Zawody obsługuje firma Datasport.pl

DASHRADE RUN - biegi juniorskie
Mietków k.Wrocławia, 11 maja 2019 r.


Liczba zawodników : 101
Odebrało numery: 68

Liczba opłaconych zawodników: 66
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1 ANUSZ HANNA171km / KIMBRAMOWICEŻARÓW BIEGAOK  
2 ANUSZ ZUZANNA161km / KIMBRAMOWICEŻARÓW BIEGAOK 
3 BANASZEWSKI ADAM71500m / MWROCLAW  
4 BANASZEWSKA ALICJA701km / KWROCŁAW  
5 BARANIAK ALICJA31500m / KSMOLECOK 
6  BIALIC PIOTR 49200m / MBRZEZINKA ŚREDZKAOK 
7 BRAŃKA MARTYNA59200m / KPOŻARZYSKOŻARÓW BIEGAOK 
8 BRAŃKA OLIWIA91km / KPOŻARZYSKOŻARÓW BIEGAOK 
9 BUDNIK MALWINA65200m / KWROCŁAWBUDNIK TEAMOK 
10 BUDNIK PAWEŁ38500m / MWROCŁAWBUDNIK TEAMOK 
11 BUJLIS BOGUSŁAW34500m / MWROCŁAWDZIARALNIA WROCŁAWOK 
12 BUJLIS MARCELI51km / MWROCŁAWDZIARALNIA WROCŁAWOK 
13 CHOROSZCZAK SZYMON181km / MŚRODA ŚLĄSKAOK  
14 CZERNIAWSKA LILIANA191km / KWROCŁAWDZIARALNIA WROCŁAWOK 
15  DĘBEK MILENA 41500m / KSOBÓTKASP 2 SOBÓTKAOK  
16 DOMAGAŁA JULIA36500m / KDZIERŻONIÓWOK 
17 DZIEDZIŃSKA JULKA61200m / KOBORNIKI ŚLASKIEOK 
18 FIGAS ALICJA52200m / KWAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHOK 
19 GAŁECKA MAJA67500m / KMIETKÓW  
20 GAŁKA BARTOSZ23500m / MWROCŁAWOK 
21  GOCYŁA BŁAŻEJ 151km / MWROCŁAW3M RUNNING TEAMOK 
22  GOCYŁA JACEK 44200m / MWROCŁAW3M RUNNING TEAMOK 
23 GÓROWSKA MAJA901km / KWROCŁAW  
24 GROS MIKOŁAJ691km / MŚWIDNICA  
25 GRUSZCZYŃSKI BRAJAN48200m / MPASTUCHÓWOK 
26GRYGIEL ALEKSANDRA57200m / KWROCŁAWOK  
27GRYGIEL HANNA141km / KWROCŁAWOK  
28 HALICKI IGOR2młod / PUSTKÓW ŻURAWSKITRIATHLONOWA AKADEMIA MŁODZIEŻYOK 
29 JANICKA ALEKSANDRA89200m / KLEWIN BRZESKI  
30 JEZNACH NATALIA58200m / KWROCŁAWOK 
31 JEZNACH WIKTORIA25500m / KWROCŁAWOK 
32  JEŻYK PIOTR 62200m / MŚWIDNICAOK 
33 KALEMBA ADAM45200m / MBRZEG DOLNYOK 
34 KARAMARA HANNA40500m / KŚWIDNICAOK 
35 KARAMARA ZUZANNA63200m / KŚWIDNICAOK 
36 KĘPIŃSKA JULIA30500m / KSTARE BOGACZOWICEWYBIERZOK 
37 KĘPIŃSKI MARCEL64200m / MSTARE BOGACZOWICEWYBIERZOK 
38 KICENKA KAJA 500m / KWAŁBRZYCH   
39 KŁOSOWSKA HANNA43500m / KSTARE BOGACZOWICEWYBIERZOK 
40 KOŁTON MARTA46200m / KBIELANY WROCŁAWSKIEOK  
41 KOSTRUBIEC ADAM29500m / MLWÓWEK ŚLĄSKIKLUB ADIKOSOK 
42  KOWALEWSKI ADRIAN 661km / BYKÓWWYBIERZOK 
43  KOZACZKIEWICZ MARCEL  juni / WROCŁAW   
44 KOZACZKIEWICZ MARCEL86juni / WROCŁAW  
45 KRAWIEC WIKTORIA35500m / KŻŁOBIZNAKOTWICA BRZEGOK  
46 KRONKOWSKI JAKUB851km / MTRÓJCA  
47 KRONKOWSKI MACIEJ841km / MTRÓJCA  
48  KRYSZCZUK ARTUR 42500m / MSOBÓTKARODZINAOK 
49 KUBIAK MACIEJ47200m / MSTRZEGOMOK  
50 KUREK KAMILA56200m / KMIŁKOWICEOK 
51 KUREK TOMASZ101km / MMIŁKOWICEOK 
52 KUŚMIŃSKA MARTYNA33500m / KWROCŁAWOK  
53  KUŹMICKI PIOTR  młod / WROCŁAWKIKU RUN TEAM   
54 KWIATKOWSKA HANNA26500m / KWROCŁAWOK 
55 KWIATKOWSKI MACIEJ50200m / MWROCŁAWOK 
56 LASKOWSKI SZYMON73200m / MWROCŁAW  
57 LIZAK AGATA 1km / KKĄTY WROCŁAWSKIELIZACZKI   
58 LIZAK ALEKSANDRA 500m / KKĄTY WROCŁAWSKIELIZACZKI   
59 LIZAK AMELIA 200m / KKĄTY WROCŁAWSKIELIZACZKI   
60 ŁAGODA HANNA 200m / KŚWIDNICA   
61 ŁAGODA SZYMON 500m / MŚWIDNICA   
62 MAGDZIARCZYK LENA121km / KWAŁBRZYCHWYBIERZOK 
63 MALANOWSKI KAROL60200m / MIMBRAMOWICEOK 
64 MICHALSKI DAWID 200m / MSTARE BOGACZOWICETURBO WIEŚ   
65 NIKONIUK BŁAŻEJ 1km / MSTRZEGOM   
66 OBRĘBSKA HANIA68500m / KMIETKÓW  
67  OKUNIEWSKA JULIA  młod / WROCŁAWTRIATHLONOWA AKADEMIA MŁODZIEŻY   
68 OKUNIEWSKA JULIA87młod / WROCŁAWTRIATHLONOWA AKADEMIA MŁODZIEŻY  
69 OLEKSIUK RADOSŁAW młod / ZGORZELECEDI TEAM ZGORZELEC   
70 PIERZGA TYMOTEUSZ72500m / MLEGNICA  
71  PIOTROWSKI JAKUB  juni / WROCŁAW   
72 RACZKOWSKI SEBASTIAN81km / MSZCZAWNO-ZDRÓJPREDATORS WAŁBRZYCHOK 
73 SABOK NATALIA39500m / KWROCŁAWOK 
74 SAKUTA POLA37500m / KWROCŁAWTRIATHLONOWA AKADEMIA MŁODZIEŻYOK  
75 SHUMARA ANASTASIIA 200m / KWROCLAW   
76 SHUMARA ANNA 200m / KWROCLAW   
77 SHUMARA MAKSYM 500m / MWROCLAW   
78 SIDORAWA ADAM91500m / MWROCŁAW  
79  SKÓRA BARTŁOMIEJ 28500m / MWROCŁAWOK 
80  SKÓRA ZUZANNA 71km / KWROCŁAWOK 
81  SOBCZAK PATRYK  juni / LASEKLASEK BIEGA   
82  SPROT NIKODEM 221km / MKIEŁCZÓWOK 
83 SPYRKA KONRAD211km / MSIEDLECOK 
84 SROKOWSKA WIKTORIA55200m / KWROCŁAWOK 
85 STAWIAK JACEK51200m / MKAMIEŃOK 
86 SUCHY NATALIA20500m / KDOMANIÓWOK  
87  SZUMACHER APOLONIA 3młod / BRZEG DOLNYMLKS POLONIA ŚRODA ŚLĄSKAOK 
88  SZUMACHER JAN 4młod / BRZEG DOLNYMLKS POLONIA ŚRODA ŚLĄSKAOK 
89  SZUSTAK WIKTOR  500m / MŚWIDNICAPOLONIA STAL ŚWIDNICA   
90  ŚWISTERSKA JULIA 1młod / WROCŁAWTRIATHLONOWA AKADEMIA MŁODZIEŻYOK 
91  TRACZ NATALIA 24500m / KOLEŚNICASP 4 OLEŚNICAOK 
92 WALIGÓRA MICHALINA 200m / KKROTOSZYN   
93 WALIGÓRA WIKTOR88200m / MKROTOSZYN  
94 WAWRZYCKA MILENA321km / KDZIERŻONIÓWOK 
95  WEGNEROWSKA KLARA 53200m / KWROCŁAWKLARAOK 
96  WIŚNIEWSKI SZYMON  500m / MŚWIDNICASP WITOSZÓW DOLNY   
97 WOLNY AURELIA54200m / KWROCŁAWOK  
98 ZAREMBA ZUZANNA111km / KBOREK WLKPUKS JEDYNKA GOSTYŃOK  
99 ZARZYCKA LENA271km / KOBORNIKI ŚLĄSKIEOK 
100 ZDANOWICZ EMILIA131km / KWROCŁAWOK 
101 ZYGADŁO MARTYNA6młod / WROCŁAWOK