Zawody obsługuje firma Datasport

Izerski Weekend Biegowy 2019
Szklarska Poręba, 20 lipca 2019 r.


Pary Małżeńskie - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 1090
Odebrało numery: 819

Liczba opłaconych zawodników: 861
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ADAMIN ARTUR103WPI / M50WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
2  ALAMA ARTUR 1196MPI / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
3 AMBROSIEWICZ HENRYK1047MPI / M70JELENIA GORAKB LEW 2000POLPOLOK 
4  ANDRZEJAK MIKOŁAJ 270WPI / M30GOSTYŃSPORTY WALKI GOSTYŃPOLPOLOKVege 
5  ANDRZEJCZAK ROMAN  WPI / M50SZCZECINPOLPOL   
6 ANDRZEJCZUK KAMIL1122MPI / M20DOBROSZYCEPOLPOLOK 
7  ANDRZEJEWSKI DROGOSZ 1621WPI / M30LUBINRUNATTACKPOLPOL SluzbyMundurowe 
8 ANDRZEJEWSKA-SOBIESZEK EWA1587WPI / WARSZAWAPOLPOL  
9  ANDRZEJEWSKI ARKADIUSZ 589WPI / M40BOGATYNIAPOLPOLOK 
10  ANDURA PAULINA 1037MPI / K20GŁOGÓWTRICKPOLPOLOK 
11  ANIOŁA DOMINIK 489WPI / M40SZCZECINPOLPOLOK 
12  ANTCZAK ADRIAN 412WPI / M40BOGATYNIABOGATYŃSKIE WODOCIĄGIPOLPOLOK 
13  ANTOŃCZAK ARKADIUSZ 1530PI / M40DZIERŻONIÓWPOLPOLOK 
14  AUGUSTYNIAK GRZEGORZ 377WPI / M40KOŁOBRZEGPOLPOLOKVege 
15  AUGUSTYNIAK JAKUB 1023MPI / M30WROCŁAWMATNER RUNNING TEAMPOLPOLOK 
16  AUGUSTYNIAK PAWEŁ 1049MPI / M30ROKIETNICASPORTOWY TEAM ŻABKAPOLPOLOK 
17  BABIK KRZYSZTOF 403WPI / M20ŹRÓDŁAWYBIERZPOLPOLOK 
18  BABULA SEBASTIAN 131WPI / M40BOGATYNIABOGATYNIAPOLPOLOK 
19  BADKO DARIUSZ 592WPI / M40PIECHOWICEPOLPOLOK 
20  BAJON KAMIL 41WPI / M30ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTPOLPOLOK 
21  BANAŚ RADOSŁAW 300WPI / M30WROCŁAW-POLPOLOKSluzbyMundurowe  
22  BARANOWSKA BOŻENA  WPI / K50JEMIELNICAPOLPOL   
23  BARANOWSKI ANDRZEJ 282WPI / M40ŚWIĘTOSZÓW10 BRYGADA KAWALERII PANCERNEJ IM. GEN. BRONI STANISŁAWA MACZKAPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
24  BARAŃSKI PAWEŁ 248WPI / M30WIECHLICEWIECHLICE RUNPOLPOLOK  
25  BARCZAK ROBERT 212WPI / M40RYDZYNAR-TEAM RYDZYNAPOLPOLOK 
26  BARDZIŃSKI RAFAŁ 1161MPI / M20LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAPOLPOLOK 
27  BARTOSZEWSKA JUSTYNA  WPI / K20KOSTOMŁOTYPOLPOL   
28  BARYŁA PIOTR 296WPI / M30WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUNPOLPOLOK 
29  BASZCZUK MONIKA  WPI / K20JELENIA GÓRAPOLPOL   
30 BĄCZEK JAROSŁAW86WPI / M40WAŁBRZYCHPOLPOLOK  
31  BĄK OSKAR 477WPI / M30MĄKOWARSKOPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
32  BĄKAŁA SEBASTIAN 1554PI / M20ŁÓDŹFUNDACJA UDARU MÓZGUPOLPOLOK 
33  BĄKOWSKA EWA 1094MPI / K40JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOK 
34  BĄKOWSKI JAROSŁAW 1095MPI / M40JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOK 
35  BEDNARCZYK BOGUSŁAW 249WPI / M50WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAW / TRAIL RUNNING FESTIVALPOLPOLOK 
36  BEDNAREK ARKADIUSZ  WPI / M40POZNAŃMUROWANA GOŚLINA BIEGA/NIGHT RUNNERSPOLPOL   
37  BEKACZ STANISŁAW 125WPI / M50WIŃSKOSTART ŚCINAWAPOLPOLOK 
38  BELA BEATA 1539PI / K40WROCŁAWPOLPOLOK 
39  BENDKOWSKA ANNA 1160MPI / K20LEGNICAJANO SPORT TEAM LEGNICAPOLPOLOK 
40  BENDKOWSKI ANDRZEJ 1159MPI / M40LEGNICAJANO SPORT TEAM LEGNICAPOLPOLOK 
41  BERA EMILIAN  WPI / M30JAWORPOLPOL   
42  BIAŁOŻYD ANDRZEJ 1599MPI / M60WROCŁAWPOLPOLOK 
43  BIAŁOŻYD BOŻENA 1592MPI / K60WROCŁAWPOLPOLOK 
44 BIELAWSKA ALEKSANDRA273WPI / K20STRZEGOMPOLPOLOK 
45  BIELAWSKI JAN 73WPI / M50ŚCINAWASTART ŚCINAWAPOLPOLOK 
46  BIELECKA JOANNA  WPI / K30LEGNICAPOLPOL Vege  
47  BIGOS GRZEGORZ  WPI / M40JAWORZNOGRAMMIPOLPOL   
48  BILIŃSKI KRZYSZTOF 610WPI / M30WARSZAWAPOLPOLOK 
49  BINIECKI WALDEMAR  MPI / M50GROMADKABINIU TEAMPOLPOL SluzbyMundurowe  
50  BISKUPSKI JAKUB 399WPI / M40WROCŁAWPOLPOLOK  
51  BŁACHNIO KRZYSZTOF 348WPI / M50SZCZECINRAZ SZCZECINPOLPOLOK 
52  BŁASIAK PAWEŁ 425WPI / M50TYNIEC MAŁYPOLPOLOK 
53  BŁASZCZYK TOMASZ 1628WPI / M40GÓRABRAKPOLPOL SluzbyMundurowe 
54  BŁASZCZYNA NATASZA 1536PI / K40WROCŁAWVEGE RUNNERSPOLPOLOK 
55  BŁAŻUK JOANNA 1100MPI / K30SZLICHTYNGOWAFITARENAPOLPOLOK 
56  BŁAŻUK RAFAŁ 1182MPI / M40SZLICHTYNGOWAPOLPOLOK 
57  BŁAŻUTYCZ PAWEŁ 416WPI / M40CIESZKÓWKS KROTOSZ KROTOSZYNPOLPOLOK 
58 BOBER DOROTA287WPI / K40JAWORPOLPOLOK 
59  BOCHNAK MIROSŁAW 496WPI / M40PRZEMKÓWABY DO METY - PRZEMKÓWPOLPOLOK 
60 BOGDANOVSKY PATRYK384WPI / M20WARSZAWAPOLPOLOK 
61 BOGUSIAK ANNA290WPI / K30PIECHOWICEPOLPOLOK 
62  BOJEK BEATA 177WPI / K40RYDZYNAR-TEAM RYDZYNAPOLPOLOK 
63  BOJEK ŁUKASZ 107WPI / M30RYDZYNAR-TEAM RYDZYNAPOLPOLOK 
64  BORAWSKI JULIUSZ  WPI / M30WYSOKIE MAZOWIECKIEVEGE RUNNERSPOLPOL Vege  
65  BORKOWSKA JUSTYNA 54WPI / K30SĘDZISŁAW-POLPOLOK 
66  BOROWSKA KAROLINA 301WPI / K30LUBINKGHM ZG RUNPOLPOLOK 
67  BOROWSKA PATRYCJA 338WPI / K20GRONÓWKOPOLPOLOK 
68  BOROWSKI RADOSŁAW 152WPI / M30SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEMLKS KRAJNA SĘPÓLNOPOLPOLOK 
69  BOROWSKI ROBERT 1136MPI / M40LESZNOPOLPOLOK 
70  BORTKIEWICZ MONIKA 1101MPI / K40LUBINKGHM ZG RUNPOLPOLOK 
71  BORYSIUK ARKADIUSZ  WPI / M30KAMIEŃ POMORSKIKLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKIPOLPOL SluzbyMundurowe  
72  BRANDYS-GŁOS IWONA 1167MPI / K30LEGNICAPOLPOLOK  
73  BRDAK ROBERT 1562PI / M40GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
74  BRUSZEWSKA- GŁOMBIOWSKA MONIKA 1097MPI / K40GDYNIAULTRAŻÓŁWIKPOLPOLOKVege  
75  BRYCHCY-NOWAK PAULINA 97WPI / K30STRZYŻEWOTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPOLPOLOK 
76  BRYKOWSKA ADRIANNA 516WPI / K30PABIANICEPOLPOLOKVege 
77  BRYLAK JAKUB 321WPI / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
78  BRZDĄK TOMASZ 421WPI / M40TARNÓW OPOLSKIPOLPOLOK 
79  BRZEZIŃSKA MAŁGORZATA 1053MPI / K40WOLSZTYNWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAPOLPOLOK 
80  BRZEZIŃSKI WOJCIECH 154WPI / M50ŚCINAWASTART ŚCINAWAPOLPOLOK  
81  BRZEŹNICKI ŁUKASZ 471WPI / M30ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTPOLPOLOK 
82 BRZEŻAŃSKI WOJCIECH1606WPI / M40WROCŁAWC.WIBPOLPOL  
83  BRZOZOWSKA JOANNA 1066MPI / K30LUBINPOLPOLOK 
84  BUCZYŃSKI SYLWESTER 343WPI / M40ZIELONA GÓRAPOLPOLOK 
85 BUDZIKOWSKI GRZEGORZ 490WPI / M40JELENIA GÓRAJELENIA PLAST SPORT TEAMPOLPOLOK 
86  BURGCHARDT KRZYSZTOF  WPI / M30GŁOGÓWPOLPOL   
87  BUTKOWSKI PATRYK 63WPI / M30OŻARÓW MAZOWIECKIKS WOJTEKPOLPOLOK  
88  BZYMEK ANDRZEJ 424WPI / M50ROGÓW SOBÓCKIPOLPOLOK 
89  CEBULA GRZEGORZ 572WPI / M50IWINYWOLNY BIEGACZPOLPOLOK 
90  CELEJEWSKI MARCIN 1131MPI / M20LIPKI WIELKIEMYDEŁKO TEAMPOLPOLOK 
91 CELEJOWSKI KRZYSZTOF1577PI / M50GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLPOL  
92  CĘCELEWSKI JAROSŁAW 226WPI / M40CISIEPOLPOLOK 
93  CHABKO JACEK 1586MPI / M50WROCŁAW2 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZYPOLPOL SluzbyMundurowe 
94  CHAJA RADOSŁAW  WPI / M30OBORNIKI ŚLĄSKIEPOLPOL   
95  CHAŁUPCZAK CEZARY 457WPI / M50WROCŁAWPOLPOLOK 
96  CHAŁUPCZAK LILA 344WPI / K50WROCŁAWPOLPOLOK 
97 CHIT JOANNA1198MPI / K30ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEWKS WROCŁAWPOLPOLOK 
98  CHLEBOWICZ MARCIN 362WPI / M30WROCŁAWDOBRY-TRENER.PLPOLPOLOK 
99 CHLEBOWSKI KRZYSZTOF1545PI / M30ŚREMPOLPOLOK 
100  CHMIELARZ MARIUSZ 563WPI / M30KIEŁCZÓWWROCŁAW MARATHON TEAMPOLPOLOK 
101  CHMIELEWSKI SŁAWOMIR 1085MPI / M50ŻARYPOLPOLOK 
102  CHOJA JAKUB 429WPI / M20BOGATYNIAPOLPOLOK 
103  CHOJNACKI RYSZARD 428WPI / M60WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWPOLPOLOK 
104  CHOMA KATARZYNA 102WPI / K30JELENIA GÓRAZORKA JELONKI RUNNING TEAMPOLPOLOK 
105  CHOROSTKOWSKA NATALIA 1517PI / K30MODRZYCANOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
106 CHROBAK MAŁGORZATA1557PI / K40ZLOTORYJAPOLPOLOK 
107  CHROBAK PIOTR 1180MPI / M40ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAPOLPOLOK 
108  CHROSTEK ADAM 47WPI / M40POZNAŃPOLPOLOK 
109  CHROSTEK DOROTA 45WPI / K40POZNAŃPOLPOLOK 
110  CHRZĄSZCZ JAROSŁAW  MPI / M40TOMASZÓW MAZOWIECKIANTEK TEAMPOLPOL SluzbyMundurowe  
111  CHUDY ARIEL 187WPI / M30RYDZYNAR-TEAM RYDZYNAPOLPOLOK 
112 CHUDY ROBERT1204MPI / M40ZDZIESZOWICEPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
113  CHUDY TOBIASZ 204WPI / M30RYDZYNAR-TEAM RYDZYNAPOLPOLOK 
114  CHWALIBÓG MARCIN 1560PI / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
115  CHYSKI GRZEGORZ 210WPI / M30SZPROTAWAPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
116 CIECHORSKI JAREK330WPI / M40ZbąszyńECOBAG-NETWORK/KUVERT POLSKAPOLPOLOK 
117 CIERNIEWSKA BOZENA1203MPI / K40DOBRZYCABS TRUCHTACZ DOBRZYCAPOLPOLOK 
118 CIESIELSKA AGNIESZKA1041MPI / K30RYDZYNAR-TEAM RYDZYNAPOLPOLOK  
119  CIESIELSKA BEATA  MPI / K40CHEŁMIECGKS ACTIVE URANPOLPOL   
120  CIESIELSKI JAROSŁAW  MPI / M40CHEŁMIECACTIVE URANPOLPOL   
121  CIESIELSKI KAROL 340WPI / M30RYDZYNAR-TEAM RYDZYNAPOLPOLOK 
122  CIEŚLA ANNA MARIA 1065MPI / K30WAŁBRZYCHPOLPOLOKVege 
123  CIEŚLAK ŁUKASZ 527WPI / M40OŚNO LUBUSKIECIEŚLAK TEAMPOLPOLOK 
124  CIEŚLIK MARIUSZ 243WPI / M30ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTPOLPOLOK 
125  CIRKO GRZEGORZ 366WPI / M40SZKLARSKA PORĘBAPOLPOLOK 
126  CUDAK BARTOSZ 146WPI / M20LUBINKGHM ZG RUNPOLPOLOK 
127  CUKIERNIK PRZEMYSŁAW 281WPI / M30ZIELONA GÓRAHARPAGAN ZGPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
128  CYBULSKA BEATA  MPI / K20WROCŁAWPOLPOL   
129 CYBULSKI BOGDAN 585WPI / M60BOLESŁAWIECPOLPOLOKSluzbyMundurowe 
130  CYBULSKI GRZEGORZ 1178MPI / M40LUBLINNAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATAPOLPOLOK 
131  CYBULSKI PIOTR 198WPI / M40GÓRAPOLPOLOKSluzbyMundurowe  
132  CZACZYK ŁUKASZ 380WPI / M30POZNAŃPOLPOLOK 
133  CZAPRACKI KAZIMIERZ 316WPI / M50WROCŁAWPOLPOLOK 
134  CZARNOŁĘSKI ADAM 1154MPI / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
135  CZARNOTA DARIUSZ 463WPI / M30WSCHOWAWABCO RUNNERSPOLPOLOK 
136  CZECHOWICZ KRZYSZTOF 409WPI / M30GORZÓW WLKPUBEZPIECZENIA-CZECHOWICZPOLPOLOK  
137  CZEKAJ KATARZYNA 1534PI / K20NAMYSŁÓWDIEHL RUNNIG TEAMPOLPOLOK 
138  CZEKAJ TOMASZ 1185MPI / M30NAMYSŁÓWDIEHL CONTROLS POLSKAPOLPOLOK 
139  CZUBALA BEATA 57WPI / K40ZIĘBICESPARTA ZIĘBICEPOLPOLOK 
140  CZUBALA MARCIN 175WPI / M40ZIĘBICESPARTA ZIĘBICEPOLPOLOK 
141  CZYŻ MONIKA 1588MPI / K30WISŁAPOLPOL  
142 ČIVRNÝ JIŘÍ443WPI / M30SEMILYAK SEMILYCZECZEOK