Zawody obsługuje firma Datasport

Wtórpol Triathlon Skarżysko-Kamienna 2019
Skarżysko-Kamienna, 07 lipca 2019 r.


Liczba zawodników : 381
Odebrało numery: 320

Liczba opłaconych zawodników: 330
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Odebrał
numer
1 ADAM KACPER Olim / M20POLPOLOK  
2  ADAMCZYK JAKUB 342Spri / M16BEŁCHATÓWPOLPOLOKOK 
3  ANTONIUK ARTUR 21Olim / M30KRAŚNIKBARAN CYCLING TEAMPOLPOLOKOK 
4 ARASZKIEWICZ MACIEJ269Spri / M30LUBLINPOLPOLOKOK 
5  BAŁCHANOWSKI KRZYSZTOF 223Spri / M30SUCHEDNIÓWTRILOGY TEAMPOLPOLOKOK 
6  BARTCZAK MARIUSZ 41Olim / M40CIECHANÓWALIOR RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
7  BARTOSIEWICZ DARIUSZ 317Spri / M50SKARŻYSKO-KAMIENNAPOLPOLOKOK 
8 BAZYLAK PIOTR182Olim / M40PRUSZKÓWPOLPOL  
9  BĄK MIROSŁAW 347Spri / M40CHORZELÓWTOP-SERVIS CHORZELÓWPOLPOLOKOK 
10  BĄK TYMOTEUSZ 16Olim / M40GLIWICEI-SYSTEMS.PLPOLPOLOKOK 
11  BĘBACZ RAFAŁ 27Olim / M40OBLĘGOREKWSZYSCY RAZEMPOLPOLOKOK 
12  BIBIK ŁUKASZ 56Olim / M20SIEDLCEPOLPOLOKOK 
13  BIENIAS PAULINA 273Spri / K16OZORKÓWPOLPOLOKOK 
14  BIERNACKI PIOTR  Olim / M40PIASECZNOCRAZY RACING TEAMPOLPOL OK  
15  BILBIN MAŁGORZATA 356Spri / K30WARSZAWASAINT GOBAIN SQUADPOLPOLOKOK 
16  BILSKI ROBERT 285Spri / M40RADOMPMP POLANDPOLPOLOKOK 
17  BISKUP DANIEL 280Spri / M30BODZENTYNTADŻYCCY UJEŻDŻACZE DŻDŻOWNICPOLPOLOKOK 
18  BLOCH MACIEJ 330Spri / M40LUBLINLUBELSKA GRUPA TRIATHLONUPOLPOLOKOK 
19  BŁASZCZYK PRZEMYSŁAW 117Olim / M30WARSZAWAMYTRI/PLAYPOLPOLOKOK 
20  BOĆKOWSKI JAKUB 323Spri / M16GDYNIAKLIF-MEDPOLPOLOKOK 
21  BODNAR MACIEJ  Olim / M20JÓZEFOSŁAWMBC TEAMPOLPOL OK  
22  BOGUS RAFAŁ 23Olim / M50CZĘSTOCHOWAKALAS HELMAN SPORT TEAMPOLPOLOKOK 
23  BOJANOWICZ PATRYCJA  Spri / K16RADOMAKARPOLPOL OK  
24  BOLECHOWSKA LUIZA 249Spri / K30SUCHEDNIÓWKAMARO SPORT LINEPOLPOLOKOK 
25  BOSOWSKI TOMASZ 202Spri / M40PANIÓWKIPOLPOLOKOK 
26  BROŻYNA DOMINIKA  Spri / K16WARSZAWAPOLPOLOKOK  
27  BRZYSKI MACIEJ 114Olim / M30KRAKÓWBRZYSKI TRI TEAMPOLPOLOKOK 
28  BUTKIEWICZ WOJCIECH 167Olim / M30KIELCEPOLPOLOKOK 
29  CEBERAK MACIEJ 97Olim / M20LUBARTÓWCOACH CEBERAKPOLPOLOKOK 
30  CHLAŚCIAK PIOTR 352Spri / M30WARSZAWAPOLPOLOKOK 
31  CHMIELEWSKA BOŻENA 208Spri / K50SANDOMIERZTSA SANDOMIERZPOLPOLOKOK 
32 CHODYNA MONIKA13Olim / K20OLSZTYN3LIFETEAM/NAJMOWICZTRIATHLONPOLPOL  
33  CHORAB SYLWESTER 18Olim / M20STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
34 CHUDEK AGNIESZKA212Spri / K16WARSZAWALUFT TRI TEAMPOLPOL  
35  CIECIERSKI PAWEL 73Olim / M30WARSZAWAPOLPOLOKOK  
36  CIERNIAK JAROSŁAW 295Spri / M16SKARŻYSKO-KAMIENNAPATOLNIA CREWPOLPOLOKOK 
37  CIESLIK TOMASZ  Olim / M40KIELCEPOLPOL OK  
38 CIEŚLAK AGNIESZKA210Spri / K30SLESINAZS AWF KATOWICEPOLPOL  
39  CIOK JAKUB 70Olim / M30BLIŻYNBACKSTREET BOYSPOLPOLOKOK 
40  CIOSK PAWEŁ 258Spri / M40KIELCEPOLPOLOKOK 
41  CYBULSKA DOMINIKA 144Olim / K40LUBLINWYDOLNOŚĆ.PLPOLPOLOKOK 
42 CYBULSKI PIOTR Spri / M40LUBLINWYDOLNOŚĆ.PLPOLPOL OK  
43  CZAJKOWSKI GRZEGORZ 253Spri / M30WARSZAWAPKO BANK POLSKI TRI TEAMPOLPOLOKOK 
44  CZAJKOWSKI ROBERT 43Olim / M40OSTRÓWEKNOWA ELEKTRO / KUŹNIA TRIATHLONUPOLPOLOKOK 
45  CZARNOTA MARIUSZ 17Olim / M40SKARŻYSKO-KAMIENNAWTÓRPOL TRIATHLON TEAMPOLPOLOKOK 
46  CZECHOWSKA-MADEJ KATARZYNA 63Olim / K30KRAKÓWPOLPOLOKOK 
47 CZEŚNIK MARIA11Olim / K40WARSZAWAPROFI TEAMPOLPOLOKOK