Zawody obsługuje firma Datasport

Biegniemy na biało-czerwono w ramach obchodów 100 lecia Niepodległości - GMINA ZAWONIA
Zawonia, 10 listopada 2018 r.


Liczba zawodników : 73
Odebrało numery: 59

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  BADOWSKI SEBASTIAN 30110km / M40ZAWONIAZAWONIA TEAMOKGmina 
2  BAJEWSKA WIOLETTA 30210km / K40KSIĘGINICEKSIĘGINICE BIEGAJĄ :))OK  
3  BIK MIŁOSZ 30310km / M30CZĘSTOCHOWAOK 
4  BONCZAROWSKI SEBASTIAN 30410km / M30TRZEBNICAELMAR RUN TEAMOK 
5 BOSKO EUGENIA36910km / K50MIĘKINIA 
6  BUCA MAREK 30510km / M40ZAWONIAOKGmina 
7  BUCZAK RYSZARD 30610km / M60ZAWONIAZAWONIA TEAMOKGmina 
8  CZARCIŃSKI MICHAŁ 30710km / M40ZAWONIAOKGmina 
9  CZERW ANNA 30810km / K20TRZEBNICAOK 
10 DOLATA MONIKA30910km / K30ZDUNYOK 
11  DŻUGAJ JACEK 31010km / M40DĄBROWACAŁA OLEŚNICA BIEGAOK 
12  FRANCZAK MARIUSZ 31110km / M40KSIĘGINICEŚLĘZAK TEAM / DTR BIEGAOK 
13  FRYDECKA ELŻBIETA 36510km / K50ŹRÓDŁAAKB ESEMASOK 
14  FRYDECKI SLAWOMIR 31310km / M50ŹRÓDŁAAKB ESEMASOK 
15  GAJOWY ARTUR 31410km / M40TRZEBNICAL5 S1OK 
16  GLIŃSKI RADOSŁAW 31510km / M30NIEDARYOKGmina 
17 GÓRA KRZYSZTOF37410km / M30TRZEBNICA 
18 GUTOWSKA SYLWIA31610km / K30WROCŁAWOK 
19  HYS DAMIAN 31710km / M40TRZEBNICALZS TRZEBNICAOK 
20 JAKUBOWSKI ANDRZEJ31810km / M30ŻMIGRÓDOK  
21  JARECKI IRENEUSZ 37210km / M40TRZEBNICAATHLETICS TEAM PRUSICEOK 
22  JERDONEK JAREK 31910km / M40ZAWONIAZAWONIA TEAMOKGmina 
23  JERDONEK WIOLETTA 32010km / K40ZAWONIAZAWONIA TEAMOKGmina 
24  JĘDRYCHOWSKI BARTŁOMIEJ 32110km / M30KUDOWA ZDRÓJOK  
25  KASPRZAK KATARZYNA 32210km / K30ZŁOTÓWOKGmina 
26  KOMOROWSKI ARKADIUSZ 32310km / M20TRZEBNICAATHLETICS TEAM PRUSICEOK 
27  KOMOROWSKI KAROL 32410km / M30TRZEBNICAATHLETICS TEAM PRUSICEOK 
28 KONONOWICZ LESZEK32510km / M30ŻMIGRÓDOK  
29  KOWALEWSKA EWA 36710km / K30TRZEBNICAOK 
30  KOWALSKI MARIUSZ 32610km / M30TRZEBNICAELMAR RUN TEAMOK  
31  KRASIŃSKI JAROSŁAW 32710km / M30TRZEBNICAELMAR RUN TEAMOK 
32  LINDNER PAWEŁ 32810km / M30JELENIA GÓRAPROGRESOK  
33  LUŻYŃSKA WIOLETTA 32910km / K40SIEKIEROWICE1971OK  
34 MACHOWSKI EDWARD33010km / M70WOŁÓWWOŁOW BIEGAOK  
35  MIERZWA MICHAŁ 33110km / M30PRUSICEELITARNI MMA TEAMOK 
36  MRÓZ TOMASZ 33210km / M30MILICZOK 
37  MUSIELAK KRYSTYNA 33310km / K50ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDOK 
38  MYŚLIWEK MARCIN 33410km / M30TRZEBNICAOK 
39  NAWROCKA SYLWIA 33510km / K40ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDOK 
40  NEHREBECKI MICHAŁ 33610km / M18OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIOK 
41 NETREBA DARIUSZ36610km /   
42  NIETREBA DARIUSZ 33710km / M40TRZEBNICAOK 
43  NOWAK RENATA 33810km / K20ZAWONIAOKGmina 
44  OCHEJ JOANNA 33910km / K30MIĘKINIAOK  
45  OPAŁKA TOMASZ 34010km / M40TRZEBNICAATHLETICS TEAM PRUSICEOK 
46  OSZCZĘDA MAGDALENA 34110km / K30BOLEŚCINOKGmina 
47  OZIĘBAŁA ALEKSANDER 34210km / M18OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIOK 
48  PELC TOMASZ 34310km / M20TRZEBNICAHERMES TRZEBNICAOK  
49  PIERZCHLEWICZ GRZEGORZ 34410km / M40ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDOK 
50  POSŁUSZNA ANNA 34510km / K40GŁOSKAAKB ESEMASOK 
51  POSŁUSZNY MARIUSZ 34610km / M40GŁOSKAAKB ESEMASOK 
52  Prokopczyk WIESŁAWA 34710km / K50TRZEBNICASZERSZENIE TRZEBNICAOK 
53  PRZYBYLSKI MARIAN 34810km / M60TRZEBNICASZERSZENIE TRZEBNICAOK 
54  PUDŁO PIOTR 34910km / M30ŁUCZYNAKB SZERSZEŃ OLEŚNICAOK 
55  RACZYCKA BEATA 36810km / K40TRZEBNICAUKS GLADIUS TRZEBNICAOK 
56  SIEMIĄTKOWSKI MAREK 37610km / M50TRZEBNICAGCKIS TRZEBNICAOK 
57  SKRZYPEK MATEUSZ 35110km / M20ZAWONIAUKS GLADIUS TRZEBNICAOKGmina 
58  SKRZYPEK NATALIA 35210km / K18TRZEBNICAHERMES TRZEBNICAOK 
59  SKRZYPEK TOMASZ 35310km / M40TRZEBNICAHERMES TRZEBNICAOK 
60 SŁOWIŃSKI KONRAD35410km / M20ZAWONIAOK 
61  SOBCZAK ANDRZEJ 35510km / M30TRZEBNICAHERMES TRZEBNICAOK 
62 SZKUDLAREK MARIUSZ37310km / M30WROCŁAW 
63  ŚLIWINSKA PAULINA 37110km / K40TRZEBNICALZS TRZEBNICAOK 
64  ŚLIWIŃSKI BARTOSZ 37010km / TRZEBNICAOK 
65  TRZASKACZ DOROTA 35610km / K30TRZEBNICAOBORYGENIOK 
66  TRZASKACZ TOMASZ 35710km / M40TRZEBNICAOBORYGENIOK 
67  WIECZOREK EWELINA 35810km / K20TRZEBNICAOK 
68  WINIARSKI TOMASZ 35910km / M40TRZEBNICAUKS GLADIUS TRZEBNICAOK 
69  WNUK TOMASZ 36010km / M30MILICZPROMIL TEAMOK 
70  WRÓBEL WOJTEK 36110km / M40SZCZYTKOWICESZCZYTKOWICE W BIEGUOK  
71  ZAJĄC-SOBCZAK MARTA 36210km / K30TRZEBNICADTR BIEGAOK 
72  ZAJĄCZKOWSKI MICHAŁ 36310km / M20WROCŁAWBIEGAM Z TRENING ULTRASA :)OK  
73  ZAMIAR ADAM 36410km / M40MALERZÓWVOLVO WROCŁAWOKGmina