Zawody obsługuje firma Datasport

XXIX Strzelecki Bieg Uliczny im. Euzebiusza Ferta
Strzelce Opolskie, 22 grudnia 2018 r.


Liczba zawodników : 826
Odebrało numery: 588

Liczba opłaconych zawodników: 620
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMSKI PIOTR 32615km / M30OPOLEADAMS TEAMPOLPOLOKOKWojewodztwo 
2  ADAMUS-KOWALSKA JUSTYNA  15km / K30IMIELINLKS IMIELINPOLPOL OK  
3  AKONOM AGNIESZKA  15km / K30KĘDZIERZYN-KOŹLEKS `KOZIOŁEK` KĘDZIERZYN-KOŹLE / #SOBASTEAM / ASICSFRONTRUNNERPOLANDPOLPOL OKWojewodztwo  
4  ALEKSANDROWICZ MACIEJ  15km / M40WAWELNOPOLPOL OKWojewodztwo  
5  APOSTEL GENOWEFA 61615km / K30KORFANTÓWTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAPOLPOLOKOKWojewodztwo 
6 BACHEN CZESŁAW63815km / M30STRZELCE OPOLSKIEPOLPOL Gmina 
7 BACHRYJ ARKADIUSZ18215km / M30KOTLARNIAZAWISZA STARA KUŹNIAPOLPOLOKOKWojewodztwo 
8  BAŃSKA KAMILA 56215km / K20OZIMEKPOLPOLOKOKWojewodztwo  
9  BAR ALEKSANDRA 60115km / K40STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEPOLPOLOKOKGmina Powiat Wojewodztwo 
10  BARAN ROMAN 53015km / M50PRUDNIKEKIPA KRYZYSPOLPOLOKOKWojewodztwo 
11  BARTH MARCIN 53515km / M30LEŚNICAPOLPOLOKOKPowiat Wojewodztwo  
12  BAZIUK ARTUR 23315km / M40DOBRZEŃ WIELKIPOLPOLOKOKWojewodztwo 
13  BAZIUK DAGMARA 23215km / K30DOBRZEŃ WIELKIAMATORPOLPOLOKOKWojewodztwo 
14  BEDNARCZYK LESŁAW 12215km / M60CZESTOCHOWAPOLPOLOKOK 
15  BEDNARCZYK WIESŁAW 26215km / M60BRZEGKOTWICA BRZEGPOLPOLOKOKWojewodztwo Niepelnosprawny 
16  BEDNARZ MICHAŁ  15km / M20OPOLEZAMYKAJĄCY STAWKĘPOLPOL OKWojewodztwo  
17  BEER MICHAŁ 7915km / M30KRAPKOWICEPOLPOLOKOKWojewodztwo 
18  BĘBEN JERZY 23415km / M60ROZWADZADYCZUŚ TEAMPOLPOLOKOKWojewodztwo 
19  BICK ROBERT 52615km / M40KĘDZIERZYN KOŹLECZEMPJON TEAMPOLPOLOKOKWojewodztwo 
20  BIELECKI ŁUKASZ  15km / M20CZĘSTOCHOWALEŚNE LUDKI ŻARKI LETNISKOPOLPOL OK  
21  BIELIŃSKI PIOTR 64315km / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOL OKWojewodztwo 
22  BIEŃ KRZYSZTOF 50515km / M30KRAPKOWICEPOLPOLOKOKWojewodztwo 
23  BINIEK SABINA 23115km / K20ROZMIERKAPOLPOLOKOKGmina Powiat Wojewodztwo  
24  BIOLIK PIOTR  15km / M50GLIWICEPOLPOL OK  
25  BŁACH ŁUKASZ 66815km / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOL OKWojewodztwo 
26  BŁACHUTA SZYMON 64215km / M30GLIWICEPOLPOL OK 
27 BŁASIAK IWONA65215km / K30KOTLARNIAZAWISZA STARA KUŹNIAPOLPOL OKWojewodztwo 
28  BŁASZCZYK SEBASTIAN  15km / M20ZAWADZKIEKURŁA KAJ TA META ?!POLPOL OKPowiat Wojewodztwo  
29  BŁASZCZYK ZBIGNIEW 37115km / M50CZĘSTOCHOWANIEZRZESZONYPOLPOLOKOK 
30  BŁAŻEWSKI MAREK 27515km / M50JEMIELNICAPOLPOLOKOKPowiat Wojewodztwo Niepelnosprawny 
31  BOBROWSKA MAŁGORZATA 10715km / K40KRAPKOWICERUN4FUNPOLPOLOKOKWojewodztwo 
32  BOCHEŃSKA ALEKSANDRA  15km / K40KIEŁCZÓWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOL OK  
33  BODNAR IZABELA 49515km / K40KĘDZIERZYN-KOŹLEAMATORPOLPOLOKOKWojewodztwo  
34  BOK MARCIN 9415km / M20ŻĘDOWICEANTONTEAMPOLPOLOKOKPowiat Wojewodztwo 
35  BOK PIOTR 9515km / M50ŻĘDOWICENITROERGPOLPOLOKOKPowiat Wojewodztwo 
36  BOMBA ANDRZEJ 60015km / M20STRZELCE OPOLSKIEPOLPOLOKOKGmina Powiat Wojewodztwo 
37  BOMBA ZYGMUNT 49415km / M60ZLOTY STOKNIEZRZESZONYPOLPOLOKOKNiepelnosprawny 
38  BONK TOMASZ 31915km / M40KEDZIERZYN-KOŹLENAPALONE DZIKIPOLPOLOKOKWojewodztwo 
39  BORA ANDRZEJ 8215km / M70WROCLAWWKB PIAST WROCLAWPOLPOLOKOK  
40  BORKOWSKI KRZYSZTOF 20615km / M40WROCŁAWVOLVO POLSKAPOLPOLOKOK 
41  BORN MARCIN 31015km / M50KĘDZIERZYN-KOŹLEOSP KŁODNICAPOLPOLOKOKWojewodztwo Niepelnosprawny 
42  BORTEL MIROSŁAW 12315km / M40TYCHYSPLA 40 LATEK TYCHYPOLPOLOKOK 
43  BORTNIK RYSZARD 10115km / M50OPOLEBBL OPOLEPOLPOLOKOKWojewodztwo  
44  BRODACKI WIESŁAW 28115km / M50TYCHY40-LATEK TYCHYPOLPOLOKOK 
45  BROJ MICHAŁ 32715km / M30OPOLECYKLOFAN OPOLEPOLPOLOKOKWojewodztwo 
46  BROL KRZYSZTOF 21215km / M50LISOWICEPOLPOLOKOK  
47  BROSZCZAK GRZEGORZ 28515km / M50ROZWADZAGODZIKOWICETEAMPOLPOLOKOKWojewodztwo 
48  BRYCH-PAJAK EWA 55315km / K40CZĘSTOCHOWAJKL JAWOR JAWORZNO / KALINOWSKI TEAMPOLPOLOKOK 
49  BRYLSKI MARCIN  15km / M20OPOLETEAM OZIMEKPOLPOL OKWojewodztwo  
50  BRYŁA JAROSŁAW 41815km / M20LUBLINIECPOLPOLOKOK 
51  BRZDĄK TOMASZ 6015km / M40TARNÓW OPOLSKIPOLPOLOKOK 
52  BUDZINSKI DAMIAN 30615km / M40NYSAWKB META LUBLINIECPOLPOLOKOKWojewodztwo  
53 BUDZIŃSKA AGNIESZKA34515km / K40UJAZDBUDZIKI UJAZDPOLPOLOKOKPowiat Wojewodztwo 
54  BUDZIŃSKI KRZYSZTOF 34915km / M50OPOLEPGE FENIKS ELEKTROWNIA OPOLEPOLPOLOKOKWojewodztwo 
55 BUDZIŃSKI PAWEŁ34615km / M40UJAZDBUDZIKI UJAZDPOLPOLOKOKPowiat Wojewodztwo 
56  BUJAK MAGDALENA 36615km / K20TARNOWSKIE GÓRYNIGHT RUNNERS PYSKOWICEPOLPOLOKOK  
57  BUJAK MATEUSZ 36515km / M20TARNOWSKIE GÓRYPOLPOLOKOK 
58  BUKOWSKA MARTA 11015km / K20TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLPOLOKOK  
59 BULENDA GRZEGORZ44215km / M50RACIBÓRZRAFAKO RUN TEAMPOLPOLOKOK 
60  BURCZYK KLAUDIUSZ 19415km / M30URBANOWICEFREE RUNNERS-OPOLSKIEPOLPOLOKOKWojewodztwo 
61  BURDA ELŻBIETA 14015km / K40OPOLEPOLPOLOKOKWojewodztwo 
62  BURDA GRZEGORZ 13815km / M40OPOLECYKLOFAN OPOLEPOLPOLOKOKWojewodztwo 
63  BURNIAK BARTŁOMIEJ  15km / M40GLIWICEBRAKPOLPOL OK  
64  CEBULA DAWID 51315km / M20BROŻECPOLPOLOKOKWojewodztwo 
65  CEDRO DAMIAN 34015km / M40OPOLEBOSE NOGI MALINKA OPOLEPOLPOLOKOKWojewodztwo 
66  CEGLAREK ŁUKASZ 39115km / M20ŻĘDOWICETRIFORMPOLPOLOKOKPowiat Wojewodztwo 
67  CHACHUŁA RYSZARD 7615km / M40ZDZIESZOWICEDYCZUŚ TEAMPOLPOLOKOKWojewodztwo 
68  CHŁAP ELŻBIETA 50815km / K40KATOWICEDOLINIARZE.COMPOLPOLOKOK 
69  CHŁOPAŚ ARTUR 27815km / M40LUBLINIECWKB META LUBLINIECPOLPOLOKOK 
70  CHMIELEWSKI ANDRZEJ  15km / M30OLESNOOPOLSKIE CENTRUM ROWEROWEPOLPOL OKWojewodztwo  
71  CHMIELEWSKI PAWEŁ 22515km / M40NAMYSŁÓW5HPOS+POLPOLOKOKWojewodztwo 
72  CHRUSZCZ - FIGIEL MAGDALENA 21115km / K30OPOLEFIDZI TEAMPOLPOLOKOK 
73 CHRUSZCZ JERZY MAREK12415km / M50OPOLEPOLPOLOKOKWojewodztwo 
74  CHUDY KRZYSZTOF 64815km / M20LUBLINLUBLIN BIEGAPOLPOL OK 
75  CIBIS ADAM  15km / M20KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOL OKWojewodztwo  
76 CIECHOMSKA IWONA 15km / K40STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIAPOLPOL OKWojewodztwo  
77 CIECHOMSKA NATALIA 15km / K20STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIAPOLPOL OKWojewodztwo  
78 CIECHOMSKI BOGDAN17715km / M60STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIAPOLPOLOKOKWojewodztwo 
79  CIEPŁAK MARCIN 47815km / M20RYBNIKCHEMIKA RYBNIKPOLPOLOKOK 
80  CIESIELSKI DARIUSZ  15km / M40KIETRZEKO-OKNA RUNNERSPOLPOL OKWojewodztwo  
81  CIESIELSKI GRZEGORZ 8015km / M30KLUCZBORKPOLPOLOKOKWojewodztwo 
82  CIPPER DAWID 45215km / M20KRAPKOWICEPOLPOLOKOKWojewodztwo 
83  CUCH ADAM 31215km / M40OPOLESZYBKI JANUSZ BIEGANIAPOLPOLOKOKWojewodztwo 
84  CUKIER MATEUSZ 59415km / M30ZAWADZKIEPOLPOLOKOKPowiat Wojewodztwo 
85 CYBULSKA DOROTA 15km / K30KOTLARNIAZAWISZA STARA KUŹNIAPOLPOL OKWojewodztwo  
86  CZAJA PAWEŁ 47715km / M40OLDRZYSZOWICEPOLPOLOKOK  
87 CZAJA ROMAN17915km / M40OŚWIĘCIM8 BLTR BALICEPOLPOLOKOK 
88  CZAK TOMASZ 28415km / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEKOMPANIPOLPOLOKOKWojewodztwo 
89 CZAPLA NATALIA29015km / K30GŁOGÓWEKPOLPOLOKOKWojewodztwo 
90  CZARNOZYNSKI ALEKSANDER 62315km / M50GLIWICEGTT - INTER PROJEKTPOLPOLOKOK 
91  CZEKAJ BOGDAN  15km / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOL OKWojewodztwo  
92  CZEKAJ JUSTYNA 5415km / K20KĘDZIERZYN- KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKOKWojewodztwo 
93 CZEREPAK KRYSTIAN 15km / M30STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIAPOLPOL OKWojewodztwo  
94  CZERNEK DAREK 24715km / M30GOGOLINGOGOLIN BIEGAPOLPOLOKOKWojewodztwo 
95  CZERWIEC BERNADETTA  15km / K20SZCZEPANEKPOLPOL OKGmina Powiat Wojewodztwo  
96  CZOK JAN PAWEŁ 2215km / M30PULHEIMIZBICKO W BIEGUGERGEROKOKPowiat Wojewodztwo 
97 CZOK MARIA6915km / K30STRZELCE OPOLSKIEALPIN SPORT TEAM/ ULTRA BESKID SPORTPOLPOLOKOKGmina Powiat Wojewodztwo 
98  CZUBA MICHAL 53215km / M30LIGOTA ZAMECKAPOLPOLOKOKWojewodztwo 
99  CZYRNIA ANDRZEJ 7115km / M30TURAWAPOLPOLOKOKWojewodztwo