKIBOLSKI KSOK 
41 BŁASZCZUK ŁUKASZ63424km / M30DĘBNICAOSP DĘBNICA  
42 ZAWODNIK ANONIMOWY37624km / K40 OK 
43  BOBERSKI PIOTR  24km / M30WROCLAWNDB   
44  BOCZAR WALDEMAR 28724km / M30WROCŁAWOK 
45  BOCZULA KRZYSZTOF  24km / M50BIELAWAWKB PIAST WROCŁAW   
46  BOJEK ŁUKASZ  24km / M30RYDZYNAACTIVE LIFESTYLE   
47  BORDYCH ANDRZEJ 5343km / M40KOŻUCHÓWBOREL MARATHON TEAMOK 
48  BORDYCH JACEK 12043km / M50KOŻUCHÓWBOREL MARATHON TEAMOK 
49  BORECKI TOMASZ 5143km / M20RAJCZAOK  
50  BOROWIAK ADAM 62743km / M30WROCŁAWDZIK BIKE TEAMOK 
51  BOROWIAK PIOTR 17543km / M40BYTOMOK 
52  BOROWICZ MARCIN 4843km / M40POZNAŃQUAY POZNAŃOK 
53  BOROWIEC BARTEK 31424km / M30WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOK 
54  BORUCKI RAFAŁ 39224km / M40CHOJNÓWOK  
55  BORUŃ MARCIN 12543km / M40WAŁBRZYCHTEMMPO WAŁBRZYCHOK 
56  BOTTCHER ANDRZEJ 15143km / M40STRZELINSTRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITOK 
57  BOŻĘTKA RYSZARD 24243km / M60ŚWIĘTOSZÓWOK 
58  BRODA DOMINIK 26624km / M30WROCŁAWPOSITIVE VIBRATIONOK 
59  BRODACKI WIESŁAW 22443km / M50TYCHY40-LATEK TYCHYOK  
60  BRODZIK PRZEMYSŁAW 43724km / M50ZIELONA GÓRAPRZED SIEBIEOK 
61  BRZOZA PAWEŁ  24km / M30BIELANY WROCŁAWSKIE   
62  BUBULA KRYSTEK  24km / M20STRZELIN   
63  BUCKI PRZEMYSŁAW 51724km / M30SZCZODREOK 
64  BURZEC TOMASZ 28824km / M40WROCŁAWOK 
65  BYRTEK MARCIN 37224km / M30WROCŁAWOK 
66  BZYMEK ANDRZEJ 49224km / M50ROGÓW SOBÓCKIOKGmina 
67  CABAJ PAWEŁ 28224km / M30ŚRODA ŚLĄSKAOK 
68  CHORĄŻY IZABELA 45724km / K20OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAOK 
69  CHORĄŻY ŁUKASZ 18243km / M30OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAOK 
70  CHOROSTKOWSKI BARTOSZ 30724km / M30WROCŁAWCHATA BIEGACZA K34 ZAKOPANEOK 
71  CHROMICZ KRZYSZTOF 3643km / M30SMOLECOK 
72  CHRZUSZCZ ANNA  43km / K30GORZÓW WLKPDZIKIE DZIKI GORZÓW   
73  CHUDY ARIEL 29024km / M30RYDZYNAR-TEAMOK 
74  CHUDY TOBIASZ 28924km / M30RYDZYNAR-TEAMOK 
75 CHWIN ADAM JULIUSZ20443km / M40POZNAŃOK  
76  CIBORSKI IRENEUSZ 36424km / M60WROCŁAWADDICT.PLOK 
77 CIECHANOWSKI BARTŁOMIEJ64124km / M40MILICZRUNNING TEAM MILICZ  
78  CIEŚLAK MARIUSZ 54924km / M40WROCŁAWKB VAMOS AMIGOS WROCŁAWOK 
79  CIEŚLAK PIOTR 14743km / M40ŁÓDŹOK 
80  CIEŚLAK SYLWIA 19943km / K30GLIWICEMUSTANGI GLIWICE/INŻYNIERIA BIEGANIA TEAMOK 
81  CIRKO ARKADIUSZ 13443km / M40LUBINM SPORT TEAMOK 
82  CUKIERNIK PRZEMYSŁAW 45824km / M30ZIELONA GÓRAHARPAGAN ZGOK 
83  CYGAN IREK 22843km / M40ŚWIDNICASKURCZOK 
84  CZAICKI SEBASTIAN 32824km / M40OLEŚNICABRUBECK / SANIT-CLEAN.PLOK  
85  CZAJA MACIEJ 32724km / M40WROCŁAWMINICLASSIC.PL/ RUNNING ACADEMYOK 
86  CZAJA MAŁGORZATA 32624km / K40WROCŁAWMINICLASSIC.PL/ RUNNING ACADEMYOK 
87  CZAPIGA GRZEGORZ  43km / M30BORÓWBORECZEK TEAM   
88  CZARNY JAROSŁAW 40024km / M30WROCLAW#SOBASTEAMOK 
89  CZECH DOROTA 37824km / K40SZYMANÓWPRO-RUN WROCŁAWOK 
90  CZECHOWSKI PAWEŁ 38724km / M40WROCŁAWOK 
91  CZERWINSKA KATARZYNA  24km / K30WAŁBRZYCH   
92  CZERWIŃSKI MACIEJ 20543km / M30SKÓRZEWOKIBOLSKI KSOK 
93  CZUB PIOTR 20143km / M20STRZEGOMGRUPA BIEGOWA `BEZ GRANIC`OK 
94  CZUBA MICHAL 57343km / M30LIGOTA ZAMECKAOK 
95  CZUBA PAWEŁ 7743km / M40KĄTY WROCŁAWSKIEBIEGANIE ZBLIŻAOK 
96  CZUCHWICKI MAREK 29824km / M40WROCŁAWOK 
97  CZUPKIEWICZ MICHAŁ  43km / M30OPOLERAJSPORT ACTIVE   
98  CZYCZERSKI JACEK 3543km / M50ROGOŹNICAGRUPA BIEGOWA `BEZ GRANIC`OK