Zawody obsługuje firma Stowarzyszenie LUXTORPEDA
naglowek
Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 320
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Start Koszulka
1  ADAMIK MAGDALENA 1OP / LĘDZINYOKOK 
2  ADRIANOWICZ JAROSŁAW 2OP / KATOWICEAPRESSKITEAM.PLOKOK 
3 ADRIANOWICZ KATARZYNA3OP / KATOWICEAPRESSKITEAMOKOK 
4  BAGAN GRZEGORZ 4OP / GLIWICEGOGGLE PAE TEAMOKOK 
5 ZAWODNIK ANONIMOWY320OP /  OKOK 
6  BAŃCZYK PIOTR 5OP / KATOWICENIGHT RUNNERS ŚLĄSK / SKPB KATOWICEOKOK 
7  BASEK MARTA 6OP / ŻORYHRMAX ŻORYOKOK 
8  BIAŁAS ADAM 7OP / STRZYŻOWICEGRUPA BIEGOWA 65OKOK 
9  BIAŁOWĄS MIROSŁAW 8OP / RYBNIKSBD ENERGETYK RYBNIKOKOK 
10 BIELIŃSKA ANNA9OP / RYBNIKDECATHLON RYBNIK & PRZYJACIELEOKOK 
11 BIŁAS GRZEGORZ10OP / CZERWIONKA - LESZCZYNYAKTYWNI SPOŁECZNIEOKOK 
12  BLASZKE BEATA 11OP / GLIWICENIGHT RUNNERS GLIWICEOKOK 
13 BORYŃ MAGDALENA12OP / GLIWICE,,LUXTROPEDA CZERWIONKA`OKOK 
14  BORYŃ TOMASZ 13OP / GLIWICEOKOK 
15  BORZĘCKA SANDRA 14OP / TYCHYCENTRUM KETTLEBELL TYCHYOKOK 
16  BRALICH BRYGIDA 15OP / STANOWICEOKOK 
17  BRALICH JUSTYNA 16OP / STANOWICETENNECO SILESIAOKOK 
18  BRODIUK NORBERT 17OP / GLIWICENIGHT RUNNERS GLIWICEOKOK 
19  BRZEZINSKA TERESA 18OP / GLIWICENIGHT RUNNERSOKOK 
20  BUCHALIK MAGDALENA 19PO / RYBNIKAMATOROKOK 
21  BURNAGIEL AGATA 20OP / LESZCZYNYHRMAX ŻORYOKOK 
22  BURSY BETINA 21OP / PRZYSZOWICEOKOK 
23  CEBULAK GRZEGORZ 22OP / GLIWICEBANDA Z POŁUDNIAOKOK 
24  CHMIELARZ MICHAŁ 23OP / RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMOKOK 
25 CHORYŁEK JAN24OP / BOLESŁAWIEC ŚLĄSKIOKOK 
26  CHROBOCZEK MAREK 25OP / NĘDZAOKOK 
27  CIEMIĘGA ADAM 26OP / ŚWIERKLANYAKADEMIA BIEGANIA W ŚWIERKLANACHOKOK 
28  CIEŚLAK BARTŁOMIEJ 27OP / TYCHYRUNHOGS TYCHYOKOK 
29  CIEŚLAK SYLWIA 28OP / GLIWICEMUSTANGI GLIWICE/IBTEAMOKOK 
30  CIEŚLAK WOJCIECH 29OP / TYCHYOKOK 
31  COFALIK GABRIELA 30OP / ŚWIERKLANYAKADEMIA BIEGANIA W ŚWIERKLANACHOKOK 
32  CYGANIK PIOTR 31OP / CHORZÓWFC CWANIAKIOKOK 
33  CYROŃ KAROLINA 32OP / CZERWIONKA-LESZCZYNYOKOK 
34  CZOGAŁA PAWEŁ 33OP / RACIBÓRZEASYRUNOKOK 
35  CZYRNEK DARIUSZ 34OP / RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMOKOK 
36  CZYRNEK EWA 35OP / RYBNIKDECATHLON RYBNIKOKOK 
37  ĆWIOK BARBARA 36OP / PANIÓWKIFIS-SST TEAMOKOK 
38  ĆWIOK MAREK 37OP / PANIÓWKITUV RHEINLAND POLSKAOKOK