Zawody obsługuje firma Datasport

XXIX Strzelecki Bieg Uliczny im. Euzebiusza Ferta
Strzelce Opolskie, 22 grudnia 2018 r.


Liczba zawodników : 826
Odebrało numery: 588

Liczba opłaconych zawodników: 620
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMSKI PIOTR 32615km / M30OPOLEADAMS TEAMOKOKWojewodztwo 
2  ADAMUS-KOWALSKA JUSTYNA  15km / K30IMIELINLKS IMIELIN OK  
3  AKONOM AGNIESZKA  15km / K30KĘDZIERZYN-KOŹLEKS `KOZIOŁEK` KĘDZIERZYN-KOŹLE / #SOBASTEAM / ASICSFRONTRUNNERPOLAND OKWojewodztwo  
4  ALEKSANDROWICZ MACIEJ  15km / M40WAWELNO OKWojewodztwo  
5  APOSTEL GENOWEFA 61615km / K30KORFANTÓWTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAOKOKWojewodztwo 
6 BACHEN CZESŁAW63815km / M30STRZELCE OPOLSKIE Gmina 
7 BACHRYJ ARKADIUSZ18215km / M30KOTLARNIAZAWISZA STARA KUŹNIAOKOKWojewodztwo 
8  BAŃSKA KAMILA 56215km / K20OZIMEKOKOKWojewodztwo  
9  BAR ALEKSANDRA 60115km / K40STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEOKOKGmina Powiat Wojewodztwo 
10  BARAN ROMAN 53015km / M50PRUDNIKEKIPA KRYZYSOKOKWojewodztwo 
11  BARTH MARCIN 53515km / M30LEŚNICAOKOKPowiat Wojewodztwo  
12  BAZIUK ARTUR 23315km / M40OPOLEOKOKWojewodztwo 
13  BAZIUK DAGMARA 23215km / K30OPOLEAMATOROKOKWojewodztwo 
14  BEDNARCZYK LESŁAW 12215km / M60CZESTOCHOWAOKOK 
15  BEDNARCZYK WIESŁAW 26215km / M60BRZEGKOTWICA BRZEGOKOKWojewodztwo Niepelnosprawny 
16  BEDNARZ MICHAŁ  15km / M20OPOLEZAMYKAJĄCY STAWKĘ OKWojewodztwo  
17  BEER MICHAŁ 7915km / M30KRAPKOWICEOKOKWojewodztwo 
18  BĘBEN JERZY 23415km / M60ROZWADZADYCZUŚ TEAMOKOKWojewodztwo 
19  BICK ROBERT 52615km / M40KĘDZIERZYN KOŹLECZEMPJON TEAMOKOKWojewodztwo 
20  BIELECKI ŁUKASZ  15km / M20CZĘSTOCHOWALEŚNE LUDKI ŻARKI LETNISKO OK  
21  BIELIŃSKI PIOTR 64315km / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE OKWojewodztwo 
22  BIEŃ KRZYSZTOF 50515km / M30KRAPKOWICEOKOKWojewodztwo 
23  BINIEK SABINA 23115km / K20ROZMIERKAOKOKGmina Powiat Wojewodztwo  
24  BIOLIK PIOTR  15km / M50GLIWICE OK  
25  BŁACH ŁUKASZ 66815km / M30KĘDZIERZYN-KOŹLE OKWojewodztwo 
26  BŁACHUTA SZYMON 64215km / M30GLIWICE OK 
27 BŁASIAK IWONA65215km / K30KOTLARNIAZAWISZA STARA KUŹNIA OKWojewodztwo 
28  BŁASZCZYK SEBASTIAN  15km / M20ZAWADZKIEKURŁA KAJ TA META ?! OKPowiat Wojewodztwo  
29  BŁASZCZYK ZBIGNIEW 37115km / M50CZĘSTOCHOWANIEZRZESZONYOKOK 
30  BŁAŻEWSKI MAREK 27515km / M50JEMIELNICAOKOKPowiat Wojewodztwo Niepelnosprawny 
31  BOBROWSKA MAŁGORZATA 10715km / K40KRAPKOWICERUN4FUNOKOKWojewodztwo 
32  BOCHEŃSKA ALEKSANDRA  15km / K40KIEŁCZÓWPRO-RUN WROCŁAW OK  
33  BODNAR IZABELA 49515km / K40KĘDZIERZYN-KOŹLEAMATOROKOKWojewodztwo  
34  BOK MARCIN 9415km / M20ŻĘDOWICEANTONTEAMOKOKPowiat Wojewodztwo 
35  BOK PIOTR 9515km / M50ŻĘDOWICENITROERGOKOKPowiat Wojewodztwo 
36  BOMBA ANDRZEJ 60015km / M20STRZELCE OPOLSKIEOKOKGmina Powiat Wojewodztwo 
37  BOMBA ZYGMUNT 49415km / M60ZLOTY STOKNIEZRZESZONYOKOKNiepelnosprawny 
38  BONK TOMASZ 31915km / M40KEDZIERZYN-KOŹLENAPALONE DZIKIOKOKWojewodztwo 
39  BORA ANDRZEJ 8215km / M70WROCLAWWKB PIAST WROCLAWOKOK  
40  BORKOWSKI KRZYSZTOF 20615km / M40WROCŁAWVOLVO POLSKAOKOK 
41  BORN MARCIN 31015km / M50KĘDZIERZYN-KOŹLEOSP KŁODNICAOKOKWojewodztwo Niepelnosprawny 
42  BORTEL MIROSŁAW 12315km / M40TYCHYSPLA 40 LATEK TYCHYOKOK 
43  BORTNIK RYSZARD 10115km / M50OPOLEBBL OPOLEOKOKWojewodztwo  
44  BRODACKI WIESŁAW 28115km / M50TYCHY40-LATEK TYCHYOKOK 
45  BROJ MICHAŁ 32715km / M30OPOLECYKLOFAN OPOLEOKOKWojewodztwo 
46  BROL KRZYSZTOF 21215km / M50LISOWICEOKOK  
47  BROSZCZAK GRZEGORZ 28515km / M50ROZWADZAGODZIKOWICETEAMOKOKWojewodztwo 
48  BRYCH-PAJAK EWA 55315km / K40CZĘSTOCHOWAJKL JAWOR JAWORZNO / KALINOWSKI TEAMOKOK 
49  BRYLSKI MARCIN  15km / M20OPOLETEAM OZIMEK OKWojewodztwo  
50  BRYŁA JAROSŁAW 41815km / M20LUBLINIECOKOK 
51  BRZDĄK TOMASZ 6015km / M40TARNÓW OPOLSKIOKOK 
52  BUDZINSKI DAMIAN 30615km / M40NYSAWKB META LUBLINIECOKOKWojewodztwo  
53 BUDZIŃSKA AGNIESZKA34515km / K40UJAZDBUDZIKI UJAZDOKOKPowiat Wojewodztwo 
54  BUDZIŃSKI KRZYSZTOF 34915km / M50OPOLEPGE FENIKS ELEKTROWNIA OPOLEOKOKWojewodztwo 
55 BUDZIŃSKI PAWEŁ34615km / M40UJAZDBUDZIKI UJAZDOKOKPowiat Wojewodztwo 
56  BUJAK MAGDALENA 36615km / K20TARNOWSKIE GÓRYNIGHT RUNNERS PYSKOWICEOKOK  
57  BUJAK MATEUSZ 36515km / M20TARNOWSKIE GÓRYOKOK 
58  BUKOWSKA MARTA 11015km / K20ŁÓDŹOKOK  
59 BULENDA GRZEGORZ44215km / M50RACIBÓRZRAFAKO RUN TEAMOKOK 
60  BURCZYK KLAUDIUSZ 19415km / M30URBANOWICEFREE RUNNERS-OPOLSKIEOKOKWojewodztwo 
61  BURDA ELŻBIETA 14015km / K40OPOLEOKOKWojewodztwo 
62  BURDA GRZEGORZ 13815km / M40OPOLECYKLOFAN OPOLEOKOKWojewodztwo 
63  BURNIAK BARTŁOMIEJ  15km / M40GLIWICEBRAK OK  
64  CEBULA DAWID 51315km / M20BROŻECOKOKWojewodztwo 
65  CEDRO DAMIAN 34015km / M40OPOLEBOSE NOGI MALINKA OPOLEOKOKWojewodztwo 
66  CEGLAREK ŁUKASZ 39115km / M20ŻĘDOWICETRIFORMOKOKPowiat Wojewodztwo 
67  CHACHUŁA RYSZARD 7615km / M40ZDZIESZOWICEDYCZUŚ TEAMOKOKWojewodztwo 
68  CHŁAP ELŻBIETA 50815km / K40KATOWICEDOLINIARZE.COMOKOK 
69  CHŁOPAŚ ARTUR 27815km / M40LUBLINIECWKB META LUBLINIECOKOK 
70  CHMIELEWSKI ANDRZEJ  15km / M30OLESNOOPOLSKIE CENTRUM ROWEROWE OKWojewodztwo  
71  CHMIELEWSKI PAWEŁ 22515km / M40NAMYSŁÓW5HPOS+OKOKWojewodztwo 
72  CHRUSZCZ - FIGIEL MAGDALENA 21115km / K30WROCŁAWFIDZI TEAMOKOK 
73 CHRUSZCZ JERZY MAREK12415km / M50OPOLEOKOKWojewodztwo 
74  CHUDY KRZYSZTOF 64815km / M20LUBLINLUBLIN BIEGA OK 
75  CIBIS ADAM  15km / M20KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE OKWojewodztwo  
76 CIECHOMSKA IWONA 15km / K40STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIA OKWojewodztwo  
77 CIECHOMSKA NATALIA 15km / K20STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIA OKWojewodztwo  
78 CIECHOMSKI BOGDAN17715km / M60STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIAOKOKWojewodztwo 
79  CIEPŁAK MARCIN 47815km / M20RYBNIKCHEMIKA RYBNIKOKOK 
80  CIESIELSKI DARIUSZ  15km / M40KIETRZEKO-OKNA RUNNERS OKWojewodztwo  
81  CIESIELSKI GRZEGORZ 8015km / M30KLUCZBORKOKOKWojewodztwo 
82  CIPPER DAWID 45215km / M20KRAPKOWICEOKOKWojewodztwo 
83  CUCH ADAM 31215km / M40WROCŁAWSZYBKI JANUSZ BIEGANIAOKOKWojewodztwo 
84  CUKIER MATEUSZ 59415km / M30ZAWADZKIEOKOKPowiat Wojewodztwo 
85 CYBULSKA DOROTA 15km / K30KOTLARNIAZAWISZA STARA KUŹNIA OKWojewodztwo  
86  CZAJA PAWEŁ 47715km / M40OLDRZYSZOWICEOKOK  
87 CZAJA ROMAN17915km / M40OŚWIĘCIM8 BLTR BALICEOKOK 
88  CZAK TOMASZ 28415km / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEKOMPANIOKOKWojewodztwo 
89 CZAPLA NATALIA29015km / K30GŁOGÓWEKOKOKWojewodztwo 
90  CZARNOZYNSKI ALEKSANDER 62315km / M50GLIWICEGTT - INTER PROJEKTOKOK 
91  CZEKAJ BOGDAN  15km / M40KĘDZIERZYN-KOŹLE OKWojewodztwo  
92  CZEKAJ JUSTYNA 5415km / K20KĘDZIERZYN- KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEOKOKWojewodztwo 
93 CZEREPAK KRYSTIAN 15km / M30STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIA OKWojewodztwo  
94  CZERNEK DAREK 24715km / M30GOGOLINGOGOLIN BIEGAOKOKWojewodztwo 
95  CZERWIEC BERNADETTA  15km / K20SZCZEPANEK OKGmina Powiat Wojewodztwo  
96  CZOK JAN PAWEŁ 2215km / M30PULHEIMIZBICKO W BIEGUOKOKPowiat Wojewodztwo 
97 CZOK MARIA6915km / K30STRZELCE OPOLSKIEALPIN SPORT TEAM/ ULTRA BESKID SPORTOKOKGmina Powiat Wojewodztwo 
98  CZUBA MICHAL 53215km / M30LIGOTA ZAMECKAOKOKWojewodztwo 
99  CZYRNIA ANDRZEJ 7115km / M30TURAWAOKOKWojewodztwo