Zawody obsługuje firma Datasport

Bieg o Puchar J.M. Rektora Politechniki Wrocławskiej Rektora 2018
Wrocław, 15 listopada 2018 r.


Liczba zawodników : 332
Odebrało numery: 290

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ALLAF ADAM30OPEN / Student 
2 ANTONOWICZ ADRIANNA211OPEN / Student 
3 BACA MICHAŁ1OPEN / BUDOWNICTWA LĄDOWEGO I WODNEGOPrac 
4 BAGMAT KLAUDIA2OPEN / ARCHITEKTURYStudent 
5 BANACHOWICZ ADRIAN3OPEN / ELEKTRONIKIStudent 
6 BANASZAK BARBARA4OPEN / PODSTAWOWYCH PROBLEMÓW TECHNIKIStudent 
7 BANAŚ PAWEŁ5OPEN / INFORMATYKI I ZARZĄDZANIAStudent 
8 BANDUROWSKA KLAUDIA6OPEN / ARCHITEKTURYStudent 
9 BARNAŚ PIOTR7OPEN / KŁODZKOMATEMATYKIStudent 
10 BARON MICHAŁ5001OPEN / MECHANICZNYStudent 
11 BĄK KONRAD5001OPEN / ELEKTRONIKIStudent  
12 BECMER DAMIAN5001OPEN / ELEKTRYCZNYStudent  
13 BEDNARCZYK SŁAWOMIR11OPEN / MECHANICZNYPrac 
14 BEDNAREK MATEUSZ12OPEN / MECHANICZNO-ENERGETYCZNYStudent 
15 BEJMA MONIKA13OPEN / SANTANDER UNIVERSIDADESStudent 
16 BEJNAR ŁUKASZ14OPEN / ADMINISTRACJAPrac 
17 BEREŹNICKI MICHAŁ15OPEN / ADMINISTRACJAPrac 
18 BERMES ZOFIA16OPEN / CHEMICZNYStudent 
19 BIAŁEK JAKUB17OPEN / MECHANICZNYStudent 
20 BIAŁEK MATEUSZ18OPEN / MECHANICZNYStudent 
21 BIEL MARTA19OPEN / CHEMICZNYStudent 
22 BIELAWSKI KAROL20OPEN / CHEMICZNYStudent 
23 BIEŃKOWSKI KAROL21OPEN / MATEMATYKIStudent 
24 BIEŃKOWSKI PIOTR22OPEN / ADMINISTRACJAPrac 
25 BIHUN KAROLINA23OPEN / ARCHITEKTURYStudent 
26 BOGACZ KACPER24OPEN / ELEKTRYCZNYStudent 
27 BOJARCZUK PRZEMYSŁAW25OPEN / ELEKTRONIKIStudent 
28 BOLISĘGA PAWEŁ26OPEN / MECHANICZNYStudent 
29 BORDAKIEWICZ KAMIL27OPEN / INŻYNIERII ŚRODOWISKAStudent 
30 BOREJZA MICHAŁ28OPEN / ELEKTRYCZNYStudent 
31 BORGIEL JAROSŁAW29OPEN / GEOINŻYNIERII, GÓRNICTWA I GEOLOGIIStudent 
32 BORKOWSKI MACIEJ5001OPEN / MECHANICZNYStudent  
33 BORKOWSKI MACIEJ46OPEN / MECHANICZNYStudent 
34 BORUCKI KACPER31OPEN / ELEKTRYCZNYStudent 
35 BROCZEK TOMASZ5001OPEN / ADMINISTRACJAPrac  
36 BRYL DOMINIK33OPEN / MECHANICZNYStudent 
37 BRYŚ JAKUB34OPEN / ARCHITEKTURYStudent 
38 BRZĘK PAULINA35OPEN / BUDOWNICTWA LĄDOWEGO I WODNEGOStudent 
39 BURCHACKA EWA36OPEN / CHEMICZNYPrac 
40 BURZAŁA KACPER37OPEN / ELEKTRONIKIStudent 
41 CHODAKOWSKA MARZENA5001OPEN / CHEMICZNYStudent  
42 CHODUKIEWICZ EDYTA5001OPEN / GEOINŻYNIERII, GÓRNICTWA I GEOLOGIIStudent  
43 CHROSTOWSKI KONRAD40OPEN / MECHANICZNYStudent 
44 CHRZANOWSKA KINGA5001OPEN / PODSTAWOWYCH PROBLEMÓW TECHNIKIStudent  
45 CICHECKA MARTYNA250OPEN / Student 
46 CIESIOŁKIEWICZ KAROLINA42OPEN / PODSTAWOWYCH PROBLEMÓW TECHNIKIStudent 
47 CIESIÓŁKA KATARZYNA43OPEN / MATEMATYKIStudent 
48 CIĘŻKI KAMIL44OPEN / MECHANICZNYStudent 
49 CIOŁEK WALDEMAR45OPEN / MECHANICZNYStudent 
50 CIRKO SEBASTIAN5001OPEN / ELEKTRYCZNYStudent  
51 CIŻMAN AGNIESZKA47OPEN / PODSTAWOWYCH PROBLEMÓW TECHNIKIPrac 
52 CWANEK KRZYSZTOF48OPEN / MECHANICZNYStudent 
53 CYBULSKA BEATA49OPEN / INFORMATYKI I ZARZĄDZANIAPrac 
54 CYMBALAK PAWEŁ50OPEN / ELEKTRONIKIStudent 
55 CZAJA ŁUKASZ5001OPEN / ELEKTRONIKIStudent  
56 CZARNY GRZEGORZ5001OPEN / MECHANICZNYStudent