Zawody obsługuje firma Datasport

XVII Zimowy Bieg Trzech Jezior
Trzemeszno, 09 lutego 2019 r.


Liczba zawodników : 880
Odebrało numery: 732

Liczba opłaconych zawodników: 820
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZYK AGNIESZKA 69315km / K30NAKŁO NAD NOTECIĄREBELLION OF FREE RUNNERSPOLPOLOK 
2  ADAMCZYK ZBIGNIEW  15km / M60ZAMEK BIERZGŁOWSKIKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPOLPOL   
3  ADAMKIEWICZ DOROTA 59915km / K30TRZEMESZNOPOLPOLOKGmina GPT 
4  ADAMSKA KAROLINA 12515km / K40MOGILNOPOLPOLOKGPT 
5  ALEKSANDROWICZ BARTOSZ 62615km / M30WRZEŚNIAALTOM GNIEZNOPOLPOLOKHDK GPT 
6  ALEKSANDRZAK JAROSŁAW 46215km / M30GNIEZNOPOLPOLOKGPT 
7  ANDRZEJCZAK ANIA 32515km / K40GNIEZNOANDRZEJCZAK TEAMPOLPOLOKGPT 
8  ANDRZEJCZAK SEBASTIAN 32615km / M40GNIEZNOPOLPOLOKGPT 
9  ANGIEL WŁADYSŁAW 30415km / M70BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPOLPOLOK 
10  ANTAS MACIEJ 63015km / M40TRZEMESZNOKIJKOWE TRZEMESZNOPOLPOLOKHDK Gmina GPT 
11 ANTAS PAWEŁ 1115km / M30TRZEMESZNOKLUB HDK PCK KROPELKAPOLPOLOKHDK Gmina GPT 
12  ANTCZAK ANDRZEJ 22015km / M30BYDGOSZCZPOLPOLOKGPT 
13  ANTCZAK GRZEGORZ 36715km / M50PoznańPOLPOLOK 
14  ANTOSZAK AGNIESZKA 67415km / K30GNIEZNOKPP GNIEZNOPOLPOLOKGPT 
15  BALCERZAK ARTUR 16115km / M30KOWALEWEKPOLPOLOKGPT 
16  BALCERZAK DOROTA 8095km / K50INOWROCŁAWBBL INOWROCŁAWPOLPOLOK 
17  BALTRUSAITIS ZYDRUNAS 42715km / M40VILNIUSNA, PAGAUK!LTULTUOKGPT 
18  BANASZKIEWICZ GRZEGORZ 50215km / M40TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOPOLPOLOKGmina GPT 
19  BARAN BARTŁOMIEJ 1915km / M40TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOPOLPOLOKGmina 
20  BARAN PAWEŁ 2015km / M30KRUCHOWOPOLPOLOKHDK Gmina 
21  BARANIECKI ZBIGNIEW  15km / M60POZNAŃ100MARATHON CLUB POLANDPOLPOL   
22  BARAŃSKI PIOTR 36215km / M50POZNAŃNIGHT RUNNERS/231GOPOLPOLOKGPT 
23  BARCZAK AGNIESZKA 7745km / K30JANIKOWOAGNIESZKABPOLPOLOK 
24  BARCZAK TOMASZ 22515km / M40BYDGOSZCZPOLPOLOK 
25  BARTKOWIAK GRZEGORZ 25015km / M50POZNAŃTKKF MPK POZNAŃPOLPOLOK 
26  BARTKOWSKA ANETA 45615km / K20TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOPOLPOLOKGmina GPT 
27  BASIŃSKA JOANNA 19915km / K40GNIEZNOALTOM GNIEZNOPOLPOLOK 
28  BĄK DARIUSZ 63615km / M40OSIEK NAD NOTECIĄKLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEKPOLPOLOK 
29  BĄK DAWID 42315km / M20KRUCHOWOPOLPOLOKGmina GPT 
30  BĄK MONIKA  5km / K30GNIEZNOPOLPOL   
31  BECHERT MACIEJ 13315km / M50GNIEZNONIGHT RUNNERS GNIEZNOPOLPOLOKGPT 
32  BEDNAREK IRENA 7015km / K50TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOPOLPOLOKGmina 
33  BEDNARZ PAWEL 4815km / M40MIECZEWOPOLPOLOK 
34  BELING KATARZYNA 7335km / K30GNIEZNOGOBELINGPOLPOLOK 
35  BELING KRZYSZTOF 7315km / M20GNIEZNOGOBELINGPOLPOLOK 
36  BELING ZBIGNIEW JAN 7325km / M50GNIEZNOGOBELINGPOLPOLOK 
37  BELTER NIKODEM  5km / M30CHODZIEZKSTPOLPOL   
38  BELZYT SZYMON 61315km / M20SZTUMLKS ZANTYR SZTUMPOLPOLOKHDK 
39  BERNACIAK MATEUSZ 70015km / M20MOGILNOMOGILNO TEAMPOLPOLOK 
40  BERNACIAK PAULINA 7905km / K20GNIEZNO-POLPOLOK 
41  BIAŁEK DAWID  15km / M30NAKŁO NAD NOTECIĄLUKS START NAKŁOPOLPOL GPT  
42  BIAŁKOWSKI BARTOSZ 25715km / M30ŚRODA WIELKOPOLSKAKB AKTYWNI ŚRODA WLKP.POLPOLOK 
43  BIEGAŁA AGNIESZKA 7105km / K30INOWROCŁAWTEAN RENEGATPOLPOLOK 
44  BIEGAŃSKI PATRYK 7765km / M20SWARZĘDZ-POLPOLOK 
45  BIELEC WOJCIECH 5415km / M30BYDGOSZCZPOLPOLOK 
46  BIELECKI TOMASZ  15km / M20SZCZYTNIKI DUCHOWNEGNIEZNOPOLPOL HDK GPT  
47  BIENIARA TOMASZ 41315km / M40CZERNIEJEWOMJDOPPOLPOLOKGPT 
48  BIERNAT MAGDALENA 6015km / K30INOWROCŁAWTG SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLPOLOKGPT 
49 BILICKA MARTYNA7485km / K13GNIEZNOPOLPOLOK  
50  BILICKI ŁUKASZ 68115km / M30GNIEZNOPOLPOLOKGPT 
51  BISKUP DANIEL 56515km / M40TUREKKB MARATON TUREKPOLPOLOK 
52  BISKUP ROBERT 56415km / M40PUŁAWYGÓRA PUŁAWSKAPOLPOLOKHDK 
53  BIZAN ŁUKASZ 55215km / M40SWARZĘDZBIZON`S CREWPOLPOLOKGPT 
54 BIZAN ZOFIA8225km / K13SWARZĘDZPOLPOLOK 
55  BLASZKOWSKA ANETA 48415km / K20OBROWOT.S.OPATRUNKI TORUŃPOLPOLOKGPT 
56  BŁASZCZYK TOMASZ 28015km / M40GÓRAPOLPOLOKGPT 
57  BŁAŻUTYCZ PAWEŁ 53415km / M40CIESZKÓWPOLPOLOK 
58  BŁAŻYŃSKA OLA 62815km / K30GNIEZNOPOLPOLOK  
59  BOBRZYŃSKA MAŁGORZATA 44215km / K30MOGILNOPOLPOLOK 
60  BODNAR JAN 29915km / M60TORUNJA SAMPOLPOLOK  
61  BOGDANOWICZ TOMASZ 7995km / M30GNIEZNOSMART FIZJOPOLPOLOK 
62  BOGDAŃSKA DOROTA 7645km / K60KONINKONINPOLPOLOK 
63  BOGDAŃSKI WALDEMAR 37215km / M60KONINKONINPOLPOLOK 
64  BOGUCKI PATRYK 8105km / M20GNIEZNODRINK TEAMPOLPOLOK  
65 BOGUSIEWICZ PRZEMYSŁAW8205km / M20WYDARTOWOSTOWARZYSZENIE TERAZPOLPOLOKGmina 
66  BOJAŃSKI ZBIGNIEW  15km / M30WRZEŚNIAJAK PO SZNURKUPOLPOL HDK  
67  BOLEWICZ JOANNA 61515km / K40RADZIEJÓWPOLPOLOK 
68  BONALSKA MAGDALENA 17615km / K30BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPOLPOLOK 
69 BORKOWSKI ADAM7555km / M40BYDGOSZCZBRZOZA BIEGAPOLPOLOK 
70  BOROWCZYK SONIA 66415km / K20ZALASEWOPOLPOLOKGPT 
71  BOROWIAK MACIEJ 38615km / M30WRONKIPOLPOLOK  
72  BOROWIEC WIOLETA 24515km / K30SZUBINBBL SZUBINPOLPOLOKGPT 
73  BORUCKI KRYSTIAN 37615km / M30GNIEZNOBORKO.PL GNIEZNOPOLPOLOKGPT 
74  BRACISZEWSKI ANDRZEJ 40215km / M50KŁECKOPOLPOLOKGPT 
75  BRELIŃSKI ROBERT 6515km / M30GNIEZNOPOLPOLOK 
76  BROK MAŁGORZATA 43615km / K40PLEWISKAALLIANCE TECHNOLOGY FEHLAU RUN TEAMPOLPOLOKGPT 
77  BRONISZEWSKA MONIKA 8015km / K30MIĘKOWOMIĘKOWO BIEGAPOLPOLOK  
78  BRONISZEWSKI JAROSLAW 47115km / M30MIEKOWOMIEKOWOPOLPOLOK 
79  BRUCH KATARZYNA 18815km / K30ŁUBOWOPOLPOLOKGPT 
80  BRUCH LIDIA 10815km / K30WITKOWOWITKOWO BIEGAPOLPOLOKGPT 
81  BRYCHCY-NOWAK PAULINA 20715km / K30STRZYŻEWOTKKF `ŁABĘDŹ` ZBĄSZYŃPOLPOLOKHDK 
82  BRZEWIŃSKA MARZENA 39515km / K40TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOPOLPOLOKGmina GPT 
83  BRZEWIŃSKI JACEK 39615km / M40TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOPOLPOLOKHDK Gmina GPT 
84  BRZOZOWSKA MONIKA 60315km / K30KRZEPICECZERWONAK BIEGAPOLPOLOK 
85  BUBAK MICHAŁ 53115km / M30MOGILNOPOLPOLOKGPT 
86  BUDASZ TOMASZ 415km / M40GNIEZNOURZĄD MIEJSKI GNIEZNOPOLPOLOK 
87  BUDNIAK JAGODA 7245km / K50PoznańPARKRUN POZNAŃPOLPOLOK 
88  BULMAN KACPER 44315km / M20BYDGOSZCZPOLPOLOK 
89  BUŚKO KRZYSZTOF 21915km / M20KOŚCIAN-KOŚCIAN TEAMPOLPOLOKGPT  
90  BUŚKO MATEUSZ 21815km / M30KOŚCIAN-KOŚCIAN TEAMPOLPOLOKGPT  
91  BYCHOWIEC JOANNA 11515km / K30GNIEZNOTIP-TOPOLPOLPOLOKGPT 
92  BYCHOWIEC ŁUKASZ 11615km / M30GNIEZNOTIP-TOPOLPOLPOLOKGPT 
93  BZDAWKA TOMASZ 53615km / M40WYSTĘPLUKS START NAKŁOPOLPOLOK  
94  CAJGLER HONORATA 53015km / K40GNIEZNOWULKANIZACJA NA KAWIARACHPOLPOLOKGPT 
95  CAJGLER LESZEK 16815km / M40GNIEZNOWULKANIZACJA NA KAWIARACHPOLPOLOKGPT 
96 CHLEBOWSKI BARTLOMIEJ7975km / M20MOGILNOCARSEKT FINANSEPOLPOLOK 
97  CHŁOPICKI MICHAŁ 33015km / M30GNIEZNOVELUX GNIEZNOPOLPOLOKGPT 
98  CHUDAŚ ROMAN 1515km / M40TRZEMESZNOKLUB HDK PCK KROPELKAPOLPOLOKHDK Gmina GPT 
99  CIACHERA IRENEUSZ 42915km / M50BYDGOSZCZ2 BLOG BYDGOSZCZPOLPOLOK  
100  CICHOWLAS WERONIKA 56215km / K30OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAPOLPOLOK 
101  CIERNIAK JAROSŁAW 32915km / M40POWIDZDRUŻYNA SZPIKUPOLPOLOKHDK GPT 
102  CIERZNIAK DAMIAN 6915km / M30CHOCZDHU MOTO-DREAMPOLPOLOKGPT 
103  CYPRIAN PAULA 32815km / K20OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAPOLPOLOK  
104  CZAJ KAROL  15km / M30SZCZAWNO-ZDRÓJDATASPORTPOLPOL   
105  CZAJKOWSKA PATRYCJA 7855km / K30WŁOCŁAWEKPOLPOLOK 
106  CZAJKOWSKI MACIEJ 7865km / M13WŁOCŁAWEKPOLPOLOK 
107  CZAPLICKI TOMASZ 60115km / M30STRZELNOPOLPOLOKGPT  
108  CZAPLIŃSKI MARIUSZ 51415km / M50GNIEZNOALTOM GNIEZNOPOLPOLOK 
109 CZAPSKI MICHAŁ7155km / M13BARUCHOWOZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W BARUCHOWIEPOLPOLOK  
110  CZARNECKI PIOTR 7755km / M40BYDGOSZCZBRZOZA BIEGAPOLPOLOK  
111  CZARNOJAŃCZYK RAFAŁ 40115km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOKGPT 
112  CZECH DARIA 8125km / K20MOGILNOPOLPOLOK 
113  CZECH KAMIL 8145km / M13MOGILNOPOLPOLOK 
114  CZELUŚNIAK FILIP 27215km / M30POZNAŃPOLPOLOK 
115 CZERNIAK ELŻBIETA42015km / K60BORZYKOWOKB KOSYNIER WRZEŚNIAPOLPOLOK 
116  CZERNIAK HENRYK 41715km / M70BORZYKOWOKB KOSYNIER WRZEŚNIAPOLPOLOK 
117  CZERNIECKA MARTA 16515km / K40KOMORNIKIGRZMOT KOMORNIKIPOLPOLOK 
118  CZERWIŃSKI MARCIN 8005km / M30KRUSZWICABB 06POLPOLOK 
119 CZUK MAREK34315km / M60TORUŃPOLPOLOK