Zawody obsługuje firma Datasport

III Bieg Konstytucji w Skarżysku-Kamiennej Pod Patronatem Prezydenta Miasta Konrada Kröniga
Skarżysko-Kamienna, 03 maja 2019 r.


Liczba zawodników : 194
Odebrało numery: 152

Liczba opłaconych zawodników: 126
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Odebrał
numer
1  ADAMCZYK DOROTA 10415km / K30SKRONINAWANDA PANFIL TEAMPOLPOLOKOK 
2  ADAMCZYK MARIUSZ  15km / M55KIELCEPOLPOL OK  
3 ANTCZAK ILIANA4915km / K35MIEDZIANA GÓRAEKSTRAMALNI DECARUNPOLPOLOKOK 
4  ANTOLAK EDWARD 4115km / M65KATOWICETKKF SATURN CZELADŹPOLPOLOKOK 
5  ANTOSIEWICZ ROBERT 12315km / M50TOMASZÓW MAZOWIECKIANTEK TEAMPOLPOLOKOK 
6  ARAK ZBIGNIEW 3115km / M45SKARŻYSKO KAMIENNAKAMARO SPORT LINEPOLPOLOKOK 
7  BACHMANN DOROTA 10715km / K45URSZULINPOZYTYWNIE AKTYWNIPOLPOLOKOK 
8  BALCERAK MARIUSZ  15km / M40SKARŻYSKO-KAMIENNAWTÓRPOL TRIATHLONPOLPOL OK  
9  BANAŚ KAMIL  15km / M35KIELCENOWINYPOLPOLOKOK  
10  BARAN JAKUB 12015km / M35SIECHNICEARDENTCODEPOLPOLOKOK 
11  BAZAK ANDRZEJ 13115km / M40KIELCEPOLPOLOKOK 
12  BĄK MICHAŁ  15km / M30KIELCEWKURW_TEAMPOLPOL OK  
13  BĄK MICHAŁ 13515km / M30CHEŁMCECZARNECKI RUN TEAM/DRUKARNIA DAP KIELCEPOLPOLOKOK 
14  BĄK PIOTR  15km / M35SKARŻYSKO-KAMIENNAŁAP TEAM SKARŻYSKOPOLPOL OK  
15  BERESZKO WALDEMAR 5415km / M65SOSNOWIECMOSIR CZELADŹPOLPOLOKOK 
16  BERNAT DAMIAN 2115km / M25BLIŻYNCZARNECKI RUN TEAMPOLPOLOKOK 
17  BIEDNY PIOTR 6415km / M25MARCINKÓWPOLPOLOKOK 
18  BIELACHA MACIEJ  15km / M30MIEDZIANA GÓRAMECHANIK I PRZYJACIELEPOLPOL OK  
19  BISKUPSKI TOMASZ  15km / M25SUKÓWZABIEGANI W KIELCACHPOLPOL OK  
20 BŁACH BARTŁOMIEJ9615km / M35SKARŻYSKO KAMIENNACZARNECKI RUN TEAMPOLPOLOKOK 
21  BŁASZCZYK ZBIGNIEW 8015km / M60CZĘSTOCHOWANIEZRZESZONYPOLPOLOKOK 
22  BOCZEK MARIAN 5815km / M65SKARŻYSKO KAMIENNA-POLPOLOKOK 
23  BODO PRZEMYSŁAW 6315km / M45ŚWIERCZEKMECHANIK I PRZYJACIELE/ 10 ŚBOTPOLPOLOKOK 
24  BOGUCKI ARKADIUSZ 14515km / M40SKARŻYSKO-KAMIENNAAKADEMIA HOLISTYCZNAPOLPOL OK 
25  BOLECHOWSKA LUIZA 8615km / K35SUCHEDNIÓWKAMARO SPORT LINEPOLPOLOKOK 
26  BORKOWSKI TOMEK 13415km / M50RADOMZWOLEŃ BIEGAPOLPOLOKOK 
27  BORUŃ ZBIGNIEW 9215km / M30STĄPORKÓWWOŹNIAK RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
28  BRODACKI WALDEMAR 8115km / M60PUŁAWYCHEMIK NOXY PUŁAWYPOLPOLOKOK 
29  BRYCH-PAJAK EWA 12915km / K40CZĘSTOCHOWAJKL JAWOR JAWORZNO / KALINOWSKI TEAMPOLPOLOKOK 
30 CHMIEL PIOTR16215km / M45MOSTKICZARNECKI RUN TEAMPOLPOL  
31  CHMIELEWSKA-KOZIOŁ MAGDALENA 2015km / K50SKARŻYSKO KAMIENNAPOLPOLOKOK 
32  CHOJNACKI MAREK 11515km / M30WROCŁAWAKADEMIA HOLISTYCZNAPOLPOLOKOK 
33  CHUCHAŁA PAWEŁ 12415km / M40MARKIMARKOWI BIEGACZEPOLPOLOKOK 
34  CZARNECKA LIDIA 4415km / K30BLIŻYNCZARNECKI RUN TEAMPOLPOLOKOK 
35  CZARNECKI KAMIL 8515km / M35SKARŻYSKO KAMIENNACZARNECKI RUN TEAMPOLPOLOKOK 
36  CZARNECKI RAFAŁ 4315km / M40BLIŻYNCZARNECKI RUN TEAMPOLPOLOKOK 
37  CZARNOTA MAŁGORZATA  15km / K18JASTRZĄBPOLPOL OK  
38  DARKOWSKI DARIUSZ 7815km / M40WARSZAWAHUSARIA RACE TEAMPOLPOLOKOK 
39  DOMAŃSKA KATARZYNA  15km / K45MAJKÓWPOLPOL OK  
40  DRAGAN ALEKSANDER  15km / M25KIELCEPOLPOL OK  
41 DRÓŻDŻ DONATA15915km / K25BUKOWNOPOLPOL  
42 DRÓŻDŻ PIOTR16015km / M30WROCŁAWPOLPOL  
43 DUDEK SYLWESTER14315km / M55RUDNIKLKB RUDNIKPOLPOL  
44  DUDZIAK RYSZARD 10615km / M55SOSNOWIECPOLPOLOKOK 
45  DULEMBA ZBIGNIEW 6915km / M35SKARŻYSKO KAMIENNAJUVENTA-KOBEX STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
46  EMESSAOUDEN FLORENTYNA 5915km / K50KATOWICEA-MI-GOPOLPOLOKOK 
47  FIJAŁKOWSKI PAWEŁ 7315km / M40JEDLIŃSKPOLPOLOKOK  
48  FOLTYN ULA 11315km / K40LUDWINWOLNOŚĆ ENDORFINOM/ ŁĘCZNA BIEGAPOLPOLOKOK 
49  GAŁEK JAKUB 3815km / M18SKARŻYSKO KAMIENNAPOLPOLOKOK  
50 GAWRONIUK PAULINA15815km / K25WROCLAWWATAHAPOLPOL  
51  GAWRONIUK PAULINA  15km / K25WROCLAWWATAHAPOLPOL OK  
52  GĘBSKA ALICJA 13615km / K35SKARŻYSKO-KAMIENNAPOLPOL OK 
53 GĘBSKA MARTA13815km / K25BLIŻYNCZARNECKI RUN TEAMPOLPOL  
54  GÓRLICKI PRZEMYSŁAW 11715km / M40CHLEWISKAPASIEKA GÓRLICCYPOLPOLOKOK 
55  GRABKA STANISŁAW 7015km / M75KRAKÓWPOLPOLOKOK 
56  GROŃSKI JAN 10315km / M70KIELCEBIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKIPOLPOLOKOK 
57  GRYGIEL MATEUSZ 10015km / M18RUDA ŚLĄSKAPOLPOLOKOK 
58  GRYGIEL ROBERT 8915km / M45RUDA ŚLĄSKAPOLPOLOKOK 
59 GRZEGORCZYK NATALIA15615km / K18OPOCZNOWANDA PANFIL TEAMPOLPOL  
60  GRZELEC ADAM 4815km / M45KIELCEEKSTREMALNI DECARUN / UPC RUNNING MAKERSPOLPOLOKOK 
61  GRZELKA MATEUSZ 12815km / M25KIELCEPOLPOLOKOK 
62  HASIK ZBIGNIEW 6015km / M50SOSNOWIECPOLPOLOKOK 
63  IWAN CZESŁAW  15km / M60KIELCEBIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKIPOLPOL OK  
64  IWAN TOMASZ 9515km / M18KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLPOLOKOK 
65 IZBIŃSKA MONIKA14615km / K40SKARŻYSKO KAMIENNACZARNECKI RUN TEAMPOLPOL  
66 JAGIEŁO MICHAŁ 15km / M30LUBIENIALUBIENIAPOLPOL OK  
67  JAKUS SYLWIA 4615km / K35POZNAŃBACCA SCRITTORINIPOLPOLOKOK 
68  JANKIEWICZ KATARZYNA  15km / K35ŁÓDŹRYSIEPOLPOL OK  
69  JAROSZ GRZEGORZ 12715km / M30WIERZBICATEAM ZALESICEPOLPOLOKOK 
70  JARZĄBEK SABINA  15km / K25DALESZYCEKKL KIELCEPOLPOL OK  
71  JAŚTAL PIOTR  15km / M25DOMASZOWICELKB RUDNIK / AZS UJK KIELCEPOLPOL OK  
72  KACPRZAK ANDRZEJ 7515km / M45RADOMPOLPOLOKOK 
73  KALINOWSKI ZBIGNIEW 10515km / M35CZĘSTOCHOWAJKL JAWOR JAWORZNO / KALINOWSKI TEAMPOLPOLOKOK 
74 KARASIŃSKI MICHAŁ15015km / M18OSTROWIECLKB RUDNIKPOLPOL  
75  KARAŚ MICHAŁ 8215km / M35NOWY TARGPODHALE NOWY TARGPOLPOLOKOK 
76  KARWAN ZBIGNIEW 11215km / M55LUBLINBBLPOLPOLOKOK 
77  KĄDZIELA ŁUKASZ 7115km / M35MAJKÓWPOLPOLOKOK 
78  KLOCZKOWSKI JERZY 6715km / M40SZYDŁOWIECNIEZRZESZONYPOLPOLOKOK 
79  KOŁOMAŃSKI MICHAŁ  15km / M30WILKÓWOPP KIELCEPOLPOL OK  
80  KOMAR IZABELA 9115km / K50KUNÓWOSTROBIECPOLPOLOKOK 
81  KOMAR KRZYSZTOF 9015km / M55NIETULISKO DUŻEOSTROBIECPOLPOLOKOK 
82  KONIECZNY SYLWESTER 5315km / M55SZYDŁOWIECPOLPOLOKOK 
83 KOPTA JERZY 15km / M70KRAKÓWCWAŁUJĄCE DZIADKIPOLPOL OK  
84  KOWALSKI SEBASTIAN  15km / M40KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLPOL OK  
85  KRASKA WŁODZIMIERZ 6215km / M70KRAKÓWNIEZRZESZONYPOLPOLOKOK 
86  KUCHARSKI KAROL  15km / M35SKARYSZEWZABIEGANY SKARYSZEWPOLPOL OK  
87  KUCHARSKI MARCIN 6515km / M35RADOMBBL RADOMPOLPOLOKOK 
88  KULIK IWONA 6115km / K25KUDOWA-ZDRÓJODPOCZNIEMY W NIEBIEPOLPOLOKOK 
89 KUMAŃSKI ROBERT16715km / M45KIELCEPOLPOL  
90  KUTERA DAMIAN 9315km / M30DĄBROWACZARNECKI RUN TEAMPOLPOLOKOK 
91  KUTERASIŃSKI ADAM  15km / M25MAŁOGOSZCZKUTERASIŃSKIPOLPOL OK  
92 LEPIARZ SYLWESTER2815km / M25WRONÓWLKB RUDNIKPOLPOLOKOK 
93  MAGIERA PIOTR  15km / M35MYSZKOWPOLPOL OK  
94  MAJ BEATA 13015km / K45KOZIENICEKOZIENICEPOLPOLOKOK 
95  MAJCHRZAK SŁAWOMIR 10915km / M50STARACHOWICEUKS TYCHÓW STARYPOLPOLOKOK 
96  MAJEWSKI KAROL 11015km / M30SKARŻYSKO KAMIENNA3:33 TEAMPOLPOLOKOK 
97 MALEK GRZEGORZ16415km / M25KIELCEPOLPOL  
98  MARCINKOWSKI MIROSŁAW 8715km / M45SKARŻYSKO KAMIENNABIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLPOLOKOK 
99  MAZUR WOJCIECH 3415km / M35SKARŻYSKO KAMIENNAAKADEMIA HOLISTYCZNAPOLPOLOKOK 
100 MAZURKIEWICZ MARCIN1715km / M30SKARŻYSKO KAMIENNAPOLPOLOKOK 
101  MENDAK ANNA  15km / K50SUCHEDNIÓWAKADEMIA HOLISTYCZNAPOLPOL OK  
102  MERESIŃSKA IWONA 8815km / K55KIELCE-POLPOLOKOK 
103  MIKOŁAJCZYK MARTA 3315km / K70WARKAKS.START PUŁASKI WARKAPOLPOLOKOK 
104 MINNER ROMAN 15km / M35GÓRNOPOLPOL OK  
105  MŁYNARCZYK MAGDALENA 1815km / K30SKARŻYSKO KAMIENNAAKADEMIA HOLISTYCZNAPOLPOLOKOK 
106  NAWROT AGNIESZKA 8315km / K30JĘDRZEJÓWDANIEL WOSIK TERVEL TEAMPOLPOLOKOK 
107  NAWROT BARBARA 8415km / K60JĘDRZEJÓWPOLPOLOKOK 
108 NOWACKA AGATA 5115km / K50PIŃCZÓWNOWACCYPOLPOLOKOK 
109 NOWACKI ZBIGNIEW 5015km / M55PIŃCZÓWNOWACCYPOLPOLOKOK 
110  NOWAK DARIUSZ  15km / M45SKARŻYSKO-KAMIENNABIEGAJĄCE ROWERYPOLPOL OK  
111  NOWAK SLAWOMIR 7615km / M45SKARŻYSKO KAMIENNA-POLPOLOKOK 
112 NOWAKOWSKI MICHAŁ14915km / M35SKARŻYSKO KAMIENNAPOLPOL  
113 OŁUB LUKASZ7415km / M35BLIŻYNPOLPOLOKOK 
114  OŁUB SŁAWOMIR  15km / M40SKARŻYSKO - KAMIENNABRAKPOLPOL OK  
115  OPOWICZ MARZENA 9415km / K55WARSZAWAKB ACTIVESPORTS WARSZAWAPOLPOLOKOK 
116  ORDYŃSKA ANIA 1415km / K35SKARŻYSKO KAMIENNASSC SUCHEDNIÓWPOLPOLOKOK 
117  ORDYŃSKI JANUSZ 1315km / M65SKARŻYSKO KAMIENNAPOLPOLOKOK 
118 ORMAN TOMASZ16615km / M50SZYDŁOWIECTOM TEAMPOLPOL  
119 PAŁGAN RAFAŁ3615km / M40KOZÓWKOZÓWPOLPOLOKOK  
120  PAŁKA MAGDALENA 10815km / K35URSZULINWOLNOŚĆ ENDORFINOMPOLPOLOKOK 
121  PANASIUK SERGEJ  15km / M40KOVELSK `KOVEL` - LKB `RUDNIK`UKRUKR OK  
122  PIASECKA MAGDALENA 12215km / K40LUBLINPSZCZÓŁKOWSKI TEAMPOLPOLOKOK 
123  PIETRAS JAN 9915km / M60STĄPORKÓWLANCA TEAMPOLPOLOKOK 
124 PIKIEL TOMASZ 15km / M45SZYDŁOWIECPOLPOL OK  
125  PISAREK KAROL 4215km / M30SOBKÓWPOLPOLOKOK  
126  PISAREK MACIEJ 4515km / M40POZNAŃSWIETOKRZYSKI OŚRODEK JU JITSU IM.STANISŁAWA MAKUCHAPOLPOLOKOK 
127  PISAREK MICHAŁ 2615km / M30KIELCEPOLPOLOKOK 
128 POŁEĆ DAMIAN15215km / M18RUDA ŚLĄSKAPOLPOL  
129  POŁEĆ MIROSŁAW 12615km / M50RUDA ŚLĄSKAKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPOLPOLOKOK 
130 POTNEM GRZEGORZ14215km / M40MINCELKB RUDNIKPOLPOL  
131 POTNEM TOMASZ14115km / M40RUDNIKLKB RUDNIKPOLPOL  
132  PRUCNAL PAWEŁ  15km / M40WARSZAWAHARDY SZTOSPOLPOL OK  
133  PRUCNAL WANDA 6815km / K60SKARŻYSKO KAMIENNAHARDY SZTOSPOLPOLOKOK 
134  RAFALSKA WIOLETTA 11415km / K40SZYDŁOWIEC-POLPOLOKOK 
135  RAKOCZY GRZEGORZ  15km / M35STARACHOWICEPOLPOL OK  
136 REJNOWICZ DAWID5715km / M25KIELCEBRAKPOLPOLOKOK 
137 ROBACZEWSKI MARCIN14415km / M40SZCZEMBEKOWOPOLPOL  
138 ROMANENKO ROMAN16515km / M30KUZINTEAMUKRUKR  
139  ROSZKOWSKI TOMASZ 1115km / M30WARSZAWAJA0306 BIEGA. KU REALIZACJI CELÓWPOLPOLOKOK 
140  ROSZKOWSKI WOJCIECH 7215km / M55WARSZAWANIEZRZESZONYPOLPOLOKOK 
141 RÓZGA ROBERT15415km / M40PORZECZEPOLPOL  
142  RUCHOMSKI WIESŁAW 3515km / M60KIELCEPOLPOLOKOK 
143  RYBAK SERGII 13915km / M30VINNITSALKB RUDNIKUKRUKR OK 
144 SADZA ANNA14715km / K35SKARŻYSKO KAMIENNAPOLPOL  
145  SAMORAJ PAWEŁ  15km / M30ZŁOTOKŁOSPANPOLPOL OK  
146  SATŁAWA AGNIESZKA  15km / K18KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLPOL OK  
147 SAVCHUK RUSLAN14015km / M30IVANO-FRANKIVSKRUN TO WINUKRUKR OK 
148  SIDLO MARIAN 3015km / M65SKARŻYSKO KAMIENNAPOLPOLOKOK 
149  SIEMIENIEC RAFAŁ 3715km / M40SKARŻYSKO KAMIENNAPOLPOLOKOK 
150  SLOBODIANIUK DENIS  15km / M30WINNICATEAMOCHALUKRUKR OK  
151  SŁOTA MARIUSZ 4715km / M45KIELCEMEDIA EFEKTPOLPOLOKOK 
152  SNOPEK ARKADIUSZ 13715km / M40SKARŻYSKO-KAMIENNAESKA SKARŻYSKO-KAMIENNAPOLPOL OK 
153  SOCHAŃSKI ANDRZEJ 11615km / M45DRZEWICA-POLPOLOKOK 
154 SOŁTYKIEWICZ ADAM9715km / M35SKARŻYSKO KAMIENNAPOLPOLOKOK  
155  STARZYŃSKI DARIUSZ 11115km / M45SĘDZISZÓWPOLPOLOKOK 
156 STARŻYŃSKI ANDRZEJ16115km / M25KOŃSINOWOLACENTRUM EKSPORTUPOLPOL  
157  STĘPIEŃ GRZEGORZ 1515km / M45OPOCZNOAQUA ELEKTROKLIMA LKS FENIKS OPOCZNOPOLPOLOKOK 
158  STĘPIEŃ RENATA 2415km / K55KIELCEPOLPOLOKOK 
159  STRZELEC PAWEŁ 11815km / M40SKARŻYSKO-KAMIENNACENTRUMBHP RUNPOLPOLOKOK 
160  STRZELEC SYLWIA 11915km / K35SKARŻYSKO-KAMIENNABHPCENTRUM RUNPOLPOLOKOK 
161  SUK MIROSŁAW 7915km / M65CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAPOLPOLOKOK 
162  SULEJ MATEUSZ 9815km / M18WOLA JACHOWAPOLPOLOKOK 
163  SULIGOWSKA MARTA 1615km / K30SKARŻYSKO KAMIENNAPOLPOLOKOK 
164  SURMACZ ŁUKASZ 10215km / M25SKARŻYSKO KAMIENNAŁAP TEAM SKARŻYSKOPOLPOLOKOK 
165  SZCZECIŃSKA MARTA 12515km / K35KIELCEBIEGANIEZWOZKIEM.PLPOLPOLOKOK 
166  SZCZEPAŃSKA EMILIA 2915km / K25SKARŻYSKO KAMIENNAAKADEMIA HOLISTYCZNAPOLPOLOKOK 
167  SZCZEŚNIAK ERYK 15315km / M18KRAKÓWPOLPOL OK 
168  SZESZKO DOROTA 13315km / K55BYTOMKRSTKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPOLPOLOKOK 
169  SZESZKO MAREK 13215km / M55BYTOMKRSTKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPOLPOLOKOK 
170 SZEWCZYK ARTUR15515km / M45STARY CIEPIOŁÓWDOKĄD TAK CIĄGLE BIEGASZ?POLPOL  
171  SZTANDERA PIOTR 12115km / M30PARSZÓWDECATHLON KIELCE/CZARNECKI RUN TEAMPOLPOLOKOK 
172  ŚLIWIAK JUSTYNA 10115km / K30WARSZAWAKB TKKF PROMYK CIECHANÓWPOLPOLOKOK 
173  TELKA PAWEŁ 6615km / M30KIELCEMECHANIK I PRZYJACIELEPOLPOLOKOK 
174  TOMCZAK RENATA 2515km / K55KIELCEPOLPOLOKOK 
175 TREFON EMANUEL 15km / M75PIEKARY ŚLĄSKIEBRAKPOLPOL OK  
176 USTJANOWSKA DOROTA115km / K45POLPOL  
177 WAGNER JOLANTA7715km / K50WARSZAWAPOLPOLOKOK 
178  WASILIEW CHRISTO 3215km / M65WARKAKS.PULASKIWARKABULBULOKOK 
179  WIECZOREK NORBERT  15km / M40BOGATYNIAPOLPOL OK  
180  WIELOWIEJSKA-PISAREK KAROLINA 2715km / K30KIELCEPOLPOLOKOK 
181  WŁODARCZYK CEZARY 5215km / M55SKARŻYSKO KAMIENNAPOLPOLOKOK 
182  WÓJCICKA MIROSŁAWA 2215km / K50KIELCEPOLPOLOKOK 
183  WÓJCICKI PAWEŁ 1215km / M65KIELCEBIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKIPOLPOLOKOK 
184  WÓJCICKI PIOTR 2315km / M50KIELCEPOLPOLOKOK 
185 WROŃSKA BEATA3915km / K35JASŁONASZA SZKOŁA ZABRZEPOLPOLOKOK 
186  WROŃSKA MAGDALENA 4015km / K45JASŁOPOLPOLOKOK 
187  ZARYCHTA ANITA 15115km / K18SKARŻYSKO-KAMIENNAPOLPOL OK 
188  ZAWŁOCKA JOANNA 15715km / K35BRZEZINYPOLPOL OK 
189  ZBOROWSKI RADEK 5615km / M30KRAKÓWPOLPOLOKOK  
190 ZIELIŃSKI KRZYSZTOF14815km / M60WARSZAWAPOLPOL  
191  ZIELONKA ANDRZEJ 1915km / M50WĄCHOCKPOLPOLOKOK 
192  ZYGMUNT MARCIN  15km / M25KIELCECPDMZ KIELCEPOLPOL OK  
193  ŻAK SZYMON 5515km / M45ĆMIŃSKAKTYWNY ĆMIŃSKPOLPOLOKOK 
194  ŻÓŁTAK ANNA 16315km / K18BUSKO-ZDRÓJLKB RUDNIKPOLPOL OK