Zawody obsługuje firma Datasport

Wtórpol Triathlon Skarżysko-Kamienna 2019
Skarżysko-Kamienna, 07 lipca 2019 r.


Liczba zawodników : 381
Odebrało numery: 320

Liczba opłaconych zawodników: 330
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Odebrał
numer
1 ADAM KACPER Olim / M20OK  
2  ADAMCZYK JAKUB 342Spri / M16BEŁCHATÓWOKOK 
3  ANTONIUK ARTUR 21Olim / M30KRAŚNIKBARAN CYCLING TEAMOKOK 
4 ARASZKIEWICZ MACIEJ269Spri / M30LUBLINOKOK 
5  BAŁCHANOWSKI KRZYSZTOF 223Spri / M30SUCHEDNIÓWTRILOGY TEAMOKOK 
6  BARTCZAK MARIUSZ 41Olim / M40CIECHANÓWALIOR RUNNING TEAMOKOK 
7  BARTOSIEWICZ DARIUSZ 317Spri / M50SKARŻYSKO-KAMIENNAOKOK 
8 BAZYLAK PIOTR182Olim / M40PRUSZKÓW  
9  BĄK MIROSŁAW 347Spri / M40CHORZELÓWTOP-SERVIS CHORZELÓWOKOK 
10  BĄK TYMOTEUSZ 16Olim / M40GLIWICEI-SYSTEMS.PLOKOK 
11  BĘBACZ RAFAŁ 27Olim / M40OBLĘGOREKWSZYSCY RAZEMOKOK 
12  BIBIK ŁUKASZ 56Olim / M20SIEDLCEOKOK 
13  BIENIAS PAULINA 273Spri / K16OZORKÓWOKOK 
14  BIERNACKI PIOTR  Olim / M40PIASECZNOCRAZY RACING TEAM OK  
15  BILBIN MAŁGORZATA 356Spri / K30WARSZAWASAINT GOBAIN SQUADOKOK 
16  BILSKI ROBERT 285Spri / M40RADOMPMP POLANDOKOK 
17  BISKUP DANIEL 280Spri / M30BODZENTYNTADŻYCCY UJEŻDŻACZE DŻDŻOWNICOKOK 
18  BLOCH MACIEJ 330Spri / M40LUBLINLUBELSKA GRUPA TRIATHLONUOKOK 
19  BŁASZCZYK PRZEMYSŁAW 117Olim / M30WARSZAWAMYTRI/PLAYOKOK 
20  BOĆKOWSKI JAKUB 323Spri / M16GDYNIAKLIF-MEDOKOK 
21  BODNAR MACIEJ  Olim / M20JÓZEFOSŁAWMBC TEAM OK  
22  BOGUS RAFAŁ 23Olim / M50CZĘSTOCHOWAKALAS HELMAN SPORT TEAMOKOK 
23  BOJANOWICZ PATRYCJA  Spri / K16RADOMAKAR OK  
24  BOLECHOWSKA LUIZA 249Spri / K30SUCHEDNIÓWKAMARO SPORT LINEOKOK 
25  BOSOWSKI TOMASZ 202Spri / M40PANIÓWKIOKOK 
26  BROŻYNA DOMINIKA  Spri / K16WARSZAWAOKOK  
27  BRZYSKI MACIEJ 114Olim / M30KRAKÓWBRZYSKI TRI TEAMOKOK 
28  BUTKIEWICZ WOJCIECH 167Olim / M30KIELCEOKOK 
29  CEBERAK MACIEJ 97Olim / M20LUBARTÓWCOACH CEBERAKOKOK 
30  CHLAŚCIAK PIOTR 352Spri / M30WARSZAWAOKOK 
31  CHMIELEWSKA BOŻENA 208Spri / K50SANDOMIERZTSA SANDOMIERZOKOK 
32 CHODYNA MONIKA13Olim / K20OLSZTYN3LIFETEAM/NAJMOWICZTRIATHLON  
33  CHORAB SYLWESTER 18Olim / M20STARACHOWICEOKOK 
34 CHUDEK AGNIESZKA212Spri / K16WARSZAWALUFT TRI TEAM  
35  CIECIERSKI PAWEL 73Olim / M30WARSZAWAOKOK  
36  CIERNIAK JAROSŁAW 295Spri / M16SKARŻYSKO-KAMIENNAPATOLNIA CREWOKOK 
37  CIESLIK TOMASZ  Olim / M40KIELCE OK  
38 CIEŚLAK AGNIESZKA210Spri / K30SLESINAZS AWF KATOWICE  
39  CIOK JAKUB 70Olim / M30BLIŻYNBACKSTREET BOYSOKOK 
40  CIOSK PAWEŁ 258Spri / M40KIELCEOKOK 
41  CYBULSKA DOMINIKA 144Olim / K40LUBLINWYDOLNOŚĆ.PLOKOK 
42 CYBULSKI PIOTR Spri / M40LUBLINWYDOLNOŚĆ.PL OK  
43  CZAJKOWSKI GRZEGORZ 253Spri / M30WARSZAWAPKO BANK POLSKI TRI TEAMOKOK 
44  CZAJKOWSKI ROBERT 43Olim / M40OSTRÓWEKNOWA ELEKTRO / KUŹNIA TRIATHLONUOKOK 
45  CZARNOTA MARIUSZ 17Olim / M40SKARŻYSKO-KAMIENNAWTÓRPOL TRIATHLON TEAMOKOK 
46  CZECHOWSKA-MADEJ KATARZYNA 63Olim / K30KRAKÓWOKOK 
47 CZEŚNIK MARIA11Olim / K40WARSZAWAPROFI TEAMOKOK