Zawody obsługuje firma Datasport

4. RST Półmaraton Świdnicki
Świdnica, 03 listopada 2018 r.


Liczba zawodników : 1828
Odebrało numery: 1539

Liczba opłaconych zawodników: 1582
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ABELOVA LUCIE221km / OK  
2 ABRAMIK TOMEK 21km / M40DZIERŻONIÓW   
3 ADACH DARIUSZ80621km / M40ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINOK 
4 ADAMCZYK ANDRZEJ 21km / M30WAŁBRZYCH   
5 ADAMCZYK BEATA11221km / K50KOMORÓWOKPowiat 
6 ADAMCZYK MICHAŁ2321km / M20STRZELCEOKPowiat 
7 ADAMCZYK RAFAŁ88821km / M30WROCŁAWOK 
8 ADAMEK MARTA59421km / K20LEGNICAOK  
9 ADAMIAK JAKUB115621km / M30WROCŁAWLITWIN TRIATHLON TEAMOK 
10 ADAMKIEWICZ JAKUB20755km / M30ŚWIDNICAELECTROLUX ŚWIDNICAOK 
11  ADAMSKA ANNA 101221km / K30BOGUSZÓW-GORCEFAURECIA SPORTS TEAM  
12 ADAMSKI ŁUKASZ95921km / M30ŚWIDNICAOKPowiat 
13 AMROŻY PAWEŁ20465km / M30ŚWIDNICAOK 
14 ANCZYK KRYSTYNA38221km / K60LEGNICATEAM DRACZYŃSKI, NGB KORONA LEGNICAOK 
15 ANCZYK SARA114621km / K30LEGNICATEAM DRACZYŃSKIOK 
16 ANISKIEWICZ PAWEŁ97621km / M40BRZEGANIOK 
17 ANUSZ ADAM28621km / M30ŻARÓWŻARÓW BIEGAOKPowiat 
18 APRIASZ RAFAŁ61621km / M20WROCŁAWOK 
19 ARCISZEWSKI MARCIN52021km / M30WAŁBRZYCHSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEOK 
20 AWRYCEWICZ ROMAN110721km / M50NOWA RUDAUKS LUDWIKOWICEOK 
21 BABIARZ ADRIAN42521km / M20DZIERŻONIÓWOK 
22 BABIJ MARIUSZ108921km / M40LEGNICAOK 
23 BABISZ PAWEŁ4121km / M30ŚWIDNICAOKPowiat 
24 BABSKI TADEUSZ38321km / M60JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOK 
25 BADOWSKA KATARZYNA16621km / K30LUBACHÓWOKPowiat 
26 BADOWSKI ARTUR16521km / M30LUBACHÓWOKPowiat PracIT 
27 BAGIŃSKI ŁUKASZ76321km / M30WROCŁAWOK 
28 BAJ MARCIN108321km / M40SMOLECSŁONECZNY PATOLOK 
29 BAJEWSKA WIOLETTA200621km / K40`BIEGAM BO LUBIĘOK  
30 BALANT PAWEŁ20965km / M30SWIDNICAKRAUSE RUNNING TEAMOK 
31 BALEJKO MAGDALENA22415km / K40WAŁBRZYCHOK 
32 BALICKI PIOTR 21km / M40OLEŚNICAPENNY GONDEK TEAM OLEŚNICA   
33 BAŁA ADAM21805km / M50SZCZAWNO-ZDRÓJPREDATORS WAŁBRZYCHOK  
34 BANASIAK PIOTR102221km / M40WARSZAWAOK 
35 BANASIAK TOMASZ66421km / M20WROCŁAWRST SOFTWARE MASTERSOK 
36 BANASZCZAK DAGMARA18121km / K20JAWORZYNA ŚLĄSKAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOKPowiat 
37 BANAŚ MATEUSZ68721km / M20BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOK 
38 BAR PIOTR132121km / M40ŚWIDNICARST SOFTWARE MASTERS Powiat PracIT 
39 BARAN EWA70121km / K40KOŻUCHÓWWROCŁAW MARATHON TEAMOK 
40 BARANIUK GRZEGORZ72721km / M40PIESZYCEBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOK 
41 BARANIUK IWONA 21km / K40PIESZYCEBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA   
42 BARANOWSKA ANGELIKA84721km / K20WROCŁAWBACKRUNNERS WROCŁAWOK 
43 BARANOWSKA EWELINA20225km / K30ŚWIDNICAOK 
44 BARANOWSKI JACEK 21km / M40WAŁBRZYCHKB FAURECIA WAŁBRZYCH   
45 BARANOWSKI KRZYSZTOF22421km / M30ŚWIDNICACENTRUM 24 OPIEKAOKPowiat 
46 BARAŃSKA-PIETRZYK BARBARA20135km / K40ŚWIDNICAOK 
47 BARAŃSKI PAWEŁ86921km / M30SZPROTAWAOK 
48 BARAŃSKI STANISŁAW48421km / M40GOCIESZOWICEHUSARIA NIEGOSŁAWICEOK  
49 BARCICKI TOMASZ62621km / M40LEGNICAOK 
50 BARCZAK PIOTR116921km / M30SIECHNICEADRIAN DANILEWICZ GROUPOK 
51 BARTCZAK ROBERT109821km / M40LUTYNIAOK 
52 BARTECKI IRENEUSZ86521km / M40DZIERŻONIÓWOK 
53 BARTNIK MIROSLAW 21km / M30ŚWIDNICABIEGAM BO LUBIE Powiat  
54 BARTOSIK KAMILA50021km / K40SMOLEC#SOBASTEAM/ZADYSZKA SMOLECOK  
55 BARTOSIK MACIEJ81221km / M30BARLINEKHRMAX BARLINEKOK 
56 BARTOSIK WOJCIECH89621km / M20BARLINEKHRMAX BARLINEKOK 
57 BARTOSZEWSKA JUSTYNA 21km / K20KOSTOMŁOTY   
58 BARYŁA PIOTR85321km / M30WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUNOK 
59 BASIS BARTOSZ6421km / M20ŚWIDNICAOKPowiat 
60 BATOR ZUZANNA4921km / K30ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOKPowiat 
61 BATÓG JÓZEFINA 21km / K40OŁAWA   
62 BAWOŁ-BERNATEK BOŻENA20865km / K40STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOK 
63 BAWOŁ RAFAŁ9821km / M30BURKATÓWOKPowiat 
64 BĄCZKOWSKA KATARZYNA21885km / K40PIESZYCECOOPER STANDARDOK 
65 BĄKOWSKI TOMASZ43121km / M40OŁAWAOK 
66 BEDNARCZYK MAGDALENA32621km / K20STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOKPowiat 
67 BEDNAREK SEBASTIAN68321km / M30NOWA RUDAAKTYWNA NOWA RUDAOK  
68 BEDNARZ RAFAŁ78921km / M40CZĘSTOCHOWAOK 
69 BEJMERT DANIEL58721km / M30WAŁBRZYCHSPORTFUEL.PLOK 
70 BERA EMILIAN321km / M30JAWORBURMISTRZ MIASTA JAWORAOK 
71 BERNAT KATARZYNA3821km / K40ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOKPowiat 
72 BERNAT MARCIN29021km / M20ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOKPowiat 
73 BERNAT PIOTR74921km / M40GŁUSZYCAOK 
74 BERNATEK MARCIN116221km / M30STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOKPowiat 
75 BEZDEL ANNA64421km / K40BOLKÓWOK 
76 BĘC OLGA20185km / K30ŚWIDNICAELECTROLUX ŚWIDNICAOK 
77 BIALOBRZEWSKI SLAWEK128521km / M30KIELCZOWOK 
78 BIAŁAS-SOBCZAK IZABELA96721km / K40KUDOWA-ZDRÓJOK 
79 BIAŁEK ALEKSANDRA20955km / K20ŚWIEBODZICEOK  
80 BIAŁEK PAWEŁ30521km / M20ŚWIEBODZICEOKPowiat 
81 BIAŁOŃ KAZIMIERZ35921km / M60WAŁBRZYCHOK 
82 BIELAS AGNIESZKA20555km / K20ŚWIDNICAOK 
83 BIELAS BARTOSZ18521km / M20ŚWIDNICAWYBIEGAĆ MARZENIA TEAMOKPowiat 
84 BIELAS MARCIN18921km / M20ŚWIDNICAWYBIEGAĆ MARZENIA TEAMOKPowiat 
85 BIELAWNY MARIUSZ112121km / M50WAŁBRZYCHOK 
86 BIELAWSKA PAULINA27121km / K30ŚWIDNICAOKPowiat 
87 BIELECKA BOGUMIŁA31421km / K50ŻARÓWŻARÓW BIEGAOKPowiat 
88 BIELECKA MARLENA91321km / K40SWIEBODZICEŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOKPowiat 
89 BIEŁUŃSKI SEBASTIAN121721km / M40WROCŁAWOK 
90 BIENIEK GRZEGORZ122321km / M30LUBAWKAAPEX.INFOOK 
91 BIEŃ KACPER108821km / M20MIĘDZYLESIEOK 
92 BIEŃ KRZYSZTOF59321km / M30KRAPKOWICEOK 
93  BIERDA BARTOSZ 134721km / M30WAŁBRZYCHRST SOFTWARE MASTERS  
94 BIERNACIK JACEK51121km / M50KUDOWA-ZDRÓJOK 
95 BIERNACKA KASIA123021km / K20SYCÓWMKS SIECHNICE/ BACKRUNNERS WROCŁAW/ SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAMOK 
96 BIERNAT MAGDALENA110821km / K20WROCŁAWOK 
97 BIŁOGAN EDYTA124921km / K30OLEŚNICAOK 
98 BIŁOGAN ŁUKASZ46421km / M30OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAOK 
99 BIRECKI MACIEJ77721km / M20NYSAOK 
100 BLACHA-BALOWSKA ANETA116121km / K40WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUNOK 
101 BLAGODIR YURIY 5km / M30WINNICA   
102 BŁASIAK PAWEŁ125421km / M50TYNIEC MAŁYOK 
103 BŁASZCZYK EWELINA22475km / K30WAŁBRZYCHAWOK 
104 BŁASZCZYK MARIUSZ11021km / M30ŚWIDNICAOKPowiat 
105 BŁAUCIAK MACIEJ 5km / M20TARNÓWAKTYWNE ZĄBKOWICE   
106 BŁAŻEJCZYK PATRYCJA 21km / K20WROCŁAW   
107 BOBEL ARTUR40521km / M30WROCŁAWOK 
108 BOBELA KRZYSZTOF23521km / M30STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOKPowiat 
109 BOBOWSKI MAREK130921km / M40JAWORUNIA MŚCIWOJÓW/MUCHOBRONXOK 
110 BOBROWSKI MACIEJ79621km / M30SIERADZOK 
111 BOCHEŃSKA EWA108221km / K40WROCŁAWSISTERSOK 
112 BOCZEK SYLWIA 5km / K40ŚWIDNICA   
113 BODIO DARIUSZ63921km / M50ZIĘBICESPARTA ZIĘBICEOK 
114 BODYS ZBIGNIEW37121km / M60OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
115 BOGACZYŃSKA-ADACH BOŻENA80721km / K40ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINOK 
116 BOHUSZEWICZ TOMASZ131221km / M30ŚWIDNICASKT TIGER ŚWIDNICAOKPowiat 
117 BOKSA MAŁGORZATA58521km / K50ZIĘBICEOK 
118 BOLEK GRZEGORZ20725km / M40ŚWIEBODZICEELECTROLUX ŚWIDNICAOK 
119 BOMBA BEATA20625km / K40ŚWIDNICAOK 
120 BONECKA RENETA73221km / K30LEGNICAFITNESS PIEKARY LEGNICAOK 
121 BORKOWSKA ANNA94221km / K30WROCŁAWRST SOFTWARE MASTERSOK 
122 BORKOWSKA BARBARA53321km / K40WROCŁAWADRIAN DANILEWICZ GROUPOK 
123 BORKOWSKA MAŁGORZATA42821km / K40WAŁBRZYCHOK 
124 BORKOWSKI ADAM42921km / M40WAŁBRZYCHOK 
125 BORKOWSKI KRZYSZTOF60921km / M40WROCŁAWVOLVO POLSKAOK 
126 BORKOWSKI WOJCIECH 21km / M30ŚWIDNICAFLIGHTFOX Powiat  
127 BOROWIAK ALLAN14821km / M40ŚWIEBODZICETEMMPO WAŁBRZYCHOKPowiat 
128 BOROWIAK MAŁGORZATA14721km / K40ŚWIEBODZICEOKPowiat 
129 BOROWIEC JAROSŁAW21895km / M30ŚWIEBODZICECOOPER STANDARDOK 
130 BOROWIEC KRZYSZTOF79121km / M40GŁUSZYCATEMMPO WABRZYCHOK 
131 BOROWSKA PATRYCJA 21km / K20GRONÓWKO   
132 BORYŃSKA EWA22055km / K40WAŁBRZYCHOK 
133 BOSEK EWA22215km / K20WROCŁAWOK 
134 BRAŃKA ŁUKASZ20895km / M30POŻARZYSKOZARÓW BIEGAOK 
135 BRASZKA PAULINA43021km / K20KLODZKOZABIEGANY KAYSEROK 
136 BRODZIŃSKA-GAWEŁ ANNA21415km / K30WAŁBRZYCHOK 
137 BRONIK TOMASZ98121km / M30BRZEG DOLNYOK 
138 BRONIKOWSKI MARCIN421km / M30ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOKPowiat 
139 BROŚ KATARZYNA21905km / K30PIESZYCECOOPER STANDARDOK 
140 BRYL KAROL116021km / M30WROCŁAWIRC KOWALEOK 
141 BRYŚ RAFAŁ6021km / M40ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOKPowiat 
142 BRZEŹNIAKIEWICZ TOMASZ115721km / M40WROCŁAWMUCHOBRONXOK 
143 BRZOZA PAWEŁ122621km / M30BIELANY WROCŁAWSKIEOK 
144 BRZOZOWSKA KATARZYNA39321km / K30WROCŁAWTRENUJZNAMI.PLOK 
145 BRZOZOWSKI MARCIN97421km / M40WROCŁAWCENTRUMFIZJO.PLOK 
146 BUCZAKOWSKI ADAM117421km / M20SOKOLECUKS LUDWIKOWICEOK 
147 BUCZEK GABRIELA62721km / K40LUDWIKOWICE KŁODZKIEUKS LUDWIKOWICEOK 
148 BUDA KAMILA20585km / K30ŚWIDNICAOK 
149 BUDKA MIROSŁAW80221km / M50WAŁBRZYCHOK 
150 BUDKIEWICZ KATARZYNA12421km / K20ŚWIDNICAOKPowiat 
151 BUDZIK JĘDRZEJ71221km / M30DZIERŻONIÓWLINCOLN ELECTRIC BESTEROK 
152 BUDZIKOWSKI GRZEGORZ78721km / M40ŚWIDNICAOKPowiat 
153 BUDZISZYN-SAJDAK MAŁGORZATA130021km / K40ŚWIDNICA-OKPowiat 
154 BUGAJSKI ANDRZEJ132721km / M40ŚWIDNICARUN FOREST RUN! Powiat PracIT  
155 BUJAK ŁUKASZ89321km / M30WROCŁAWOK 
156 BUJAŁA MICHAŁ100521km / M30JAWORRUNNINGPERFORMANCE.PLOK 
157 BUJLIS EUGENIUSZ100821km / M30WROCŁAWDZIARALNIA WROCŁAWOK 
158 BURKACKI ARTUR73621km / M30ŚWIEBODZICEPOKONAJ GRANICE - GRUPA BIEGOWA ŚWIEBODZICEOKPowiat 
159 BURZYŃSKA NATALIA31121km / K40WITOSZÓW DOLNYOKPowiat 
160 BURZYŃSKI KRZYSZTOF31221km / M40WITOSZÓW DOLNYOKPowiat 
161 BURZYŃSKI MAREK31321km / M20WITOSZÓW DOLNYOKPowiat 
162 BUTRYN BOGUMIŁ64921km / M40WROCŁAWB-TEAMOK 
163 BUTZEK MARCIN91421km / M30MARCINOWICECROSSFIT 58100OKPowiat 
164 BYJOS PAWEŁ111721km / M20WROCŁAWKS DEFENDERS WROCŁAWOK  
165 CABAJ DAMIAN13221km / M30ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOKPowiat 
166 CAŁKA ALEKSANDRA20905km / K20ŚWIDNICAOK 
167 CELNER MARCIN120921km / M40KĄTY WROCŁAWSKIEOK 
168 CEMPURA PAWEŁ27421km / M40ŚWIDNICAOKPowiat 
169 CENDROWICZ KLAUDIA117021km / K20WROCLAWMONAR WROCŁAWOK 
170 CENKIER ANDRZEJ103721km / M30ŁAGIEWNIKICOOPERSTANDARDOK 
171 CEPIELIK WOJTEK 21km / M30PUSTELNIKBIEGAM W SUDETACH   
172 CHALIMONIUK MAŁGORZATA93721km / K30WROCŁAWADRIAN DANILEWICZ GROUPOK 
173 CHARUZY ROBERT20075km / M40ŚWIDNICAOK 
174 CHARUŻY ROBERT 5km / M40ŚWIDNICA   
175 CHELMINIAK DOMINIK94021km / M40KRÓLIKOWICEDRUŻYNA SZPIKUOK 
176 CHŁĄDZYŃSKI PIOTR75821km / M40WROCŁAWOLD BOXING CLUBOK 
177 CHMIELEWSKI JACEK6321km / M30OLSZANYOKPowiat  
178 CHMIELIŃSKI MARIUSZ50421km / M40ŚWIEBODZICEOKPowiat 
179 CHOJNACKI PAWEŁ98721km / M30WAŁBRZYCHOK 
180 CHOJNOWSKI ŁUKASZ12621km / M30SWIDNICAOKPowiat 
181 CHOJNOWSKI SZYMON20015km / M30ŚWIDNICAOK  
182 CHOMA KATARZYNA56521km / K30JELENIA GÓRAZORKA JELONKI RUNNING TEAMOK 
183 CHOMIK TADEUSZ 21km / M50WAŁBRZYCHTEMMPO WAŁBRZYCH   
184 CHOMKA KRZYSZTOF96221km / M30DZIERŻONIÓWOK 
185 CHORĄŻY ARTUR6221km / M30ŚWIDNICACROSSFIT58100OKPowiat  
186 CHORĄŻY DARIUSZ65221km / M40WAŁBRZYCHOK  
187 CHORZĘPA MARCIN44621km / M30JELCZ-LASKOWICEOK  
188 CHOWANIEC PIOTR99821km / M30WROCŁAWOK 
189 CHRAPCZYŃSKI KRYSTIAN43521km / M40BOGUSZÓW-GORCELUBIĘ I CHCĘ TO BIEGAMOK 
190 CHRIST TOMASZ3921km / M40ŚWIDNICAOKPowiat 
191 CHRUSZCZ MARCJAN 21km / M20WAŁBRZYCH   
192 CHRZANOWSKI PATRYK79921km / M20BIELAWAPASJA CHRZANKA RUNNING TEAMOK 
193 CHWASTYK PIOTR 5km / M20PIOTROWICEBBKTS   
194 CICHECKA MARTYNA33821km / K20ŻARÓWOKPowiat 
195 CICHOMSKI KAMIL103921km / M30POLKOWICEAKS WYBIEGANI POLKOWICEOK  
196 CICHOŃ ELŻBIETA20855km / K30STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOK 
197 CICHOŃ PIOTR66221km / M40BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOK 
198 CIEPIERSKI KRZYSZTOF21435km / M30LUTOMIERZPASJA CHRZANKAOK 
199 CIEŚLA GRZEGORZ43621km / M20WAŁBRZYCHOK 
200 CIEŚLA JAROSŁAW43721km / M50WAŁBRZYCHDĘBY WAŁBRZYCHOK 
201 CIEŚLA KRZYSZTOF62121km / M40ZIĘBICESPARTA ZIĘBICEOK 
202 CIEŚLA PATRYK33921km / M20ŚWIDNICADEKORIA RUNNERSOKPowiat  
203 CIEŚLAK ZDZISŁAW34921km / M40ŚWIDNICATEMMPO WAŁBRZYCHOKPowiat 
204 CIKOTO KRZYSZTOF75021km / M30WAŁBRZYCHOK 
205 CIPORA KATARZYNA50921km / K40WROCŁAWFOUR RUNNERS GROUPOK 
206 CIPORA MACIEJ50821km / M40WROCŁAWFOUR RUNNERS GROUPOK 
207 CISAK TOMASZ68221km / M40ZĄBKOWICE ŚLZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINOK 
208 CISŁOWSKI KRZYSZTOF104821km / M30WROCŁAWINSERT TEAMOK 
209 CIUĆKA HANNA 21km / K20WROCŁAW   
210 CIUPIŃSKI ŁUKASZ22245km / M40SIECHNICEADRIAN DANILEWICZ GROUPOK 
211 CLANCY PATRICK131021km / M50WROCLAW1966OK 
212 CUKIER ANDRZEJ79021km / M40KAMIENNA GÓRASP-1 KAMIENNA GÓRAOK 
213 CUKROWSKI MARCIN 21km / M30WROCLAWBALLUFF RUNNING TEAM   
214 CWENAR MAREK83921km / M40WROCŁAWTHE BEST FAMILYOK 
215 CYBULSKI BOGDAN53621km / M60BOLESŁAWIECOK 
216 CYGAN IRENEUSZ26221km / M40SWIDNICASKURCZOKPowiat  
217 CYWKA TOMEK70621km / M40ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINOK 
218 CZAJA MACIEJ70821km / M40WROCŁAWMINICLASSIC.PLOK 
219 CZAJA MAŁGORZATA70921km / K40WROCŁAWMINICLASSIC.PLOK 
220 CZARKOWSKI NORBERT27721km / M40ŚWIEBODZICETEMMPO WAŁBRZYCHOKPowiat 
221 CZARNECKA ANGIELIKI17721km / K20ŚWIDNICAOKPowiat 
222 CZARNOTA DARIUSZ113821km / M20WSCHOWAOK 
223 CZĄSTKA KRZYSZTOF17621km / M40SWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOKPowiat 
224 CZECH DOROTA59621km / K40WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOK 
225 CZEMERZYŃSKI PIOTR21555km / M40DZIERŻONIÓWOK 
226 CZERWINSKI LUKASZ66721km / M30NADOLICE WIELKIEOK  
227 CZERWONKA JOANNA54921km / K20LUBINOK 
228 CZUBALA BEATA103821km / K40ZIĘBICESPARTA ZIĘBICEOK 
229 CZUBSKI GRZEGORZ20221km / M30ŚWIDNICABIEGAM SAMOKPowiat 
230 CZWAKIEL MARCIN77321km / M30WROCŁAWGEPARDY PALESTRYOK 
231 CZYCZERSKI JACEK11721km / M50ROGOŹNICAGRUPA BIEGOWA BEZ GRANICOK 
232 ĆWIĄKAŁA WOJCIECH94421km / M50JELENIA GÓRAOK 
233 ĆWIKŁA DANIEL71921km / M30GŁUSZYCAOK