Zawody obsługuje firma Datasport

1. Bieg Pamięci Sybiru
Białystok, 10 lutego 2019 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 790
Odebrało numery: 99

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1 ADAMSKA URSZULA2015km / K30BIAŁYSTOKOK  
2 ZAWODNIK ANONIMOWY7455km / M30 OK  
3  ALEKSIEJUK ADAM 135km / M30KLESZCZELEOK  
4  ANDREICHYK ALEH 7125km / M40GRODNOGRODNOOBLSPORTOK  
5 ZAWODNIK ANONIMOWY7145km / M20 GRODNOOBLSPORTOK  
6  ANDREICHYK NATALLIA 7135km / K40GRODNOGRODNOOBLSPORTOK  
7  ANDREJCZUK JÓZEK 6295km / M40POROSŁYBIEGAM BO LUBIĘ BIAŁYSTOKOK  
8  ANDREJCZUK WIACZESŁAW 3045km / M50KLEOSINOK  
9  ANDRUSZKIEWICZ MICHAŁ 2865km / M30BIAŁYSTOKGLSOK  
10 ANTONIENKO-PŁOSZCZUK BARBARA5115km / K40BIAŁYSTOKBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYOK  
11  AUGUSTYNOWICZ PIOTR 7295km / M30EŁKPOLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWAOK  
12  AUGUSTYNOWICZ WOJCIECH 795km / M20OGRODNICZKIBIAŁYSTOK BIEGA TEAMOK  
13  BABUL PAWEŁ 5225km / M40BIAŁYSTOKOK  
14  BAGIŃSKA EWELINA 5035km / K30BIAŁYSTOKTEAM WORD BIAŁYSTOKOK  
15  BAGIŃSKA OLGA 3075km / K40BIAŁYSTOKBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYOK  
16  BAJDA MARCIN 7435km / M40BIAŁYSTOKBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYOK  
17  BAKUNOWICZ SZYMON 825km / M20SOKÓŁKAOK  
18  BAŁABAN PAULINA 265km / K20SOKÓŁKAOK  
19  BAŁDAK PIOTR 7005km / M30BIAŁYSTOK7 BDH TYGRYSYOK  
20  BAŁDAN TOMASZ 1625km / M30KOSMATY BOREKGRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKAOK  
21  BAŃKOWSKA ANNA 915km / K20BIAŁYSTOKBIAŁYSTOK BIEGA TEAMOK  
22  BAŃSKI ANDRZEJ 4605km / M30BIAŁYSTOKOK  
23  BARANOWSKA BEATA 4315km / K50SOKÓŁKASOKÓLSKA GRUPA BIEGOWAOK  
24 BARANOWSKA ELWIRA6835km / K20BIAŁYSTOKOK  
25  BARANOWSKA MILENA 575km / K30BIAŁYSTOKOK  
26  BARDECKA AGNIESZKA 5865km / K40ŁOMIANKI-OK  
27  BARTECZKA JACEK 5315km / M30BIAŁYSTOKSZKARADOWO RUN !OK  
28 BARTOSZUK KAROL5995km / M20BIAŁYSTOK-OK  
29  BARZAŁ ARTUR  5km / M40OSTRÓW MAZOWIECKAOSTRÓW BIEGAOK 
30  BAZYLUK EWA 3225km / K30CZARNA BIAŁOSTOCKAOK  
31  BEKISZ AGNIESZKA 3565km / K40BIAŁYSTOKNADAKTYWNIOK  
32  BEKISZ KRZYSZTOF 4125km / M30BIAŁYSTOKOK  
33  BENECKI GRZEGORZ 6675km / M40BIAŁYSTOKOK  
34  BERNATOWICZ DAMIAN 6125km / M30BIAŁYSTOK18 BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZYOK  
35  BIAŁOZOR MAGDALENA 5305km / K30WASILKOWJAK CHCESZOK  
36  BIECIUK MARIUSZ 2525km / M30BIAŁYSTOKOK  
37  BIELAWSKI ROBERT 5465km / M40BIAŁYSTOKOK  
38  BIELUCZYK RAFAŁ 2765km / M40BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKOK  
39  BIEŁAGA WERONIKA 2985km / K15DOBRZYNIEWO DUŻEOK  
40 BIENIO AGNIESZKA7035km / K20SUWAŁKI-OK  
41  BIEŃKOWSKI ARTUR 995km / M15GRAJEWOLŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻAOK  
42  BIERYŁO DARIUSZ 4585km / M50ŚRÓDLESIEOK  
43  BIRYCKI PIOTR 7165km / M40BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKOK  
44  BŁASZCZYK JOANNA 7055km / K20BIAŁYSTOKBEZ KLUBUOK  
45  BOCHENKO-ŁUCZYŃSKA JOANNA 3435km / K40BIAŁYSTOKFAFARAFAOK  
46  BOGDANOWICZ ANNA 6075km / K40TYKOCINOK  
47  BOGDZIEL TOMASZ 5275km / M30BIAŁYSTOKPKSOK  
48  BOGUS ADRIAN 5155km / M20CHOROSZCZ11 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY 1PBOTOK  
49  BOGUSZ DANIEL 7205km / M20DĄBROWA BIAŁOSTOCKAOK  
50  BOGUSZ TOMASZ 4615km / M30BRAŃSKOK  
51  BOHDZIEWICZ ZBIGNIEW 7265km / M40BIAŁYSTOKOK  
52  BOŁTUĆ PIOTR 5795km / M40BIAŁYSTOKBIAŁYSTOK BIEGAOK  
53  BOREJSZO ANETA 5615km / K40BIAŁYSTOKOK  
54  BORKOWSKI WOJCIECH 3815km / M30SUPRAŚLOK  
55  BOROWSKA MAGDALENA 1445km / K30BIAŁYSTOKHOUSE OF POLANDOK  
56  BOROWSKI GRZEGORZ 4105km / M50BIAŁYSTOKBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYOK  
57  BOROWSKI KRZYSZTOF 805km / M20CHOROSZCZTEAM CHRUMIOK  
58  BOSIACKI JAROSŁAW 955km / M30BIAŁYSTOKBIAŁYSTOK BIEGA TEAMOK  
59  BRAŃSKA AGNIESZKA 7415km / K30BIAŁYSTOKOK  
60  BRAŃSKA MAGDALENA 7425km / K30BIAŁYSTOKOK  
61  BRECZKO BEATA 1665km / K30SOKÓŁKASOKÓLSKA GRUPA BIEGOWAOK  
62 ZAWODNIK ANONIMOWY 5km / K30 -OK 
63  BRODACKI WALDEMAR 6445km / M60PUŁAWYCHEMIK NOXY PUŁAWYOK  
64 ZAWODNIK ANONIMOWY6495km / K20 -OK  
65  BRUSZEWSKI KONRAD 6485km / M20KNYSZYNOK  
66  BRUSZEWSKI PIOTR 5765km / M20KNYSZYNOK  
67  BUBIEŃCZYK IZABELA 5815km / K40BIAŁYSTOKOK  
68  BUGIEDA KAMIL 6915km / M20BIAŁYSTOKNA SERIOOK  
69  BUŁACH MAREK 7245km / M40BIAŁYSTOKBIAŁYSTOK BIEGA TEAMOK  
70  BUŁAK MACIEJ 7115km / M30BIAŁYSTOKBUŁAK & SYNOK  
71  BURCHART PIOTR 6305km / M40BIAŁYSTOKDREWNOFORNIROK  
72  BUSŁOWSKI RAFAŁ 5655km / M30BIAŁYSTOKKONKRETNIE BIEGNIĘCIOK  
73  BUTKIEWICZ PRZEMYSŁAW 635km / M20BIAŁYSTOKKONKRETNIE BIEGNIĘCIOK  
74  CHAŃKO PAWEŁ 1795km / M20BIAŁYSTOK-OK  
75  CHARKIEWICZ MARCIN 6645km / M40BIAŁYSTOKOK  
76  CHĘTNIK ARTUR 6945km / M30BIAŁYSTOKISWIMOK  
77  CHĘTNIK JOANNA 6955km / K30BIAŁYSTOK-OK  
78  CHILIŃSKI KAROL 755km / M20STAWISKIKALENJI BY DECATHLONOK  
79  CHLABICZ PAWEŁ 1125km / M20ZAŚCIANKIBIAŁYSTOK BIEGA TEAMOK  
80 CHLUDZIŃSKA EWELINA2025km / K30ŚNIADOWO-OK  
81  CHMIEL PIOTR  5km / M30BIAŁYSTOKMAGIC GYMOK 
82  CHMIELEWSKI ARTUR 4575km / M40CZARNA BIAŁOSTOCKAOK  
83  CHMIELEWSKI JÓZEF 3055km / M30CIECHANOWIEC-CIECHANOWIEC TEAMOK  
84  CHMIELEWSKI MARIUSZ 1555km / M40CZARNA BIAŁOSTOCKAGRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKAOK  
85 CHODOROWSKI ALEKSANDER7795km / M20BIAŁYSTOKOK  
86  CHOJNOWSKI AREK 6195km / M20RZEKUŃ-OK  
87  CHOJNOWSKI MARCIN 2345km / M30BIAŁYSTOKFAFARAFAOK  
88  CHOMIK JAN 6455km / M50BIAŁYSTOKOK  
89  CHOROMAŃSKI MICHAŁ 3495km / M20BIAŁYSTOKOK  
90  CHWATKO KAROL 7195km / M30BIAŁYSTOKRUNNEROK  
91  CIERESZKO BEATA 7085km / K30BIAŁYSTOKOK  
92  CIESLUK EWELINA 945km / K20BIALYSTOK-OK  
93  CIEŚLUK JOANNA 1585km / K20BIAŁYSTOKOK  
94 CUKIERMAN ANGELIKA7775km / K20BIALYSTOKBIAŁYSTOKOK  
95  CZABAN AGNIESZKA 4675km / K40BIAŁYSTOKOK  
96 CZARKOWSKI MARIUSZ6575km / M40NOWE PIEKUTYHOUSE OF POLANDOK  
97  CZARNIECKI JERZY 3145km / M30BIAŁYSTOKOK  
98 CZEKEL` JULIJA6555km / K30GRODNORUN4FUN.BYOK  
99  CZEMODANOW ALEXEY 2215km / M30GRODNORUN4FUN.BYOK  
100 CZEREPSKI PRZEMEK2965km / M40BIAŁYSTOKOK  
101  CZERNIAKIEWICZ ANNA 2915km / K40BIAŁYSTOKOUTDOOR TRAININGOK  
102  CZURAK ANNA 3185km / K30HAJNÓWKAHAJNÓWKA BIEGAOK  
103  CZYKWIN JERZY 7025km / M50BIELSK PODLASKIBIELSKA INICJATYWA ROWEROWAOK  
104  CZYŻEWSKA MAŁGORZATA 4205km / K40SOKÓŁKASOKÓLSKA GRUPA BIEGOWAOK