Zawody obsługuje firma Datasport

Świdnicki Bieg Noworoczny ZUPBADURA - Biegi towarzyszące
Świdnica, 13 stycznia 2019 r.


Liczba zawodników : 167
Odebrało numery: 2

Liczba opłaconych zawodników: 140
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Odebrał
numer
1  BABISZ DOMINIK 1BDS / MŚWIDNICAPOLPOLOK  
2  BABISZ NIKOLA 2BDM / KŚWIDNICAPOLPOLOK  
3 BANASIK JAGODA3BS / KŚWIDNICAPOLPOLOK  
4 BASIAK VICTORIA BMM / KSTARA KAMIENICATS REGLE SZKLARSKA PORĘBAPOLPOL   
5 BEREJ SZYMON5BS / MSIEDLĘCINSP SIEDLĘCINPOLPOLOK  
6 BEREŚNIEWICZ MAKS6BDM / MSWIDNICAWITOSZÓWPOLPOLOK  
7  BIAŁA MAGDALENA 7BDM / KMŚCIWOJÓWSP WITOSZÓW DOLNYPOLPOLOK  
8 BŁASZCZYK DAWID8BDS / MŚWIDNICAŚKPRPOLPOLOK  
9 BŁASZCZYK JULIA9BDM / KŚWIDNICAMKS POLONIA ŚWIDNICA - ŻEŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKAPOLPOLOK  
10 BŁASZCZYK MAJA10BDM / KŚWIDNICAMKS POLONIA ŚWIDNICA - ŻEŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKAPOLPOLOK  
11 BRAŃKA MARTYNA11BS / KPOŻARZYSKOŻARÓW BIEGAPOLPOLOK  
12 BRAŃKA OLIWIA12BDS / KPOŻARZYSKOŻARÓW BIEGAPOLPOLOK  
13 BRYL ADAM13BS / MWROCŁAWIRC KOWALEPOLPOLOK  
14 BRYL MATYLDA14BDM / KWROCŁAWIRC KOWALEPOLPOLOK  
15 BRYL SZYMON15BS / MWROCŁAWIRC KOWALEPOLPOLOK  
16 BUDNIK MALWINA16BS / KWROCŁAWTEAM BUDNIKPOLPOLOK  
17 BUDNIK PAWEŁ17BDM / MWROCŁAWTEAM BUDNIKPOLPOLOK  
18 BUŁA BLANKA18BS / KWAŁBRZYCHBUŁECZKIPOLPOLOK  
19 BUŁA KSAWERY19BS / MWAŁBRZYCHBUŁECZKIPOLPOLOK  
20 CHUDZIŃSKI KRZYSZTOF20BS / MŚWIDNICAPOLPOLOK  
21 CHUDZIŃSKI PIOTR21BDM / MŚWIDNICAPOLPOLOK  
22 CISEK DANIEL22BDM / MŚWIDNICASZKOŁA PODSTAWOWA PSZENNOPOLPOLOK  
23 CISEK LENA23BS / KŚWIDNICAPRZEDSZKOLE PSZENNOPOLPOLOK  
24 CZERWIŃSKI ALEX24BS / MPSZENNOSTRZEGOMSKA DWUNASTKAPOLPOLOK  
25 CZWOJDA DAWID25BMM / MŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK  
26 CZWOJDA MARTA26BDS / KŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK  
27 ĆWIK ADRIANNA27BDS / KLUBACHÓWPOLPOLOK  
28 DAJCZMAN OLIWIA28BDS / KWAŁBRZYCHPOLPOLOK  
29 DAJCZMAN SZYMON29BDM / MWAŁBRZYCHPOLPOLOK  
30 DENYSIEWICZ ALEKSANDRA30BDS / KŚWIDNICAPOLPOLOK  
31  DŁUGOŁĘCKA IDA 31BS / KŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAPOLPOLOK  
32  DŁUGOŁĘCKA MAJA 32BDM / KŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAPOLPOLOK  
33  DOŁEK IGOR 33BDS / MŚWIDNICAPOLPOLOK  
34 DRZEWIECKI FILIP34BDM / MWAŁBRZYCHKAT CROSSPOLPOLOK  
35 DUL ADAM35BDS / MŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLĄSKAPOLPOLOK  
36 DUL PATRYK36BMM / MŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLĄSKAPOLPOLOK  
37 DUSZNIK KAJETAN37BMM / MSIEDLĘCINSP SIEDLĘCINPOLPOLOK  
38 DYMITRUK TYMON38BDM / MŚWIDNICAPOLPOLOK  
39 ERKIERT KRZYSZTOF BMM / MMIŁKOWICEPOLPOL   
40  FLORIAN JULIA 41BDM / KŚWIDNICAPOLPOLOK  
41  GAWŁOWICZ ALICJA 42BDS / KWROCŁAWSP95 WROCŁAWPOLPOLOK  
42  GAWŁOWICZ PIOTR 43BDS / MWROCŁAWPOLPOLOK  
43  GŁOGOWSKA JULIA 44BDM / KŚWIDNICAMKS POLONIA ŚWIDNICA - ŻEŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKAPOLPOLOK  
44  GŁOGOWSKI BARTOSZ 45BS / MŚWIDNICAPOLPOLOK  
45  GROŃSKA SARA 46BDM / KŚWIDNICAPOLPOLOK  
46 GRUSZCZYŃSKI BRAJAN47BS / MPASTUCHÓWPOLPOLOK  
47  HARENDARZ FRANCISZEK 48BDM / MŚWIDNICAPOLPOLOK  
48  HARENDARZ KAZIMIERZ 49BS / MŚWIDNICAPOLPOLOK  
49 HOFFMAN MACIEJ50BDM / MWAŁBRZYCHMŁODE WILKIPOLPOLOK  
50 JAKACKA EMILIA52BDM / KŚWIDNICAMKS POLONIA ŚWIDNICA - ŻEŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKAPOLPOLOK  
51 JAKACKA MARIA53BS / KŚWIDNICAMKS POLONIA ŚWIDNICA - ŻEŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKAPOLPOLOK  
52 JAKACKA ZOFIA54BS / KŚWIDNICAPRZEDSZKOLE PROMYKPOLPOLOK  
53 JEDZINIAK GRZEGORZ56BS / MJEDLINA ZDR.POLPOLOK  
54 JEDZINIAK WOJTEK57BS / MJEDLINA ZDRÓJPOLPOLOK  
55  KACZMAREK OSKAR 59BS / MDZIERŻONIÓWPOLPOLOK  
56  KACZMAREK PAULINKA 60BDM / KDZIERŻONIÓWPOLPOLOK  
57  KAŁENDEK MAJA 61BS / KWAŁBRZYCHPOLPOLOK  
58 KARKOSZKA BARTOSZ62BDM / MŚWIDNICAPOLPOLOK  
59 KARMAN ALA63BDS / KŚWIDNICAPOLPOLOK  
60 KASPRZAK ŁUKASZ64BDS / MŚWIDNICAPOLPOLOK  
61  KAŚKIEWICZ LENA 65BDM / KŚWIDNICASZKOŁA PDST NR 4POLPOLOK  
62 KĘPIŃSKA JULIA66BDM / KSTARE BOGACZOWICEPOLPOLOK  
63 KĘPIŃSKI MARCEL67BS / MSTARE BOGACZOWICEPOLPOLOK  
64 KO£ODZIEJ HANIA68BS / KZAGÓRZE ŚLPOLPOLOK  
65  KOŁACZEK JAGODA 69BS / KJELENIA GÓRAPOLPOLOK  
66 KOŁACZEK ZUZANNA70BDM / KJELENIA GÓRAPOLPOLOK  
67  KORNAŚ FRANCISZEK 71BDS / MBARDOZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINPOLPOLOK  
68  KORNAŚ JAN 72BDM / MBARDOZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINPOLPOLOK  
69 KOWALSKI MARCEL73BS / MKOŚCIELECPOLPOLOK  
70 KRAUS ANTONI74BS / MŚWIDNICAPOLPOLOK  
71 KRAUS OTYLIA75BDM / KŚWIDNICAPOLPOLOK  
72 KRZYWY ESTERA76BDM / KWRZESZCZYNSP SIEDLĘCINPOLPOLOK  
73 KRZYWY MARCELI77BMM / MWRZESZCZYNSP SIEDLĘCINPOLPOLOK  
74 KUKLA ADELA78BS / KŚWIDNICAPOLPOLOK  
75 KUKLA SARA79BS / KŚWIDNICAPOLPOLOK  
76 KUŁAKOWSKA MAJA80BS / KŚWIDNICAAKTYWNA ŚWIDNICAPOLPOLOK  
77 KUŁAKOWSKI MIKOŁAJ81BS / MŚWIDNICAAKTYWNA ŚWIDNICAPOLPOLOK  
78 KURATEWICZ JAKUB BDS / MMIŁKOWICEPOLPOL   
79 KURATEWICZ KACPER BDM / MMIŁKOWICEPOLPOL   
80 KUREK KAMILA BS / KMIŁKOWICEPOLPOL   
81 KUREK TOMASZ BDS / MMIŁKOWICEPOLPOL   
82  KUŹMICKA AGATA 82BMM / KWROCŁAWSP 113 WROCŁAW/KIKU RUN TEAMPOLPOLOK  
83  KUŹMICKI PIOTR 83BDS / MWROCŁAWKIKU RUN TEAMPOLPOLOK  
84 LEŚNICKI ADAM BDS / MSTANOWICESZKOŁA PODSTAWOWA W STANOWICACHPOLPOL   
85 LEŚNICKI ANNA BS / KSTANOWICEPRZEDSZKOLE STANOWICEPOLPOL   
86 ŁABACEWICZ DANIEL BDM / MŚWIDNICAPOLPOL   
87 ŁOBOS PATRYCJA84BDM / KWAŁBRZYCHPOLPOLOK  
88 MAJEWSKI JAKUB86BDS / MŻARÓWŻARÓW BIEGAPOLPOLOK  
89 MARCHEWKA MARTA87BMM / KSIEDLĘCINSP SIEDLĘCINPOLPOLOK  
90 MĄCZKA BARTŁOMIEJ BDM / MŚWIĘTOSZÓWPOLPOL   
91 MĄCZKA GABRIELA88BDM / KŚWIĘTOSZÓWPOLPOLOK  
92 MĄCZKA MAŁGORZATA89BMM / KŚWIĘTOSZÓWPOLPOLOK  
93 MIŁEK ALEKSANDRA90BDM / KSMOLECPOLPOLOK  
94 NIEDZIÓŁKA KONRAD91BDS / MGŁUSZYCAOK  
95 NIKONIUK BŁAŻEJ BDS / MSTRZEGOMPOLPOL   
96 NIKONIUK KACPER BS / MSTRZEGOMPOLPOL   
97  PATYK AMELIA 94BMM / KWIŚNIOWAAMATORPOLPOLOK  
98 PEŁKA IGA95BDM / KŚWIDNICAPOLPOLOK  
99PEŁKA NATASZA96BDS / KŚWIDNICAPOLPOLOK  
100PEŁKA TAMARA97BS / KŚWIDNICAPOLPOLOK  
101 PĘKALA ANTONI98BS / MŚWIDNICAJUNIORRUNTEAMPOLPOLOK  
102 PIDANTY JAN99BDS / MSTRZEGOMPOLPOLOK  
103 PIDANTY ZOFIA100BDM / KSTRZEGOMPOLPOLOK  
104  PIECYK KRZYSZTOF 101BDS / MSZADEKSZADKOBIEGACZE, SP SZADEKPOLPOLOK  
105 PIOTROWSKI TOMASZ102BS / MŚWIDNICAPOLPOLOK  
106 PIOTROWSKI WOJCIECH103BDM / MŚWIDNICAPOLPOLOK  
107 PISKOROWSKA DAGMARA BDS / KWROCŁAWSP 45 WROCŁAWPOLPOL   
108 PISKOROWSKA DARIA BDS / KWROCŁAWSP 45 WROCŁAWPOLPOL   
109 PLICHTA KATARZYNA104BDM / KWITOSZÓW DOLNYPOLPOLOK  
110 PODGÓRSKI MICHAŁ105BDM / MŚWIDNICAPOLPOLOK  
111 PONIEWIERKA KRZYSZTOF106BS / MIŁOWAPOLPOLOK  
112 PONIEWIERKA PATRYCJA107BDM / KIŁOWAPOLPOLOK  
113 PRZERWA BORYS108BDM / MDZIERŻONIÓWKOCHAM MOJĄ SIOSTRĘ MAJEPOLPOLOK  
114 PRZYBYSZ LAURA109BDS / KWAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHPOLPOLOK  
115 PRZYBYSZ OLIWIER110BDM / MWAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHPOLPOLOK  
116 QANNITA MOIN111BS / MDZIERŻONIÓWOK  
117ROBAK FILIP112BDM / MGOGOŁÓWOSP GOGOŁÓWPOLPOLOK  
118ROBAK MAJA113BS / KGOGOŁÓWOSP GOGOŁÓWPOLPOLOK  
119  RURAŃSKA DARIA 114BDM / KŚWIEBODZICERURAŃSKAPOLPOLOK  
120  RZEPECKI DOMINIK 115BS / MBOGDANOWPOLPOLOK  
121 SHUMARA ANASTASIIA BDM / KWROCLAWPOLPOL   
122 SHUMARA ANNA BDM / KWROCLAWPOLPOL   
123 SHUMARA MAKSYM BDM / MWROCLAWPOLPOL   
124 SIERAKOWSKA NATALIA116BS / KŚWIDNICAPOLPOLOK  
125 SKRZYPIEC MONIKA117BDM / KŻARÓWPOLPOLOK  
126 SKRZYPIEC PIOTR118BS / MŻARÓWPOLPOLOK  
127 SZAŁEK JAN119BS / MŚWIDNICAPOLPOLOK  
128  SZUSTAK WIKTOR 120BDM / MŚWIDNICAPOLONIA STAL ŚWIDNICAPOLPOLOK  
129 SZYDŁOWSKA JUDYTA121BDM / KWITOSZÓW DOLNYSP WITOSZÓW DOLNYPOLPOLOK  
130 ŚLIWKA LILIANA122BDM / KWIERZBNASZKOŁA PODSTAWOWA W ŻAROWIEPOLPOLOK  
131 ŚLIWKA TOMASZ123BS / MWIERZBNAPUBLICZNE PRZEDSZKOLE W MARCINOWICACHPOLPOLOK  
132 ŚWIERCZYŃSKA JUSTYNA124BS / KŚWIEBODZICEKAT CROSSPOLPOLOK  
133 ŚWIERCZYŃSKI MICHAŁ125BMM / MŚWIEBODZICEKAT CROSSPOLPOLOK  
134 TRYBUSZEWSKI ŁUKASZ128BMM / MŚWIDNICAPOLONIA STAL ŚWIDNICAPOLPOL  
135  TRYBUSZEWSKI ŁUKASZ  BMM / MŚWIDNICAPOLONIA STAL ŚWIDNICAPOLPOLOK  
136 TRYTEK MIESZKO126BS / MSIEDLĘCINSP SIEDLĘCINPOLPOLOK 
137 TRYTEK KALINA127BDM / KSIEDLĘCINSP SIEDLĘCINPOLPOLOK  
138 TRZASKA LENA129BDM / KWAŁBRZYCHSP 26 WAŁBRZYCHPOLPOLOK  
139 UNGURIAN AGATA130BS / KŚWIDNICAPRZEDSZKOLE RADOSNY DELFINEKPOLPOLOK  
140  UNGURIAN KRZYSZTOF 131BDM / MŚWIDNICASZKOŁA PDST NR 4POLPOLOK  
141 WAJDA HANA132BDM / KŚWIDNICAPOLPOLOK  
142 WAJDA KLAUDIA133BDS / KŚWIDNICAPOLPOLOK  
143 WAJDA MARTYNA134BDM / KŚWIDNICAPOLPOLOK  
144 WALEWSKI OSKAR135BDM / MŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK  
145  WEIGELT SZYMON 136BDS / MBIELAWAMUFLON BIELAWAPOLPOLOK  
146 WIELICZKO BŁAŻEJ137BDM / MBURKATÓWPOLPOLOK  
147  WILCZYŃSKA ALEKSANDRA 138BDS / KWAŁBRZYCHKAT CROSSPOLPOLOK  
148  WILCZYŃSKI MATEUSZ 139BS / MWAŁBRZYCHWILCZEK TEAMPOLPOLOK  
149  WILCZYŃSKI PATRYK 140BDM / MWAŁBRZYCHWILCZEK TEAMPOLPOLOK  
150  WILCZYŃSKI PAWEŁ 141BS / MWAŁBRZYCHKAT CROSSPOLPOLOK  
151 WILK ZOFIA142BS / KSWIDNICAPOLPOLOK  
152 WINIARCZYK NELA143BS / KŚWIDNICAPOLPOLOK  
153 WIŚNIEWSKI SZYMON 144BDM / MKOMORÓWSP WITOSZÓW DOLNYPOLPOLOK  
154 WOJCIECHOWSKI BŁAŻEJ145BDM / MŚWIDNICAAP13POLPOLOK  
155 WÓJTOWICZ IDA146BDM / KŚWIDNICAPOLPOLOK  
156 WÓJTOWICZ SZYMON147BS / MŚWIDNICAPOLPOLOK  
157 ZARUSKA JULIA148BDM / KŚWIDNICAPOLPOLOK  
158 ZIEMBA WOJCIECH149BS / MBURKATÓWPRZEDSZKOLE W BYSTRZYCY DOLNEJPOLPOLOK