Zawody obsługuje firma Datasport

IV Letni Bieg Trzech Jezior
Trzemeszno, 01 września 2019 r.


Liczba zawodników : 460
Odebrało numery: 380

Liczba opłaconych zawodników: 416
  Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
  ADAMCZYK WŁODZIMIERZ 32610km / M56+KAZIMIERZ BISKUPINIEPOLPOLOK 
  ADAMKIEWICZ DOROTA 24115km / K30TRZEMESZNOPOLPOLOKGmina GPT 
  ADAMSKA KAROLINA 15915km / K40MOGILNOMOGILNO TEAMPOLPOLOKGPT 
  ALEKSANDRZAK JAROSŁAW 20515km / M30GNIEZNOPOLPOLOKGPT 
  ANDRZEJCZAK ANIA 22815km / K40GNIEZNOANDRZEJCZAK TEAMPOLPOLOKGPT 
  ANDRZEJCZAK SEBASTIAN 22715km / M40GNIEZNOANDRZEJCZAK TEAMPOLPOLOKGPT 
  ANDRZEJEWSKA JOANNA 4945km / K30-44WITKOWOPOLPOLOK  
  ANDRZEJEWSKI KRZYSZTOF 11515km / M30SWARZĘDZPOLPOLOK 
  ANTAS MACIEJ 3605km / M30-44TRZEMESZNOKIJKOWE TRZEMESZNOPOLPOLOKGmina 
ANTAS PAWEŁ 515km / M30TRZEMESZNOKLUB HDK PCK KROPELKAPOLPOLOKGmina GPT 
  ANTCZAK GRZEGORZ 15415km / M50PoznańDRUŻYNA SZPIKUPOLPOLOKGPT 
  ANTOSZAK AGNIESZKA 16115km / K30GNIEZNOKPP GNIEZNOPOLPOLOKGPT 
  BALCERZAK ARTUR 3615km / M30KOWALEWEKPOLPOLOKGPT 
  BALTRUSAITIS ZYDRUNAS 6015km / M40VILNIUSNA, PAGAUK!LTULTUOKGPT 
  BANASZKIEWICZ GRZEGORZ 22315km / M40TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOPOLPOLOKGmina GPT 
  BARCZAK AGNIESZKA 4685km / K30-44JANIKOWOAGNIESZKABPOLPOLOK 
  BASIŃSKA JOANNA 18615km / K40GNIEZNOALTOM GNIEZNOPOLPOLOK 
  BASIŃSKI ŁUKASZ 20915km / M40TRZEMESZNORUN&FANPOLPOLOKGmina GPT 
  BASIŃSKI WALDEMAR 20715km / M40TRZEMESZNORUN&FUNPOLPOLOKGmina GPT 
  BĄK DAWID 19115km / M20KRUCHOWONIEZRZESZONYPOLPOLOKGmina GPT 
  BECHERT MACIEJ 3815km / M50GNIEZNONIGHT RUNNERS GNIEZNOPOLPOLOKGPT 
  BEDNAREK IRENA 4005km / K45-55TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOPOLPOLOKGmina 
  BELING KATARZYNA 4765km / K30-44GNIEZNOPOLPOLOK 
  BELING KRZYSZTOF 32010km / M16-29GNIEZNOPOLPOLOK 
  BELING ZBIGNIEW JAN 4755km / M56+GNIEZNOPOLPOLOK 
  BERNACIAK PAULINA 5015km / K16-29GNIEZNOPOLPOLOK  
  BIEGAŁA AGNIESZKA 30310km / K30-44INOWROCŁAWTEAM RENEGATPOLPOLOK 
  BIEGAŃSKI PATRYK 4135km / M16-29SWARZĘDZPOLPOLOK 
  BIELEC WOJCIECH 2015km / M30BYDGOSZCZPOLPOLOKGPT 
  BIENIARA TOMASZ 13115km / M40CZERNIEJEWOMJDOPPOLPOLOKGPT 
  BIEŃ MAGDALENA  15km / K40POZNAŃPOLPOL   
  BIERNAT MAGDALENA  15km / K30INOWROCŁAWTG SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLPOL GPT  
  BILICKI ŁUKASZ 24215km / M30GNIEZNOPOLPOLOKGPT 
  BŁASZAK ŁUKASZ 23915km / M30SOLEC KUJAWSKI`BUBA` SOLEC KUJAWSKIPOLPOLOK 
  BŁASZCZYK TOMASZ 5015km / M40GÓRABRAKPOLPOLOKGPT 
  BOGAJEWSKA MAGDALENA 4295km / K16-29GNIEZNOHARPAGAN GNIEZNOPOLPOLOK 
  BOGDAŃSKA DOROTA 4195km / K56+KONINKONINPOLPOLOK 
  BOGDAŃSKI WALDEMAR 10615km / M60KONINKONINPOLPOLOKGPT 
  BOLEWSKI DAMIAN 34510km / M30-44CZERNIEJEWOCZERNIEJEWO BIEGAPOLPOLOK 
  BORODYCZ TOMASZ 34010km / M45-55WITKOWOWITKOWO BIEGAPOLPOLOK 
  BOROWCZAK FILIP 4805km / M16-29WRZESNIANIGHT RUNNERS WRZEŚNIAPOLPOLOK 
  BOROWIEC WIOLETA 12215km / K30SZUBINBBL SZUBINPOLPOLOKGPT 
  BORUCKI KRYSTIAN 18915km / M30GNIEZNOFUNDACJA AKTYWNE TRZEMESZNOPOLPOLOKGPT 
  BRACISZEWSKI ANDRZEJ 17315km / M50KŁECKOPOLPOLOKGPT 
  BRUCH KATARZYNA 14815km / K30ŁUBOWOPOLPOLOKGPT 
  BRUCH LIDIA 13315km / K30WITKOWOWITKOWO BIEGAPOLPOLOKGPT  
  BRYL DAWID 4435km / M16-29TORUŃPOLPOLOK 
  BRZEWIŃSKA MARZENA 22115km / K40TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOPOLPOLOKGmina GPT 
  BRZEWIŃSKI JACEK 22215km / M40TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOPOLPOLOKGmina GPT 
  BUGAJEWSKA ANNA 4335km / K56+PŁOŃSKKB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPOLPOLOK 
 BUGAJEWSKI JANUSZ4345km / M56+PŁOŃSKKB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPOLPOLOK 
  BUŚKO MATEUSZ 4515km / M30KOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOLPOLOKGPT  
  BYCHOWIEC JOANNA 10915km / K30GNIEZNOTIP-TOPOLPOLPOLOKGPT 
  BYCHOWIEC ŁUKASZ 11015km / M30GNIEZNOTIP-TOPOLPOLPOLOKGPT 
  CAŁA EDYTA 30610km / K30-44MOGILNOBBL MOGILNOPOLPOLOK 
 CHLEBOWSKI BARTŁOMIEJ4545km / M16-29PALĘDZIE DOLNECARSEKT FINANSEPOLPOLOK 
  CHŁOPICKI MICHAŁ 11715km / M30GNIEZNOVELUX GNIEZNOPOLPOLOKGPT 
  CHUDAŚ ROMAN 715km / M40TRZEMESZNOKLUB HDK PCK KROPELKAPOLPOLOKGmina GPT 
  CIERZNIAK DAMIAN 11215km / M30CHOCZDHU MOTO-DREAMPOLPOLOKGPT 
  CIESIELCZYK JOANNA 24615km / K30TRZEMESZNOPOLPOLOKGmina  
 CIESIELSKI KRZYSZTOF4645km / M56+GNIEZNOFAST WALKERPOLPOLOK 
  CIEŚLIK ZDZISŁAW 35610km / M56+GOŁAŃCZTEAM RUN GOŁAŃCZPOLPOLOK 
  CYROK MAREK 4285km / M45-55DĄBROWAMMC TEAM DĄBROWAPOLPOLOK  
  CZAJKOWSKA PATRYCJA 4095km / K30-44WŁOCŁAWEKPOLPOLOK 
  CZAJKOWSKI MACIEJ 4085km / M16-29WŁOCŁAWEKPOLPOLOK 
  CZARNOJAŃCZYK RAFAŁ 18215km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOKGPT 
  CZECH DARIA 4425km / K16-29MOGILNOPOLPOLOK 
 CZERNIAK PIOTR5095km / M16-29MOGILNOPOLPOL  
  CZERWIŃSKI MARCIN 4835km / M30-44KRUSZWICABB 06POLPOLOK