Formularz systemu Datasport

Bieg Niepodległości w Kielcach Bieg 1918 m
Kielce, 10 listopada 2018 r.


Liczba zawodników : 199
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
1  ADAMCZYK AGNIESZKA 8OPEN / KIELCE 
2 ARWAJ IWONA78OPEN / SŁUPIA KONECKA 
3 BALASIŃSKA KATARZYNA3OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
4 BARTOSZ ILONA61OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
5 BARTOSZ WIKTOR65OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
6  BASSA KLAUDIA 12OPEN / KIELCE 
7 BĄK NELA71OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
8 BĘBACZ ALEKSANDRA31OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
9 BĘBACZ JULIA27OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
10 BĘBACZ PAULINA137OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
11 BIAŁEK PAWEŁ145OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
12 BIDZIŃSKI ADRIAN79OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
13 BIELECKA ALEKSANDRA171OPEN / KIELCEKKL KIELCE 
14  BIELECKA WIKTORIA 169OPEN / KIELCEKKL KIELCE 
15  BIENIEK MICHALINA 195OPEN / PIEKOSZÓW 
16 BLICHARSKA JOANNA91OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
17 BLICHARSKA OLIWIA86OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
18 BORUŃ NATALIA129OPEN / STĄPORKÓW 
19 BORYS JAKUB101OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
20 BORYS MACIEJ170OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
21 BORYS MAGDALENA161OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
22 BUJNOWSKA AGNIESZKA47OPEN / KIELCE 
23 BUJNOWSKI MICHAŁ28OPEN / KIELCE 
24 BUJNOWSKI MIŁOSZ34OPEN / KIELCE 
25  BYSIECKA MARIA 108OPEN / KIELCE 
26  BYSIECKI MIKOŁAJ 63OPEN / KIELCE 
27 CELNIAK ALICJA92OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSK 
28 CHŁODNICKA KINGA90OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
29 CHŁODNICKI ANTONI95OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
30 CHŁODNICKI MARCIN130OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
31 DETKA JACEK114OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
32 DETKA KAROLINA94OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
33 DOMAGAŁA ALEX100OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
34 DROGOSZ MACIEJ83OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
35 DROGOSZ MILENA159OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
36 DULA DARIA55OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
37 FERT ALEKSANDRA186OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSK 
38 FERT AMELIA72OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSK 
39 FERT KRYSTIAN173OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSK 
40 FERT MAŁGORZATA165OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSK 
41 FRAŃCZAK PATRYK112OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
42 FRYDRYCH ALBIN99OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSK 
43 FRYDRYCH KRYSTYNA84OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSK 
44 FRYDRYCH TYMON107OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSK 
45 GIEDYK JULIA97OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
46 GŁUSZEK MAJA22OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
47 GŁUSZEK SYLWESTER131OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
48 GOŁĄBEK DAWID135OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
49 GOŁĄBEK LEILA33OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
50 GOŁĄBEK MELISSA74OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
51 GONCIARZ FILIP57OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSK 
52 GONCIARZ PATRYCJA77OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSK 
53 GÓRAL ALEKSANDER116OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
54 GÓRAL KAROLINA150OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
55 GÓRAL RÓŻA58OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
56  HERBUŚ EDYTA 16OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSK 
57 HERBUŚ JAN181OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSK 
58 IWAN JULITA42OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
59  JANISZ JAKUB 113OPEN / KIELCE 
60  JANISZ JAN 70OPEN / KIELCE 
61  JANISZ KAROLINA 89OPEN / KIELCE 
62 JAREK KLAUDIA102OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
63 JAREK NIKOLA88OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
64 JARMOŁOWICZ JAKUB39OPEN / KIELCETRI SCYZORY CK 
65 JARMOŁOWICZ JULIAN46OPEN / KIELCETRI SCYZORY CK 
66 JĘDRZEJEWSKA WIKTORIA35OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
67  KACPRZAK PAWEŁ 189OPEN / NOWINY 
68 KACZMARZYK PATRYK76OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
69 KALETA GRZEGORZ123OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
70 KALETA NINA103OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
71 KALETA WOJCIECH109OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
72 KAŁUGA KACPER32OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
73 KAŁUGA ROBERT147OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
74 KAMIŃSKA ANNA MARIA160OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
75 KAMIŃSKA JULIA10OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
76 KAMIŃSKA MAJA51OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
77 KINIORSKA WIESŁAWA176OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSK 
78 KITA NATALIA53OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSK 
79 KLISIK BŁAŻEJ49OPEN / KIELCE 
80  KLITA SYLWIA 30OPEN / KIELCE 
81 KONARSKA OLIWIA180OPEN / KIELCEAKTYWNY ĆMIŃSK 
82 KORSKA MAŁGORZATA25OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
83  KOSIŃSKA NATALIA 183OPEN / KIELCE 
84 KOSMALA MAJA82OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
85  KOWALCZYK RENATA 132OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
86 KOZIEŁ FILIP128OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
87 KOZIEŁ JUSTYNA124OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
88 KOZIEŁ LEON23OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
89 KOZIEŁ MAKSYMILIAN29OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
90 KOZIOŁ JAKUB146OPEN / KIELCESP 12 W KIELCACH 
91 KOZIOŁ KACPER139OPEN / KIELCESP 12 W KIELCACH 
92 KRAWCZYK ADAM67OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
93 KRAWCZYK IZABELA158OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
94  KRÓL ADAM 194OPEN / KIELCESP 1 
95  KRUSZYNA MIROSŁAW 44OPEN / CHĘCINYMZD KIELCE 
96 KUBICKA WIESŁAWA177OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSK 
97 KUKLA LENA13OPEN / KIELCEMIX SPORT TEAM KIELCE 
98 KULINA MACIEJ117OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
99 KULINA MARIKA96OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
100 KUŁAK MIROSŁAW144OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
101 KUŁAK MONIKA148OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
102 KUŁAK PATRYK54OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
103 KUMÓR SZYMON64OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
104  KURP MAJA 6OPEN / KIELCE 
105 ZAWODNIK ANONIMOWY15OPEN /   
106  LATKOWSKA MICHALINA 193OPEN / KIELCE 
107 LECHOWICZ EMILIA178OPEN / KIECE 
108  LECHOWICZ PAULINA 175OPEN / KIELCE 
109  LEGUT MICHAŁ 185OPEN / WĄCHOCK 
110 LISOWSKI ŁUKASZ66OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
111 ŁADECKA ANNA136OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
112 ŁADECKA OLIWIA14OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
113 ŁAZAREWICZ OLIWIA41OPEN / KIELCE 
114 MAZANKA BORYS105OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
115 MAZANKA PAWEŁ164OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
116  MŁYNARCZYK ANITA 106OPEN / KIELCE 
117 MŁYNARCZYK MARCEL122OPEN / KIELCEAKWEDUKT KIELCE 
118 MOSKAL MIROSŁAW166OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
119 MOSKAL ZUZANNA75OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
120 MUSZYŃSKI ADAM73OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
121 MYSZYŃSKI KASPER17OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
122 OGONOWSKI MACIEJ80OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
123 OKŁA HALINA179OPEN / ĆMIŃSK 
124  OLEKSIAK MAGDALENA 172OPEN / KIELCE 
125  PASTUSZKA JAKUB 118OPEN / STARACHOWICEHUSARIA RACE TEAM 
126 PAWŁOWSKA KAROLINA20OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
127 PAWŁOWSKA MARTA141OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
128 PERZ JEREMIASZ38OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
129  PERZ MICHAŁ 93OPEN / KIELCE 
130 PERZ MICHAŁ140OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
131 PIETRAS MARIUSZ167OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
132 PIETRAS MIŁKA115OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
133 PIORO WIESLAW7OPEN / WOLA JACHOWAIPA KIELCE 
134 PIWOŃSKI PAWEŁ184OPEN / KIELCESP 22 KIELCE 
135 PNIEWSKA ANNA151OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
136 PNIEWSKA MAGDALENA36OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
137 PNIEWSKA MAŁGORZATA45OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
138 PNIEWSKI BARTOSZ157OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
139 PRZYWARA AMELIA104OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
140 RADOMSKI WIKTOR87OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
141 RAK ANTONINA191OPEN / KRAJNO-PARCELE 
142 RAK LILIANA190OPEN / KRAJNO-PARCELE 
143 RAK MAGDALENA192OPEN / KRAJNO-PARCELE 
144 REDZISZ MAKSYMILIAN52OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
145 RODKIEWICZ-KAŁUGA MARIA143OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
146 RUDNICKA AMELIA182OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSK 
147 RYDZEK MAGDALENA19OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
148 SAJKIEWICZ DOMINIKA5OPEN / KIELCE 
149  SERWATKA EWA 11OPEN / MIEDZIANA GÓRAAKTYWNY ĆMIŃSK 
150  SIATKOWSKA AGATA 81OPEN / KIELCE 
151 SIATKOWSKA POLA59OPEN / KIELCEOPEN BROKERS TEAM 
152 SIUDAK DAWID126OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
153 SIUDAK KRYSTIAN120OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
154  SOLARZ AGNIESZKA 154OPEN / KIELCE 
155  SROKA AGATA 18OPEN / KIELCE 
156  STACHURSKI JAKUB 43OPEN / KIELCEKKL KIELCE 
157  STACIWA PAULINA 68OPEN / SŁUPIA KONECKA 
158 STEFAŃCZYK JOANNA142OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
159 STEFAŃCZYK KRZYSZTOF50OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
160 STĘPIEŃ-ZABOREK ANNA163OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
161 STĘPLOWSKA MAGDALENA125OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
162 STĘPLOWSKI OLIWIER110OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
163 STRAMSKI DAWID69OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
164 STRĄCZYŃSKA ALICJA60OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
165 STRĄCZYŃSKI MACIEJ152OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
166 SUCHENIA MARTYNA4OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
167  SZOSTAK MAJA 40OPEN / KIELCE 
168 SZOSTAK PAWEŁ155OPEN / MORAWICA 
169 SZUMARA KONRAD37OPEN / PIŃCZÓW 
170 ŚLISKA ZUZANNA174OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSK 
171  ŚNIOCH WIKTOR 1OPEN / BILCZAKKL KIELCE 
172 ŚWIĄTEK-KOZIOŁ DOMINIKA153OPEN / KIELCESP 12 W KIELCACH 
173  TELKA KATARZYNA 199OPEN / PIEKOSZÓWAKADEMICKA SZKOŁA PODSAWOWA 
174  TELKA KRZYSZTOF 2OPEN / KIELCE 
175 TELKA OLIWIA21OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
176 TKACZ-DULA ELŻBIETA149OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
177 TUSIEŃ ANNA200OPEN / ZAGNAŃSK 
178 TUSIEŃ KLAUDIA198OPEN / ZAGNAŃSK 
179 TUSIEŃ NORBERT196OPEN / ZAGNAŃSK 
180 TYMBOROWSKA AGATA127OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSK 
181 TYMBOROWSKA LUCYNA121OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSK 
182 TYMBOROWSKI MICHAŁ138OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSK 
183 TYMBOROWSKI PIOTR133OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSK 
184  WACIŃSKI TOMEK 188OPEN / BODZENTYN 
185  WENDT JOANNA 187OPEN / WODZISŁAWKS SŁONECZKO BUSKO- ZDRÓJ 
186  WIŚNIEWSKI JACEK 98OPEN / SANDOMIERZUKS SIEDLESZCZANY 
187 WOJCIESZYŃSKA KAROLINA62OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
188 WOJCIESZYŃSKA MAŁGORZATA156OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
189 WOTLIŃSKI IGOR56OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
190 WOTLIŃSKI ŁUKASZ162OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
191 WOŹNIAK OLIWIA48OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSK 
192 WYDRA MATEUSZ119OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
193 ZABOREK ADA111OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
194  ZACZKOWSKI ŁUKASZ 24OPEN / KIELCE 
195  ZAGNIŃSKA KATARZYNA 134OPEN / KIELCE 
196 ZAPAŁA BARTŁOMIEJ9OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
197 ZIELIŃSKA ELŻBIETA168OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
198 ZIELIŃSKI FABIAN85OPEN / KIELCEAKADEMICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 
199 ŻAK TERESA26OPEN / ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSK