Zawody obsługuje firma Datasport

Świdnicki Bieg Noworoczny ZUPBADURA - Biegi towarzyszące
Świdnica, 13 stycznia 2019 r.


Liczba zawodników : 167
Odebrało numery: 2

Liczba opłaconych zawodników: 149
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1  BABISZ DOMINIK 1BDS / MŚWIDNICAOK  
2  BABISZ NIKOLA 2BDM / KŚWIDNICAOK  
3 BANASIK JAGODA3BS / KŚWIDNICAOK  
4 BASIAK VICTORIA BMM / KSTARA KAMIENICATS REGLE SZKLARSKA PORĘBA   
5 BEREJ SZYMON5BS / MSIEDLĘCINSP SIEDLĘCINOK  
6 BEREŚNIEWICZ MAKS6BDM / MSWIDNICAWITOSZÓWOK  
7  BIAŁA MAGDALENA 7BDM / KMŚCIWOJÓWSP WITOSZÓW DOLNYOK  
8 BŁASZCZYK DAWID8BDS / MŚWIDNICAŚKPROK  
9 BŁASZCZYK JULIA9BDM / KŚWIDNICAMKS POLONIA ŚWIDNICA - ŻEŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKAOK  
10 BŁASZCZYK MAJA10BDM / KŚWIDNICAMKS POLONIA ŚWIDNICA - ŻEŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKAOK  
11 BRAŃKA MARTYNA11BS / KPOŻARZYSKOŻARÓW BIEGAOK  
12 BRAŃKA OLIWIA12BDS / KPOŻARZYSKOŻARÓW BIEGAOK  
13 BRYL ADAM13BS / MWROCŁAWIRC KOWALEOK  
14 BRYL MATYLDA14BDM / KWROCŁAWIRC KOWALEOK  
15 BRYL SZYMON15BS / MWROCŁAWIRC KOWALEOK  
16 BUDNIK MALWINA16BS / KWROCŁAWTEAM BUDNIKOK  
17 BUDNIK PAWEŁ17BDM / MWROCŁAWTEAM BUDNIKOK  
18 BUŁA BLANKA18BS / KWAŁBRZYCHBUŁECZKIOK  
19 BUŁA KSAWERY19BS / MWAŁBRZYCHBUŁECZKIOK  
20 CHUDZIŃSKI KRZYSZTOF20BS / MŚWIDNICAOK  
21 CHUDZIŃSKI PIOTR21BDM / MŚWIDNICAOK  
22 CISEK DANIEL22BDM / MŚWIDNICASZKOŁA PODSTAWOWA PSZENNOOK  
23 CISEK LENA23BS / KŚWIDNICAPRZEDSZKOLE PSZENNOOK  
24 CZERWIŃSKI ALEX24BS / MPSZENNOSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOK  
25 CZWOJDA DAWID25BMM / MŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOK  
26 CZWOJDA MARTA26BDS / KŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOK  
27 ĆWIK ADRIANNA27BDS / KLUBACHÓWOK  
28 DAJCZMAN OLIWIA28BDS / KWAŁBRZYCHOK  
29 DAJCZMAN SZYMON29BDM / MWAŁBRZYCHOK  
30 DENYSIEWICZ ALEKSANDRA30BDS / KŚWIDNICAOK  
31  DŁUGOŁĘCKA IDA 31BS / KŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOK  
32  DŁUGOŁĘCKA MAJA 32BDM / KŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOK  
33  DOŁEK IGOR 33BDS / MŚWIDNICAOK  
34 DRZEWIECKI FILIP34BDM / MWAŁBRZYCHKAT CROSSOK  
35 DUL ADAM35BDS / MŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLĄSKAOK  
36 DUL PATRYK36BMM / MŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLĄSKAOK  
37 DUSZNIK KAJETAN37BMM / MSIEDLĘCINSP SIEDLĘCINOK  
38 DYMITRUK TYMON38BDM / MŚWIDNICAOK  
39 ERKIERT KRZYSZTOF BMM / MMIŁKOWICE   
40  FLORIAN JULIA 41BDM / KŚWIDNICAOK  
41  GAWŁOWICZ ALICJA 42BDS / KWROCŁAWSP95 WROCŁAWOK  
42  GAWŁOWICZ PIOTR 43BDS / MWROCŁAWOK  
43  GŁOGOWSKA JULIA 44BDM / KŚWIDNICAMKS POLONIA ŚWIDNICA - ŻEŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKAOK  
44  GŁOGOWSKI BARTOSZ 45BS / MŚWIDNICAOK  
45  GROŃSKA SARA 46BDM / KŚWIDNICAOK  
46 GRUSZCZYŃSKI BRAJAN47BS / MPASTUCHÓWOK  
47  HARENDARZ FRANCISZEK 48BDM / MŚWIDNICAOK  
48  HARENDARZ KAZIMIERZ 49BS / MŚWIDNICAOK  
49 HOFFMAN MACIEJ50BDM / MWAŁBRZYCHMŁODE WILKIOK  
50 JAKACKA EMILIA52BDM / KŚWIDNICAMKS POLONIA ŚWIDNICA - ŻEŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKAOK  
51 JAKACKA MARIA53BS / KŚWIDNICAMKS POLONIA ŚWIDNICA - ŻEŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKAOK  
52 JAKACKA ZOFIA54BS / KŚWIDNICAPRZEDSZKOLE PROMYKOK  
53 JEDZINIAK GRZEGORZ56BS / MJEDLINA ZDR.OK  
54 JEDZINIAK WOJTEK57BS / MJEDLINA ZDRÓJOK  
55  KACZMAREK OSKAR 59BS / MDZIERŻONIÓWOK  
56  KACZMAREK PAULINKA 60BDM / KDZIERŻONIÓWOK  
57  KAŁENDEK MAJA 61BS / KWAŁBRZYCHOK  
58 KARKOSZKA BARTOSZ62BDM / MŚWIDNICAOK  
59 KARMAN ALA63BDS / KŚWIDNICAOK  
60 KASPRZAK ŁUKASZ64BDS / MŚWIDNICAOK  
61  KAŚKIEWICZ LENA 65BDM / KŚWIDNICASZKOŁA PDST NR 4OK  
62 KĘPIŃSKA JULIA66BDM / KSTARE BOGACZOWICEOK  
63 KĘPIŃSKI MARCEL67BS / MSTARE BOGACZOWICEOK  
64 KO£ODZIEJ HANIA68BS / KZAGÓRZE ŚLOK  
65  KOŁACZEK JAGODA 69BS / KJELENIA GÓRAOK  
66 KOŁACZEK ZUZANNA70BDM / KJELENIA GÓRAOK  
67  KORNAŚ FRANCISZEK 71BDS / MBARDOZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINOK  
68  KORNAŚ JAN 72BDM / MBARDOZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINOK  
69 KOWALSKI MARCEL73BS / MKOŚCIELECOK  
70 KRAUS ANTONI74BS / MŚWIDNICAOK  
71 KRAUS OTYLIA75BDM / KŚWIDNICAOK  
72 KRZYWY ESTERA76BDM / KWRZESZCZYNSP SIEDLĘCINOK  
73 KRZYWY MARCELI77BMM / MWRZESZCZYNSP SIEDLĘCINOK  
74 KUKLA ADELA78BS / KŚWIDNICAOK  
75 KUKLA SARA79BS / KŚWIDNICAOK  
76 KUŁAKOWSKA MAJA80BS / KŚWIDNICAAKTYWNA ŚWIDNICAOK  
77 KUŁAKOWSKI MIKOŁAJ81BS / MŚWIDNICAAKTYWNA ŚWIDNICAOK  
78 KURATEWICZ JAKUB BDS / MMIŁKOWICE   
79 KURATEWICZ KACPER BDM / MMIŁKOWICE   
80 KUREK KAMILA BS / KMIŁKOWICE   
81 KUREK TOMASZ BDS / MMIŁKOWICE   
82  KUŹMICKA AGATA 82BMM / KWROCŁAWSP 113 WROCŁAW/KIKU RUN TEAMOK  
83  KUŹMICKI PIOTR 83BDS / MWROCŁAWKIKU RUN TEAMOK  
84 LEŚNICKI ADAM BDS / MSTANOWICESZKOŁA PODSTAWOWA W STANOWICACH   
85 LEŚNICKI ANNA BS / KSTANOWICEPRZEDSZKOLE STANOWICE   
86 ŁABACEWICZ DANIEL BDM / MŚWIDNICA   
87 ŁOBOS PATRYCJA84BDM / KWAŁBRZYCHOK  
88 MAJEWSKI JAKUB86BDS / MŻARÓWŻARÓW BIEGAOK  
89 MARCHEWKA MARTA87BMM / KSIEDLĘCINSP SIEDLĘCINOK  
90 MĄCZKA BARTŁOMIEJ BDM / MŚWIĘTOSZÓW   
91 MĄCZKA GABRIELA88BDM / KŚWIĘTOSZÓWOK  
92 MĄCZKA MAŁGORZATA89BMM / KŚWIĘTOSZÓWOK  
93 MIŁEK ALEKSANDRA90BDM / KSMOLECOK  
94 NIEDZIÓŁKA KONRAD91BDS / MGŁUSZYCAOK  
95 NIKONIUK BŁAŻEJ BDS / MSTRZEGOM   
96 NIKONIUK KACPER BS / MSTRZEGOM   
97  PATYK AMELIA 94BMM / KWIŚNIOWAAMATOROK  
98 PEŁKA IGA95BDM / KŚWIDNICAOK  
99PEŁKA NATASZA96BDS / KŚWIDNICAOK  
100PEŁKA TAMARA97BS / KŚWIDNICAOK  
101 PĘKALA ANTONI98BS / MŚWIDNICAJUNIORRUNTEAMOK  
102 PIDANTY JAN99BDS / MSTRZEGOMOK  
103 PIDANTY ZOFIA100BDM / KSTRZEGOMOK  
104  PIECYK KRZYSZTOF 101BDS / MSZADEKSZADKOBIEGACZE, SP SZADEKOK  
105 PIOTROWSKI TOMASZ102BS / MŚWIDNICAOK  
106 PIOTROWSKI WOJCIECH103BDM / MŚWIDNICAOK  
107 PISKOROWSKA DAGMARA BDS / KWROCŁAWSP 45 WROCŁAW   
108 PISKOROWSKA DARIA BDS / KWROCŁAWSP 45 WROCŁAW   
109 PLICHTA KATARZYNA104BDM / KWITOSZÓW DOLNYOK  
110 PODGÓRSKI MICHAŁ105BDM / MŚWIDNICAOK  
111 PONIEWIERKA KRZYSZTOF106BS / MIŁOWAOK  
112 PONIEWIERKA PATRYCJA107BDM / KIŁOWAOK  
113 PRZERWA BORYS108BDM / MDZIERŻONIÓWKOCHAM MOJĄ SIOSTRĘ MAJEOK  
114 PRZYBYSZ LAURA109BDS / KWAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHOK  
115 PRZYBYSZ OLIWIER110BDM / MWAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHOK  
116 QANNITA MOIN111BS / MDZIERŻONIÓWOK  
117ROBAK FILIP112BDM / MGOGOŁÓWOSP GOGOŁÓWOK  
118ROBAK MAJA113BS / KGOGOŁÓWOSP GOGOŁÓWOK  
119  RURAŃSKA DARIA 114BDM / KŚWIEBODZICERURAŃSKAOK  
120  RZEPECKI DOMINIK 115BS / MBOGDANOWOK  
121 SHUMARA ANASTASIIA BDM / KWROCLAW   
122 SHUMARA ANNA BDM / KWROCLAW   
123 SHUMARA MAKSYM BDM / MWROCLAW   
124 SIERAKOWSKA NATALIA116BS / KŚWIDNICAOK  
125 SKRZYPIEC MONIKA117BDM / KŻARÓWOK  
126 SKRZYPIEC PIOTR118BS / MŻARÓWOK  
127 SZAŁEK JAN119BS / MŚWIDNICAOK  
128  SZUSTAK WIKTOR 120BDM / MŚWIDNICAPOLONIA STAL ŚWIDNICAOK  
129 SZYDŁOWSKA JUDYTA121BDM / KWITOSZÓW DOLNYSP WITOSZÓW DOLNYOK  
130  SZYMON WEIGELT 136BDS / MBIELAWAMUFLON BIELAWAOK  
131 ŚLIWKA LILIANA122BDM / KWIERZBNASZKOŁA PODSTAWOWA W ŻAROWIEOK  
132 ŚLIWKA TOMASZ123BS / MWIERZBNAPUBLICZNE PRZEDSZKOLE W MARCINOWICACHOK  
133 ŚWIERCZYŃSKA JUSTYNA124BS / KŚWIEBODZICEKAT CROSSOK  
134 ŚWIERCZYŃSKI MICHAŁ125BMM / MŚWIEBODZICEKAT CROSSOK  
135  TRYBUSZEWSKI ŁUKASZ  BMM / MŚWIDNICAPOLONIA STAL ŚWIDNICAOK  
136 TRYBUSZEWSKI ŁUKASZ128BMM / MŚWIDNICAPOLONIA STAL ŚWIDNICA  
137 TRYTEK KALINA127BDM / KSIEDLĘCINSP SIEDLĘCINOK  
138 TRYTEK MIESZKO126BS / MSIEDLĘCINSP SIEDLĘCINOK 
139 TRZASKA LENA129BDM / KWAŁBRZYCHSP 26 WAŁBRZYCHOK  
140 UNGURIAN AGATA130BS / KŚWIDNICAPRZEDSZKOLE RADOSNY DELFINEKOK  
141  UNGURIAN KRZYSZTOF 131BDM / MŚWIDNICASZKOŁA PDST NR 4OK  
142 WAJDA HANA132BDM / KŚWIDNICAOK  
143 WAJDA KLAUDIA133BDS / KŚWIDNICAOK  
144 WAJDA MARTYNA134BDM / KŚWIDNICAOK  
145 WALEWSKI OSKAR135BDM / MŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOK  
146 WIELICZKO BŁAŻEJ137BDM / MBURKATÓWOK  
147  WILCZYŃSKA ALEKSANDRA 138BDS / KWAŁBRZYCHKAT CROSSOK  
148  WILCZYŃSKI MATEUSZ 139BS / MWAŁBRZYCHWILCZEK TEAMOK  
149  WILCZYŃSKI PATRYK 140BDM / MWAŁBRZYCHWILCZEK TEAMOK  
150  WILCZYŃSKI PAWEŁ 141BS / MWAŁBRZYCHKAT CROSSOK  
151 WILK ZOFIA142BS / KSWIDNICAOK  
152 WINIARCZYK NELA143BS / KŚWIDNICAOK  
153 WIŚNIEWSKI SZYMON 144BDM / MŚWIDNICASP WITOSZÓW DOLNYOK  
154 WOJCIECHOWSKI BŁAŻEJ145BDM / MŚWIDNICAAP13OK  
155 WÓJTOWICZ IDA146BDM / KŚWIDNICAOK  
156 WÓJTOWICZ SZYMON147BS / MŚWIDNICAOK  
157 ZARUSKA JULIA148BDM / KŚWIDNICAOK  
158 ZIEMBA WOJCIECH149BS / MBURKATÓWPRZEDSZKOLE W BYSTRZYCY DOLNEJOK