Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów
naglowek
Liczba zawodników : 100
Liczba opłaconych zawodników: 100
Lp.   Nazwisko Imię
Kod
Kraj Zapłacono
1 ANTONISZYN DARIUSZ95 SZCZYTKOWICESZCZYTKOWICE W BIEGUPOLPOLOK 
2  BAJON ŁUKASZ 53 STRZEGOMPOLPOLOK 
3  BOCIEK AGNIESZKA 15 OBORNIKI ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
4  BUJAKIEWICZ JACEK 70 OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOLOK 
5  BURY MAGDALENA 98 KIEŁCZÓWPOLPOLOK 
6  BURYŁO KRZYSZTOF 36 OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOLOK 
7  CZERWIŃSKA KASIA 33 SIEMIANICEOBORYGENIPOLPOLOK 
8  DOLIŃSKI TOMASZ 61 WROCŁAWPOLPOLOK 
9  DULIŃSKI ADAM 41 OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOLOK 
10  DURKOWSKI MARCIN 73 OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOLOK 
11  DZIADYKIEWICZ KAMILA 32 SIEMIANICEPOLPOLOK 
12  DZIEDZIŃSKI ŁUKASZ 85 OBORNIKI ŚLĄSKIEWOLNY BIEGACZPOLPOLOK 
13  DZIEDZIŃSKA NATALIA 90 OBORNIKI ŚLĄSKIEWOLNY BIEGACZPOLPOLOK 
14  DZIERŻEK IRENEUSZ 63 OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOLOK 
15  GANCARZ RADOSŁAW 51 KUŹNICZYSKOPOLPOLOK 
16  GIBALSKA MARZENA 27 OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOLOK 
17  GIBALSKI TOMASZ 8 ROŚCISŁAWICEOBORYGENIPOLPOLOK 
18  GIZIŃSKI STEFAN 54 WOŁÓWWOŁÓW BIEGAPOLPOLOK 
19  GOŁDA TOMASZ 99 WROCŁAWWOLNY BIEGACZPOLPOLOK 
20  GÓRNIAK-ANTKOWIAK AGNIESZKA 10 OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOLOK 
21  HANKIEWICZ-BOMIRSKA OLGA 31 WROCŁAWPOLPOLOK 
22  HUZARSKA KATARZYNA 29 WILKOWAPOLPOLOK 
23 HUZARSKI MARIUSZ7 WILKOWAPOLPOLOK 
24  JARECKI DAMIAN 22 TRZEBNICAPOLPOLOK 
25  JARUGA ANNA 80 WOŁÓWWOŁÓW BIEGAPOLPOLOK 
26  JASKÓLSKI MARCIN 68 WROCŁAWHAPPYFEETTEAMPOLPOLOK 
27  KALINOWSKA DOROTA 82 WROCŁAWFLO TEAMPOLPOLOK 
28  KAPUT PIOTR 44 TRZEBNICAMISIO TEAMPOLPOLOK 
29  KASPERKIEWICZ PAWEŁ 28 OBORNIKI ŚLĄSKIEKTD NAMU OBORNIKI ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
30  KAWALEC GRZEGORZ 72 OBORNIKI ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
31  KAZANA JACEK 43 TRZEBNICAMISIO TEAMPOLPOLOK 
32  KOSIOR TOMASZ 12 URAZPOGOŃ URAZPOLPOLOK 
33  KOSZYKOWSKA ELŻBIETA 89 OBORNIKI ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
34  KOZŁOWICZ TOMASZ 38 WIELKA LIPAATHLETICS TEAM PRUSICEPOLPOLOK 
35  KUREK TOMASZ 19 WROCŁAWCHOJRAK TEAM WROCŁAWPOLPOLOK 
36  KUTYCKA-KUREK ELŻBIETA 18 WROCŁAWCHOJRAK TEAM WROCŁAWPOLPOLOK 
37  KUTYCKA MAŁGORZATA 24 WROCŁAWCHOJRAK TEAM WROCŁAWPOLPOLOK 
38  KUTYCKI TOMASZ 23 WROCŁAWPOLPOLOK 
39  KWIATKOWSKI PAWEŁ 26 BRZEG DOLNYFITSTYLE TEAMPOLPOLOK 
40  LACH AGNIESZKA 2 WROCŁAWPOLPOLOK 
41  LECHKI TOMASZ 30 WOŁÓWWOŁÓW BIEGA / NADLEŚNICTWO OBORNIKI ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
42  LEKS-MASZKOWSKA RYSZARDA 96 WROCŁAWPOLPOLOK 
43  LIS PAWEŁ 59 BRZEG DOLNYPCC ULTRA RUNNERSPOLPOLOK 
44  MAKUCH SEWERYN 86 WILCZYNOŚ RACING TEAMPOLPOLOK 
45  MIELNIK TOMASZ 45 KUŹNICZYSKOPOLPOLOK 
46  MISIOREK EMILIA 1 OBORNIKI ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
47  MORAWSKI MARCIN 56 OBORNIKI ŚLĄSKIERANGER SURVIVAL CLUBPOLPOLOK 
48  NAZARY PAULINA 83 OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOLOK 
49  NAZARY PIOTR 81 OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOLOK 
50  NIEPALA JACEK 49 OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOLOK 
51  OCZERETKO PAWEŁ 76 LEGNICAOBORYGENIPOLPOLOK 
52  OPALIŃSKA-KLUSEK MAŁGORZATA 91 OBORNIKI ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
53  OZIĘBAŁA ALEKSANDER 47 OBORNIKI ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
54  OZIMINA HUBERT 100 OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOLOK 
55  PACZÓSKA EWA 94 OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOLOK 
56  PADUSZYŃSKA OLA 67 OBORNIKI ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
57 PALUSZYŃSKA-SZKWERKO JUSTYNA62 OBORNIKI ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
58  PARYSEK ARKADIUSZ 42 BRZEG DOLNYPOLPOLOK 
59  PĘDZIWIATER KLAUDIA 84 OBORNIKI ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
60  POLAK ŁUKASZ 11 OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOLOK 
61  PRYSTASZ KRZYSZTOF 55 OŁAWAOŁAWSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
62  PRZYBYSŁAWSKA DOROTA 75 WROCŁAWFLO TEAMPOLPOLOK 
63  PRZYBYSŁAWSKI KAMIL 74 WROCŁAWFLO TEAMPOLPOLOK 
64  PRZYSTARZ ARTUR 64 OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOLOK 
65  RAKOWSKI ŁUKASZ 57 BRZEG DOLNYPCC ULTRA RUNNERSPOLPOLOK 
66  REDER HONORATA 40 PRUSICEPOLPOLOK 
67  RYCERZ ZBYSZKO 37 BRZEG DOLNYFITSTYLE TEAMPOLPOLOK 
68  RYCHLAK PATRYCJA 50 WROCŁAWPOLPOLOK 
69  SOCHA MARCIN 35 WOŁÓWWOŁÓW BIEGA / NADLEŚNICTWO OBORNIKI ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
70  SPIKOWSKA MONIKA 21 WROCŁAWPOLPOLOK 
71  STACHURSKI MAREK 9 OBORNIKI ŚLĄSKIOBORYGENIPOLPOLOK 
72  STAJNIAK-STELIGA IZABELA 65 WILCZYNOBORYGENIPOLPOLOK 
73  STEFANIUK KACPER 4 BRZEG DOLNYPOLPOLOK 
74  STEFANIUK PRZEMYSŁAW 60 BRZEG DOLNYPOLPOLOK 
75  STEFANOWSKI EDWARD 13 BRZEG DOLNYPCC SQUADPOLPOLOK 
76  SYGUŁA SYLWIUSZ 39 WOŁÓWWOŁÓW BIEGAPOLPOLOK 
77  SYNOWIEC ADAM 5 ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDPOLPOLOK 
78  SZKOLNA JOLA 46 SZEWCEKB SUKCES ŻMIGRÓDPOLPOLOK 
79  SZKOLNY TOMASZ 48 SZEWCEKB SUKCES ŻMIGRÓDPOLPOLOK 
80  SZOSTAK MARTA 52 ŚWIDNICAPOLPOLOK 
81  SZYNKA MATEUSZ 93 OBORNIKI ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
82  ŚWIĄTEK ŁUKASZ 88 WROCŁAWPOLPOLOK 
83  ŚWILAK ALINA 34 PRUSICEPOLPOLOK 
84  TKACZEW PAWEŁ 66 OBORNIKI SLASKIEOBORYGENIPOLPOLOK 
85  TOMPALSKI WOJCIECH 6 WROCŁAWPOLPOLOK 
86  TROJAN DOMINIK 87 WROCŁAWFLO TEAMPOLPOLOK 
87  TRZASKACZ DOROTA 16 TRZEBNICAOBORYGENIPOLPOLOK 
88  TUTKAJ PAWEŁ 3 OBORNIKI ŚLĄSKIEKB SUKCES ŻMIGRÓDPOLPOLOK 
89  URBANOWICZ ANDRZEJ 79 WROCŁAWZEGAN BOXING CLUBPOLPOLOK 
90  WACŁAWSKI JAKUB 17 OBORNIKI ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
91  WILANOWSKI TOMASZ 97 WROCŁAWPOLPOLOK 
92  WOŹNIAK RAFAŁ 58 BRZEG DOLNYPCC ULTRA RUNNERSPOLPOLOK 
93  WRÓBEL MAŁGORZATA 20 OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOLOK 
94  WRÓBEL WOJTEK 71 SZCZYTKOWICESZCZYTKOWICE W BIEGUPOLPOLOK 
95  ZAJĄCZKOWSKI MICHAŁ 25 WROCŁAWBIEGAM Z TRENING ULTRASA :)POLPOLOK 
96  ZDRZALKA PAWEL 77 LEGNICKIE POLEPOLPOLOK 
97  ZIMNY TOMASZ 69 BRZEG DOLNYPOLPOLOK 
98  ZNAMIEC MARCIN 14 DOBROSZÓW OLEŚNICKIPOLPOLOK 
99  ŻUKROWSKA KORNELIA 78 WROCŁAWPOLPOLOK 
100  ŻYDOWSKI ŁUKASZ 92 OŁAWAOŁAWSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK