Zawody obsługuje firma Datasport

Świdnicki Bieg Noworoczny ZUPBADURA
Świdnica, 13 stycznia 2019 r.


Liczba zawodników : 539
Odebrało numery: 440

Liczba opłaconych zawodników: 431
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1 ADAMSKA JOANNA2410km / K40WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHOK 
2 ADAMSKI ROBERT2510km / M40WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHOK 
3  AMROŻY PAWEŁ 16910km / M30ŚWIDNICAOK  
4  BABISZ PAWEŁ 265km / M30ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOK 
5  BALCEREK EWA 36610km / K40ŚWIDNICAOK 
6  BAŁA ADAM 275km / M50SZCZAWNO-ZDRÓJPREDATORS WAŁBRZYCHOK 
7  BANASIK KAROLINA 3485km / K30ŚWIDNICAOK 
8  BARANOWSKA EWELINA 17110km / K30ŚWIDNICAOK 
9 BARAŃSKA-PIETRZYK BARBARA285km / K40ŚWIDNICAOK  
10  BASIS BARTOSZ 44010km / M16ŚWIDNICAOK 
11  BAWIEC KATARZYNA  10km / K30WAŁBRZYCHBEZ GRAWITACJI   
12  BAWOŁ-BERNATEK BOŻENA 295km / K40STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOK 
13  BEDNARZ ANDRZEJ 2395km / M50ŚWIDNICAOK 
14 BEREŚNIEWICZ MICHAŁ1725km / M30ŚWIDNICAOK 
15 BEREŹNICKI MICHAŁ3265km / M30WROCŁAWELENBI  
16  BERNAT ARKADIUSZ 28310km / M40ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOK 
17  BERNAT KATARZYNA 28410km / K40ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOK 
18  BERNAT MARCIN 28510km / M16ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOK 
19  BERNAT PIOTR 17310km / M40GŁUSZYCAOK 
20  BERNATEK MARCIN 3010km / M40STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOK 
21  BEZEGŁÓW KAMIL 4515km / M30BYSTRZYCA DOLNABYSTRZYCA TEAMOK 
22  BIAŁEK PAWEŁ 1745km / M20ŚWIEBODZICE#WAWRZYNTEAMOK 
23  BIELAS BARTOSZ 3210km / M16ŚWIDNICAWYBIEGAĆ MARZENIA TEAMOK 
24  BIELAS MARCIN 3310km / M16ŚWIDNICAWYBIEGAĆ MARZENIA TEAMOK 
25 BIELAWSKA PAULINA45410km / K30ŚWIDNICA  
26 BIELECKA BOGUMIŁA45810km / K50ŻARÓWŻARÓW BIEGA  
27  BIELECKI JAKUB 38110km / M16ŻARÓWOK  
28  BIJAK DOROTA 2655km / K60WROCŁAWOK 
29  BLACHA BALOWSKA ANETA  10km / K40WAŁBRZYCH   
30  BŁASZKIEWICZ TOMASZ 26610km / M40WAŁBRZYCHTEMMPO WAŁBRZYCHOK 
31  BOBOWSKI MAREK 24010km / M40MŚCIWOJÓWUNIA MŚCIWOJÓW / MUCHOBRONXOK 
32  BOBROWICZ MONIKA  5km / K30BOGUSZÓW GORCE   
33  BORUCH JAROSŁAW  10km / M40WROCŁAWRUNNERS ACADEMY   
34  BRAŃKA ŁUKASZ 3825km / M30POŻARZYSKOŻARÓW BIEGAOK 
35 BRAŃKA MONIKA3835km / K30POŻARZYSKOŻARÓW BIEGAOK 
36  BRYL KAROL 24110km / M30WROCŁAWIRC KOWALEOK 
37  BRYL STANISŁAW 24210km / M60STRZEGOMSTRZEGOMOK 
38 BRYŁKOWSKI PATRYK46010km / M16ŚWIDNICA  
39 BUDA KAMILA2685km / K30ŚWIDNICAOK 
40 BUDZIEWSKA KATARZYNA310km / K30ŁAGIEWNIKIOK 
41  BURDA PIOTR 3410km / M40WAŁBRZYCHBRAKOK 
42 BURZYŃSKA NATALIA26710km / K40ŚWIDNICA  
43  BURZYŃSKI KRZYSZTOF 32410km / M40ŚWIDNICAOK 
44  BUTKIEWICZ ANETA 1755km / K40ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOK 
45  CABAJ DAMIAN 3510km / M30ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOK 
46  CEMPURA PAWEŁ 3610km / M40ŚWIDNICAPARTOFSMARTOK 
47  CENDROWICZ MAGDALENA MARTA 375km / K30SOBÓTKAOK 
48  CHARUZY ROBERT  5km / M40SWIDNICA   
49  CHMIEL MARIUSZ 1765km / M40BĄDZÓWWYBIEGANI BĄDZÓWOK 
50 CHOJNOWSKI SZYMON4625km / M30ŚWIDNICA  
51  CHRAPCZYŃSKI KRYSTIAN 3810km / M40BOGUSZÓW-GORCEGRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCHOK 
52  CHRIST TOMASZ  10km / M40ŚWIDNICAKS DZPR   
53  CICHOŃ ELŻBIETA 395km / K30STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOK 
54  CICHOWICZ ROBERT 28610km / M40DZIERŻONIÓWOK 
55  CIESIELSKI MACIEJ 26910km / M30WROCŁAWCIESIU TEAMOK 
56  CZAJ KAROL  10km / M30SZCZAWNO-ZDRÓJDATASPORT   
57  CZAPCZYŃSKI ŁUKASZ  10km / M30STRZEGOMGRUPA BIEGOWA BEZ GRANIC   
58  CZAPSKA IZABELA 2435km / K40WROCŁAW#SONKOTEAMOK 
59  CZĄSTKA KRZYSZTOF 4110km / M40SWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOK 
60  CZEMERZYŃSKA AGNIESZKA 1775km / K40DZIERŻONIÓWOK  
61  CZEMERZYŃSKI PIOTR 17810km / M40DZIERŻONIÓWOK 
62  CZYŻ MARIUSZ 32510km / M40KAMIENNA GÓRAKS SZORTYOK