Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów

Bieg Niepodległości w Kielcach Bieg 1918 m
Kielce, 10 listopada 2018 r.


Liczba zawodników : 199
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj
1  ADAMCZYK AGNIESZKA 8OPEN / KIELCEPOLPOL 
2 ARWAJ IWONA78OPEN / SŁUPIA KONECKAPOLPOL 
3 BALASIŃSKA KATARZYNA3OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
4 BARTOSZ ILONA61OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
5 BARTOSZ WIKTOR65OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
6  BASSA KLAUDIA 12OPEN / KIELCEPOLPOL 
7 BĄK NELA71OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
8 BĘBACZ ALEKSANDRA31OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
9 BĘBACZ JULIA27OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
10 BĘBACZ PAULINA137OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
11 BIAŁEK PAWEŁ145OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
12 BIDZIŃSKI ADRIAN79OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
13 BIELECKA ALEKSANDRA171OPEN / KIELCEKKL KIELCEPOLPOL 
14  BIELECKA WIKTORIA 169OPEN / KIELCEKKL KIELCEPOLPOL 
15  BIENIEK MICHALINA 195OPEN / PIEKOSZÓWPOLPOL 
16 BLICHARSKA JOANNA91OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
17 BLICHARSKA OLIWIA86OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
18 BORUŃ NATALIA129OPEN / STĄPORKÓWPOLPOL 
19 BORYS JAKUB101OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
20 BORYS MACIEJ170OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
21 BORYS MAGDALENA161OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
22 BUJNOWSKA AGNIESZKA47OPEN / KIELCEPOLPOL 
23 BUJNOWSKI MICHAŁ28OPEN / KIELCEPOLPOL 
24 BUJNOWSKI MIŁOSZ34OPEN / KIELCEPOLPOL 
25  BYSIECKA MARIA 108OPEN / KIELCEPOLPOL 
26  BYSIECKI MIKOŁAJ 63OPEN / KIELCEPOLPOL 
27 CELNIAK ALICJA92OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSKPOLPOL 
28 CHŁODNICKA KINGA90OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
29 CHŁODNICKI ANTONI95OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
30 CHŁODNICKI MARCIN130OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
31 DETKA JACEK114OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
32 DETKA KAROLINA94OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
33 DOMAGAŁA ALEX100OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
34 DROGOSZ MACIEJ83OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
35 DROGOSZ MILENA159OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
36 DULA DARIA55OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
37 FERT ALEKSANDRA186OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSKPOLPOL 
38 FERT AMELIA72OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSKPOLPOL 
39 FERT KRYSTIAN173OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSKPOLPOL 
40 FERT MAŁGORZATA165OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSKPOLPOL 
41 FRAŃCZAK PATRYK112OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
42 FRYDRYCH ALBIN99OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSKPOLPOL 
43 FRYDRYCH KRYSTYNA84OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSKPOLPOL 
44 FRYDRYCH TYMON107OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSKPOLPOL 
45 GIEDYK JULIA97OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
46 GŁUSZEK MAJA22OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
47 GŁUSZEK SYLWESTER131OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
48 GOŁĄBEK DAWID135OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
49 GOŁĄBEK LEILA33OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
50 GOŁĄBEK MELISSA74OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
51 GONCIARZ FILIP57OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSKPOLPOL 
52 GONCIARZ PATRYCJA77OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSKPOLPOL 
53 GÓRAL ALEKSANDER116OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
54 GÓRAL KAROLINA150OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
55 GÓRAL RÓŻA58OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
56  HERBUŚ EDYTA 16OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSKPOLPOL 
57 HERBUŚ JAN181OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSKPOLPOL 
58 IWAN JULITA42OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
59  JANISZ JAKUB 113OPEN / KIELCEPOLPOL 
60  JANISZ JAN 70OPEN / KIELCEPOLPOL 
61  JANISZ KAROLINA 89OPEN / KIELCEPOLPOL 
62 JAREK KLAUDIA102OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
63 JAREK NIKOLA88OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
64 JARMOŁOWICZ JAKUB39OPEN / KIELCETRI SCYZORY CKPOLPOL 
65 JARMOŁOWICZ JULIAN46OPEN / KIELCETRI SCYZORY CKPOLPOL 
66 JĘDRZEJEWSKA WIKTORIA35OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
67  KACPRZAK PAWEŁ 189OPEN / NOWINYPOLPOL 
68 KACZMARZYK PATRYK76OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
69 KALETA GRZEGORZ123OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
70 KALETA NINA103OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
71 KALETA WOJCIECH109OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
72 KAŁUGA KACPER32OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
73 KAŁUGA ROBERT147OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
74 KAMIŃSKA ANNA MARIA160OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
75 KAMIŃSKA JULIA10OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
76 KAMIŃSKA MAJA51OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
77 KINIORSKA WIESŁAWA176OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSKPOLPOL 
78 KITA NATALIA53OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSKPOLPOL 
79 KLISIK BŁAŻEJ49OPEN / KIELCEPOLPOL 
80  KLITA SYLWIA 30OPEN / KIELCEPOLPOL 
81 KONARSKA OLIWIA180OPEN / KIELCEAKTYWNY ĆMIŃSKPOLPOL 
82 KORSKA MAŁGORZATA25OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
83  KOSIŃSKA NATALIA 183OPEN / KIELCEPOLPOL 
84 KOSMALA MAJA82OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
85  KOWALCZYK RENATA 132OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
86 KOZIEŁ FILIP128OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
87 KOZIEŁ JUSTYNA124OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
88 KOZIEŁ LEON23OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
89 KOZIEŁ MAKSYMILIAN29OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
90 KOZIOŁ JAKUB146OPEN / KIELCESP 12 W KIELCACHPOLPOL 
91 KOZIOŁ KACPER139OPEN / KIELCESP 12 W KIELCACHPOLPOL 
92 KRAWCZYK ADAM67OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
93 KRAWCZYK IZABELA158OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
94  KRÓL ADAM 194OPEN / KIELCESP 1POLPOL 
95  KRUSZYNA MIROSŁAW 44OPEN / CHĘCINYMZD KIELCEPOLPOL 
96 KUBICKA WIESŁAWA177OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSKPOLPOL 
97 KUKLA LENA13OPEN / KIELCEMIX SPORT TEAM KIELCEPOLPOL 
98 KULINA MACIEJ117OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
99 KULINA MARIKA96OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
100 KUŁAK MIROSŁAW144OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
101 KUŁAK MONIKA148OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
102 KUŁAK PATRYK54OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
103 KUMÓR SZYMON64OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
104  KURP MAJA 6OPEN / KIELCEPOLPOL 
105 ZAWODNIK ANONIMOWY15OPEN /  POLPOL 
106  LATKOWSKA MICHALINA 193OPEN / KIELCEPOLPOL 
107 LECHOWICZ EMILIA178OPEN / KIECEPOLPOL 
108  LECHOWICZ PAULINA 175OPEN / KIELCEPOLPOL 
109  LEGUT MICHAŁ 185OPEN / WĄCHOCKPOLPOL 
110 LISOWSKI ŁUKASZ66OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
111 ŁADECKA ANNA136OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
112 ŁADECKA OLIWIA14OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
113 ŁAZAREWICZ OLIWIA41OPEN / KIELCEPOLPOL 
114 MAZANKA BORYS105OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
115 MAZANKA PAWEŁ164OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
116  MŁYNARCZYK ANITA 106OPEN / KIELCEPOLPOL 
117 MŁYNARCZYK MARCEL122OPEN / KIELCEAKWEDUKT KIELCEPOLPOL 
118 MOSKAL MIROSŁAW166OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
119 MOSKAL ZUZANNA75OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
120 MUSZYŃSKI ADAM73OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
121 MYSZYŃSKI KASPER17OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
122 OGONOWSKI MACIEJ80OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
123 OKŁA HALINA179OPEN / ĆMIŃSKPOLPOL 
124  OLEKSIAK MAGDALENA 172OPEN / KIELCEPOLPOL 
125  PASTUSZKA JAKUB 118OPEN / STARACHOWICEHUSARIA RACE TEAMPOLPOL 
126 PAWŁOWSKA KAROLINA20OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
127 PAWŁOWSKA MARTA141OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
128 PERZ JEREMIASZ38OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
129  PERZ MICHAŁ 93OPEN / KIELCEPOLPOL 
130 PERZ MICHAŁ140OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
131 PIETRAS MARIUSZ167OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
132 PIETRAS MIŁKA115OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
133 PIORO WIESLAW7OPEN / WOLA JACHOWAIPA KIELCEPOLPOL 
134 PIWOŃSKI PAWEŁ184OPEN / KIELCESP 22 KIELCEPOLPOL 
135 PNIEWSKA ANNA151OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
136 PNIEWSKA MAGDALENA36OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
137 PNIEWSKA MAŁGORZATA45OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
138 PNIEWSKI BARTOSZ157OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
139 PRZYWARA AMELIA104OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
140 RADOMSKI WIKTOR87OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
141 RAK ANTONINA191OPEN / KRAJNO-PARCELEPOLPOL 
142 RAK LILIANA190OPEN / KRAJNO-PARCELEPOLPOL 
143 RAK MAGDALENA192OPEN / KRAJNO-PARCELEPOLPOL 
144 REDZISZ MAKSYMILIAN52OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
145 RODKIEWICZ-KAŁUGA MARIA143OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
146 RUDNICKA AMELIA182OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSKPOLPOL 
147 RYDZEK MAGDALENA19OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
148 SAJKIEWICZ DOMINIKA5OPEN / KIELCEPOLPOL 
149  SERWATKA EWA 11OPEN / MIEDZIANA GÓRAAKTYWNY ĆMIŃSKPOLPOL 
150  SIATKOWSKA AGATA 81OPEN / KIELCEPOLPOL 
151 SIATKOWSKA POLA59OPEN / KIELCEOPEN BROKERS TEAMPOLPOL 
152 SIUDAK DAWID126OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
153 SIUDAK KRYSTIAN120OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
154  SOLARZ AGNIESZKA 154OPEN / KIELCEPOLPOL 
155  SROKA AGATA 18OPEN / KIELCEPOLPOL 
156  STACHURSKI JAKUB 43OPEN / KIELCEKKL KIELCEPOLPOL 
157  STACIWA PAULINA 68OPEN / SŁUPIA KONECKAPOLPOL 
158 STEFAŃCZYK JOANNA142OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
159 STEFAŃCZYK KRZYSZTOF50OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
160 STĘPIEŃ-ZABOREK ANNA163OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
161 STĘPLOWSKA MAGDALENA125OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
162 STĘPLOWSKI OLIWIER110OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
163 STRAMSKI DAWID69OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
164 STRĄCZYŃSKA ALICJA60OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
165 STRĄCZYŃSKI MACIEJ152OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
166 SUCHENIA MARTYNA4OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
167  SZOSTAK MAJA 40OPEN / KIELCEPOLPOL 
168 SZOSTAK PAWEŁ155OPEN / MORAWICAPOLPOL 
169 SZUMARA KONRAD37OPEN / PIŃCZÓWPOLPOL 
170 ŚLISKA ZUZANNA174OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSKPOLPOL 
171  ŚNIOCH WIKTOR 1OPEN / BILCZAKKL KIELCEPOLPOL 
172 ŚWIĄTEK-KOZIOŁ DOMINIKA153OPEN / KIELCESP 12 W KIELCACHPOLPOL 
173  TELKA KATARZYNA 199OPEN / PIEKOSZÓWAKADEMICKA SZKOŁA PODSAWOWAPOLPOL 
174  TELKA KRZYSZTOF 2OPEN / KIELCEPOLPOL 
175 TELKA OLIWIA21OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
176 TKACZ-DULA ELŻBIETA149OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
177 TUSIEŃ ANNA200OPEN / ZAGNAŃSKPOLPOL 
178 TUSIEŃ KLAUDIA198OPEN / ZAGNAŃSKPOLPOL 
179 TUSIEŃ NORBERT196OPEN / ZAGNAŃSKPOLPOL 
180 TYMBOROWSKA AGATA127OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSKPOLPOL 
181 TYMBOROWSKA LUCYNA121OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSKPOLPOL 
182 TYMBOROWSKI MICHAŁ138OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSKPOLPOL 
183 TYMBOROWSKI PIOTR133OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSKPOLPOL 
184  WACIŃSKI TOMEK 188OPEN / BODZENTYNPOLPOL 
185  WENDT JOANNA 187OPEN / WODZISŁAWKS SŁONECZKO BUSKO- ZDRÓJPOLPOL 
186  WIŚNIEWSKI JACEK 98OPEN / SANDOMIERZUKS SIEDLESZCZANYPOLPOL 
187 WOJCIESZYŃSKA KAROLINA62OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
188 WOJCIESZYŃSKA MAŁGORZATA156OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
189 WOTLIŃSKI IGOR56OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
190 WOTLIŃSKI ŁUKASZ162OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
191 WOŹNIAK OLIWIA48OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSKPOLPOL 
192 WYDRA MATEUSZ119OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
193 ZABOREK ADA111OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
194  ZACZKOWSKI ŁUKASZ 24OPEN / KIELCEPOLPOL 
195  ZAGNIŃSKA KATARZYNA 134OPEN / PIEKOSZÓWPOLPOL 
196 ZAPAŁA BARTŁOMIEJ9OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
197 ZIELIŃSKA ELŻBIETA168OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
198 ZIELIŃSKI FABIAN85OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWAPOLPOL 
199 ŻAK TERESA26OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSKPOLPOL