Zawody obsługuje firma Datasport

Izerski Weekend Biegowy 2019
Szklarska Poręba, 20 lipca 2019 r.


Pary Małżeńskie - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 1089
Odebrało numery: 819

Liczba opłaconych zawodników: 861
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ADAMIN ARTUR103WPI / M50WAŁBRZYCHOK 
2  ALAMA ARTUR 1196MPI / M30WROCŁAWOK 
3 AMBROSIEWICZ HENRYK1047MPI / M70JELENIA GORAKB LEW 2000OK 
4  ANDRZEJAK MIKOŁAJ 270WPI / M30GOSTYŃSPORTY WALKI GOSTYŃOKVege 
5  ANDRZEJCZAK ROMAN  WPI / M50SZCZECIN   
6 ANDRZEJCZUK KAMIL1122MPI / M20DOBROSZYCEOK 
7  ANDRZEJEWSKI ARKADIUSZ 589WPI / M40BOGATYNIAOK 
8  ANDRZEJEWSKI DROGOSZ 1621WPI / M30LUBINRUNATTACK SluzbyMundurowe 
9 ANDRZEJEWSKA-SOBIESZEK EWA1587WPI / WARSZAWA  
10  ANDURA PAULINA 1037MPI / K20GŁOGÓWTRICKOK 
11  ANIOŁA DOMINIK 489WPI / M40SZCZECINOK 
12  ANTCZAK ADRIAN 412WPI / M40BOGATYNIABOGATYŃSKIE WODOCIĄGIOK 
13  ANTOŃCZAK ARKADIUSZ 1530PI / M40DZIERŻONIÓWOK 
14  AUGUSTYNIAK GRZEGORZ 377WPI / M40KOŁOBRZEGOKVege 
15  AUGUSTYNIAK JAKUB 1023MPI / M30WROCŁAWMATNER RUNNING TEAMOK 
16  AUGUSTYNIAK PAWEŁ 1049MPI / M30ROKIETNICASPORTOWY TEAM ŻABKAOK 
17  BABIK KRZYSZTOF 403WPI / M20ŹRÓDŁAWYBIERZOK 
18  BABULA SEBASTIAN 131WPI / M40BOGATYNIABOGATYNIAOK 
19  BADKO DARIUSZ 592WPI / M40PIECHOWICEOK 
20  BAJON KAMIL 41WPI / M30ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTOK 
21  BANAŚ RADOSŁAW 300WPI / M30CIEPŁOWODY-OKSluzbyMundurowe  
22  BARANOWSKA BOŻENA  WPI / K50JEMIELNICA   
23  BARANOWSKI ANDRZEJ 282WPI / M40ŚWIĘTOSZÓW10 BRYGADA KAWALERII PANCERNEJ IM. GEN. BRONI STANISŁAWA MACZKAOKSluzbyMundurowe 
24  BARAŃSKI PAWEŁ 248WPI / M30WIECHLICEWIECHLICE RUNOK  
25  BARCZAK ROBERT 212WPI / M40RYDZYNAR-TEAM RYDZYNAOK 
26  BARDZIŃSKI RAFAŁ 1161MPI / M20LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAOK 
27  BARTOSZEWSKA JUSTYNA  WPI / K20KOSTOMŁOTY   
28  BARYŁA PIOTR 296WPI / M30WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUNOK 
29  BASZCZUK MONIKA  WPI / K20JELENIA GÓRA   
30 BĄCZEK JAROSŁAW86WPI / M40WAŁBRZYCHOK  
31  BĄK OSKAR 477WPI / M30MĄKOWARSKOOKSluzbyMundurowe 
32  BĄKAŁA SEBASTIAN 1554PI / M20ŁÓDŹFUNDACJA UDARU MÓZGUOK 
33  BĄKOWSKA EWA 1094MPI / K40JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOK 
34  BĄKOWSKI JAROSŁAW 1095MPI / M40JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOK 
35  BEDNARCZYK BOGUSŁAW 249WPI / M50WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAW / TRAIL RUNNING FESTIVALOK 
36  BEDNAREK ARKADIUSZ  WPI / M40POZNAŃMUROWANA GOŚLINA BIEGA/NIGHT RUNNERS   
37  BEKACZ STANISŁAW 125WPI / M50WIŃSKOSTART ŚCINAWAOK 
38  BELA BEATA 1539PI / K40WROCŁAWOK 
39  BENDKOWSKA ANNA 1160MPI / K20LEGNICAJANO SPORT TEAM LEGNICAOK 
40  BENDKOWSKI ANDRZEJ 1159MPI / M40LEGNICAJANO SPORT TEAM LEGNICAOK 
41  BERA EMILIAN  WPI / M30JAWOR   
42  BIAŁOŻYD ANDRZEJ 1599MPI / M60WROCŁAWOK 
43  BIAŁOŻYD BOŻENA 1592MPI / K60WROCŁAWOK 
44 BIELAWSKA ALEKSANDRA273WPI / K20STRZEGOMOK 
45  BIELAWSKI JAN 73WPI / M50ŚCINAWASTART ŚCINAWAOK 
46  BIELECKA JOANNA  WPI / K30LEGNICA Vege  
47  BIGOS GRZEGORZ  WPI / M40JAWORZNOGRAMMI   
48  BILIŃSKI KRZYSZTOF 610WPI / M30WARSZAWAOK 
49  BINIECKI WALDEMAR  MPI / M50GROMADKABINIU TEAM SluzbyMundurowe  
50  BISKUPSKI JAKUB 399WPI / M40WROCŁAWOK  
51  BŁACHNIO KRZYSZTOF 348WPI / M50SZCZECINRAZ SZCZECINOK 
52  BŁASIAK PAWEŁ 425WPI / M50TYNIEC MAŁYOK 
53  BŁASZCZYK TOMASZ 1628WPI / M40GÓRABRAK SluzbyMundurowe 
54  BŁASZCZYNA NATASZA 1536PI / K40WROCŁAWVEGE RUNNERSOK 
55  BŁAŻUK JOANNA 1100MPI / K30SZLICHTYNGOWAFITARENAOK 
56  BŁAŻUK RAFAŁ 1182MPI / M40SZLICHTYNGOWAOK 
57  BŁAŻUTYCZ PAWEŁ 416WPI / M40CIESZKÓWKS KROTOSZ KROTOSZYNOK 
58 BOBER DOROTA287WPI / K40JAWOROK 
59  BOCHNAK MIROSŁAW 496WPI / M40PRZEMKÓWABY DO METY - PRZEMKÓWOK 
60 BOGDANOVSKY PATRYK384WPI / M20WARSZAWAOK 
61 BOGUSIAK ANNA290WPI / K30PIECHOWICEOK 
62  BOJEK BEATA 177WPI / K40RYDZYNAR-TEAM RYDZYNAOK 
63  BOJEK ŁUKASZ 107WPI / M30RYDZYNAR-TEAM RYDZYNAOK 
64  BORAWSKI JULIUSZ  WPI / M30WYSOKIE MAZOWIECKIEVEGE RUNNERS Vege  
65  BORKOWSKA JUSTYNA 54WPI / K30SĘDZISŁAW-OK 
66  BOROWSKA KAROLINA 301WPI / K30LUBINKGHM ZG RUNOK 
67  BOROWSKA PATRYCJA 338WPI / K20GRONÓWKOOK 
68  BOROWSKI RADOSŁAW 152WPI / M30SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEMLKS KRAJNA SĘPÓLNOOK 
69  BOROWSKI ROBERT 1136MPI / M40LESZNOOK 
70  BORTKIEWICZ MONIKA 1101MPI / K40LUBINKGHM ZG RUNOK 
71  BORYSIUK ARKADIUSZ  WPI / M30KAMIEŃ POMORSKIKLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKI SluzbyMundurowe  
72  BRANDYS-GŁOS IWONA 1167MPI / K30LEGNICAOK  
73  BRDAK ROBERT 1562PI / M40GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZOK 
74  BRUSZEWSKA- GŁOMBIOWSKA MONIKA 1097MPI / K40GDYNIAULTRAŻÓŁWIKOKVege  
75  BRYCHCY-NOWAK PAULINA 97WPI / K30STRZYŻEWOTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃOK 
76 BRYKOWSKA ADRIANNA516WPI / K30PABIANICEOKVege 
77  BRYLAK JAKUB 321WPI / M30WROCŁAWOK 
78  BRZDĄK TOMASZ 421WPI / M40TARNÓW OPOLSKIOK 
79  BRZEZIŃSKA MAŁGORZATA 1053MPI / K40WOLSZTYNWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAOK 
80  BRZEZIŃSKI WOJCIECH 154WPI / M50ŚCINAWASTART ŚCINAWAOK  
81  BRZEŹNICKI ŁUKASZ 471WPI / M30ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTOK 
82 BRZEŻAŃSKI WOJCIECH1606WPI / M40WROCŁAWC.WIB  
83  BRZOZOWSKA JOANNA 1066MPI / K30LUBINOK 
84  BUCZYŃSKI SYLWESTER 343WPI / M40ZIELONA GÓRAOK 
85 BUDZIKOWSKI GRZEGORZ 490WPI / M40JELENIA GÓRAJELENIA PLAST SPORT TEAMOK 
86  BURGCHARDT KRZYSZTOF  WPI / M30GŁOGÓW   
87  BUTKOWSKI PATRYK 63WPI / M30OŻARÓW MAZOWIECKIKS WOJTEKOK  
88  BZYMEK ANDRZEJ 424WPI / M50ROGÓW SOBÓCKIOK 
89  CEBULA GRZEGORZ 572WPI / M50IWINYWOLNY BIEGACZOK 
90  CELEJEWSKI MARCIN 1131MPI / M20LIPKI WIELKIEMYDEŁKO TEAMOK 
91 CELEJOWSKI KRZYSZTOF1577PI / M50GORZÓW WIELKOPOLSKI  
92  CĘCELEWSKI JAROSŁAW 226WPI / M40CISIEOK 
93  CHABKO JACEK 1586MPI / M50WROCŁAW2 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY SluzbyMundurowe 
94  CHAJA RADOSŁAW  WPI / M30OBORNIKI ŚLĄSKIE   
95  CHAŁUPCZAK CEZARY 457WPI / M50WROCŁAWOK 
96  CHAŁUPCZAK LILA 344WPI / K50WROCŁAWOK 
97 CHIT JOANNA1198MPI / K30ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEWKS WROCŁAWOK 
98  CHLEBOWICZ MARCIN 362WPI / M30WROCŁAWDOBRY-TRENER.PLOK 
99 CHLEBOWSKI KRZYSZTOF1545PI / M30ŚREMOK 
100  CHMIELARZ MARIUSZ 563WPI / M30KIEŁCZÓWWROCŁAW MARATHON TEAMOK 
101  CHMIELEWSKI SŁAWOMIR 1085MPI / M50ŻARYOK 
102  CHOJA JAKUB 429WPI / M20BOGATYNIAOK 
103  CHOJNACKI RYSZARD 428WPI / M60WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWOK 
104  CHOMA KATARZYNA 102WPI / K30JELENIA GÓRAZORKA JELONKI RUNNING TEAMOK 
105  CHOROSTKOWSKA NATALIA 1517PI / K30MODRZYCANOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAOK 
106 CHROBAK MAŁGORZATA1557PI / K40ZLOTORYJAOK 
107  CHROBAK PIOTR 1180MPI / M40ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOK 
108  CHROMINSKA-LINKIEWICZ RENATA 189WPI / K40JEŻÓW SUDECKIBIEGAMDLAZDROWIA.PLOK 
109 CHROSTEK ADAM47WPI / M40POZNAŃOK 
110 CHROSTEK DOROTA45WPI / K40POZNAŃOK 
111  CHRZĄSZCZ JAROSŁAW  MPI / M40TOMASZÓW MAZOWIECKIANTEK TEAM SluzbyMundurowe  
112  CHUDY ARIEL 187WPI / M30RYDZYNAR-TEAM RYDZYNAOK 
113 CHUDY ROBERT1204MPI / M40ZDZIESZOWICEOKSluzbyMundurowe 
114  CHUDY TOBIASZ 204WPI / M30RYDZYNAR-TEAM RYDZYNAOK 
115  CHWALIBÓG MARCIN 1560PI / M40WROCŁAWOK 
116  CHYSKI GRZEGORZ 210WPI / M30SZPROTAWAOKSluzbyMundurowe 
117 CIECHORSKI JAREK330WPI / M40ZbąszyńECOBAG-NETWORK/KUVERT POLSKAOK 
118 CIERNIEWSKA BOZENA1203MPI / K40DOBRZYCABS TRUCHTACZ DOBRZYCAOK 
119 CIESIELSKA AGNIESZKA1041MPI / K30RYDZYNAR-TEAM RYDZYNAOK  
120  CIESIELSKA BEATA  MPI / K40CHEŁMIECGKS ACTIVE URAN   
121  CIESIELSKI JAROSŁAW  MPI / M40CHEŁMIECACTIVE URAN   
122  CIESIELSKI KAROL 340WPI / M30RYDZYNAR-TEAM RYDZYNAOK 
123  CIEŚLA ANNA MARIA 1065MPI / K30WAŁBRZYCHOKVege 
124  CIEŚLAK ŁUKASZ 527WPI / M40OŚNO LUBUSKIECIEŚLAK TEAMOK 
125  CIEŚLIK MARIUSZ 243WPI / M30ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTOK 
126  CIRKO GRZEGORZ 366WPI / M40SZKLARSKA PORĘBAOK 
127  CUDAK BARTOSZ 146WPI / M20OŚWIĘCIMKGHM ZG RUNOK 
128  CUKIERNIK PRZEMYSŁAW 281WPI / M30ZIELONA GÓRAHARPAGAN ZGOKSluzbyMundurowe 
129  CYBULSKA BEATA  MPI / K20WROCŁAW   
130 CYBULSKI BOGDAN 585WPI / M60BOLESŁAWIECOKSluzbyMundurowe 
131  CYBULSKI GRZEGORZ 1178MPI / M40LUBLINNAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATAOK 
132  CYBULSKI PIOTR 198WPI / M40GÓRAOKSluzbyMundurowe  
133  CZACZYK ŁUKASZ 380WPI / M30POZNAŃOK 
134  CZAPRACKI KAZIMIERZ 316WPI / M50WROCŁAWOK 
135  CZARNOŁĘSKI ADAM 1154MPI / M40WROCŁAWOK 
136  CZARNOTA DARIUSZ 463WPI / M30WYSOKA (GM. KOBIERZYCE)WABCO RUNNERSOK 
137  CZECHOWICZ KRZYSZTOF 409WPI / M30GORZÓW WLKPUBEZPIECZENIA-CZECHOWICZOK  
138  CZEKAJ KATARZYNA 1534PI / K20NAMYSŁÓWDIEHL RUNNIG TEAMOK 
139  CZEKAJ TOMASZ 1185MPI / M30NAMYSŁÓWDIEHL CONTROLS POLSKAOK 
140  CZUBALA BEATA 57WPI / K40ZIĘBICESPARTA ZIĘBICEOK 
141  CZUBALA MARCIN 175WPI / M40ZIĘBICESPARTA ZIĘBICEOK 
142  CZYŻ MONIKA 1588MPI / K30WISŁA  
143 ČIVRNÝ JIŘÍ443WPI / M30SEMILYAK SEMILYOK