Zawody obsługuje firma Datasport

4. Rogoziński Półmaraton Przemysła II - Biegi dziecięce i młodzieżowe
Rogoźno, 03 listopada 2018 r.


Szkoła - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 390
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
1 ADAMCZEWSKA BIANKA370SP4K /  
2 ADAMSKA OLIWIA252SP1K / SP3 ROGOŹNO 
3 ADAMSKI JAKUB68SP4M / SP GOŚCIEJEWO 
4  ALEKSANDROWICZ PIOTR 367SP1M / POZNAŃSP 71 W POZNANIU 
5 ANDRZEJEWSKA JULIA246SP4K / SP2 ROGOŹNO 
6 ANTONIEWICZ WERONIKA348SŚ / ZS ROGOŹNO 
7 ANUSIAK DOMINIK202SP4M / SP2 ROGOŹNO 
8 APOŃ NADIA253SP1K / SP3 ROGOŹNO 
9 BANASIAK JAN82SP1M / SP GOŚCIEJEWO 
10 BARANOWSKI JAKUB148SP4M / SP PRUŚCE 
11 BAREŁKOWSKI KSAWERY26SP1M / SP BUDZISZEWKO 
12 BAREŁKOWSKA ZOFIA19SP1K / SP BUDZISZEWKO 
13 BARTECKA MARTA259SP1K / SP3 ROGOŹNO 
14 BĄBAŁA JAGODA30SP4K / SP BUDZISZEWKO 
15 BĄCZKOWSKI MIŁOSZ77Gim / SP GOŚCIEJEWO 
16 BEDNAREK AGATA31SP4K / SP BUDZISZEWKO 
17 BEDNARSKI IGOR52SP1M / SP GOŚCIEJEWO 
18 BEDNARZ PIOTR100SP1M / SP PARKOWO 
19 BIEDRZYŃSKI JAKUB286SP1M / SP3 ROGOŹNO 
20 BIERŁA DOMINIKA345Gim / ZS ROGOŹNO 
21 BINERT ALEKSANDRA349SŚ / ZS ROGOŹNO 
22 BISKUP OSKAR203SP4M / SP2 ROGOŹNO 
23 BISKUP ZUZANNA156SP1K / SP2 ROGOŹNO 
24 BŁASIAK STAŚ393Gim /  
25 BŁASZAK JAKUB375SP1M /  
26 BŁASZAK KLAUDIA369Gim /  
27 BOGUSŁAWSKI GABRIEL287SP1M / SP3 ROGOŹNO 
28 BOROWIAK KACPER15Gim / LO ROGOŹNO 
29 BOROWIAK NADIA157SP1K / SP2 ROGOŹNO 
30 BRODOWICZ ALICJA260SP1K / SP3 ROGOŹNO 
31 BRZOZOWSKI MATEUSZ288SP1M / SP3 ROGOŹNO 
32 BUCZEK WERONIKA136SP1K / SP PRUŚCE 
33 BUDZYŃSKI KAROL73Gim / SP GOŚCIEJEWO 
34 BUDZYŃSKI MARIUSZ78Gim / SP GOŚCIEJEWO 
35 BURDA ANTONINA158SP1K / SP2 ROGOŹNO 
36 BURZAK RADOSŁAW325SP4M / SP3 ROGOŹNO 
37 BURZYŃSKI BARTOSZ376SP4M /  
38 BUSZKIEWICZ KUBA53SP1M / SP GOŚCIEJEWO 
39 BYDAŁEK MIKOŁAJ152Gim / SP PRUŚCE 
40 CHARCHUTA MAGDALENA145SP4K / SP PRUŚCE 
41 CHLEBDA AGATA32Gim / SP BUDZISZEWKO 
42 CHOJNACKA MILENA261SP1K / SP3 ROGOŹNO 
43 CHOJNACKI HUBERT289SP1M / SP3 ROGOŹNO 
44 CHUDZICKA ZUZANNA312SP4K / SP3 ROGOŹNO 
45 CHUDZIŃSKI DOMINIK40Gim / SP BUDZISZEWKO 
46 CIECIURA FILIP290SP1M / SP3 ROGOŹNO 
47 CITAR ANNA33SP4K / SP BUDZISZEWKO 
48 CITAR MARTYNA20SP1K / SP BUDZISZEWKO 
49 CZERWIŃSKA IZABELA146SP4K / SP PRUŚCE 
50 CZUBEK DAWID1Gim / LO ROGOŹNO