Zawody obsługuje firma Datasport

IX Pabianicki Półmaraton
Pabianice, 24 marca 2019 r.


Liczba zawodników : 1732
Odebrało numery: 1446

Liczba opłaconych zawodników: 1435
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZYK DOROTA 41921km / K30SKRONINAOK 
2  ADAMCZYK PIOTR 11821km / M40ŚWINOUJŚCIEOK 
3  ADAMIAK MARCIN 102621km / M40ŁÓDŹEVERRUNOK 
4  ADAMSKI KRZYSZTOF 43321km / M40SMOLECZADYSZKA SMOLECOK 
5  ADAMSKI MARCIN 68621km / M30ZGIERZOK 
6 ADAMSKI PRZEMYSŁAW 21km / M20PŁOCKACTIVE RUNNERS PŁOCK   
7  ADAMSKI RADOSŁAW 70121km / M40ŁÓDŹOK 
8  ADRJAŃCZYK JAKUB 82921km / M30KUTNOKUTNOOK 
9  AGACIAK DANIEL  21km / M30SIERADZNWPL GARROSA TEAM SIERADZ   
10  AGATA MICHAŁ 15821km / M20PABIANICEOK  
11  AGIER MATEUSZ 16921km / M30TUSZYNTSN RUNNERSOK 
12 ZAWODNIK ANONIMOWY45121km / K20 OK 
13  AMBROZIAK KATARZYNA 9655km / K30DOBROŃADAMEDOK 
14  ANASTASIOU ANASTASIOS 126021km / M30LODZINFOSYS RUNOK 
15  ANDRYSIAK MATEUSZ 11321km / M50WSZESZCZEWICECRAZY WRZESZCZEWICEOKPolicja 
16  ANDRYSIAK PAWEŁ 82721km / M40SIERADZTO PAKA TRIATHLON TEAMOK 
17  ANDRZEJCZAK ARTUR 48821km / M30BIELAWYTEMPIO- PIATKOWSKI KLUB BIEGACZAOK 
18  ANDRZEJCZAK RAFAŁ 4321km / M40DZIEKTARZEWOK 
19  ANDRZEJCZAK TOMASZ 10621km / M30WOLA ZARADZYŃSKAKORONA PABIANICEOK 
20 ANDRZEJCZAK TOMASZ117521km / M30ŁÓDŹOK 
21  ANDRZEJEWSKA-PŁUCIENNIK EDYTA 20821km / K40ŁÓDŹSZAKALE BAŁUT ŁÓDŹOK 
22  ANDRZEJEWSKI TOMASZ 1421km / M50PABIANICEGILLETTE RUNOK 
23  ANGIEL WŁADYSŁAW 63721km / M70BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZOK  
24  ANIELAK MATEUSZ  21km / M20ŁÓDŹ   
25  ANISZEWSKI BARTŁOMIEJ 38521km / M20ŁÓDŹROSSBIEGANIOK 
26 ANTCZAK DOROTA14515km / K40TURYNBISIHI RUNNING TEAM  
27 ANTCZAK ILIANA7021km / K30MIEDZIANA GÓRAEKSTREMALNI DECARUNOK 
28  ANTCZAK PRZEMEK 11221km / M30PABIANICEOK 
29  ANTOSIAK ANNA 154221km / K30BEŁCHATÓWKB SPARTAKUS BEŁCHATÓW  
30  ANTOSIEWICZ ROBERT 15521km / M40OTWOCKLULATEAMOK 
31  ANTOSIEWICZ STANISŁAWA 1565km / K40OTWOCKLULATEAMOK 
32  ARASZKIEWICZ MICHAŁ 7025km / M40KRZYWIECAGB TORFYOK 
33  AUGUSTOWSKA IZABELA  21km / K40WARTKOWICEKB GEOTERMIA UNIEJÓW   
34  AUGUSTOWSKA MONIKA 38621km / K30TUSZYNOK 
35  AUGUSTYNIAK ARTUR 151321km / M30PABIANICEFUJITSU RUNNING TEAM ŁÓDŹ  
36 AUGUSTYNIAK NATALIA 43421km / K20BEŁCHATÓWOK 
37  BADORA AGNIESZKA  21km / K20KONOPISKA   
38  BADOWSKI KRZYSZTOF 33921km / M50ZELÓWBIEGING TEAM ZELÓWOK 
39  BAGRODZKI ANDRZEJ 68721km / M40ZGIERZNARODOWY BANK POLSKIOK 
40 BAGROWSKI MATEUSZ14621km / M30PABIANICEOK 
41  BAJON KAMIL 12805km / M30ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTOK 
42  BAK MICHAŁ 109021km / M30LUTUTÓWOK 
43  BALCERAK- KOLASA JOANNA 11121km / K40ŁÓDŹKOLASA-POWER WALKOK 
44  BALCERZAK MARIUSZ 42021km / M40ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZOK 
45  BALICKI JACEK 11485km / M50ŁÓDŹBIEGACZ NOWOSOLNAOK 
46  BALIŃSKA AGNIESZKA 59721km / K40RUDA MALENIECKABALAX TEAMOK 
47  BALIŃSKI WOJCIECH 59821km / M40RUDA MALENIECKABALAX TEAMOK 
48  BALWIERZ ADAM 7725km / M40ŁÓDŹNIEZRZESZONYOK 
49  BAŁĘKOWSKI KRZYSZTOF 75221km / M30WARSZAWAKASZTANIAKI TEAMOK 
50  BANASIAK PIOTR 4105km / M50OZORKÓWKRZAL ADVENTURE TEAMOK 
51  BANASIK PAWEŁ  21km / M50RADOMENDUHUB.COM   
52  BANASZCZAK KARINA 117621km / K20KOLUSZKIOK 
53  BANASZCZYK MARIUSZ 59921km / M40KASZEWICEEDC EXPERTOK 
54  BANDEL ADAM  21km / M30ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZ   
55 BANDEL ADAM153921km / M30ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZ  
56  BARA JACEK 5185km / M50ŁÓDŹHERKTTEAMOK 
57  BARANOWSKI KRZYSZTOF  21km / M50KUTNOKUTNO BIEGA   
58  BARAŃSKI KONRAD  21km / M30KWIATKOWICEFLOWER TEAM   
59  BARASIŃSKA ALEKSANDRA 114921km / K30ŁÓDŹOK 
60  BARTCZAK ALEKSANDRA 133621km / K20SKIERNIEWICEREEBOKRUNCREW SKIERNIEWICEOK 
61  BARTCZAK-BARTOSZEWSKA JOLANTA 10345km / K40ŁÓDŹOK 
62 BARTCZAK MICHAŁ121021km / M40PABIANICEBEEGOOK 
63  BARTCZAK RENATA 9665km / K40ŁÓDŹOK 
64  BARTELA EDYTA 38121km / K30ŁÓDŹACCENTURE RUNNERS CLUBOK 
65  BARTNICKI JĘDRZEJ  5km / M20SIERADZSIERADZBIEGA.PL   
66 BARTNIK ZYGFRYD109121km / M20ŁÓDŹ1 BATALION KAWALERII POWIETRZNEJOK 
67 BARTOS MARCIN7735km / M40PABIANICEOK 
68  BARTOS MICHAŁ  5km / M30ŁÓDŻ   
69  BARTOSIK KRYSTYNA 8305km / K60ZGIERZOK  
70 BARTOSIK MAREK147221km / M40ŁÓDŹBRAVITYSPORT.PL  
71  BARTOSIK PAWEŁ 90921km / M20USZCZYNOK 
72  BARTOSZEK MARIUSZ 133721km / M30PABIANICEABBOK 
73  BARTOSZEK MIŁOSZ 27521km / M20PABIANICEOK 
74  BARTOSZEWSKI CEZARY 9675km / M30ŁÓDŹOK 
75  BARYS ANNA 23321km / K20PABIANICEOK 
76  BAUER PIOTR  5km / M30ŁÓDŹBRAK   
77  BAZYLUK BŁAŻEJ  21km / M20LUTOMIERSKGILLETTE RUN   
78  BĄBOL JUSTYNA 138321km / K20WOLA MOSZCZENICKAOK 
79  BĄCHOREK JAROSŁAW 124021km / M50OSTROWIEC ŚW.OK 
80  BĄK PIOTR 130821km / M40ŁASKPOLSKA FEDERACJA KARATE SHIDOKANOK 
81  BĄKOWICZ KRZYSZTOF 133821km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIWHIRLPOOL RUNNING TEAMOK 
82  BECHT ŁUKASZ 38721km / M30ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTOK 
83  BEDERSKI PIOTR 128121km / M30ŁÓDŹBEDI TEAMOK 
84  BEDNARCZUK JACEK 109221km / M40WARSZAWAOK 
85  BEDNAREK JAKUB 74021km / M30CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAOK 
86  BEDNAROWICZ KAROLINA 145521km / K30PABIANICE, ŁÓDZKIENATURHOUSE PABIANICE  
87  BEDNARSKA MAŁGORZATA  5km / K30ŁÓDŹTAKEDA RUNNING TEAM   
88  BEDNARSKI TOMASZ 100221km / M40ŁÓDŹBEAUTY SPORTOK 
89 BEDNARYKA MAŁGORZATA14395km / K30ŁÓDŹTAKEDA RUNNING TEAM  
90  BEIER ARTUR 138421km / M30ŁÓDŹROSSMANNOK 
91 BELIK MAZHENA9845km / K20ŁÓDŹCAŁA NAPRZÓDOK 
92  BENDINGER KRYSTIAN 16721km / M20WOLA GRZYMKOWARAZEM TRENUJEMY SPORTOK 
93  BENDINGER KRZYSZTOF 16521km / M40ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORTOK 
94  BERĘC PIOTR 38821km / M40BEŁCHATÓWOK 
95  BETON ANNA  21km / K40PABIANICEFORMA NA PIĄTKĘ   
96  BIALEK GRAZYNA 125821km / K40PABIANICEOK 
97  BIAŁECKI ZBIGNIEW 34721km / M50ŁÓDŹŁÓDŹ RUNNING TEAMOK 
98  BIAŁEK JAKUB 17021km / M20DZIAŁOSZYNOK 
99  BIAŁOBRZEWSKI WOJCIECH 109321km / M40SZCZYTNOKLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOOK 
100  BIEGANOWSKI KRZYSZTOF 6321km / M40SMARDZEWICEOK 
101  BIEGAŃSKA RENATA 75421km / K40ŁÓDŹOK 
102  BIELSKA ANNA 47621km / K30ANTONIEWOK 
103  BIERNACKA DANUTA 48921km / K30ŁÓDŹVEGE RUNNERSOK 
104 BIERNACKI DAMIAN109421km / M40PABIANICEOLMAR IGŁA TEAM KORONA PABIANICEOK 
105  BIERNACKI JAROSŁAW 18221km / M50HUTA DŁUTOWSKAOK 
106  BIERZYŃSKI MARCIN 22121km / M30ŁÓDŹOK 
107  BINEK MICHAŁ 45221km / M30ŁÓDŹROSSMANNOK 
108  BINKOWSKA PAULA 75521km / K20PABIANICEOK 
109  BISTUŁA ARTUR 1021km / M20PABIANICEO CO BIEGAOK 
110  BIWOT WYCLIFFE KIPKORIR 120021km / M30ELDORETBENEDEK-TEAMOK 
111  BLASKO JOZEF 51921km / M30SLADKOWICERAJSPORT ACTIVEOK 
112  BLIMEL MACIEJ 87921km / M50ŁÓDŹBIKETIME TEAMOK 
113 BLIŹNIEWSKA KATARZYNA88021km / K40GŁOWNOKS GŁOWNO W BIEGUOK 
114  BŁACH MACIEJ 49021km / M30WIELUŃOK 
115  BŁASZCZYK CZESŁAW 17421km / M50KROŚNIEWICESTOWARZYSZENIE INTEGRACJA KROŚNIEWICEOK 
116  BŁASZCZYK DOMINIKA  21km / K20WARSZAWAGRAŻYNKI OCR   
117  BŁASZCZYK ŁUKASZ  21km / M20SPAŁA   
118  BŁASZCZYK MARIAN 143421km / M60BEŁCHATÓWKB SPARTAKUS BEŁCHATÓWOK 
119  BŁASZCZYK MARIUSZ 60021km / M30ZGIERZSNG WILD DUCKSOK 
120  BŁASZCZYK ROBERT  21km / M40ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIKB GEOTERMIA UNIEJÓW   
121  BŁASZCZYK TOMASZ 85421km / M40WARTAOK 
122 BŁOCH AGNIESZKA3635km / K40HUTA DŁUTOWSKABLOCHSOK 
123 BŁOCH FRANCISZEK3655km / M16HUTA DŁUTOWSKABLOCHSOK 
124 BŁOCH MAREK3645km / M40HUTA DŁUTOWSKABLOCHSOK 
125 BŁOŃSKI RAFAŁ60121km / M20ŁÓDŹWWW DRUŻYNA BIEGOWAOK 
126 BOBROWSKA KATARZYNA12615km / K30LODZINFOSYS RUNOK 
127 BOBRYCKA MARIOLA6121km / K50ŁASKBGBOK 
128  BOCHENEK ANNA 23221km / K30PABIANICEFORMA NA PIĄTKĘOK 
129 BOCIAN PIOTR12045km / M16OZORKÓWKS GRUCHA/ PROJEKT`BIEGNIJ PO MARZENIA`OK 
130  BOCIĄGA PAWEŁ 24021km / M40ŁÓDŹOK 
131  BOCZKOWSKI MARCIN 12625km / M20ŁÓDŹINFOSYS RUNOK 
132  BOHDZIEWICZ IZABELA 72621km / K20BIAŁOGARDWKURW_TEAMOK  
133  BORKO ŁUKASZ 21021km / M30PABIANICEOK 
134  BORKOWSKA NATALIA 25621km / K16TOMASZÓW MAZOWIECKIOK  
135  BORKOWSKI RADOSŁAW 25721km / M40TOMASZÓW MAZOWIECKIOK  
136  BOROWCZYK JACEK 91021km / M50Tomaszów MazowieckiANTEK TEAMOK 
137 BOROWCZYK JULITA91121km / K40TOMASZÓW MAZ.ANTEK TEAMOK 
138  BOROWICZ BARTEK 63821km / M30OSTRZESZÓWSZUWARY OSTRZESZÓW - HOKEJ PODWODNYOK 
139 BOROWSKA BERENIKA12635km / K20PABIANICEINFOSYS RUNOK  
140  BOROWSKI JAKUB 96821km / M30LODZREEBOKRUNCREW LDZOK 
141  BORWIN JAN 103521km / M30LODZAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹOK 
142  BORZUTA JAROSŁAW 55221km / M40WĄWAŁOK 
143 BOUAZZA ABDELBASSET 21km / M30LODZINFOSYS RUN   
144  BOZIŃSKI ARKADIUSZ 6521km / M30ŁÓDZOK 
145  BRACH AGNIESZKA 6615km / K20GZYOK  
146  BRACICHOWICZ ANNA 4821km / K40ŁÓDŹKOLASA-POWER WALKOK 
147  BRATEK MAGDA 96921km / K30ZGIERZJEŻOZWIERZEOK 
148  BRATKOWSKI TOMASZ 109521km / M30ZIELONA GÓRAKLUB BIEGACZA TEMPO RACULAOKPSP 
149  BRAUN PAWEŁ 51221km / M20BEŁCHATÓWEPICOM - ZACZYNAMY BIEGAĆOK 
150 BRAUNCAJS TOMASZ149321km / M40PABIANICE  
151  BREJNAK RYSZARD 121621km / M50ŻAKOWICE1966OK 
152  BREJTKOPF KRZYSZTOF 74121km / M30PABIANICEOK 
153  BROCIEK DAMIAN 130921km / M30OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI0`KRUCAOK 
154  BROCKI TOMASZ 28721km / M30PABIANICEOK 
155  BRONOWSKI SEWERYN 117721km / M40GORZKOWICEPASSION LIFE JOYOK 
156  BRONŻEWSKI MICHAL  21km / M30PABIANICEO CO BIEGA   
157 BRYKOWSKA ADRIANNA24421km / K30PABIANICEOK 
158  BRYKOWSKI PRZEMYSŁAW 109621km / M40KIELCZAOKPolicja 
159  BRYSZEWSKA MARTA 126421km / K40ZGIERZINFOSYS RUNOK 
160  BRYSZEWSKA PATRYCJA 38221km / K30ŁÓDŹACCENTURE RUNNERS CLUBOK 
161  BRZESKI RAFAŁ  21km / M20ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORT   
162  BRZEZIŃSKA PAULINA 12055km / K20ŁÓDŹKORONA PABIANICEOK 
163  BRZEZIŃSKI GRZEGORZ 115021km / M40SKARŻYSKO - KAMIENNACZARNECKI RUN TEAMOK 
164  BRZEZIŃSKI KRZYSZTOF 24521km / M40ŁASKOK 
165  BRZEZIŃSKI ŁUKASZ 12115km / M30ŁÓDŹK. S. CELIRONMAN S.A. / KORONA PABIANICEOK 
166  BRZOSTOWICZ EWELINA 80921km / K40TOMASZÓW MAZOWIECKIWANDA PANFIL TEAMOK 
167  BRZOSTOWICZ RAFAŁ 81021km / M40TOMASZÓW MAZ.WANDA PANFIL TEAMOK 
168  BRZOZOWSKI ROMUALD 13621km / M40ŁÓDŹOK 
169  BRZOZOWSKI SZYMON 26621km / M30WŁOCŁAWEKWIKA POLSKA WŁOCŁAWEKOK 
170  BRZÓZKA SŁAWOMIR 91221km / M40SKARŻYSKO - KAMIENNACZARNECKI RUN TEAMOK 
171  BUCZKOWSKI MICHAŁ 52021km / M20SĘDZIEJOWICEWHISKACZEOKOSP 
172  BUCZYŃSKI ADAM 83121km / M40KRAKÓWNOKIA KRAKÓWOK 
173  BUDZIŁO ADAM 85521km / M40PŁOCKPTT DELTAOK 
174  BUDZYŃSKI PIOTR 63921km / M40ZGIERZJEŻOZWIERZEOK 
175  BUJNOWICZ SEBASTIAN  21km / M40ŁÓDŹ   
176  BURDKA PIOTR 52121km / M40BRZEZINYKP PSP BRZEZINYOKPSP 
177 BURESZ ANNA38921km / K30KLESZCZÓWPOZYTYWNIE ZABIEGANI OMEGA KLESZCZÓWOK  
178  BURIAN TOMÁŠ  5km / M20OSTRAVA   
179 BYCHLIŃSKI ARTUR150821km / M30ZDUŃSKA WOLABBL ZDUŃSKA WOLA  
180  BYKOWSKA MAŁGORZATA 85021km / K40LODZT-MOBILE RUNNING TEAMOK  
181 CANDER KATARZYNA3721km / K30MOSZCZENICATRI AKTYWNY PIOTRKÓWOK 
182  CEBULA PAWEŁ 117821km / M40ŁÓDŹGFT RUNNING TEAMOK 
183  CEBULLA JUSTYNA  5km / K30LODZINFOSYS RUN   
184  CECHOWSKI PIOTR 124121km / M30ŁÓDŹAMATOROK 
185  CERAN KATARZYNA 6745km / K30PabianiceREEBOKRUNCREW LDZOK 
186  CERANKA ROMEK 88121km / M40PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ENDORFINAOK 
187  CHABIERA MAREK 134021km / M40ZGIERZWHIRLPOOL RUNNING TEAMOK 
188  CHAŁAŚKIEWICZ DOROTA 10225km / K50PABIANICEOK 
189  CHAŁUBIŃSKI SŁAWOMIR 84321km / M40ŁASKAMATOROK 
190  CHARUSTA MARIUSZ 68821km / M30ŁÓDŹTOMTOM RUNNERSOK 
191  CHĄDZYŃSKI MICHAŁ 142321km / M30KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIOK 
192 CHERUIYOT EMILY JEMUTAI120121km / K40ELDORETBENEDEK-TEAMOK 
193  CHĘCIŃSKI GRZEGORZ 4521km / M40PABIANICEOK 
194  CHĘCIŃSKI PAWEŁ 83221km / M20ŁÓDŹOK 
195 CHMIEL ANDRZEJ139821km / M60ŁÓDŹPULS TRI TEAMOK 
196  CHMIELECKI MARIUSZ 20621km / M40ŁÓDŹMBANKOK 
197  CHMIELEWSKI JAROSŁAW 142121km / M30ŁASKRAJSPORT ACTIVEOK 
198  CHMIELEWSKA-KOZIOŁ MAGDALENA 85621km / K50SKARŻYSKO-KAMIENNAOK 
199  CHMURSKI ZBIGNIEW 17621km / M50GOSPODARZOK 
200  CHODAKIEWICZ DAWID 91321km / M30ZŁOCZEWOK 
201  CHODOROWICZ MARIUSZ  21km / M20ZELÓWBIEGING TEAM ZELÓW   
202  CHOJA SŁAWOMIR 88221km / M50PONIATÓWTOM FIT CENTEROK 
203  CHOJECKA WERONIKA 45321km / K30BŁASZKISIERADZBIEGA.PLOK 
204  CHOJNACKI MARCIN 98521km / M40KOLUSZKIPIETRZYK RUNNING TEAMOK 
205  CHOJNACKI SZYMON 7721km / M30ŁÓDŹOK  
206  CHOJNICKI DAMIAN 55321km / M20GŁOGOWOGKS FABIANKIOK 
207  CHOMIK MARCIN 131021km / M30WŁODAWAREEBOKRUNCREW LDZOK 
208  CHOPIN-STEFAŃCZYK ARTUR 37621km / M40KRAKÓWWYROBYART.PL/MIASTO SPORTUOK 
209  CHORZEWSKA-SĘK KATARZYNA 91421km / K30ŁÓDŹADRIAN! BŁAGAM WOLNIEJOKPolicja 
210  CHRUŚCIELEWSKI RAFAŁ  21km / M20BRZEZINY   
211 CHRZASZCZ ADELA 5km / K30ŁÓDŹ   
212  CHUDAŃSKI HUBERT 65521km / M30BYDGOSZCZSP PSP BYDGOSZCZOKPSP  
213  CHWIAŁKOWSKA ANNA 52221km / K30SIERADZSIERADZBIEGA.PLOKOSP 
214  CHYBICKI PIOTR 43521km / M30SKIERNIEWICEOK 
215  CHYBOWSKA BEATA KATARZYNA 115121km / K40ŁÓDŹRETKINIA RUNOK 
216  CIAPA MARCIN 81121km / M20ZDUŃSKA WOLARAJSPORT ACTIVEOK 
217  CIBORSKI JAKUB  21km / M40WARSZAWA   
218  CICHECKI ARKADIUSZ 100321km / M50ALEKSANDRÓW ŁÓDZKICELIRONMANOK 
219  CICHOŃ JOANNA 55421km / K30MIERZĘCICEKP PSP TARNOWSKIE GÓRYOKPSP  
220  CICHOSZ JAROSŁAW 55521km / M30ŁÓDŹAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹOK 
221  CIECIURA BARTOSZ 85121km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOK 
222  CIEKAŃSKI KRZYSZTOF 1321km / M40KSAWERÓWOK