Zawody obsługuje firma Datasport

XXVIII OGÓLNOPOLSKI BIEG IM. JANA KILIŃSKIEGO
Trzemeszno, 03 maja 2019 r.


Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 802
Odebrało numery: 674

Liczba opłaconych zawodników: 738
  Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
 ADAMCZYK ADAM471Polm / M30TRZEMESZNOPOLPOLOKTrzemeszno 
  ADAMCZYK AGATA 8133,5k / K13GNIEZNOMKS GNIEZNOPOLPOLOK 
  ADAMCZYK AGNIESZKA 453Polm / K30NAKŁO NAD NOTECIĄREBELLION OF FREE RUNNERSPOLPOLOK 
  ADAMCZYK SŁAWOMIR 517Polm / M50GNIEZNOPOLPOLOK 
  ADAMKIEWICZ DOROTA 423Polm / K30TRZEMESZNOPOLPOLOKTrzemeszno GPT 
  ADAMSKA KAROLINA 152Polm / K40MOGILNOMOGILNO TEAMPOLPOLOKMogilno GPT 
  AKUSZEWSKA AGATA 2188Polm / K50PUSZCZYKOWOKOŚCIAN TEAMPOLPOLOK 
  ALEKSANDROWICZ BARTOSZ 500Polm / M30WRZEŚNIAALTOM GNIEZNOPOLPOLOKGPT 
  ALEKSANDRZAK JAROSŁAW 298Polm / M30GNIEZNOPOLPOLOKGPT 
  ANDRZEJCZAK ANIA 416Polm / K40GNIEZNOANDRZEJCZAK TEAMPOLPOLOKGPT 
  ANDRZEJCZAK SEBASTIAN 417Polm / M40GNIEZNOANDRZEJCZAK TEAMPOLPOLOKGPT 
  ANDRZEJEWSKI KRZYSZTOF 264Polm / M30SWARZĘDZPOLPOLOK 
  ANDRZEJEWSKI TOMASZ 160Polm / M30ZALASEWOMOGILNO TEAMPOLPOLOK 
  ANTAS MACIEJ 6403,5k / M40TRZEMESZNOKIJKOWE TRZEMESZNOPOLPOLOK 
ANTAS PAWEŁ 18Polm / M30TRZEMESZNOKLUB HDK PCK KROPELKAPOLPOLOKTrzemeszno GPT 
  ANTCZAK GRZEGORZ 226Polm / M50PoznańDRUŻYNA SZPIKUPOLPOLOKGPT 
  ANTOSZAK AGNIESZKA 387Polm / K30GNIEZNOKPP GNIEZNOPOLPOLOKGPT  
  ANTOSZAK KACPER 8193,5k / M13GNIEZNOPOLPOLOK 
  BALCERZAK ARTUR 49Polm / M30KOWALEWEKPOLPOLOKGPT 
 BALCERZAK MARCIN21683,5k / M40DĄBROWA33 BLTR POWIDZPOLPOL  
 BALCERZAK MARCIN 3,5k / M40DĄBROWA33 BLTR POWIDZPOLPOL   
  BALTRUSAITIS ZYDRUNAS 135Polm / M40VILNIUSNA, PAGAUK!LTULTUOKGPT 
  BANASZKIEWICZ GRZEGORZ 366Polm / M40TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOPOLPOLOKTrzemeszno GPT 
  BANDUR GRZEGORZ 479Polm / M30POZNAŃKB MANIAC POZNAŃPOLPOLOKGPT 
  BARAN BARTŁOMIEJ 7823,5k / M40TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOPOLPOLOK  
  BARCZAK AGNIESZKA 6173,5k / K30JANIKOWOAGNIESZKABPOLPOLOK 
  BAREŁKOWSKA KATARZYNA 509Polm / K40POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLPOLOK 
  BARTKIEWICZ KRZYSZTOF  Polm / M40TORUŃOUTLET BIEGOWY BARTKIEWICZPOLPOL   
  BARTKOWIAK ARTUR 148Polm / M20RUCHOCICEPOLPOLOK 
  BARTKOWSKA ANETA 488Polm / K20TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOPOLPOLOKTrzemeszno GPT 
  BARTKOWSKI TOBIASZ 490Polm / M30TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOPOLPOLOKTrzemeszno 
  BARTOSZEK PAWEŁ 227Polm / M40ZALASEWOPOLPOLOK 
  BASA JACEK 6543,5k / M40KRUSZWICAROZBIEGANA KRUSZWICAPOLPOLOK 
  BASIŃSKA JOANNA 6583,5k / K40GNIEZNOALTOM GNIEZNOPOLPOLOK 
  BASIŃSKI WALDEMAR 413Polm / M40TRZEMESZNORUN&FUNPOLPOLOKTrzemeszno GPT 
  BĄK DAWID 400Polm / M20WYDARTOWONIEZRZESZONYPOLPOLOKTrzemeszno GPT 
  BĄK MONIKA  3,5k / K30GNIEZNOPOLPOL   
  BECHERT MACIEJ 48Polm / M50GNIEZNONIGHT RUNNERS GNIEZNOPOLPOLOKGPT 
  BEDNAREK IRENA 7063,5k / K50TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOPOLPOLOK 
  BEHOUNEK LESZEK 341Polm / M60ZAKOPANETG SOKÓŁ ZAKOPANEPOLPOLOK 
  BEHOUNEK MAGDALENA 8183,5k / K30ZAKOPANETG SOKÓŁ ZAKOPANEPOLPOLOK 
  BELING KATARZYNA 6653,5k / K30GNIEZNOGOBELINGPOLPOLOK 
  BELING KRZYSZTOF 6663,5k / M20GNIEZNOGOBELINGPOLPOLOK 
  BELING ZBIGNIEW JAN 6643,5k / M50GNIEZNOGOBELINGPOLPOLOK 
  BERNACIAK PAULINA 7593,5k / K20GNIEZNOPOLPOLOK 
  BIAŁAS DAWID 7363,5k / M13WITKOWOSP 1 WITKOWOPOLPOLOK 
  BIAŁAS JAKUB 7343,5k / M13WITKOWOSP 1 WITKOWOPOLPOLOK 
  BIAŁKOWSKI KACPER 51Polm / M20BARCINPOLPOLOK  
  BIAŁOUS KRZYSZTOF 390Polm / M50BYDGOSZCZBRAKPOLPOLOK 
  BIEDA ROBERT  Polm / M50CZASTARYGKS CZASTARYPOLPOL   
  BIEGAŁA AGNIESZKA 6303,5k / K30INOWROCŁAWTEAM RENEGATPOLPOLOK 
  BIEGAŃSKI PATRYK 6333,5k / M20SWARZĘDZPOLPOLOK 
  BIELEC WOJCIECH 15Polm / M30BYDGOSZCZPOLPOLOK 
  BIENIARA TOMASZ 232Polm / M40CZERNIEJEWOMJDOPPOLPOLOKGPT 
  BIERNAT MAGDALENA 20Polm / K30INOWROCŁAWTG SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLPOLOKGPT 
 BILICKA MARTYNA6763,5k / K13GNIEZNOPOLPOLOK  
  BILICKI ŁUKASZ 395Polm / M30GNIEZNOPOLPOLOKGPT 
  BLOCH MONIKA 512Polm / K40TRZEMESZNOPOLPOLOKTrzemeszno GPT 
  BŁASZCZYK TOMASZ 104Polm / M40GÓRABRAKPOLPOLOKGPT 
  BOGDANOWICZ TOMASZ 8033,5k / M30GNIEZNOSMART FIZJOPOLPOLOK  
  BOGDAŃSKA DOROTA 7283,5k / K60KONINKONINPOLPOLOK 
  BOGDAŃSKI WALDEMAR 369Polm / M60KONINKONINPOLPOLOKGPT 
  BOGUSZ KAROLINA 464Polm / K20POZNAŃZGRUPKA TEAMPOLPOLOK 
  BOKUS EUGENIUSZ 110Polm / M50KOSCIANKOŚCIAN TEAMPOLPOLOK 
  BOROWCZAK FILIP 8003,5k / M20WRZESNIANIGHT RUNNERS WRZEŚNIAPOLPOLOK 
  BOROWIEC WIOLETA 244Polm / K30SZUBINBBL SZUBINPOLPOLOKGPT 
  BORUCKI KRYSTIAN 457Polm / M30GNIEZNOFUNDACJA AKTYWNE TRZEMESZNOPOLPOLOKGPT 
  BORZYMOWSKA JUDYTA 140Polm / K20MOGILNOPOLPOLOKMogilno 
  BRACISZEWSKI ANDRZEJ 290Polm / M50KŁECKOPOLPOLOKGPT  
  BROK MAŁGORZATA 201Polm / K40PLEWISKAŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAMPOLPOLOKGPT  
  BRUCH KATARZYNA 332Polm / K30ŁUBOWOPOLPOLOKGPT 
  BRUCH LIDIA 120Polm / K30WITKOWOWITKOWO BIEGAPOLPOLOKGPT 
  BRZEWIŃSKA MARZENA 456Polm / K40TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOPOLPOLOKTrzemeszno GPT 
  BRZEWIŃSKI JACEK 458Polm / M40TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOPOLPOLOKTrzemeszno GPT 
  BUDASZ TOMASZ 4Polm / M40GNIEZNOURZĄD MIEJSKI GNIEZNOPOLPOLOK 
  BUDKIEWICZ ADRIAN 381Polm / M40POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLPOLOK 
 BUDZISZEWSKA SANDRA2181Polm / K30WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAPOLPOL  
  BUŚKO MATEUSZ 76Polm / M30KOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOLPOLOKGPT  
  BYCHOWIEC JOANNA 195Polm / K30GNIEZNOTIP-TOPOLPOLPOLOKGPT 
  BYCHOWIEC ŁUKASZ 194Polm / M30GNIEZNOTIP-TOPOLPOLPOLOKGPT 
  BYRTEK GRZEGORZ 506Polm / M40BYDGOSZCZPOLPOLOK 
  CAJGLER LESZEK 109Polm / M40GNIEZNOPOLPOLOKGPT  
 CHLEBOWSKI BARTŁOMIEJ6923,5k / M20PALĘDZIE DOLNECARSEKT FINANSEPOLPOLOK 
  CHŁOPICKI MICHAŁ 336Polm / M30GNIEZNOVELUX GNIEZNOPOLPOLOKGPT 
  CHOJNACKA-MARYSIAK ANNA 7963,5k / K30POWIDZKLUB SPORTOWY LIBERO POWIDZPOLPOLOK 
  CHOJNACKI ARTUR 237Polm / M40KONINTRITON KONINPOLPOLOK  
  CHOJNIAK WIESŁAW 86Polm / M40POZNAŃXYZPOLPOLOK 
  CHOLEWIŃSKA LONGINA 513Polm / K50MUROWANA GOŚLINAHERNIK TEAMPOLPOLOK 
  CHRUSZCZEWSKI KACPER 353Polm / M20WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAPOLPOLOK 
  CHUDAŚ ROMAN 28Polm / M40TRZEMESZNOKLUB HDK PCK KROPELKAPOLPOLOKTrzemeszno GPT 
  CICHOCKI ROBERT 360Polm / M40PSARSKIEBOSCH SERWIS OLSZEWSKIPOLPOLOK 
  CIERNIAK JAROSŁAW 203Polm / M40POWIDZDRUŻYNA SZPIKUPOLPOLOKGPT 
  CIERZNIAK DAMIAN 351Polm / M30CHOCZDHU MOTO-DREAMPOLPOLOKGPT 
  CIESIELCZYK JOANNA 243Polm / K30TRZEMESZNOBRAKPOLPOLOKTrzemeszno 
 CIESIELSKI KRZYSZTOF6053,5k / M60GNIEZNOFAST WALKERPOLPOLOK 
  CIESZYŃSKI PIOTR 450Polm / M40POZNAŃPOLPOLOK 
 CIEŚLAK SEBASTIAN412Polm / M30ŚREMNIGHT RUNNERSPOLPOLOK 
  CYPARSKI MARCIN  Polm / M40PŁOCKACTIVE RUNNERS PŁOCKPOLPOL   
  CYROK MACIEJ 8153,5k / M20DĄBROWAOLIMPIA DĄBROWAPOLPOLOK 
  CYROK MAREK 6553,5k / M40DĄBROWAMMC TEAM DĄBROWAPOLPOLOK 
  CZAJKOWSKA PATRYCJA 6453,5k / K30WŁOCŁAWEKPOLPOLOK  
  CZAJKOWSKI MACIEJ 6463,5k / M13WŁOCŁAWEKPOLPOLOK 
  CZARNOJAŃCZYK RAFAŁ 419Polm / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOKGPT 
  CZASAK GRZEGORZ 6143,5k / M40WITKOWOWITKOWO BIEGAPOLPOLOK 
  CZASAK RENATA 6803,5k / K40WITKOWOWITKOWO BIEGAPOLPOLOK 
  CZECH DARIA 6093,5k / K20MOGILNOPOLPOLOK 
  CZECH KAMIL 6103,5k / M13MOGILNOPOLPOLOK 
  CZELUŚNIAK FILIP 451Polm / M30POZNAŃPOLPOLOKGPT 
  CZERWIŃSKI MARCIN 7513,5k / M30KRUSZWICABB 06POLPOLOK 
 CZUBA ROBERT179Polm / M50PUSZCZYKOWOORANGE POLSKAPOLPOLOK 
  CZUBACHOWSKI SŁAWOMIR 6773,5k / M40MOGILNOSZYBKIE RYSIE TEAMPOLPOLOK 
  CZYSZ ŁUKASZ 467Polm / M20ŁUBOWOEMDEK BYDGOSZCZPOLPOLOK