Zawody obsługuje firma Datasport

Wtórpol Triathlon Skarżysko-Kamienna 2019
Skarżysko-Kamienna, 07 lipca 2019 r.


Liczba zawodników : 165
Liczba opłaconych zawodników: 134
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka
1  ANTONIUK ARTUR  Olim / M30KRAŚNIKBARAN CYCLING TEAMPOLPOLOKOK 
2 ARASZKIEWICZ MACIEJ Spri / M30LUBLINBRAKPOLPOLOKOK 
3  BAŁCHANOWSKI KRZYSZTOF  Spri / M30SUCHEDNIÓWTRILOGY TEAMPOLPOLOKOK 
4  BĄK TYMOTEUSZ  Olim / M40RUDA ŚLĄSKAI-SYSTEMS.PLPOLPOLOKOK 
5  BĘBACZ RAFAŁ  Olim / M40OBLĘGOREKWSZYSCY RAZEMPOLPOLOKOK 
6  BIBIK ŁUKASZ  Olim / M20SIEDLCEPOLPOLOKOK 
7  BIENIAS PAULINA  Spri / K16OZORKÓWPOLPOLOKOK 
8  BIERNACKI PIOTR  Olim / M40PIASECZNOCRAZY RACING TEAMPOLPOL OK 
9  BISKUP DANIEL  Spri / M30BODZENTYNTADŻYCCY UJEŻDŻACZE DŻDŻOWNICPOLPOL OK 
10  BISKUP DANIEL  Spri / M30BODZENTYNTADŻYCCY UJEŻDŻACZE DŻDŻOWNICPOLPOLOKOK 
11  BOGUS RAFAŁ  Olim / M50CZĘSTOCHOWAKALAS HELMAN SPORT TEAMPOLPOLOKOK 
12  BOJANOWICZ PATRYCJA  Spri / K16RADOMAKARPOLPOL OK 
13  BOLECHOWSKA LUIZA  Spri / K30SUCHEDNIÓWKAMARO SPORT LINEPOLPOLOKOK 
14  CHMIELEWSKA BOŻENA  Olim / K50SANDOMIERZTSA SANDOMIERZPOLPOLOKOK 
15  CHORAB SYLWESTER  Olim / M20STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
16  CIECIERSKI PAWEL  Olim / M30WARSZAWABRAKPOLPOLOKOK 
17  CIOK JAKUB  Olim / M30BLIŻYNBACKSTREET BOYSPOLPOLOKOK 
18  CIOSK PAWEŁ  Spri / M40KIELCEPOLPOLOKOK 
19  CZAJKOWSKI GRZEGORZ  Spri / M30WARSZAWAPKO BANK POLSKI TRI TEAMPOLPOLOKOK 
20  CZAJKOWSKI ROBERT  Olim / M40OSTRÓWEKKUŹNIA TRIATHLONUPOLPOL OK 
21  CZARNOTA MARIUSZ  Olim / M40SKARZYSKOWTORPOL TRIATHLON TEAMPOLPOLOKOK 
22  CZECHOWSKA-MADEJ KATARZYNA  Olim / K30KRAKÓWPOLPOLOKOK 
23  DĄBROWSKI MICHAŁ  Spri / M30KIELCEPOLPOLOKOK 
24  DEPTA DARIUSZ  Spri / M30KRAKÓWPOLPOLOKOK 
25  DOBROWOLSKI JACEK  Olim / M40PUŁTUSKPOLPOLOKOK 
26  DOMINIK TOMASZ  Olim / M40OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKITRI RODZINYPOLPOLOKOK 
27  DZIAŁAŃSKI PRZEMYSŁAW  Spri / M40KIELCEKOCHAM MAŁGOSIĘPOLPOLOKOK 
28  FIGARSKI MICHAŁ  Olim / M30SZYDŁOWIECENDORFINA SZYDŁOWIECPOLPOLOKOK 
29  FIJAŁKOWSKI KAROL  Spri / M30KIELCEDRINK TEAMPOLPOLOKOK 
30  FIJAŁKOWSKI MATEUSZ  Olim / M20ŁÓDŹPANPOLPOLOKOK 
31  FILIPIAK ROBERT  Spri / M16ŁÓDŹK.S. CELIRONMANPOLPOLOKOK 
32  FRANKOWICZ JACEK  Olim / M40KIELCEPOLPOL OK 
33  GAJEWSKI KONRAD  Olim / M30RADOMSKOAKTYWNI KAMIEŃSKPOLPOL OK 
34  GAJĘCKA MARTA  Spri / K16SIEKIERKI WIELKIEPOLPOLOKOK 
35  GARBACIK JACEK  Spri / M50STALOWA WOLASKB STALOWA WOLAPOLPOLOKOK 
36  GAWROŃSKA DOROTA  Spri / K40KATOWICETEAM PAPRY / YELLO BIKEPOLPOLOKOK 
37  GAWROŃSKI GRZEGORZ  Spri / M40KATOWICEGAWROŃSCY SERWIS UKŁADÓW WYDECHOWYCHPOLPOLOKOK 
38  GLOWACKI MICHAL  Olim / M30GDANSKPOLPOL OK 
39  GOCZYŃSKI ANDRZEJ  Spri / M30KIELCEPOLPOLOKOK 
40  GOLEC ARTUR  Olim / M30WARSZAWAPOLPOLOKOK 
41 GOZDALSKI MAREK Olim / M30URZEDOWERKADO RACING TEAM KRAŚNIKPOLPOLOKOK 
42  GÓŹDŹ WOJTEK  Spri / M40KIELCESPELEOKLUB ŚWIĘTOKRZYSKIPOLPOLOKOK 
43  GRABOWSKI GRZEGORZ  Olim / M30KRAŚNIKERKADO RACING TEAM KRAŚNIKPOLPOLOKOK 
44  GROMNY KONRAD  Olim / M40KRAKÓWWM TRISELFPOLPOL OK 
45  GRZECH GRZEGORZ  Olim / M50PIONKIPOLPOLOKOK 
46  HALADUS DOMINIK  Olim / M30CZESTOCHOWAŻYCIE CZĘSTOCHOWY TEAMPOLPOL OK 
47  IMIANOWSKI ERYK  Spri / M16SIERAKÓWKLUB SPORTOWY KASZTELANKA MMS TRIATHLON TEAMPOLPOLOKOK 
48 IMIANOWSKI KONRAD Olim / M20SIERAKÓWKLUB SPORTOWY KASZTELANKA MMS TRIATHLON TEAMPOLPOLOKOK 
49  JAKÓBOWSKI MARIUSZ  Olim / M30RADOMPOLPOLOKOK 
50  JAKUS TOMASZ  Olim / M30JĘDRZEJÓWJĘDRZEJOWSKI KLUB KOLARSKIPOLPOLOKOK 
51  JANKOWSKI ŁUKASZ  Olim / M30KRAKÓWSCHIBSTED RUNNERSPOLPOLOKOK 
52  JAROSZ ARTUR  Olim / M40JĘDRZEJÓWBRAKPOLPOLOKOK 
53 JASIŃSKI MARCIN Spri / M30SKARŻYSKO-KAMIENNAPOLPOLOKOK 
54  JASIŃSKI MICHAŁ  Spri / M16SKARŻYSKO-KAMIENNAPOLPOLOKOK 
55  JĄCZYK MAGDALENA  Olim / K30PARKOSZOWICETRIATHLON X-TEAMPOLPOL OK 
56  JEDRYCHOWSKI KAMIL  Olim / M30SKARZYSKO-KAMIENNAPOLPOLOKOK 
57  JĘDRZEJEK GRZEGORZ  Spri / M16KIELCEPOLPOLOKOK 
58 KAPŁON ALEKSANDRA Olim / K20ZAMOŚĆPOLPOLOKOK 
59  KAPUSTA MARCIN  Olim / M30RADOMSTREET RUN RADOMPOLPOL OK 
60  KASPROWICZ SŁAWOMIR  Spri / M40OSTROWIEC ŚW.OSTROBIEC / STS ZGODA JANIKPOLPOLOKOK 
61  KASPRZYK PAWEŁ  Olim / M40WARSZAWAPOLPOLOKOK 
62  KAWKA RAFAŁ  Olim / M30RADOMSKOULTRA TRIK RADOMSKOPOLPOLOKOK 
63  KIRYLCZUK PIOTR  Olim / M30PECICE MAŁETEAM KARAŚPOLPOLOKOK 
64  KISIEL ANITA  Olim / K40CZĘSTOCHOWAAKTYWNA EKIPA CALYPSOPOLPOLOKOK 
65  KLIMEK MACIEJ  Olim / M30CHLEWISKATEAM KARAŚPOLPOLOKOK 
66  KŁOS JACEK  Spri / M50KIELCETOYOTA LEXUS KIELCEPOLPOLOKOK 
67  KNURA KAROL  Olim / M20KOBYLABRAKPOLPOL OK 
68  KOCZAJEWSKI SEWERYN  Olim / M40JĘDRZEJÓWJĘDRZEJOWSKI KLUB KOLARSKIPOLPOLOKOK 
69  KOLONKO ADRIAN  Olim / M30LUBOMIADYSTANS LUBOMIAPOLPOL OK 
70  KOŁOMYJA PAWEŁ  Spri / M40KIELCEPOLPOLOKOK 
71  KORDULA PAWEŁ  Spri / M30RADOMPOLPOLOKOK 
72  KORUS BARTOSZ  Olim / M20LACZNAPWC RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
73  KOT REMIGIUSZ  Olim / M40BIELSKO-BIAŁARM TRI TEAMPOLPOL OK 
74  KOZŁOWSKI KRZYSZTOF  Olim / M50PIASECZNOTRIATHLON TRI FRIENDSPOLPOLOKOK 
75  KRAWCZYK ŁUKASZ  Spri / M40OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIPOLPOLOKOK 
76  KUSZEWSKI MARIUSZ  Spri / M40SUCHEDNIÓWWTÓRPOL TRIATHLON TEAMPOLPOL OK 
77  KWIATKOWSKI JACEK  Olim / M30NIEGOWONICEPOLPOLOKOK 
78  ŁAZAREWICZ JACEK  Spri / M40KIELCEPOLPOLOKOK 
79  MAJ GRZEGORZ  Olim / M50KIELCEPOLPOLOKOK 
80  MAKOWSKI MARIUSZ  Spri / M40LUBLINARTMARPOLPOL OK 
81  MAŁEK ARKADIUSZ  Spri / M50RADOMPMP POLANDPOLPOLOKOK 
82  MAŁEK JAN  Spri / M30WIELICZKAPOLPOLOKOK 
83  MARAJDA RAFAŁ  Spri / M30ŁÓDŹPOLPOLOKOK 
84  MARKOWSKI JAROSŁAW  Olim / M50WARSZAWAKUŹNIA TRIATHLONUPOLPOLOKOK 
85  MAZUR BARTŁOMIEJ  Olim / M20KIELCEI TAK MNIE NIE DOGONISZ!POLPOLOKOK 
86  MAZUREK MARCIN  Spri / M30LUBLINTRIATHLON LUBLIN TEAMPOLPOLOKOK 
87  MAZURKIEWICZ MAREK  Olim / M50KRAKÓWTRI KRAKÓWPOLPOLOKOK 
88  MIDUCH KAMIL  Olim / M30KOBYŁKAPOLPOLOKOK 
89  MIKOŁAJSKI DAMIAN  Olim / M30DĄBROWA GÓRNICZATEAM DAMIKO/TRIATHLON X-TEAMPOLPOLOKOK 
90  MIROSZ ARTUR  Olim / M40RADOMPOLPOLOKOK 
91  MUCHA TOMASZ  Olim / M40KIELCEPOLPOL OK 
92  MYL ŁUKASZ  Olim / M40SANDOMIERZSANDOMIERZPOLPOLOKOK 
93  NOWAK CEZARY  Spri / M30KIELCEHIT I MAGIAPOLPOLOKOK 
94  NOWAK RAFAŁ  Olim / M40MARKIJEDNOOSOBOWA GRUPA ZORGANIZOWANAPOLPOLOKOK 
95  NOWAKOWSKI MICHAL  Olim / M30SKARZYSKO KAMIENNAPOLPOLOKOK 
96  ODELSKI RAFAŁ  Spri / M30SUCHEDNIÓWBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLPOL OK 
97  OSIECKI IRENEUSZ  Olim / M50GDAŃSKCOMPLEXSPORT TRIATHLON TEAMPOLPOLOKOK 
98  OWCZARCZYK JAROSŁAW  Spri / M50OZORKÓWAKADEMIA SPORTU I REKREACJI ASPOLPOLOKOK 
99  PAJĄK MICHAŁ  Olim / M30BUSKO-ZDRÓJPOLPOLOKOK 
100  PALUS MALGORZATA  Olim / K40PIASECZNONIEZRZESZONAPOLPOL OK 
101  PARDO NORBERT  Olim / M20GIŻYCKOŁOJWIELEPOLPOL OK 
102  PAWELEC JUSTYNA  Spri / K30SANDOMIERZTSA SANDOMIERZPOLPOLOKOK 
103  PAWELEC NORBERT  Spri / M40RADOMPMP POLANDPOLPOLOKOK 
104  KRUPA PAWEŁ  Spri / M30POŁANIECPOLPOLOKOK 
105  PAWLAK ROBERT  Spri / M30SKARŻYSKO-KAMIENNARUDYKOŃPOLPOLOKOK 
106  PIOTROWSKI ŁUKASZ  Spri / M30KIELCEPOLPOLOKOK 
107  PIOTROWSKI MICHAŁ  Spri / M30WARSZAWAPKP INTERCITY RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
108 PODKOWA JAROSŁAW  Spri / M40RADOMPOLPOLOKOK 
109 POLAK KRZYSZTOF Olim / M60STALOWA WOLAPOLICJAPOLPOLOKOK 
110  POLSKI ADRIAN  Olim / M20LUBLINLUBELSKA GRUPA TRIATHLONUPOLPOL OK 
111  POPŁAWSKI JAN  Spri / M16OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKINEON TEAMPOLPOLOKOK 
112 POZOGA JAKUB Spri / M16PAWŁÓWSERDELKIPOLPOL OK 
113  PTAK ARKADIUSZ  Olim / M50KIELCETS AKWEDUKT KIELCEPOLPOLOKOK 
114  PTAK PATRYK  Spri / M30KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLPOL OK 
115  PULIŃSKI ALBERT  Spri / M16PONIATOWAPOLPOLOKOK 
116  RĘBIŚ WOJCIECH  Spri / M40TUMLIN-WYKIEŃBBL STRAWCZYNPOLPOLOKOK 
117  ROGOWSKI MATEUSZ  Spri / M30RZESZÓWNSB-MAXISPORT TEAM RZESZÓWPOLPOLOKOK 
118  ROZUMSKI TOMASZ  Spri / M40KRAŚNIKTRIATHLON KRAŚNIK TEAMPOLPOLOKOK 
119  SANIAWA PIOTR  Olim / M30LUBLINTRIATHLON LUBLIN TEAM/TRIAMIGOSPOLPOLOKOK 
120  SIATKOWSKI PAWEŁ  Spri / M30KIELCEOPEN BROKERS TEAMPOLPOLOKOK 
121  SIEROŃ JACEK  Olim / M50SANDOMIERZMOSIR/TSA SANDOMIERZPOLPOLOKOK 
122  SKOWRON GRZEGORZ  Olim / M30SKARŻYSKO-KAMIENNAPOLPOLOKOK 
123  SKRZESZEWSKI MICHAŁ  Olim / M20BUSKO-ZDRÓJPOLPOLOKOK 
124  SKRZYPCZYŃSKI ERNEST  Spri / M30RADOMBRAKPOLPOLOKOK 
125  SMAGOWSKI SLAWOMIR  Spri / M30RADOMPOLPOLOKOK 
126  STASIAK KRZYSZTOF  Olim / M30GŁOGÓW MAŁOPOLSKISTTPOLPOL OK 
127  SULIK KONRAD  Olim / M40OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKITRI RODZINY/SPORT MEDICAL TEAMPOLPOLOKOK 
128  SZCZERBATKO KONRAD  Olim / M40LUBLINTRIATHLON LUBLIN TEAM/TRIAMIGOSPOLPOLOKOK 
129  ŚLIWSKI ARKADIUSZ  Spri / M40KIELCEPOLPOLOKOK 
130  ŚMIGLA KRZYSZTOF  Olim / M40KRAKÓWBRZYSKI TRI TEAMPOLPOLOKOK 
131  ŚWIEBODA JAKUB  Olim / M30KIELCE, ŚWIĘTOKRZYSKIEPOLPOLOKOK 
132  TARNOWSKA JUSTYNA  Olim / K40STARACHOWICE / WIĄZOWNAGO SPORT AK SPED TEAMPOLPOL OK 
133 TEPEREK MAŁGORZATA Spri / K30KARCZEWPOLPOLOKOK 
134  TOFILSKA MONIKA  Olim / K40KRAKÓWTRI KRAKÓWPOLPOLOKOK 
135  WACHOWSKI ŁUKASZ  Olim / M30WROCŁAWSHOOTING DRILL ACADEMYPOLPOLOKOK 
136  WALUSINSKI JAROSLAW  Spri / M16PUŁAWYAKTYWNI Z CUKRZYCĄPOLPOLOKOK 
137  WAWRO TADEUSZ  Olim / M40ZABIERZÓWIRON DRAGON TRIATHLONPOLPOL OK 
138  WDOWIK MARCIN  Olim / M40KIELCEPOLPOLOKOK 
139  WIJAS ANDRZEJ  Olim / M30KIELCEPOLPOLOKOK 
140  WILK PIOTR  Olim / M30WARSZAWAPOLPOLOKOK 
141  WINIARCZYK TOMASZ  Spri / M40WOLA KOPCOWAPOLPOLOKOK 
142  WODYŃSKI WOJCIECH  Olim / M40KATOWICEKUŹNIA TRIATHLONUPOLPOLOKOK 
143  WOJTAL IWONA  Spri / K30TARNOBRZEGPRODENTICATEAMPOLPOLOKOK 
144  WOJTAL JACEK  Spri / M40TARNOBRZEGPRODENTICATEAMPOLPOLOKOK 
145  WOJTASIK WOJCIECH  Olim / M40JĘDRZEJÓWJKK JĘDRZEJÓWPOLPOLOKOK 
146  WÓJCIAK BARTOSZ  Olim / M20KIELCEPOLPOLOKOK 
147  WÓJCIK KRZYSZTOF  Spri / M30KIELCEWKURW_TEAMPOLPOLOKOK 
148  WÓJCIK KRZYSZTOF  Olim / M20BLIŻYNROADBIKEPOLPOLOKOK 
149  WÓJCIK MACIEJ  Olim / M30KIELCEPOLPOLOKOK 
150  WRONA PAWEŁ  Olim / M50MASŁÓWPAWEŁ WRONAPOLPOLOKOK 
151  WROTEK MIROSŁAW  Olim / M50WARSZAWAENDURE TEAMPOLPOL OK 
152  WRZOSEK JUSTYNA  Spri / K30SANDOMIERZTSA SANDOMIERZPOLPOLOKOK 
153  ZAKLIŃSKA KATARZYNA  Spri / K40GLIWICETMTEAMPOLPOLOKOK 
154  ZALEWSKI PAWEŁ  Spri / M30WARSZAWASANCZO TEAMPOLPOL OK 
155  ZAPAŁA TOMASZ  Olim / M40KRAKÓWPOLPOLOKOK 
156  ZARYCHTA ANITA  Olim / K20SKARŻYSKO-KAMIENNAPOLPOL OK 
157  ZAWŁOCKI KRYSTIAN  Spri / M40BRZEZINYPOLPOLOKOK 
158  ZIENTAL DARIUSZ  Olim / M50ZAGRODYROCK & ROWERPOLPOL OK 
159  ZIĘBACZ PRZEMYSŁAW  Spri / M30KIELCEPOLPOLOKOK 
160  ZINIEWICZ DARIUSZ  Olim / M30SUCHEDNIÓWBACKSTREET BOYSPOLPOLOKOK 
161  ZINIEWICZ MARCIN  Olim / M40WARSZAWAPOLPOLOKOK 
162  ZYCHOWICZ ARTUR  Olim / M20CHMIELNIKPOLPOLOKOK 
163  ZYCHOWICZ GRZEGORZ  Olim / M50CHMIELNIKRUN TEAM CHMIELNIKPOLPOLOKOK 
164  ŻAK RAFAŁ  Olim / M40SKARŻYSKO-KAMIENNAPOLPOLOKOK 
165  ŻUREK ROBERT  Spri / M40DĄBROWA GÓRNICZATRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZAPOLPOL OK