Zawody obsługuje firma Datasport.pl

DASHRADE RUN - biegi juniorskie
Mietków k.Wrocławia, 11 maja 2019 r.


Liczba zawodników : 101
Odebrało numery: 68

Liczba opłaconych zawodników: 66
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Odebrał
numer
1 ANUSZ HANNA171km / KIMBRAMOWICEŻARÓW BIEGAPOLPOLOK  
2 ANUSZ ZUZANNA161km / KIMBRAMOWICEŻARÓW BIEGAPOLPOLOK 
3 BANASZEWSKI ADAM71500m / MWROCLAWPOLPOL  
4 BANASZEWSKA ALICJA701km / KWROCŁAWPOLPOL  
5 BARANIAK ALICJA31500m / KSMOLECPOLPOLOK 
6  BIALIC PIOTR 49200m / MBRZEZINKA ŚREDZKAPOLPOLOK 
7 BRAŃKA MARTYNA59200m / KPOŻARZYSKOŻARÓW BIEGAPOLPOLOK 
8 BRAŃKA OLIWIA91km / KPOŻARZYSKOŻARÓW BIEGAPOLPOLOK 
9 BUDNIK MALWINA65200m / KWROCŁAWBUDNIK TEAMPOLPOLOK 
10 BUDNIK PAWEŁ38500m / MWROCŁAWBUDNIK TEAMPOLPOLOK 
11 BUJLIS BOGUSŁAW34500m / MWROCŁAWDZIARALNIA WROCŁAWPOLPOLOK 
12 BUJLIS MARCELI51km / MWROCŁAWDZIARALNIA WROCŁAWPOLPOLOK 
13 CHOROSZCZAK SZYMON181km / MŚRODA ŚLĄSKAPOLPOLOK  
14 CZERNIAWSKA LILIANA191km / KWROCŁAWDZIARALNIA WROCŁAWPOLPOLOK 
15  DĘBEK MILENA 41500m / KSOBÓTKASP 2 SOBÓTKAPOLPOLOK  
16 DOMAGAŁA JULIA36500m / KDZIERŻONIÓWPOLPOLOK 
17 DZIEDZIŃSKA JULKA61200m / KOBORNIKI ŚLASKIEPOLPOLOK 
18 FIGAS ALICJA52200m / KWAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
19 GAŁECKA MAJA67500m / KMIETKÓWPOLPOL  
20 GAŁKA BARTOSZ23500m / MWROCŁAWPOLPOLOK 
21  GOCYŁA BŁAŻEJ 151km / MWROCŁAW3M RUNNING TEAMPOLPOLOK 
22  GOCYŁA JACEK 44200m / MWROCŁAW3M RUNNING TEAMPOLPOLOK 
23 GÓROWSKA MAJA901km / KWROCŁAWPOLPOL  
24 GROS MIKOŁAJ691km / MŚWIDNICAPOLPOL  
25 GRUSZCZYŃSKI BRAJAN48200m / MPASTUCHÓWPOLPOLOK 
26GRYGIEL ALEKSANDRA57200m / KWROCŁAWPOLPOLOK  
27GRYGIEL HANNA141km / KWROCŁAWPOLPOLOK  
28 HALICKI IGOR2młod / PUSTKÓW ŻURAWSKITRIATHLONOWA AKADEMIA MŁODZIEŻYPOLPOLOK 
29 JANICKA ALEKSANDRA89200m / KLEWIN BRZESKIPOLPOL  
30 JEZNACH NATALIA58200m / KWROCŁAWPOLPOLOK 
31 JEZNACH WIKTORIA25500m / KWROCŁAWPOLPOLOK 
32  JEŻYK PIOTR 62200m / MŚWIDNICAPOLPOLOK 
33 KALEMBA ADAM45200m / MBRZEG DOLNYPOLPOLOK 
34 KARAMARA HANNA40500m / KŚWIDNICAPOLPOLOK 
35 KARAMARA ZUZANNA63200m / KŚWIDNICAPOLPOLOK 
36 KĘPIŃSKA JULIA30500m / KSTARE BOGACZOWICEWYBIERZPOLPOLOK 
37 KĘPIŃSKI MARCEL64200m / MSTARE BOGACZOWICEWYBIERZPOLPOLOK 
38 KICENKA KAJA 500m / KWAŁBRZYCHPOLPOL   
39 KŁOSOWSKA HANNA43500m / KSTARE BOGACZOWICEWYBIERZPOLPOLOK 
40 KOŁTON MARTA46200m / KBIELANY WROCŁAWSKIEPOLPOLOK  
41 KOSTRUBIEC ADAM29500m / MLWÓWEK ŚLĄSKIKLUB ADIKOSPOLPOLOK 
42  KOWALEWSKI ADRIAN 661km / BYKÓWWYBIERZPOLPOLOK 
43  KOZACZKIEWICZ MARCEL  juni / WROCŁAWPOLPOL   
44 KOZACZKIEWICZ MARCEL86juni / WROCŁAWPOLPOL  
45 KRAWIEC WIKTORIA35500m / KŻŁOBIZNAKOTWICA BRZEGPOLPOLOK  
46 KRONKOWSKI JAKUB851km / MTRÓJCAPOLPOL  
47 KRONKOWSKI MACIEJ841km / MTRÓJCAPOLPOL  
48  KRYSZCZUK ARTUR 42500m / MSOBÓTKARODZINAPOLPOLOK 
49 KUBIAK MACIEJ47200m / MSTRZEGOMPOLPOLOK  
50 KUREK KAMILA56200m / KMIŁKOWICEPOLPOLOK 
51 KUREK TOMASZ101km / MMIŁKOWICEPOLPOLOK 
52 KUŚMIŃSKA MARTYNA33500m / KWROCŁAWPOLPOLOK  
53  KUŹMICKI PIOTR  młod / WROCŁAWKIKU RUN TEAMPOLPOL   
54 KWIATKOWSKA HANNA26500m / KWROCŁAWPOLPOLOK 
55 KWIATKOWSKI MACIEJ50200m / MWROCŁAWPOLPOLOK 
56 LASKOWSKI SZYMON73200m / MWROCŁAWPOLPOL  
57 LIZAK AGATA 1km / KKĄTY WROCŁAWSKIELIZACZKIPOLPOL   
58 LIZAK ALEKSANDRA 500m / KKĄTY WROCŁAWSKIELIZACZKIPOLPOL   
59 LIZAK AMELIA 200m / KKĄTY WROCŁAWSKIELIZACZKIPOLPOL   
60 ŁAGODA HANNA 200m / KŚWIDNICAPOLPOL   
61 ŁAGODA SZYMON 500m / MŚWIDNICAPOLPOL   
62 MAGDZIARCZYK LENA121km / KWAŁBRZYCHWYBIERZPOLPOLOK 
63 MALANOWSKI KAROL60200m / MIMBRAMOWICEPOLPOLOK 
64 MICHALSKI DAWID 200m / MSTARE BOGACZOWICETURBO WIEŚPOLPOL   
65 NIKONIUK BŁAŻEJ 1km / MSTRZEGOMPOLPOL   
66 OBRĘBSKA HANIA68500m / KMIETKÓWPOLPOL  
67  OKUNIEWSKA JULIA  młod / WROCŁAWTRIATHLONOWA AKADEMIA MŁODZIEŻYPOLPOL   
68 OKUNIEWSKA JULIA87młod / WROCŁAWTRIATHLONOWA AKADEMIA MŁODZIEŻYPOLPOL  
69 OLEKSIUK RADOSŁAW młod / ZGORZELECEDI TEAM ZGORZELECPOLPOL   
70 PIERZGA TYMOTEUSZ72500m / MLEGNICAPOLPOL  
71  PIOTROWSKI JAKUB  juni / WROCŁAWPOLPOL   
72 RACZKOWSKI SEBASTIAN81km / MSZCZAWNO-ZDRÓJPREDATORS WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
73 SABOK NATALIA39500m / KWROCŁAWPOLPOLOK 
74 SAKUTA POLA37500m / KWROCŁAWTRIATHLONOWA AKADEMIA MŁODZIEŻYPOLPOLOK  
75 SHUMARA ANASTASIIA 200m / KWROCLAWPOLPOL   
76 SHUMARA ANNA 200m / KWROCLAWPOLPOL   
77 SHUMARA MAKSYM 500m / MWROCLAWPOLPOL   
78 SIDORAWA ADAM91500m / MWROCŁAWPOLPOL  
79  SKÓRA BARTŁOMIEJ 28500m / MWROCŁAWPOLPOLOK 
80  SKÓRA ZUZANNA 71km / KWROCŁAWPOLPOLOK 
81  SOBCZAK PATRYK  juni / LASEKLASEK BIEGAPOLPOL   
82  SPROT NIKODEM 221km / MKIEŁCZÓWPOLPOLOK 
83 SPYRKA KONRAD211km / MSIEDLECPOLPOLOK 
84 SROKOWSKA WIKTORIA55200m / KWROCŁAWPOLPOLOK 
85 STAWIAK JACEK51200m / MKAMIEŃPOLPOLOK 
86 SUCHY NATALIA20500m / KDOMANIÓWPOLPOLOK  
87  SZUMACHER APOLONIA 3młod / BRZEG DOLNYMLKS POLONIA ŚRODA ŚLĄSKAPOLPOLOK 
88  SZUMACHER JAN 4młod / BRZEG DOLNYMLKS POLONIA ŚRODA ŚLĄSKAPOLPOLOK 
89  SZUSTAK WIKTOR  500m / MŚWIDNICAPOLONIA STAL ŚWIDNICAPOLPOL   
90  ŚWISTERSKA JULIA 1młod / WROCŁAWTRIATHLONOWA AKADEMIA MŁODZIEŻYPOLPOLOK 
91  TRACZ NATALIA 24500m / KOLEŚNICASP 4 OLEŚNICAPOLPOLOK 
92 WALIGÓRA MICHALINA 200m / KKROTOSZYNPOLPOL   
93 WALIGÓRA WIKTOR88200m / MKROTOSZYNPOLPOL  
94 WAWRZYCKA MILENA321km / KDZIERŻONIÓWOK 
95  WEGNEROWSKA KLARA 53200m / KWROCŁAWKLARAPOLPOLOK 
96  WIŚNIEWSKI SZYMON  500m / MKOMORÓWSP WITOSZÓW DOLNYPOLPOL   
97 WOLNY AURELIA54200m / KWROCŁAWPOLPOLOK  
98 ZAREMBA ZUZANNA111km / KBOREK WLKPUKS JEDYNKA GOSTYŃPOLPOLOK  
99 ZARZYCKA LENA271km / KOBORNIKI ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
100 ZDANOWICZ EMILIA131km / KWROCŁAWPOLPOLOK 
101 ZYGADŁO MARTYNA6młod / WROCŁAWPOLPOLOK