Zawody obsługuje firma Datasport

Cross Uraz Duathlon
Uraz k.Wrocławia, 31 marca 2019 r.


Liczba zawodników : 524
Odebrało numery: 397

Liczba opłaconych zawodników: 418
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1  ADAMCZUK ŁUKASZ 293CMIN / M30ZAGRODNOOK 
2 ADAMKIEWICZ PAWEŁ135CB / MDZIERŻONIÓWLINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA  
3 ADAMSKI KACPER CMIN / MJunTRZCINICAMEBLE MARZENIE TEAM   
4  ADAMSKI KRZYSZTOF 348CMIN / M30WROCŁAWOK 
5  ADAMSKI ROBERT 240CMIN / M30TRZCINICAMEBLE MARZENIE TEAMOK 
6 ANDERS PAWEŁ405CMIN / M40SIEDLECTYTAN  
7 ANTKOWIAK WOJCIECH292CMIN / M40OBORNIKI ŚLĄSKIEAKCESORIUM GSMOK 
8 ANTOSIAK TOMASZ403CMIN / M30WROCŁAWTMT  
9  ARDELLI MAREK 118CB / MWYSOKASKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCHOK 
10 ARENDARCZYK ADAM252CMIN / M30WROCŁAWOK  
11  ARGIER ŁUKASZ 563CMAX / MOPOLEBIEGIEMPOMARZENIATEAMOK 
12  BABIICHUK IHOR 400CMIN / M20TWARDOGORA  
13  BAŁD MACIEJ 315CMIN / M40OLEŚNICAOK 
14  BARAN DARIUSZ 14CB / MSTRZELINSTS EXTREME QUALITY EXPERT STRZELINOK 
15  BARON MARIUSZ 11CB / MWROCŁAW3. WROCŁAWSKA BRYGADA RADIOTECHNICZNAOK 
16  BARTKOWIAK HUBERT 296CMIN / M50ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDOK 
17  BARTKÓW ŁUKASZ 395CMIN / M30LUBINRATOWNICY ZG RUDNA/KGHM ZG RUN  
18  BARTOSIK KRZYSZTOF 496CMAX / MWODZISŁAW ŚLĄSKIBARTOS-TEAMOK 
19  BARTOSIK MARTA 303CMIN / K20WODZISŁAW ŚLĄSKIBARTOS-TEAMOK 
20  BĄK ADAM 351CMIN / M30BOLESŁAWIECOK  
21  BĄK JOANNA  CMIN / K40JAWOR   
22  BĄK MICHAŁ  CMIN / MJunJAWOR   
23  BĄK TYMOTEUSZ 214CMIN / M40GLIWICEI-SYSTEMS.PLOK 
24  BEDNARCZYK PAWEŁ 382CMIN / M20WROCŁAWDECATHLON BIELANY WROCŁAWSKIEOK 
25  BEDNAREK DARIUSZ 236CMIN / M40LUBINOK 
26 BERDZIK PIOTR142CB / MWROCŁAWIM-MOTION SPECIALIZED GALL-JCM  
27  BIALIC GRZEGORZ 267CMIN / M40BRZEZINKA ŚREDZKAOK 
28  BIAŁEK TOMASZ 44CB / MKEPNOGT RATOK 
29  BIELAWSKI ROBERT 516CMAX / MDOBROSZYCEKANCELARIA BIELAWSKIOK 
30  BISKUP PRZEMYSŁAW 225CMIN / M40OBORNIKI ŚLĄSKIEOK  
31  BLOK SERGIUSZ 551CMAX / MWROCŁAWOK 
32  BŁASZAK RENATA 266CMIN / K40KRAKÓWKS TURÓWOK  
33  BOGDAŃSKA ANNA 487CMAX / KRUDA ŚLĄSKAMATKA WARIATKAOK 
34  BOGDAŃSKA ANNA 73CB / KWROCŁAWROMET FACTORY TEAMOK 
35  BOGDAŃSKI PIOTR 72CB / MWROCŁAWTRIACTIV RIDLEYOK 
36  BOGUCKI JAROSŁAW 522CMAX / MOŁAWAOK 
37  BOGUS RAFAŁ  CMIN / M50CZĘSTOCHOWAKALAS HELMAN SPORT TEAM   
38  BOJANOWSKI MICHAŁ 523CMAX / MWROCŁAWOK 
39  BOROWY PIOTR 390CMIN / M50ZGORZELECBEZ KLUBUOK 
40 BRONICKI DANIEL54CB / MWROCŁAWOK 
41  BROSZCZAK GRZEGORZ 250CMIN / M50ROZWADZAGODZIKOWICE TEAMOK 
42  BRYCKA MAŁGORZATA 103CB / KWROCŁAWVYTYVOK 
43  BUCHWALD MICHAŁ 314CMIN / M20WROCŁAWIKSSOK 
44  BUKŁAHA KAMIL  CMIN / M20WROCŁAWBRAK   
45  CEBULA ROBERT 97CB / MPASZOWICEKS ACTIVE URANOK 
46  CHEŁPA TADEUSZ  CMAX / MLUBIN   
47  CHŁOPECKI TOMEK  CB / MWROCŁAW   
48  CHOJNOWSKI SEBASTIAN 564CMAX / MGLIWICESAMOZWAŃCZY KRÓL GÓROK 
49  CHRUSZCZ PIOTR  CB / MLUDWIKOWICE KŁODZKIEKONDYCJA.NET TEAM   
50  CHRUŚCIEL MICHAŁ KAZIMIERZ 504CMAX / MBRZEG DOLNYSOWYOK 
51  CICHOCKI ARKADIUSZ  CMIN / M40WROCLAW   
52  CIEPLUCH MARCIN  CMIN / M20OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGA   
53  CIEŚLIK PIOTR  CMAX / MBEŁCHATÓWPGE JUPITER   
54  CIŹDZIEL PRZEMYSŁAW 98CB / MBRZEG DOLNYOK 
55  COFAŁA ANDRZEJ 527CMAX / MRACIBÓRZOK  
56  CZARNIECKI DANIEL 201CMIN / M30POLANICA-ZDRÓJTIEOK  
57  CZARTORYSKA CECYLIA  CB / KWROCLAWGVT   
58 CZECH SŁAWOMIR86CB / MPRUSICEFITSTYLE TEAMOK  
59  CZOCHARA MARTA 290CMIN / K40OPOLEBEZ KLUBUOK 
60  CZOCHARA ROBERT 526CMAX / MOPOLEBEZ KLUBUOK 
61  CZUCHWICKI MAREK 94CB / MWROCŁAWOK 
62  CZUCZWARA KAMILA 494CMAX / KWROCŁAWOK