Zawody obsługuje firma Datasport

Altus Cup
Katowice, 19 stycznia 2019 r.


Drużyny Firmowe - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Drużyny PSP - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Drużyny OSP - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 124
Liczba opłaconych zawodników: 85
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje
1  ADAMUS-KOWALSKA JUSTYNA  OPEN / K40IMIELINLKS IMIELINPOLPOLOK 
2  ANDRES KORDIAN  OPEN / M65KATOWICEKATOWICEPOLPOLOK 
3  BANACH TOMASZ  OPEN / M30SOSNOWIECPOLPOLOK 
4  BARAN DAWID  OPEN / M30ĆWIKLICEOCR TEAM DO PORZYGUPOLPOLOK 
5  BEDNARSKI RAFAL  OPEN / M20GLIWICEPARTACZEPOLPOLOK 
6  BOGOBOWICZ DOMINIK  OPEN / M20CZĘSTOCHOWAPOLPOLOK 
7  BONDARA SYLWIA  OPEN / K30WARSZAWAJACEKBIEGA RUNNING TEAMPOLPOLOK 
8  BRANDYS MICHAŁ  OPEN / M30PAWŁOWICEBIEGIEM PRZEZ GÓRYPOLPOL  
9  BYCZAK KAROLINA  OPEN / K30TARNOWSKIE GÓRYPOLPOLOK 
10  DĄBROWSKI KRZYSZTOF  OPEN / M40ZABRZESOCIOS SILESIAPOLPOL  
11  DEMBIŃSKA BEATA  OPEN / K40ŁÓDŹPIECHOTĄ PO SCHODACHPOLPOLOK 
12  DOMAN ŁUKASZ  OPEN / M40RUDA ŚLĄSKASOCIOS SILESIAPOLPOLOK 
13 DOMAŃSKI JACEK EXPEDYT OPEN / M75WARSZAWAWKB META LUBLINIECPOLPOL  
14 DROBOT ARKADIUSZ OPEN / M30RYBNIKOSP RYBNIK-POPIELÓWPOLPOL OSP 
15  DUŚ ARTUR  OPEN / M40CHORZÓWPOLSKA GRUPA GÓRNICZAPOLPOLOKMPFirm 
16  DUŻY MONIKA  OPEN / K30BIERUŃCHWALISZ CZY NIE CHWALISZ - LOTEJ Z NAMIPOLPOL  
17  DWORNIK DOMINIK  OPEN / MJunRADŁÓWZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOKOSP 
18  GARDENER JACEK  OPEN / M50WARSZAWAJACEKBIEGA RUNNING TEAMPOLPOLOK 
19  GOŁEK TOMASZ  OPEN / M40SOSNOWIECPOLPOL  
20  GÓRA MAREK  OPEN / M50TARNOWSKIE GÓRYPOLPOL  
21  GÓRSKI MICHAŁ  OPEN / M20RACIBÓRZPOLPOLOK 
22  GRYCHTOŁ ARTUR  OPEN / M40ORZESZEAMATORPOLPOLOK 
23  HALASTRA PIOTR  OPEN / M20TARNÓWPOLPOLOKPSP 
24  HASIK ZBIGNIEW  OPEN / M50SOSNOWIECPOLPOL  
25  HERMAN JACEK  OPEN / RUDA SLASKAAMATORPOLPOLOK 
26  HYLA DARIUSZ  OPEN / M50DĄBROWA GÓRNICZACAFEMOBIL TEAMPOLPOLOK 
27  JACYSZYN LECHOSŁAW  OPEN / BYTOMUKS ORLIK SP3 BYTOMPOLPOLOK 
28  JANIK ROMAN  OPEN / M65KWIDZYNKWIDZYN BIEGAPOLPOLOK 
29  JANISZEWSKI ALEKSANDER  OPEN / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
30  JAROS MARCIN  OPEN / M30CZELADŹODDZIAŁ PREWENCJI POLICJI W KATOWICACHPOLPOLOK 
31  JENDRYSIK BOGDAN  OPEN / M50ZABRZETKKF`HADES` MIKOŁÓWPOLPOLOK 
32  JĘDRZEJEK KRZYSZTOF  OPEN / M40JAWORZNOPOLPOLOK 
33  JURKIEWCZ MATEUSZ  OPEN / M20CIĘŻKOWICEOSP CIĘŻKOWICEPOLPOLOKOSP 
34  KACHEL MATEUSZ  OPEN / M30TYCHYCARBON OCR RACING TEAMPOLPOL  
35  KACZMAREK KRYSTIAN  OPEN / M30POZNANPOLPOL  
36  KADŁUBEK ALEKSANDER  OPEN / M30TARNOWSKIE GÓRYOSP REPTY ŚLĄSKIEPOLPOLOKOSP 
37  KAŁUŻA ROBERT  OPEN / M30ZABRZEPOLPOLOK 
38  KLAPENDA MARIUSZ  OPEN / M40ŁĘCZYCAMARIO TEAMPOLPOLOK 
39 KLICH KAMIL OPEN / M40OLKUSZ1983POLPOL  
40 KLICH KRYSTIAN OPEN / M40OLKUSZ1983  
41 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M30 POLPOLOK 
42  KLUBA ANDRZEJ  OPEN / M60WAŁBRZYCHAKTYWNY WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
43  KŁOSUŃ DARIUSZ  OPEN / M40SOSNOWIECOPTISHOP.PL, LHOTSE, POVER GROUPS GOPR GRUPA JURAJSKAPOLPOL  
44  KNAPIK ŁUKASZ  OPEN / M30PARADYŻLKS FENIKS OPOCZNOPOLPOLOKOSP 
45  KNAPIK PIOTR  OPEN / M20PARADYŻOSP POPŁAWY KOL.POLPOL OSP 
46  KOBIELA DARIA  OPEN / K30CZĘSTOCHOWAKABEX PODKOWA JANÓWPOLPOLOK 
47  KOCHMAN KRZYSZTOF  OPEN / M50SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPOLPOLOK 
48 KOPTA JERZY OPEN / M70KRAKÓWCWAŁUJĄCE DZIADKIPOLPOLOK 
49  KOSZYKOWSKI SZYMON  OPEN / M30OŁAWAKP PSP OŁAWAPOLPOLOKPSP 
50  KOŚCIAK EDWARD  OPEN / M75KAMIENNA GÓRAPOLPOLOK 
51  KOŚCIUK MAGDALENA  OPEN / K30ZABRZEPOLPOLOK 
52  KOWALIK JOANNA  OPEN / K30SOSNOWIECPOLPOL  
53  KOZŁECKI MATEUSZ  OPEN / M30SKOŁYSZYNOSP ŚWIĘCANYPOLPOL OSP 
54  KRĘŻEL ROMAN  OPEN / M75ZABRZEPOLPOLOK 
55 KUBICA AGATA OPEN / K20TARNOWSKIE GÓRYPOLPOLOK 
56  KUBIK JAROSŁAW  OPEN / M40JAWORZNOPOCZTYLIONPOLPOLOK 
57  KUBULUS TOMASZ  OPEN / M40ĆWIKLICEOCR TEAM DO PORZYGUPOLPOLOK 
58  KUDRA DARIUSZ  OPEN / M40DŁUTÓWPOLPOLOKMPFirm 
59  KUPIDŁO JOANNA  OPEN / K35TARNOWSKIE GÓRYOSP REPTY ŚLĄSKIEPOLPOLOKOSP 
60  KUREK EDWARD  OPEN / M75KATOWICEMOSIR CZELADŹPOLPOL  
61  KUREK TOMASZ  OPEN / M20ŚWIĘCANYOSP ŚWIĘCANYPOLPOLOKOSP 
62  KUSZYK PAWEŁ  OPEN / M30WROCŁAWKP PSP OŁAWAPOLPOLOKPSP 
63 KUŹNIAK FILIP OPEN / M40KATOWICEPOLPOLOK 
64  KWIATKOWSKI JAKUB  OPEN / M30KRAKÓWITMBW KRAKÓWPOLPOLOK 
65 LEŚNIAK KRZYSZTOF OPEN / M40BĘDKOWICEOSP BĘDKOWICEPOLPOL OSP 
66  LISTOWSKI ANDRZEJ  OPEN / M50BIELSKO-BIAŁAOSP STARE BIELSKO B-BPOLPOLOKOSP 
67  MACIEJOWSKI BARTOSZ  OPEN / M20ŚWIĘCANYOSP ŚWIĘCANYPOLPOLOKOSP 
68  MAŁGORZATA MIKETA  OPEN / K50WARSZAWAPOLPOLOK 
69  MARCINEK RAFAŁ  OPEN / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
70  MAREK FRANCISZEK  OPEN / M30KATOWICEENERGOPROJEKT-KATOWICEPOLPOL  
71  MARTA MATEUSZ  OPEN / M20ZGŁOBICEOSP BĘDKOWICEPOLPOLOKOSP 
72  MARUNOWSKI MATEUSZ  OPEN / M30JAWORZNOPSP JAWORZNOPOLPOL PSP 
73  MAŚLIŃSKI SŁAWOMIR  OPEN / M30CHORZÓWPOLSKA GRUPA GÓRNICZAPOLPOLOKMPFirm 
74  MATUSZCZYK MACIEJ  OPEN / M40KATOWICECZPTYCHY.PLPOLPOLOK 
75  MESSYASZ KRZYSZTOF  OPEN / M30OŁAWAKP PSP OŁAWAPOLPOLOKPSP 
76  MIKETA JANUSZ  OPEN / M50KAMIEŃSKIE MŁYNYPOLPOLOK 
77 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / KJun POLPOL  
78  MROWIEC KACPER  OPEN / M20ŻYWIECPOLPOLOK 
79  MRÓZ PIOTR  OPEN / M30DĄBROWA GÓRNICZAPSP JAWORZNOPOLPOL PSP 
80  NALEPKA PAWEŁ  OPEN / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOLOKMPFirm 
81  NIEĆ ZBIGNIEW  OPEN / GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJPOLPOLOK 
82  NOWAK KATARZYNA  OPEN / K40MIKOŁÓWHADES MIKOŁÓWPOLPOLOKMPFirm 
83  NOWAK ROBERT  OPEN / M40MIKOŁÓWPOLPOLOKMPFirm 
84  NOWAKOWSKI KRZYSZTOF  OPEN / M30RUDA SLASKAPOLSKA GRUPA GÓRNICZAPOLPOLOKMPFirm 
85  OKARMA KAROL  OPEN / M20ŚWIĘCANYOSP ŚWIĘCANYPOLPOLOKOSP 
86  ORŁOWSKI ANDRZEJ  OPEN / M20CEZARYNPOTRENUJEMY?POLPOLOK 
87  OSETEK PAWEŁ  OPEN / M30PSZÓWRADLINIOKI W BIEGUPOLPOL  
88  OŚLIZŁO TOMASZ  OPEN / M30GORZYCEPOLPOL  
89  PANEK AGATA  OPEN / K40ZAWIERCIEGRUPA JURA.PLPOLPOL  
90  PANKAŁA GABRIEL  OPEN / M20OŁAWAKP PSP OŁAWAPOLPOLOKPSP 
91  PATER WOJCIECH  OPEN / M30TYCHYLA DELIZIOSA TYCHYPOLPOLOK 
92  PIĄTEK STANISŁAW  OPEN / M60KRAKÓWITMBW KRAKÓWPOLPOLOK 
93  PIECHOTA JAROSŁAW  OPEN / M40ŁÓDŹPIECHOTĄ PO SCHODACHPOLPOLOK 
94  PIETREK HENRYK  OPEN / M75KATOWICEKATOWICEPOLPOLOK 
95  PIETRYSIAK STEFAN  OPEN / ZABRZEAMATORPOLPOL  
96  PIĘTA KRZYSZTOF  OPEN / M60SONOWIECSOSNA SOSNOWIECPOLPOL  
97  PIĘTA KRZYSZTOF  OPEN / M60SOSNOWIECBIEG BIELAWAPOLPOL  
98  PIŁATOWSKI ANDRZEJ  OPEN / M55ŁODYGOWICESTOWAŻYSZENIE BIEGÓW GÓRSKICHPOLPOL  
99  PISKOROWSKA DANUTA  OPEN / K35WROCŁAWTEAM LUKS ŻÓRAWINA - WROCŁAWPOLPOL  
100  PYTEL JANUSZ  OPEN / M60SOSNOWIECTRUCHTACZ MYSŁOWICEPOLPOL  
101  RADOMIAK DARIUSZ  OPEN / M40WADLEWOSP WADLEWPOLPOLOKOSP 
102  RZESZÓTKO TOMASZ  OPEN / M30PORĘBA ŻEGOTYWATER TEAMPOLPOL  
103  SAJDAK TOMASZ  OPEN / M30TUCHÓWPSP TARNÓWPOLPOLOKPSP 
104  SCHLAGNER KAROL  OPEN / M30TARNOWSKIE GÓRYPOLPOL  
105  SCHMIDT ROLAND  OPEN / M30KOBIÓRLA DELIZIOSA TYCHYPOLPOLOK 
106  SITKO GRZEGORZ  OPEN / M20CHORZÓWBROTHERS TEAM-JAK DALEKO NOGI PONIOSĄPOLPOLOK 
107  SLOMKA ANDRZEJ  OPEN / MIKOŁÓWHADES MIKOŁÓWPOLPOL  
108  SŁOWIŃSKI KRZYSZTOF  OPEN / MJunTARNOWSKIE GÓRYOSP REPTY ŚLĄSKIEPOLPOLOKOSP 
109  SOJKA ADAM  OPEN / M30MIKOŁÓWHADES MIKOŁÓWPOLPOLOK 
110  SOKULSKI JAKUB  OPEN / M20ŚWIĘCANYOSP ŚWIĘCANYPOLPOLOKOSP 
111  SROKA MAŁGORZATA  OPEN / K35WĘGRZCE WIELKIEPOLPOLOK 
112  STĘPIEŃ-WYROBIEC OLGA  OPEN / K45JAWORZNOJKLA JAWOR JAWORZNOPOLPOL  
113  STOJEK MIROSŁAW  OPEN / M40RUDA ŚLĄSKAAMATORPOLPOLOK 
114  SYGUŁA KATARZYNA  OPEN / K45JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOPOLPOL  
115  SZCZEŚNIAK ANDRZEJ  OPEN / M70WROCŁAWWOMP WROCŁAWPOLPOLOK 
116  WAWROWSKI JAROSŁAW  OPEN / M40ZABRZEPOLPOLOK 
117  WENTA LIDIA  OPEN / K20GDAŃSKOSP GDAŃSK - SOBIESZEWOPOLPOLOKOSP 
118  WĘDRASZEK KRYSTIAN  OPEN / M40ŁAZYPOLPOL  
119  WĘGLARZ CZESŁAW  OPEN / M55KĘDZIERZYN- KOZLEMULTI FITPOLPOLOKMPFirm 
120  WIECZOREK MAREK  OPEN / M30ŚMIGIELPSP KOŚCIAN / BIEGANIE NA ŚNIADANIE ŚMIGIELPOLPOLOKPSP 
121  WYDUCH JAN  OPEN / M70MIKOŁÓWTKKF `HADES`POLPOLOK 
122  ZABAWA MARIUSZ  OPEN / M40KATOWICEPOLPOLOK 
123  ZIARKOWSKI DAMIAN  OPEN / M20CZĘSTOCHOWAAMATORPOLPOL  
124  ŻEBROWSKA JOLANTA  OPEN / K50PUŁAWYPOTRENUJEMY?POLPOL