Zawody obsługuje firma Datasport.pl

DASHRADE RUN
Mietków k.Wrocławia, 11 maja 2019 r.


Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 447
Liczba opłaconych zawodników: 283
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
1  ADAM PIOTR  10km / M40ŻERNIKI WROCŁAWSKIEWROCLAW MARATHON TEAMPOLPOLOK 
2  ADAMCZYK ANDRZEJ  10km / M30ŚWIDNICAPOLPOL  
3  ADAMCZYK-KRAWIEC ALDONA  10km / K30ŻŁOBIZNAKOTWICA BRZEGPOLPOLOK 
4  ADAMKIEWICZ RAFAŁ  10km / M40WROCŁAWPOLPOL  
5  ADAMSKI PIOTR  10km / M20WROCŁAWPOLPOLOK 
6  AGATOWSKA ANNA  21,1 / K40BIELANY WROCŁAWSKIEPOLPOLOK 
7  ANCZYK KRYSTYNA  21,1 / K50LEGNICATEAM DRACZYŃSKI, NGB KORONA LEGNICAPOLPOL  
8  ANUSZ ADAM  21,1 / M30IMBRAMOWICEŻARÓW BIEGAPOLPOL  
9  BABICZ ANNA  21,1 / K40BIELAWAPOLPOLOK 
10  BAGIŃSKI IRENEUSZ  21,1 / M40BIERUTÓWRONAL POLSKA RUNPOLPOLOK 
11  BALCERZAK MICHAŁ  21,1 / M20WROCŁAWPOLPOLOK 
12  BANASZEWSKI WOJCIECH  21,1 / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
13  BANAŚ MICHAŁ  21,1 / M20WROCŁAWPOLPOL  
14 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K40 POLPOLOK 
15 BARANIAK PAWEŁ 10km / M30SMOLECPOLPOL  
16  BARANIECKA KATARZYNA  10km / K30LUTYNIAPOLPOLOK 
17  BARANIECKI MACIEJ  10km / M30LUTYNIAPIAST LUTYNIAPOLPOLOK 
18  BARANOWSKA ALEKSANDRA- GÓRECKA  21,1 / K30WROCŁAWPOLPOL  
19  BAROWICZ ZBIGNIEW  10km / M40WROCŁAWMARATON45PLUSPOLPOLOK 
20  BARTKOWIAK MARTA  10km / K20WROCŁAWPOLPOLOK 
21  BARTKOWIAK MICHAŁ  10km / M20WROCŁAWPOLPOLOK 
22  BASIS BARTOSZ  10km / M20ŚWIDNICAPOLPOLOK 
23  BĄKOWSKI KAROL  10km / M30ŚWIDNICAPOLPOLOK 
24  BERA EMILIAN  21,1 / M30JAWORJAWOR BIEGA!POLPOL  
25  BERNAT KATARZYNA  21,1 / K40ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAPOLPOLOK 
26  BERNAT MARCIN  21,1 / M20ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAPOLPOL  
27  BIALY MATEUSZ  21,1 / M20WROCLAWPOLPOLOK 
28  BIELECKA IWONA  21,1 / K30WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOK 
29  BINKIEWICZ AGNIESZKA  21,1 / K20WROCŁAWVEGE RUNNERSPOLPOL  
30  BOBROWSKI MACIEJ  21,1 / M30SIERADZPOLPOLOK 
31  BOKSA MAŁGORZATA  21,1 / K50ZIĘBICENIEZRZESZONAPOLPOLOK 
32  BORUTA-KOŁODZIEJ EMILIA  21,1 / K30WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOK 
33  BRANDYS-GŁOS IWONA  10km / K30LEGNICAPOLPOL  
34  BRANNY JACEK  21,1 / M50CIESZYNTHE BRANNY TEAMPOLPOLOK 
35  BRAŃKA ŁUKASZ  21,1 / M30POŻARZYSKOŻARÓW BIEGAPOLPOLOK 
36  BRATKOWSKI TOMASZ  21,1 / M30ZIELONA GÓRAKLUB BIEGACZA TEMPO RACULAPOLPOLOK 
37  BUTZ JAKUB  10km / M16OTMUCHÓWATHLETICS NYSAPOLPOLOK 
38  CENDROWICZ MAGDALENA MARTA  10km / K30SOBÓTKASONKOTEAMPOLPOLOK 
39 CHARCIAREK MARCIN 10km / M40OŁAWASTEFAN TEAMPOLPOLOK 
40  CHEŁMINIAK DOMINIK  21,1 / M40KRÓLIKOWICEDRUŻYNA SZPIKUPOLPOL  
41  CHORZĘPA MARCIN  21,1 / M30JELCZ-LASKOWICEPOLPOL  
42  CHRYPLEWICZ ANITA  10km / K30WROCŁAWPOLPOL  
43  CHWASTYK PIOTR  21,1 / M30PIOTROWICEPOLPOLOK 
44  CICHOŃ ELŻBIETA  10km / K30STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAPOLPOLOK 
45  CIELEŃ JACEK  21,1 / M30NYSAATHLETICS NYSAPOLPOLOK 
46  CUBER-DROZD OLGA  10km / K30WROCŁAWPOLPOL  
47  CZAPLIŃSKI JANUSZ  10km / M50SOBÓTKAAMATORPOLPOL  
48  CZAPSKA IZABELA  10km / K40WROCŁAWSONKOTEAMPOLPOLOK 
49  CZAPSKA IZABELA  10km / K40WROCŁAWSONKOTEAMPOLPOLOK 
50 CZOŁOWSKI TOMMY 10km / M40WROCŁAWFOREHEAD RUNSPOLPOL  
51  CHOROSZCZAK PAWEŁ  10km / M30ŚRODA ŚLĄSKAPOLPOLOK