Zawody obsługuje firma Datasport

XX Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego „O Puchar Starosty Żywieckiego”
Żywiec, 07 kwietnia 2019 r.


Liczba zawodników : 2100
Odebrało numery: 1682

Liczba opłaconych zawodników: 1820
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZAK GRZEGORZ 52921km / M30KATOWICETRAVOISPOLPOLOK 
2  ADAMCZYK MARIUSZ 158421km / M40RUDA ŚLASKAKRS TKKF JASTRZĄB RUDA SLĄSKAPOLPOLOK 
3  ADAMCZYK NATALIA 147321km / K20ŁODYGOWICEAKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHPOLPOLOKPowiat  
4  ADAMCZYK TOMASZ 97121km / M20GORENICEPOLPOLOK 
5  ADAMEC VLADIMIR 183721km / M50DOLNÝ KUBÍNJURASSIC BIKE TEAMSVKSVKOK 
6  ADAMEK JERZY 36421km / M40PIETRZYKOWICEPOLPOLOKPowiat 
7  ALBRECHT ARKADIUSZ 60421km / M40JASTRZĘBIE-ZDRÓJGB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIPOLPOLOK 
8  ALEKSANDER KARDAS 181121km / M30KRAKÓWPOLPOLOK 
9  ANDRUSIEWICZ MAKSYMILIAN 95821km / M20ŻYWIECPOLPOLOKPowiat 
10  ANTOWSKI TOMASZ 3921km / M50POZNAŃPOLPOLOK 
11 APANOWICZ BARTOSZ105721km / M20BLACHOWNIAPOLPOLOK  
12  APOSTOLSKI WOJCIECH  21km / M40SOSNOWIECPOLPOL   
13 ARDELLI PIOTR179821km / M20GŁOGÓWEKPEJTATEAMPOLPOLOK  
14 ARY ENDRE921km / M50HUNHUNOK 
15 AUGUSTYNIAK KAMIL183321km / M20TARGANICE4MOVE TEAMPOLPOL  
16 AUGUSTYNIAK PIOTR183121km / M30SUŁKOWICE4MOVE TEAMPOLPOL  
17  AUGUSTYNIAK PIOTR 2121km / M30BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK 
18  BABIJCZUK RAFAŁ 60921km / M40ŁODYGOWICEPOLPOLOKPowiat 
19  BABINSKI ZBIGNIEW 85521km / M60BULOWICEPOLPOLOK 
20  BACA TOMEK 2221km / M30LIPOWAPOLPOLOKPowiat 
21  BAJOREK DAWID 134721km / M20ŻYWIECPOLPOLOKPowiat 
22  BALCERZAK ANDRZEJ 119421km / M60WARSZAWANIEZRZESZONYPOLPOLOK 
23  BALICKI DAREK 98721km / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOK  
24  BALUCH ADAM 84721km / M40KATOWICEPOLPOLOK 
25  BAŁAZIŃSKI PAWEŁ 64521km / M30MYSŁOWICEMORS HUBERTUS MYSŁOWICEPOLPOLOK 
26  BANASIAK PIOTR 115921km / M40WARSZAWAPOLPOLOK 
27  BANDOŁA RAFAŁ 107221km / M20WADOWICEENDORFINY WADOWICEPOLPOLOK 
28 BARAN ANDRZEJ108121km / M40JODŁOWAJODŁOWAPOLPOLOK 
29 BARAN ARTUR78721km / M30DOBRAPOLPOLOK 
30 BARAN IRENA73621km / K50JASTRZĘBIE-ZDRÓJKLUB SZARE MORSYPOLPOLOK  
31  BARAN STEFAN 62021km / M40NOWY SĄCZVISEGRAD MARATON RYTROPOLPOLOK 
32  BARANIUK GRZEGORZ  21km / M40PIESZYCEBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAPOLPOL   
33  BARANKIEWICZ IRENEUSZ 9021km / M40PISARZOWICEXT 500POLPOLOK 
34  BARCIK KACPER 74121km / M20ZARZECZENOWA HUTA TEAMPOLPOLOKPowiat 
35  BARCIK MACIEJ  21km / M40BIELSKO-BIAŁAPOLPOL   
36  BARCIK WITOLD 17121km / M30SZCZAWNICAPOLPOLOK 
37  BARDALIŃSKI MICHAŁ 6521km / M30WILKOWICEPOLPOLOK 
38  BARGIEL PRZEMYSŁAW 133821km / M40RUDA ŚLĄSKA6300POLPOLOK 
39  BARON DAMIAN  21km / M40BIELSKO BIAŁAEATON RUNNING TEAMPOLPOL   
40  BARON LUCYNA 45721km / K30BIELSKO - BIAŁAPOLPOLOK 
41  BARON WOJCIECH 6621km / M40ŁODYGOWICEPOLPOLOKPowiat  
42  BARTKÓW ŁUKASZ  21km / M30BIELSKO-BIAŁABB RUNNERSPOLPOL   
43 BARTOŃ WOJCIECH174521km / M40PIASTÓWPOLPOLOK 
44  BARTOSIK KRZYSZTOF 164921km / M20WODZISŁAW ŚLĄSKIBARTOS-TEAMPOLPOLOK 
45  BARTOSIK MARTA 165021km / K20WODZISŁAW ŚLĄSKIBARTOS-TEAMPOLPOLOK 
46  BARTULA PIOTR 78221km / M40KRAKÓWCHCIAŁEM SE POBIEGAĆPOLPOLOK 
47  BARTULA SYLWIA  21km / K30LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWPOLPOL   
48 BARTUSEWICZ ROBERT1121km / M20POLPOL  
49  BARZYK KAROL  21km / M40MOGILANYPOLPOL   
50  BĄCZEK BARTŁOMIEJ  21km / M40MIĘDZYRZECZE GÓRNEPOLPOL   
51 BĄK MARZENA130921km / K30WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOLOK 
52  BĄKOWSKI MICHAŁ 61021km / M40RUDA ŚLĄSKAAUGUSTEAMPOLPOLOK 
53  BEBAK ROMAN 35021km / M50ZEMBRZYCEZEMBRZYCE TEAMPOLPOLOK 
54  BEDNARCZYK WIESŁAW 62621km / M60BRZEGKOTWICA BRZEGPOLPOLOK 
55  BEDNARSKA BERNADETTA 175821km / K30TYCHYCRIK FCA POLANDPOLPOLOK 
56  BEDNARZ BOGDAN 39121km / M40ŻYWIECGOPR - ŻYWIECPOLPOLOKPowiat 
57  BEDNARZ WACŁAW 168621km / M30JORDANÓWPOLPOLOK 
58  BELOWSKI DARIUSZ 142321km / M50TYCHYPOLPOLOK 
59  BEŁKOT ARKADIUSZ 30921km / M40SWIETOCHLOWICEPOLPOLOK 
60  BERGER KRZYSZTOF  21km / M30CZECHOWICE-DZIEDZICEPOLPOL   
61  BERGIER PAWEŁ 95421km / M30GLIWICEPOLPOLOK 
62  BIAŁECKI ALEKSANDER 46121km / M40MYSŁOWICEPOLPOLOK 
63  BIAŁECKI MACIEK 41221km / M50CHYBIELZS `RYKALEC` ZARZECZEPOLPOLOK 
64  BIAŁEK MAREK 20521km / M40WIŚLICAPOLPOLOK 
65  BIAŁEK ZBIGNIEW 5421km / M20GILOWICEKISSPOLPOLOKPowiat 
66  BIAŁORCZYK MAGDALENA  21km / K40WILKOWICEBYLEDOBIEC ANINPOLPOLOK 
67  BIAŁOŻYT KRZYSZTOF 63721km / M40KAMESZNICAPOLPOLOKPowiat 
68  BICZAK MAGDALENA 64821km / K30TARNÓWPOLPOLOK 
69  BIEDROŃ KRZYSZTOF 32521km / M40LIBIĄŻPOLPOLOK 
70  BIEGAŁA PRZEMYSŁAW  21km / M30ŻORYASPERS.PLPOLPOL   
71  BIEGUN KRZYSZTOF 99521km / M50ŻYWIECPOLPOLOKPowiat 
72  BIEGUN MARCIN 145421km / M20ŁEKAWICAPOLPOLOKPowiat 
73  BIEGUN RAFAŁ 41121km / M40CIĘCINAPOLPOLOKPowiat 
74  BIELA MARCIN 141621km / M30JAWORZNOPOLPOLOK 
75  BIELECKI PAWEŁ  21km / M30GÓRKI WIELKIE 43-436HUSARIA RACE TEAMPOLPOL   
76  BIELECKI SLAWOMIR  21km / M50KRAKÓWPOLPOL   
77  BIENIAS DAMIAN 64921km / M20KOZYPOLPOLOK 
78  BIENIEK ADAM  21km / M40ZABRZENIGHT RUNNERS ZABRZEPOLPOL   
79  BIENIEK GABRIELA 88621km / K40KNURÓWKB ORŁY Z KNUROWAPOLPOLOK 
80  BIENIEK MATEUSZ 29921km / M20CZECHOWICE-DZIEDZICEPOLPOLOK 
81 BIERNAT ARTUR 21km / M20ZYWIECAMATORPOLPOL Powiat  
82  BIERNOT MICHAŁ 171021km / M30MAZAŃCOWICEON THE MOVEPOLPOLOK 
83  BIES MARIUSZ 90421km / M40KĘTYKĘCKIE HARPAGANYPOLPOLOK 
84  BIEŚ SZYMON 34821km / M20RABKA - ZDRÓJPOLPOLOK 
85  BIŁKA KRZYSZTOF 11621km / M30BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK  
86  BINDA JACEK 84121km / M50BIELSKO-BIAŁANO LIMITSPOLPOLOK  
87  BINIENDA AGNIESZKA 163421km / K40ZABRZEWATAHAPOLPOLOK 
88  BIS TOMASZ 162221km / M30KRAKÓWKAWKAPOLPOLOK 
89  BISKUP ANNA  21km / K40ORNONTOWICESTS BIEGATON MIKOŁÓWPOLPOL   
90 BITNER KRYSTIN143921km / M30IWANOWICE MAŁEPOLPOLOK 
91  BIZACKI SZYMON 130321km / M30JEDLINAPOLPOLOK 
92  BLANIK MAREK 117921km / M30RADLINRADLINIOKI W BIEGUPOLPOLOK  
93  BLITZ JANUSZ 25121km / M60ŻYWIECPOLPOLOKPowiat 
94  BLITZ WOJTEK 25021km / M40ŻYWIECBP ŻYWIAPOLPOLOKPowiat 
95  BLUSZCZ MARTA 147721km / K30GLIWICEPOLPOLOK  
96  BŁASIAK HENRYK 2321km / M40PORĄBKAPOLPOLOK 
97  BŁASIAK LESZEK 11221km / M50KĘTYWYSPIAN TEAMPOLPOLOK 
98  BŁASIAK PAWEŁ 179021km / M50TYNIEC MAŁYPOLPOLOK 
99  BŁASZCZAK ŁUKASZ 29821km / M30BIERNAPOLPOLOKPowiat 
100  BŁASZCZYKOWSKI MARCIN 157821km / M40TARNOWSKIE GÓRYPOLPOLOK 
101  BŁOŃSKA-POLAK EWA 61721km / K40TARNOWSKIE GÓRYBTM RUNNERSPOLPOLOK 
102 ZAWODNIK ANONIMOWY117121km / M50 WYBIERZPOLPOLOK 
103 ZAWODNIK ANONIMOWY116521km / K50 WYBIERZPOLPOLOK 
104  BOCHYNEK TOMASZ 65321km / M40WIEPRZTI AUTOMOTIVEPOLPOLOKPowiat 
105  BOCZEK KRZYSZTOF 76121km / M50WODZISŁAW ŚLĄSKIPER ASPERA AD ASTRAPOLPOLOK 
106  BOCZKOWSKA JUSTYNA  21km / K50ZAKOPANEPOLPOL   
107  BOCZKOWSKI DAWID 14121km / M30BIELSKO-BIAŁATI AUTOMOTIVEPOLPOLOK 
108 BODZIONY MARTA 21km / K40NOWY SĄCZPTT NOWY SĄCZ ODDZIAŁ BESKIDPOLPOL   
109  BOGACZ RADOSŁAW 51121km / M30NIDEKPOLPOLOK 
110 BOGDANOWSKI KRZYSZTOF96921km / M60MIĘDZYBRODZIE ŻYWIECKIENADLEŚNICTWO JELEŚNIAPOLPOLOKPowiat 
111  BOGDAŃSKA ANNA  21km / K30RUDA ŚLĄSKAMATKA WARIATKAPOLPOL   
112  BOJARSKI ARKADIUSZ 156721km / M30KRAKÓWPOLPOLOK 
113  BOJDA MAŁGORZATA 71021km / K30KRAKÓWKAWIK RUNNING TEAMPOLPOLOK  
114  BOJDYS JAROSŁAW 17221km / M30BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK 
115  BOKŁAK MARIUSZ 58821km / M40PAWŁOWICEKLUB BIEGACZA FARTLEKPOLPOLOK 
116  BOMBA MARCIN  21km / M20SIEMIANOWICE ŚL.POLPOL   
117  BOMBA ROBERT 76221km / M40BĘDZINBANDA Z PLACUPOLPOLOK 
118  BORATYŃSKI KRZYSZTOF 49221km / M40BIELSKO-BIALAPOLPOLOK 
119  BORECKI TOMASZ 13421km / M20RAJCZAPOLPOLOKPowiat  
120  BOROWIAK PIOTR 32121km / M40BYTOMPOLPOLOK 
121  BOROWICZ ROKSANA 88721km / K30KNURÓWORŁY Z KNUROWAPOLPOLOK 
122  BOROWSKI JAROSŁAW 26021km / M50BRZESZCZEZADYSZKA OŚWIĘCIMPOLPOLOK 
123  BORSUK MIROSŁAW 88821km / M40KNURÓWKLUB BIEGACZA ORŁY Z KNUROWAPOLPOLOK 
124  BORUCKI DARIUSZ 165721km / M40KOŃCZYCE MAŁEPOLPOLOK 
125  BOŚ NATALIA 122421km / K30JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNO / JAWORZNO RUNNERSPOLPOLOK 
126  BOŚ PRZEMYSŁAW 122521km / M30JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOPOLPOLOK 
127  BRACHMAN GRZEGORZ 100921km / M40RYBNIK-POLPOLOK 
128  BRAUN MARCIN 37121km / M30BIELSKO BIAŁAPOLPOLOK 
129  BRODA ŁUKASZ 144121km / M30GÓRKI WIELKIEPOLPOLOK 
130  BROMBOSZCZ KAROL  21km / M60KATOWICETRUCHTACZ - MYSŁOWICEPOLPOL   
131  BRONŻEWSKI MICHAL 40321km / M30PABIANICEO CO BIEGA PABIANICEPOLPOLOK 
132  BROŃCZYK ARIEL 76321km / M30BIELSKO-BIAŁAROZBBIEGANE KOMOROWICEPOLPOLOK 
133  BROSZ MICHAŁ 172921km / M50PANIÓWKIPOLPOLOK 
134  BRUDKIEWICZ-PAŹDZIORA ANETA 30521km / K40WIERZCHOSŁAWICEEKIPA Z TARNOWAPOLPOLOK 
135  BRUZGIELEWICZ PAWEŁ 172321km / M50OŚWIĘCIMPOLPOLOK 
136  BRYŚ JADZIA 129321km / K30KRAKÓWDZIECIAKI W FORMIEPOLPOLOK 
137  BRZEZINA ARKADIUSZ 8921km / M40TARNOWSKIE GÓRYSREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRYPOLPOLOK 
138  BRZOZOWSKA TERESA 122621km / K50JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOPOLPOLOK 
139  BRZOZOWSKI PIOTR 124521km / M50JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOPOLPOLOK 
140 BRZÓZKA KARINA164321km / K30ŚWIĘTOCHŁOWICEPOLPOLOK 
141  BUCHALIK MARIAN 19221km / M40RYDUŁTOWYAKTYWNI LYSKIPOLPOLOK 
142  BUCZEK PIOTR 15121km / M30BIELSKO BIAŁAŻELAZNY 83POLPOLOK  
143  BUCZKOWSKI MARIUSZ 82121km / M50KATOWICE-POLPOLOK 
144 BUDA WOJCIECH178721km / M40BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK 
145  BUDKA AGATA 124621km / K40JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOPOLPOLOK 
146  BUDNY PIOTR 66021km / M20KATOWICETYTANOWE DŻDŻOWNICEPOLPOLOK 
147  BUDZOŃ PAULINA 16821km / K30BIELSKO - BIAŁAPOLPOLOK  
148  BUDZYŃ RAFAŁ  21km / M40DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEMPOLPOL   
149  BUGAJSKA KINGA 50021km / K30ŻYWIECPOLPOLOKPowiat 
150  BUGAJSKI ARTUR  21km / M40DĄBROWA GÓRNICZAJABIEGAMPOLPOL   
151  BUGAJSKI STANISŁAW 50121km / M60ŻYWIECPOLPOLOKPowiat 
152  BUJNOWSKI ARTUR 88921km / M30KNURÓWORŁY Z KNUROWAPOLPOLOK 
153  BUJOCZEK JANUSZ 80521km / M50NAKŁO ŚLĄSKIEBUJO MY ...POLPOLOK 
154 BUJOCZEK LESZEK60021km / M40KRAKÓWPOLPOLOK 
155  BUKAŁA JANUSZ 21821km / M40OTMUCHÓWŚLĘZAKTEAM, OTM.BPOLPOLOK 
156  BUKAŁA MARCIN 4921km / M20BIELSKO-BIAŁAVEGE RUNNERSPOLPOLOK 
157  BULANDA ANDRZEJ 11721km / M40BIERUŃPOLPOLOK 
158  BULIK WITOLD 75321km / M50GILOWICEOLIMPIJCZYK GILOWICEPOLPOLOKPowiat 
159  BUŁA ROBERT 53921km / M20RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMPOLPOLOK 
160  BURDA MAREK 18521km / M50BRENNAPOLPOLOK 
161  BURY RYSZARD 55821km / M50GILOWICEPOLPOLOKPowiat 
162  BURYBA JACEK 112321km / M30JASTRZĘBIE-ZDRÓJKLUB BIEGACZA FARTLEKPOLPOLOK 
163  BURZYŃSKA ŻANETA 102721km / K20WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOLOK 
164  BURZYŃSKI KONRAD 74321km / M40TARNOWSKIE GÓRYTKS KARATEPOLPOLOK 
165  BUTANOWICZ MARZENA 130621km / K30SUSZECŚLĘZAK TEAMPOLPOLOK 
166  BYRTUS GRZEGORZ 37621km / M40CIESZYNPOLPOLOK 
167  BYSTRYKOWSKI MARCIN 77921km / M40JASTRZĘBIE-ZDRÓJKLUB BIEGACZA FARTLEKPOLPOLOK 
168  BZDAK ZDZISŁAW 183621km / M50PAJĘCZNOPOLPOLOK 
169  BZYMEK ANDRZEJ 178921km / M50ROGÓW SOBÓCKIPOLPOLOK 
170  CADER MICHAŁ  21km / M30KATOWICEPOLPOL   
171  CAŁA MICHAŁ 95321km / M40KRAKÓWCHCIAŁEM SE POBIEGAĆPOLPOLOK 
172  CAŁKA PAWEŁ 129521km / M40SIEWIERZPANK TEAMPOLPOLOK 
173  CEBULA ŁUKASZ 87921km / M20KOSZARAWAPOLPOLOKPowiat 
174  CEGLAREK ŁUKASZ 49621km / M20ŻĘDOWICETRIFORMPOLPOLOK 
175  CELEJ MAKSYMILIAN 127321km / M20RADZIECHOWYPOLPOLOKPowiat  
176  CELMER MARCIN 165221km / M40RADLINBRAKPOLPOLOK 
177  CHECINSKI KRZYSZTOF 23521km / M30ŁODYGOWICEPOLPOLOKPowiat 
178 CHEMUTAI JOYLINE1921km / K20ELDORETBENEDEK-TEAMKENKENOK 
179  CHER-KOZDOŃ BEATA  21km / K40CIESZYNŚWIEŻAKI Z CIESZYNAPOLPOL   
180  CHIŃCZA KLAUDIA 31721km / K20BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK 
181  CHMIELEWSKI BARTOSZ 135421km / M40JAWORZEIGOSPORT SKLEP DLA BIEGACZAPOLPOLOK 
182  CHMIELEWSKI KAROL 14021km / M40STARA WIEŚZFPOLPOLOK 
183  CHMIELEWSKI RAFAŁ 135521km / M40BIELSKO-BIAŁAIGOSPORT SKLEP DLA BIEGACZAPOLPOLOK 
184  CHMIELEWSKI ROBERT 124721km / M40JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOPOLPOLOK 
185  CHMURCZYK MAREK 137521km / M40ZABRZEPOLPOLOK 
186  CHMURCZYK MATEUSZ  21km / M20ZABRZEHOLLAND MINERAALPOLPOL   
187 CHMURCZYK MATEUSZ184921km / M20ZABRZEHOLLAND MINERAALPOLPOL  
188  CHOCHÓŁ GRZEGORZ 159821km / M30ŚWIĘTOCHŁOWICEPOLPOLOK 
189  CHOCHÓR ULA 53821km / K30ZYWIECPOLPOLOKPowiat 
190  CHODOWIEC MACIEJ 94921km / M40SKAWINAPOKONAJ FOCHAPOLPOLOK