Zawody obsługuje firma Datasport

Świdnicki Bieg Noworoczny ZUPBADURA
Świdnica, 13 stycznia 2019 r.


Liczba zawodników : 539
Odebrało numery: 440

Liczba opłaconych zawodników: 431
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Odebrał
numer
1 ADAMSKA JOANNA2410km / K40WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
2 ADAMSKI ROBERT2510km / M40WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
3  AMROŻY PAWEŁ 16910km / M30ŚWIDNICAPOLPOLOK  
4  BABISZ PAWEŁ 265km / M30ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
5 BALCEREK EWA36610km / K40ŚWIDNICAPOLPOLOK 
6  BAŁA ADAM 275km / M50SZCZAWNO-ZDRÓJPREDATORS WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
7  BANASIK KAROLINA 3485km / K30ŚWIDNICAPOLPOLOK 
8  BARANOWSKA EWELINA 17110km / K30ŚWIDNICAPOLPOLOK 
9  BARAŃSKA-PIETRZYK BARBARA 285km / K40ŚWIDNICAPOLPOLOK  
10  BASIS BARTOSZ 44010km / M16ŚWIDNICAPOLPOLOK 
11  BAWIEC KATARZYNA  10km / K30WAŁBRZYCHBEZ GRAWITACJIPOLPOL   
12  BAWOŁ-BERNATEK BOŻENA 295km / K40STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAPOLPOLOK 
13  BEDNARZ ANDRZEJ 2395km / M50ŚWIDNICAPOLPOLOK 
14 BEREŚNIEWICZ MICHAŁ1725km / M30ŚWIDNICAPOLPOLOK 
15 BEREŹNICKI MICHAŁ3265km / M30WROCŁAWELENBIPOLPOL  
16 BERNAT ARKADIUSZ28310km / M40ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAPOLPOLOK 
17  BERNAT KATARZYNA 28410km / K40ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAPOLPOLOK 
18  BERNAT MARCIN 28510km / M16ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAPOLPOLOK 
19  BERNAT PIOTR 17310km / M40GŁUSZYCAPOLPOLOK 
20  BERNATEK MARCIN 3010km / M40STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAPOLPOLOK 
21  BEZEGŁÓW KAMIL 4515km / M30BYSTRZYCA DOLNABYSTRZYCA TEAMPOLPOLOK 
22  BIAŁEK PAWEŁ 1745km / M20ŚWIEBODZICE#WAWRZYNTEAMPOLPOLOK 
23  BIELAS BARTOSZ 3210km / M16ŚWIDNICAWYBIEGAĆ MARZENIA TEAMPOLPOLOK 
24  BIELAS MARCIN 3310km / M16ŚWIDNICAWYBIEGAĆ MARZENIA TEAMPOLPOLOK 
25 BIELAWSKA PAULINA45410km / K30ŚWIDNICAPOLPOL  
26 BIELECKA BOGUMIŁA45810km / K50ŻARÓWŻARÓW BIEGAPOLPOL  
27  BIELECKI JAKUB 38110km / M16ŻARÓWPOLPOLOK  
28  BIJAK DOROTA 2655km / K60WROCŁAWPOLPOLOK 
29  BLACHA BALOWSKA ANETA  10km / K40WAŁBRZYCHPOLPOL   
30  BŁASZKIEWICZ TOMASZ 26610km / M40WAŁBRZYCHTEMMPO WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
31  BOBOWSKI MAREK 24010km / M40MŚCIWOJÓWUNIA MŚCIWOJÓW / MUCHOBRONXPOLPOLOK 
32  BOBROWICZ MONIKA  5km / K30BOGUSZÓW GORCEPOLPOL   
33  BORUCH JAROSŁAW  10km / M40WROCŁAWRUNNERS ACADEMYPOLPOL   
34  BRAŃKA ŁUKASZ 3825km / M30POŻARZYSKOŻARÓW BIEGAPOLPOLOK 
35 BRAŃKA MONIKA3835km / K30POŻARZYSKOŻARÓW BIEGAPOLPOLOK 
36  BRYL KAROL 24110km / M30WROCŁAWIRC KOWALEPOLPOLOK 
37  BRYL STANISŁAW 24210km / M60STRZEGOMSTRZEGOMPOLPOLOK 
38 BRYŁKOWSKI PATRYK46010km / M16ŚWIDNICAPOLPOL  
39 BUDA KAMILA2685km / K30ŚWIDNICAPOLPOLOK 
40 BUDZIEWSKA KATARZYNA310km / K30ŁAGIEWNIKIPOLPOLOK 
41  BURDA PIOTR 3410km / M40ŚWIDNICABRAKPOLPOLOK 
42 BURZYŃSKA NATALIA26710km / K40ŚWIDNICAPOLPOL  
43  BURZYŃSKI KRZYSZTOF 32410km / M40ŚWIDNICAPOLPOLOK 
44  BUTKIEWICZ ANETA 1755km / K40ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAPOLPOLOK 
45  CABAJ DAMIAN 3510km / M30ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
46  CEMPURA PAWEŁ 3610km / M40ŚWIDNICAPARTOFSMARTPOLPOLOK 
47  CENDROWICZ MAGDALENA MARTA 375km / K30SOBÓTKAPOLPOLOK 
48  CHARUZY ROBERT  5km / M40SWIDNICAPOLPOL   
49  CHMIEL MARIUSZ 1765km / M40BĄDZÓWWYBIEGANI BĄDZÓWPOLPOLOK 
50 CHOJNOWSKI SZYMON4625km / M30ŚWIDNICAPOLPOL  
51  CHRAPCZYŃSKI KRYSTIAN 3810km / M40BOGUSZÓW-GORCEGRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
52  CHRIST TOMASZ  10km / M40ŚWIDNICAKS DZPRPOLPOL   
53  CICHOŃ ELŻBIETA 395km / K30STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAPOLPOLOK 
54  CICHOWICZ ROBERT 28610km / M40DZIERŻONIÓWPOLPOLOK 
55  CIESIELSKI MACIEJ 26910km / M30WROCŁAWCIESIU TEAMPOLPOLOK 
56  CZAJ KAROL  10km / M30SZCZAWNO-ZDRÓJDATASPORTPOLPOL   
57  CZAPCZYŃSKI ŁUKASZ  10km / M30STRZEGOMGRUPA BIEGOWA BEZ GRANICPOLPOL   
58  CZAPSKA IZABELA 2435km / K40WROCŁAW#SONKOTEAMPOLPOLOK 
59  CZĄSTKA KRZYSZTOF 4110km / M40SWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAPOLPOLOK 
60  CZEMERZYŃSKA AGNIESZKA 1775km / K40DZIERŻONIÓWPOLPOLOK  
61  CZEMERZYŃSKI PIOTR 17810km / M40DZIERŻONIÓWPOLPOLOK 
62  CZYŻ MARIUSZ 32510km / M40KAMIENNA GÓRAKS SZORTYPOLPOLOK