Zawody obsługuje firma Datasport

Wtórpol Triathlon Skarżysko-Kamienna 2019
Skarżysko-Kamienna, 07 lipca 2019 r.


Liczba zawodników : 53
Liczba opłaconych zawodników: 38
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka
1  ANTONIUK ARTUR  Olim / M30KRAŚNIKBARAN CYCLING TEAMPOLPOLOKOK 
2  BAŁCHANOWSKI KRZYSZTOF  Spri / M30SUCHEDNIÓWTRILOGY TEAMPOLPOLOKOK 
3  BĄK TYMOTEUSZ  Olim / M40RUDA ŚLĄSKAI-SYSTEMS.PLPOLPOLOKOK 
4  BĘBACZ RAFAŁ  Olim / M40OBLĘGOREKWSZYSCY RAZEMPOLPOLOKOK 
5  BOGUS RAFAŁ  Olim / M50CZĘSTOCHOWAKALAS HELMAN SPORT TEAMPOLPOL OK 
6  CHORAB SYLWESTER  Olim / M20STARACHOWICEPOLPOL OK 
7  CZARNOTA MARIUSZ  Olim / M40SKARZYSKOWTORPOL TRIATHLON TEAMPOLPOLOKOK 
8  DĄBROWSKI MICHAŁ  Spri / M30KIELCEPOLPOLOKOK 
9  DZIAŁAŃSKI PRZEMYSŁAW  Spri / M40KIELCEKOCHAM MAŁGOSIĘPOLPOLOKOK 
10  FILIPIAK ROBERT  Spri / M16ŁÓDŹK.S. CELIRONMANPOLPOLOKOK 
11  GAJEWSKI KONRAD  Olim / M30RADOMSKOAKTYWNI KAMIEŃSKPOLPOL OK 
12  GAJĘCKA MARTA  Spri / K16SIEKIERKI WIELKIEPOLPOLOKOK 
13  GLOWACKI MICHAL  Olim / M30GDANSKPOLPOL OK 
14  GOCZYŃSKI ANDRZEJ  Spri / M30KIELCEPOLPOLOKOK 
15 GOZDALSKI MAREK Olim / M30URZEDOWERKADO RACING TEAM KRAŚNIKPOLPOLOKOK 
16  GÓŹDŹ WOJTEK  Spri / M40KIELCESPELEOKLUB ŚWIĘTOKRZYSKIPOLPOLOKOK 
17  GRABOWSKI GRZEGORZ  Olim / M30KRAŚNIKERKADO RACING TEAM KRAŚNIKPOLPOLOKOK 
18  GROMNY KONRAD  Olim / M40KRAKÓWWM TRISELFPOLPOL OK 
19  IMIANOWSKI ERYK  Spri / M16SIERAKÓWKLUB SPORTOWY KASZTELANKA MMS TRIATHLON TEAMPOLPOLOKOK 
20 IMIANOWSKI KONRAD Olim / M20SIERAKÓWKLUB SPORTOWY KASZTELANKA MMS TRIATHLON TEAMPOLPOLOKOK 
21  JĄCZYK MAGDALENA  Olim / K30PARKOSZOWICETRIATHLON X-TEAMPOLPOL OK 
22  KAPUSTA MARCIN  Olim / M30RADOMSTREET RUN RADOMPOLPOL OK 
23  KOT REMIGIUSZ  Olim / M40BIELSKO-BIAŁARM TRI TEAMPOLPOL OK 
24  KOZŁOWSKI KRZYSTOF  Olim / M50PIASECZNOTRIATHLON TRI FRIENDSPOLPOLOKOK 
25  ŁAZAREWICZ JACEK  Spri / M40KIELCEPOLPOLOKOK 
26  MAKOWSKI MARIUSZ  Spri / M40LUBLINARTMARPOLPOL OK 
27  MAZUR BARTŁOMIEJ  Olim / M20KIELCEI TAK MNIE NIE DOGONISZ!POLPOLOKOK 
28  MAZUREK MARCIN  Spri / M30LUBLINTRIATHLON LUBLIN TEAMPOLPOLOKOK 
29  MIDUCH KAMIL  Olim / M30KOBYŁKAPOLPOLOKOK 
30  MIKOŁAJSKI DAMIAN  Olim / M30DĄBROWA GÓRNICZATEAM DAMIKO/TRIATHLON X-TEAMPOLPOLOKOK 
31  MIROSZ ARTUR  Olim / M40RADOMPOLPOLOKOK 
32  PALUS MALGORZATA  Olim / K40PIASECZNONIEZRZESZONAPOLPOL OK 
33  KRUPA PAWEŁ  Spri / M30POŁANIECPOLPOLOKOK 
34  PAWLAK ROBERT  Spri / M30SKARŻYSKO-KAMIENNARUDYKOŃPOLPOLOKOK 
35  PIOTROWSKI ŁUKASZ  Spri / M30KIELCEPOLPOLOKOK 
36  PIOTROWSKI MICHAŁ  Olim / M30WARSZAWAPKP INTERCITY RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
37 POLAK KRZYSZTOF Olim / M60STALOWA WOLAPOLICJAPOLPOLOKOK 
38  RĘBIŚ WOJCIECH  Spri / M40TUMLIN-WYKIEŃBBL STRAWCZYNPOLPOLOKOK 
39  ROZUMSKI TOMASZ  Spri / M40KRAŚNIKTRIATHLON KRAŚNIK TEAMPOLPOLOKOK 
40  SKRZESZEWSKI MICHAŁ  Olim / M20BUSKO-ZDRÓJPOLPOLOKOK 
41  STASIAK KRZYSZTOF  Olim / M30GŁOGÓW MAŁOPOLSKISTTPOLPOL OK 
42  WALUSINSKI JAROSLAW  Spri / M16PUŁAWYAKTYWNI Z CUKRZYCĄPOLPOLOKOK 
43  WIJAS ANDRZEJ  Olim / M30KIELCEPOLPOLOKOK 
44  WODYŃSKI WOJCIECH  Olim / M40KATOWICEKUŹNIA TRIATHLONUPOLPOLOKOK 
45  WOJTAL IWONA  Spri / K30TARNOBRZEGPRODENTICATEAMPOLPOLOKOK 
46  WOJTAL JACEK  Spri / M40TARNOBRZEGPRODENTICATEAMPOLPOLOKOK 
47  WÓJCIK KRZYSZTOF  Spri / M30KIELCEWKURW_TEAMPOLPOLOKOK 
48  WÓJCIK KRZYSZTOF  Olim / M20BLIŻYNROADBIKEPOLPOL OK 
49  WÓJCIK MACIEJ  Olim / M30KIELCEPOLPOLOKOK 
50  WROTEK MIROSŁAW  Olim / M50WARSZAWAENDURE TEAMPOLPOL OK 
51  ZAPAŁA TOMASZ  Olim / M40KRAKÓWPOLPOLOKOK 
52  ZAWŁOCKI KRYSTIAN  Spri / M40BRZEZINYPOLPOL OK 
53  ZIENTAL DARIUSZ  Olim / M50ZAGRODYROCK & ROWERPOLPOL OK