Zawody obsługuje firma Datasport

Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Wałbrzych
Wałbrzych, 03 marca 2019 r.


Liczba zawodników : 549
Odebrało numery: 441

Liczba opłaconych zawodników: 425
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1 ADAMSKA JOANNA27BD / K40WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHOK 
2  ADAMSKA WERONIKA 95BG / K20WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHOK 
3 ADAMSKI ROBERT26BD / M40WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHOK 
4 AMBROSIEWICZ HENRYK165BD / M70JELENIA GORAKB LEW 2000OK  
5  ANCZYKOWSKI NIKODEM 225BD / M40TYCHYTYSKIE SINICEOK  
6  ARCISZEWSKI MARCIN 78BG / M40WAŁBRZYCHSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEOK 
7  BABIICHUK IHOR  BD / M20TWARDOGORA   
8  BALTYN STEFAN  BD / M60SUCHEDNIÓWJ.A.H.A.I.K.Z.   
9  BAŁA ADAM 35BG / M50SZCZAWNO-ZDRÓJPREDATORS WAŁBRZYCHOK 
10  BARANOWSKI JACEK  BG / M40WAŁBRZYCHKB FAURECIA WAŁBRZYCH   
11  BARANOWSKI PIOTR 168BD / M30WAŁBRZYCHOK 
12 BARAŃSKI JAKUB76BG / M20WAŁBRZYCHSEBASTIAN BARAŃSKIOK 
13  BARAŃSKI SEBASTIAN 74BG / M40WAŁBRZYCH...78TEAMOK 
14  BARCZAK STANISŁAWA 59BD / K50WITKÓWPOMIDOROWA ALTERNATYWAOK 
15 BARON KAROLINA343BG / K20WALBRZYCHOK 
16  BARTOSIK SYLWIA 412BD / K30WAŁBRZYCHOK 
17  BARTOSIK WOJCIECH 413BD / M30WAŁBRZYCHOK 
18  BĄK MAŁGORZATA 393BG / K50KAMIENNA GÓRAOK 
19  BĄK MONIKA 347BG / K20WAŁBRZYCHOK  
20 BECHT TOMASZ319BG / M20CZARNY BÓROK 
21  BĘDZITKO IRENA 43BG / K60WAŁBRZYCHOK 
22 BIEŃKOWSKA MAŁGORZATA79BD / K40WAŁBRZYCH  
23  BIEŃKOWSKA MAŁGORZATA  BD / K40WAŁBRZYCH   
24  BIEŃKOWSKA MAŁGORZATA  BD / K40WAŁBRZYCH   
25  BIRCZYŃSKI PAWEŁ 158BD / M50KRAKÓWCZYŻYNYOK  
26  BLACHA BALOWSKA ANETA  BD / K40WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUN   
27  BŁASZCZYK MARIUSZ 218BG / M30ŚWIDNICAAKTYWNY WAŁBRZYCHOK 
28  BOBROWICZ ŁUKASZ 400BG / M30BOGUSZÓW-GORCEOK 
29  BOBROWICZ MONIKA 128BG / K30BOGUSZÓW GORCEOK 
30  BORKOWSKA JUSTYNA 196BD / K30SĘDZISŁAW-OK 
31  BORKOWSKI PAWEŁ 167BD / M30SZCZAWNO-ZDRÓJOK 
32  BORUŃ MARCIN 179BD / M40WAŁBRZYCHTEMMPO WAŁBRZYCHOK 
33  BOŻEK ARTUR 425BG / M40WAŁBRZYCHOK 
34 BRODA AMELIA235BG / K20WAŁBRZYCHOK 
35  BRODA MARCIN  BG / M30GŁUSZYCA   
36 BROŻYNA DARIUSZ480BG / M50WAŁBRZYCH  
37 BROŻYNA LUCYNA479BG / K50WAŁBRZYCH  
38  BRZEZIŃSKA KATARZYNA 399BG / K20WAŁBRZYCHOK 
39  BUJAK KATARZYNA  BD / K20MIEROSZÓWSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE   
40  BURA TOMASZ 433BD / M30KRZYCKO WIELKIEOK 
41 BURDEŃSKI WOJTEK5BD / M20OK 
42  BUSZ MONIKA  BD / K40MIEROSZÓWGRUPA BIEGOWA MIEROSZÓWOK  
43  BUSZ NIKOLA  BD / K20MIEROSZÓWGRUPA BIEGOWA MIEROSZÓWOK  
44 BYLICKI DAMIAN BD / M20WAŁBRZYCHOK  
45 BYLICKI DAMIAN BD / M20WAŁBRZYCHOK  
46  CABAJ DAMIAN 106BD / M30ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOK 
47  CHALIMONIUK MACIEJ 145BG / M30WAŁBRZYCHOK 
48 CHAŁUPKA MIROSŁAW282BD / M40WIADRÓW  
49  CHLEBOWSKI KRZYSZTOF 117BD / M30GŁUSZYCA#WAWRZYNTEAMOK 
50  CHMIELEWSKA AGNIESZKA 435BG / K30WAŁBRZYCHBRAKOK 
51 CHMIELEWSKA ANNA185BG / K40JEDLINA ZDRÓJOK 
52  CHMIELEWSKI DAWID 436BG / M20WAŁBRZYCHGÓRNIK WAŁBRZYCHOK 
53 CHOJNACKA KAROLINA344BG / K20WAŁBRZYCH  
54 CHOJNACKI ZBIGNIEW228BD / M40WAŁBRZYCH  
55  CHROMICZ KRZYSZTOF 242BD / M30SMOLECOK 
56  CHUCHRO ANETA 326BD / K30WAŁBRZYCHOK 
57  CHWIŁKA MARIUSZ 21BD / M40WALBRZYCHOK 
58  CICHOŃ KONRAD  BD / M20SKAWINA   
59  CIEŚLA ANNA MARIA 221BD / K30WAŁBRZYCHOK 
60  CISZAK RAFAŁ 182BD / M20BOGUSZÓW-GORCEOK 
61  CYWIŃSKI ŁUKASZ  BD / M20WAŁBRZYCH...   
62 CZAJKOWSKI SEBASTIAN298BD / M40WAŁBRZYCHOK 
63  CZAPCZYŃSKI ŁUKASZ  BD / M30STRZEGOMGRUPA BIEGOWA BEZ GRANIC   
64  CZERWINSKA KATARZYNA 82BD / K30WAŁBRZYCHOK 
65  CZYŻ MARIUSZ 183BG / M40KAMIENNA GÓRAKS SZORTYOK 
66  CZYŻ MONIKA 392BG / K40KAMIENNA GÓRAKS SZORTYOK 
67 ĆWIKLIŃSKI MARIUSZ329BD / M20PODDĘBICEOK