Zawody obsługuje firma Stowarzyszenie Pro-Run Wrocław

6. Półmaraton Górski Jedlina-Zdrój
Jedlina-Zdrój, 12 maja 2019 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 800
  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje
  ADAMCZYK ANDRZEJ 34121 / M30ŚWIDNICA-OK 
  ADAMCZYK DARIUSZ 13821 / M40KAMIENNA GÓRAOK 
  ADAMCZYK ŁUKASZ 14621 / M30KAMIENNA GÓRAOK 
 ADAMIAK MARTA84121 / K30ZŁOTY STOKOK 
 ADAMÓW DAMIAN67521 / M30ŚWIEBODZICESUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEOK 
  ADAMSKA AGNIESZKA 84421 / K40WROCŁAWKS STASZEWSCYOK 
 AMBROSIEWICZ HENRYK57721 / M70JELENIA GORAKB LEW 2000OK 
  ANDRZEJEWSKA MAGDALENA 75621 / K40JANOWICE WIELKIECENTRUM TRENINGOWE RETROOK 
  ANIOL LAURA 42921 / K30WROCLAWNIGHT RUNNERS WROCŁAWOK 
 ANUSZ ADAM9021 / M30IMBRAMOWICEŻARÓW BIEGAOK 
 BALCAR MICHAL83221 / M30OK 
  BALICKA - KOCHEL MONIKA 76421 / K40KOWARYOK 
  BANAŚ RADOSŁAW 24321 / M30CIEPŁOWODYOK 
  BAŃKOWSKA EWA 43821 / K30WROCŁAWOK 
  BARAN JAROSŁAW 23221 / M40WROCŁAWTRIACTIV RIDLEYOK 
  BARAŃSKI KRZYSZTOF 79621 / M40JEDLINA-ZDRÓJNADLEŚNICTWO WAŁBRZYCHOKJedlina 
  BARCZAK ROBERT 29221 / M40RYDZYNAR-TEAM RYDZYNAOK 
 BARCZAK STANISŁAWA81321 / K50WITKÓWWODOCIĄGI WAŁBRZYCHOK 
  BARTOSZEWSKI GRZEGORZ 44121 / M40DŁUGOŁĘKALITWIN TRIATHLON TEAMOK 
  BARTOSZEWSKA JUSTYNA 70721 / K20KOSTOMŁOTYOK 
  BARTOSZEWSKA KATARZYNA 44021 / K30DŁUGOŁĘKAWATAHA GRUPA TRENINGOWAOK 
  BAZYLAK MICHAŁ 72021 / M30BRZEG DOLNYOK 
  BĄKOWSKA EWA 37621 / K40SZCZEPANÓWOK 
 BEDNARCZYK BOGUSŁAW82421 / M50PRO-RUN WROCŁAWOKPro-Run 
  BEDNAREK DARIUSZ 51621 / M40KONSTANCIN-JEZIORNABONAIR & FRIENDOK 
  BERNAT KATARZYNA 38921 / K40ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOK 
  BERNAT PIOTR 5521 / M40GŁUSZYCAOK 
  BĘBAS PAWEŁ 17921 / M40WROCŁAWOK 
  BĘŚ MARCIN 79121 / M40JORDANÓW ŚLĄSKIOK 
  BIAŁKOWSKI SEBASTIAN 44421 / M40WROCŁAWOK 
 BIELECKA MARLENA11821 / K40ŚWIEBODZICEŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOK 
  BIELECKI ANDRZEJ 20821 / M40TRZCIANKA3:33 TEAMOK 
  BIEŁUŃSKI SEBASTIAN 5621 / M40WROCŁAWOK 
 BIENIEK GRZEGORZ82621 / M30LUBAWKAAPEX.INFOOK 
BLADOS TOMASZ 6121 / M30WARSZAWAWARSZAWIAKYOK 
  BŁASZKIEWICZ TOMASZ 1921 / M40WAŁBRZYCHTEMMPOOK 
  BŁAŻEJCZAK RAFAŁ 72921 / M40WROCLAWOK 
 ZAWODNIK ANONIMOWY17321 / K40 OK 
  BOBERSKI MACIEJ 68821 / M30BRZEGOK 
BOHAREWICZ PAWEŁ 10121 / M30ZIELONA GÓRABOHAR PALETY RUNNERSOK 
  BOJEK ŁUKASZ 62921 / M30RYDZYNAR-TEAM RYDZYNAOK 
 BOLECHOWSKA DOMINIKA84321 / K40ZAKOPANEALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMOK 
BONDROW KRZYSZTOF 10821 / M20BOLESŁAWIEC23 ŚLĄSKI PUŁK ARTYLERIIOK 
  BONIEC RADOSŁAW 22421 / M20ŻARYOK 
  BOROWIAK ALLAN 34221 / M40ŚWIEBODZICETEMMPO WAŁBRZYCHOK 
  BOROWIAK MAŁGORZATA 34421 / K40ŚWIEBODZICESANTANDER RUNNERS TEAMOK 
  BOROWIEC BARTEK 50721 / M30WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOKPro-Run 
  BOROWIEC KRZYSZTOF 48921 / M50GŁUSZYCATEMMPO WAŁBRZYCHOK 
  BORUŃ MARCIN 12621 / M40WAŁBRZYCHTEMMPO WAŁBRZYCHOK 
  BORUTA-KOŁODZIEJ EMILIA 51521 / K30WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOKPro-Run 
  BORYS KATARZYNA 75221 / K30GŁUSZYCAOK 
  BOŻEK MARCIN 60121 / M40WROCŁAWADRIAN DANILEWICZ GROUPOK 
  BROMBOSZCZ KAROL 13521 / M60KATOWICETRUCHTACZ MYSŁOWICEOK 
  BROMIRSKI MACIEJ 79921 / M40WYSOKAOK 
 BRYDL PAVEL321 / M30MUAY RUNNING TEAMOK 
  BRYLONEK GRZEGORZ 25421 / M40WROCŁAWRUNNING ACADEMYOK 
 BUDYCH AREK12221 / M30WRONKIRĄCZELACZKIOK 
  BUDZIK JĘDRZEJ 54021 / M30DZIERŻONIÓWLINCOLN ELECTRIC BESTER RUN TEAM BIELAWAOK 
  BUŁKOWSKI WALDEMAR 78121 / M50BRZEG-OK 
  BUREK RYSZARD 80521 / M40WROCŁAWSTAWOK 
  BURKACKI ARTUR 69621 / M40ŚWIEBODZICEWŚCIEKŁE ALUMINIUMOK 
  BURZEC TOMASZ 60921 / M40WROCŁAWOK 
  BYCZYK JAROSŁAW 11421 / M50ZALASEWOHERNIK TEAMOK 
  CABAJ PAWEŁ 25921 / M30ŚRODA ŚLĄSKAOK 
  CELMER JAKUB 56021 / M40CHOMĘCICEOK 
  CHABKO JACEK 16421 / M50WROCŁAW2 WOGOK 
  CHAŁUBIEC MICHAŁ 64721 / M40OŁAWAOŁAWSKA GRUPA BIEGOWAOK 
  CHICIŃSKA MONIKA 33621 / K40SZCZEPANÓWAUTO-SERWIS KOZIAOK 
  CHLEBOWICZ MARCIN 9221 / M30WROCŁAWDOBRY-TRENER.PLOK 
 CHMIELEWSKA SYLWIA6021 / K40LEGNICAKARKONOSZ RUNNING TEAMOK 
  CHOJNACKI PAWEL 49121 / M30WALBRZYCHOK 
  CHOMIAK KATARZYNA 72321 / K40JEDLINA-ZDRÓJBIEGAJ W JEDLINIEOKJedlina 
  CHOMIK TADEUSZ 55721 / M50WAŁBRZYCHTEMMPO WAŁBRZYCHOK 
  CHORĄŻY DARIUSZ 27921 / M50WAŁBRZYCHOK 
  CHRIST GRZEGORZ 49521 / M40BIELANY WROCŁAWSKIEOK 
  CHROMICZ KRZYSZTOF 67121 / M30SMOLECOK 
 CHWALISZEWSKI JAROSŁAW81921 / M40COMPANEROS ASFALT TEAMOK 
  CICHOCKI MARIUSZ 22021 / M40JEDLINA ZDRÓJBIEGAJ W JEDLINIEOKJedlina 
  CIECIERSKI PRZEMYSŁAW 43321 / M40SKÓRZEWOSKÓRZEWOOK 
  CIESIELSKA BEATA 56321 / K40JEDLINA ZDRÓJ-OKJedlina 
  CIESIELSKI PIOTR 56221 / M40JEDLONA ZDRÓJTEMMPO WAŁBRZYCHOKJedlina 
  CIEŚLA GRZEGORZ 57021 / M20WAŁBRZYCHOK 
  CIEŚLA JAROSŁAW 57121 / M50WAŁBRZYCHOK 
  CIEŚLA-NIECHWIADOWICZ ANETA 65921 / K30WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMOK 
  CIMASZEWSKI PIOTR 39721 / M40WAŁBRZYCHOK 
 CIURASZKIEWICZ ANDRZEJ19721 / M40WROCŁAWOK 
 CIURASZKIEWICZ JUSTYNA19921 / K40WROCŁAWOK 
  CUKIER ANDRZEJ 721 / M40KAMIENNA GÓRAKAMIENNA GÓRA BIEGAOK 
CYGAN PIOTR 621 / M50BIELANY WROCŁAWSKIERUN4FUN ULTRA #MARCIN ŚWIERC TEAMOK 
  CZAJA DANIEL 31621 / M40WARSZAWAOK 
  CZAJA EWA 52221 / K30KATOWICENIGHT RUNNERSOK 
  CZAPIGA ROBERT 48121 / M40WROCŁAWZAWSZE Z GŁOWĄOK 
  CZARNOTA SŁAWOMIR 28121 / M30ŻARYŻARY RUNNERSOK 
  CZEPIL GRZEGORZ 56621 / M50GŁUSZYCABIEGNIJ GŁUSZYCOOK 
  CZERSKA JADWIGA 43121 / K60ŻARYOK 
  CZERWINSKA KATARZYNA 58021 / K30WAŁBRZYCHNAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH KOKSÓW :)OK 
 CZOK MARIA82121 / K30STRZELCE OPOLSKIEALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMOK 
  CZUBALA BEATA 63721 / K40ZIĘBICESPARTA ZIĘBICEOK 
  CZUCHROWSKI DANIEL 8721 / M40WAŁBRZYCHOSTEO MEDOK 
  CZYCZERSKI JACEK 8221 / M50ROGOŹNICAGRUPA BIEGOWA `BEZ GRANIC`OK 
  ĆWIĄKAŁA WOJCIECH 19221 / M50JELENIA GÓRAOK 
  ĆWIKŁA DANIEL 45621 / M30GŁUSZYCAOK