Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów

III Bieg Wyzwolenia
Międzyrzecz, 27 stycznia 2019 r.


Liczba zawodników : 179
Liczba opłaconych zawodników: 145
  Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
  ADAMCZUK EMIL 170 MIEDZYRZECZPOLPOLOK 
  ANDRUSZKÓW MAREK 160 SKWIERZYNAKM PSP GORZÓW WLKP.POLPOLOK 
  BABIJ KRZYSZTOF 8 KOSTRZYN NAD ODRĄWWW.BIEGIWPOLSCE.PLPOLPOL  
  BALCER ANNA 24 MIĘDZYRZECZPOLPOLOK 
  BANASZEK JANUSZ 22 ŻARYBIEGACZE ZJADACZE ZJADACZE KILOMETRÓWPOLPOLOK 
  BANASZEK SŁAWOMIR 23 ŻARYBIEGACZE ZJADACZE KMPOLPOLOK 
  BIENIAS JOANNA 37 MIĘDZYRZECZPOLPOLOK 
  BORKOWSKA BOŻENA 12 SULECHÓWSULMA SULECHÓWPOLPOL  
  BORKOWSKI PIOTR 11 SULECHÓWSULMA SULECHÓWPOLPOL  
  BRZYKCY ZBIGNIEW 42 SKWIERZYNAPOLPOLOK 
  CEJBA JAN 66 GORZÓW WLKPUNBREAKABLE / VTQPOLPOL  
  CELEJEWSKI KRZYSZTOF 36 LIPKI WIELKIEPOLPOL  
  CHCIUK RAFAL 9 KOSTRZYN NAD ODRĄKOSTRZYN NAD ODRĄPOLPOL  
  CHODZIŃSKA MARZENA 86 SKWIERZYNAPOLPOLOK 
  CINKA MACIEJ 107 GORZÓW WLKP.POLPOL  
  CZERNIAWSKI JAN 157 GORZÓWPOLPOLOK 
  CZERNIAWSKA JOLANTA 142 GORZÓW WLKP.POLPOLOK 
  CZERNIAWSKI LECH 143 GORZÓW WLKP.POLPOLOK 
  CZERNIAWSKI MAREK 141 GORZÓW WLKP.POLPOLOK 
  DAUKSZA KAROL 85 RADOSZYNXPOLPOLOK 
  DAWIDOWICZ ANDRZEJ 77 BLEDZEWSAMSEBIEGAMPOLPOLOK 
  DĘBOWSKI MAREK 7 SULĘCINBECYKL SULĘCINPOLPOL  
  DZIAŁEK CZESŁAW 139 SANTOKDZIKIE DZIKI GORZÓWPOLPOLOK 
  EKSZTEDT RADOSŁAW 105 MIĘDZYRZECZBAD RANGERS POZNAŃPOLPOLOK 
  FESZ BOGDAN 51 ZIELONA GORAPOLPOLOK 
  FRANKOWSKA KAROLINA 166 GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOK 
  GAIK MATEUSZ 150 BRZOZOWIECPOLPOLOK 
  GANDECKA BEATA 19 MIĘDZYRZECZZALATANE.MCZPOLPOLOK 
  GAPSKA EWA 172 PĘCKOWOBIEGACZE JÓZEFA NOJIPOLPOLOK 
  GAPSKI BOGDAN 171 PĘCKOWOBIEGACZE JÓZEFA NOJIPOLPOLOK 
  GORNIEWICZ WOJCIECH 162 SKWIERZYNAMORSY SKWIERZYNAPOLPOLOK 
  GOSTYŃSKI BOGUMIŁ 163 SULECHÓWZABIEGANY SULECHÓWPOLPOLOK 
  GOŹDZICKA AGNIESZKA 3 STRZELCE KRAJEŃSKIESTRZELECKA BIEGAJĄCA CZAROWNICAPOLPOLOK 
  GÓRA WOJCIECH 99 MIĘDZYRZECZPOLPOLOK 
  GÓRECKI FILIP 155 GORZÓW WLKP.POLPOLOK 
 GRACZ PAWEŁ52 ZBĄSZYNEKZBĄSZYNEKPOLPOLOK 
  GRYBKO MARIUSZ 32 MIĘDZYRZECZPOLPOLOK 
  GRYPCZYŃSKI ROBERT 88 SWARZĘDZKUNA KOWANÓWKOPOLPOLOK 
  GRZYBOWSKI KRZYSZTOF 17 GORZÓW WLKP.GTMB AMATORPOLPOL  
  HALASZ DARIUSZ 122 KWILCZPOLPOLOK 
  HALASZ KAMIL 131 KWILCZPOLPOLOK 
 HALASZ MARZENA121 KWILCZPOLPOLOK 
  HORNOSTAJ GRZEGORZ 135 GORZÓW WIELKOPOLSKIIMC PRO TEAMPOLPOLOK 
 ISAŃSKI ZBIGNIEW168 MIĘDZYRZECZKB PIAST MIĘDZYRZECZPOLPOLOK 
  JAKÓBCZYK EWELINA 64 GORZÓW WLKP.POLPOLOK 
  JANICKA PAULINA 106 MIĘDZYRZECZBAD RANGERS POZNAŃPOLPOLOK 
 JAROSZEWSKA ALEKSANDRA179 GORZÓW WIELKOPOLSKIBIEGAM BO LUBIE GORZÓWPOLPOL  
  JAROSZEWSKA SYLWIA 156 MIĘDZYRZECZZALATANE.MCZPOLPOLOK 
  JĘDRZEJCZAK ARTUR 127 ZBĄSZYNEKPOLPOLOK 
 ZAWODNIK ANONIMOWY78  AMATOR - NIEZRZESZONY, CZYLI WSZYSTKO MOGĘ... NIC NIE MUSZĘ...!POLPOL  
  JONCZEW KONRAD 103 SKWIERZYNAPOLPOLOK 
  JÓŹWIAK RADOSŁAW 25 ŻARYZJADACZE KILOMETRÓWPOLPOLOK 
  KACZMAREK ARTUR 130 MIĘDZYRZECZKB PIAST MIĘDZYRZECZPOLPOLOK 
  KACZMAREK GRZEGORZ 101 MIĘDZYRZECZKP PSP MIĘDZYRZECZPOLPOL  
  KACZMAREK MATEUSZ 136 ŚWIEBODZINPOLPOLOK 
  KALISZ BRONISŁAW 117 MIĘDZYRZECZKB MIEDZYRZECZPOLPOLOK 
  KAMIŃSKI ROBERT 35 MIĘDZYRZECZJCCPOLPOL  
  KANIUK ROBERT 55 MIĘDZYRZECZPOLPOLOK 
  KARLICKA DANUTA 70 KOŻUCHÓWPOLPOLOK 
 KAROLAK RAJMUND158 MIĘDZYRZECZPOLPOLOK 
KAZIMIERCZAK TOMASZ 1 CHWALĘCICEKB PIAST MIĘDZYRZECZPOLPOLOK 
  KĄKOLEWSKI KAMIL 129 MIĘDZYCHÓDPOLPOLOK 
 KIEWLUK MAGDALENA169 MIĘDZYRZECZ17 WBZPOLPOLOK 
 KNY TERESA53 ZBĄSZYNEKPOLPOLOK 
  KOLECKA SYLWIA 27 ZBĄSZYNEKKOLECTEAM ZBĄSZYNEK/DRUŻYNA SZPIKUPOLPOLOK 
  KOMPANOWSKI MARIUSZ 108 LUBISZYNPOLPOLOK 
 KOMPANOWSKI WOJCIECH115 LUBISZYNPOLPOLOK 
  KOWNACKI PAWEŁ 79 ŚWIEBODZINPOLPOLOK 
  KOZŁOWSKI PIOTR 16 LIPKI WIELKIEPOLPOLOK 
  KRÓL JAROSŁAW 61 MIĘDZYRZECZPOLPOL  
 KRUMPLEWSKI WITOLD71 GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLPOL  
  KRYNICKA JOANNA 120 TRZEBISZEWOWKURW_TEAMPOLPOLOK 
  KUCHARSKI PIOTR 67 DESZCZNOAMATOR - NIEZRZESZONY, CZYLI WSZYSTKO MOGĘ... NIC NIE MUSZĘ...!POLPOLOK 
  KUGLARZ TOMASZ 20 ŻAGAŃBIEGACZE ZJADACZE KMPOLPOLOK 
  KUIK ŁUKASZ 164 MIĘDZYRZECZPOLPOLOK 
  KUNIK ARTUR 29 GORZÓW WLKP.GORZÓW WLKP.POLPOLOK 
  KUNIK IWONA 28 GORZÓW WIELKOPOLSKIDZIKIE DZIKI GORZÓWPOLPOLOK 
  KWAŚNIK MARIUSZ 151 GORZÓW WLKP.GORZÓW WLKP.POLPOLOK 
 LECIEJEWSKI DAWID59 GORZÓW WIELKOPOLSKILECIEJTEAMPOLPOLOK 
  LEWANDOWSKI WALDEMAR 96 GORZÓW WLKP.POLPOLOK 
  ŁUKASZ DZIUBIŃSKI 95 PSZCZEWLKS LUBUSZ SŁUBICEPOLPOL  
  MAKOWSKA MONIKA 161 MIĘDZYRZECZPOLPOLOK 
  MARKUSZKA MATEUSZ 80 GORZÓW WIELKOPOLSKIKM PSP GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLPOL  
  MARZEC KAROLINA 126 DESZCZNODZIKIE DZIKI GORZÓWPOLPOL  
  MATYSIK WIKTOR 76 SOLECPOLPOLOK 
  MAZUREK ZBIGNIEW 60 BOBOWICKOBIEGAM BO LUBIEPOLPOLOK 
  MICHNOWICZ EWELINA 62 KROSNO ODRZAŃSKIEPOLPOLOK 
  MILCZAREK DARIA 110 WĘDRZYNNIE BÓJ SIĘ SPOCIĆ !POLPOLOK 
  MILCZAREK ELIZA 111 SULECHÓWNIE BÓJ SIĘ SPOCIĆ !POLPOLOK 
  MISZTA AGATA 46 ZBĄSZYŃPOLPOLOK 
  MISZTA KAROL 41 DĄBRÓWKA WIELKOPOLSKAKOLECTEAM ZBĄSZYNEKPOLPOLOK 
  MISZTA MARCIN 48 ZBĄSZYŃKOLECTEAM ZBĄSZYNEKPOLPOLOK 
 MISZTA MILENA43 DĄBRÓWKA WIELKOPOLSKAKOLECTEAM ZBĄSZYNEKPOLPOLOK 
  MUCHAJER LUKASZ 113 MIEDZYRZECZMUSZKI TEAMPOLPOLOK 
 MUCHAJER MAŁGORZATA114 MIEDZYRZECZMUSZKI TEAMPOLPOLOK 
  MUSIAŁ ANNA 93 SŁOŃSKRUNNERS SŁOŃSKPOLPOLOK 
  MUSIAŁ ŁUKASZ 92 SŁOŃSKRUNNERS SŁOŃSKPOLPOLOK 
  NADOLSKI GRZEGORZ 132 GORZÓW WIELKOPOLSKIBIEGAM BO LUBIE GORZÓWPOLPOLOK 
  NELKOWSKI JANUSZ 5 SULECHÓWZABIEGANY SULECHÓWPOLPOLOK 
  NESTEROWICZ RADOSŁAW 100 GUBINPOLPOLOK 
 NIEDŹWIECKI ROBERT81 ŚWIEBODZINPOLPOLOK 
  NIEWĘGŁOWSKA BERNADETA 47 SKĄPEBIEGAM BO LUBIĘPOLPOLOK 
  NIEWRZOŁ ANNA 112 WĘDRZYNPOLPOLOK 
  OKONEK IZABELA 98 GORZÓW WLKP.POLPOLOK 
  OKONEK KAZIMIERZ 97 GORZÓW WLKPBBL GORZÓW WLKP.POLPOLOK 
  OLEKSA ŁUKASZ 65 KRĘŻOŁYPOLPOL  
  OPŁATKWSKI ZBIGNIEW 26 JENINDRUŻYNA Z JENINAPOLPOL  
  OTCZYK GRZEGORZ 147 WYSZANOWOPOLPOL  
  OWSIANNY TOMASZ 119 DZIERSŁAWICEPOLPOLOK 
  PALCZARSKI MARCIN 34 GORZÓW WIELKOPOLSKIDZIKIE DZIKI GORZÓWPOLPOL  
  PAPLICKI MICHAŁ 138 GORZÓW WIELKOPOLSKIDZIKIE DZIKI GORZÓWPOLPOLOK 
  PAWLAK EMILIA 72 GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOK 
  PIASECKI ROBERT 38 MIĘDZYCHÓDPMI RUNNERSPOLPOLOK 
  PIECHALAK JACEK 177 ROKIETNICAPOLPOLOK 
  PIECHALAK KRZYSZTOF 178 ROKIETNICAPOLPOLOK 
  PIOTROWSKI ANDRZEJ 94 PSZCZEWPOLPOLOK 
  PŁOŃSKI JAKUB 104 STARGARD SZCZECIŃSKIDZIKIE DZIKI GORZÓWPOLPOLOK 
  POZNAŃSKA LUCYNA 144 KOŁCZYNTEAM KOPEĆPOLPOLOK 
  POŹNIAK ALEKSANDRA 84 GORZÓW WLKP.POLPOL  
  PRZELAZŁY SYLWESTER 54 GORZÓW WIELKOPOLSKIWIERZBICKI RUNNING PROJECTPOLPOL  
  PRZYBYŁO LEONARD 128 GORZÓW WLKP.STALOWE ŁYDKIPOLPOLOK 
  RADYS PAULINA 63 MIĘDZYRZECZPOLPOL  
  REDZIAK JANUSZ 91 BLEDZEWPOLPOLOK 
  RERUS DAGMARA 4 OBŁOTNEZABIEGANY SULECHÓWPOLPOLOK 
  RĘBELIŃSKI GRZEGORZ 87 BLEDZEWPOLPOLOK 
  ROGALA PIOTR 173 MIĘDZYRZECZCONSULT-PROJEKTPOLPOL  
  ROGALA TOMASZ 33 PIESKIPOLPOLOK 
  ROSZAK BARTŁOMIEJ 124 BLEDZEWSAMSEBIEGAMPOLPOLOK 
  RUSIN KAMIL 149 BRZOZOWIECDZIKIE DZIKI GORZÓWPOLPOLOK 
  RUTKOWSKI MACIEJ 30 SULĘCINKB PIAST MIĘDZYRZECZPOLPOLOK 
 RUTKOWSKI WOJCIECH14 KURSKOPOLPOL  
  RYCHŁA BARBARA 10 SULECHÓWPOLPOL  
 SADŁUCKA MAŁGORZATA82 ŚWIEBODZINBBLPOLPOL  
  SAWICKI BARTOSZ 74 GORZÓW WIELKOPOLSKIDZIKIE DZIKI GORZÓWPOLPOLOK 
  SAWICKI MATEUSZ 159 SKWIERZYNAPOLPOLOK 
  SIKORSKA IZABELA 69 MIĘDZYRZECZSIKORSKI RUNPOLPOLOK 
 SIKORSKI GRZEGORZ102 OSTRÓWSIKORKI RUNPOLPOLOK 
  SIKORSKI KRZYSZTOF 68 MIĘDZYRZECZSIKORKI RUNPOLPOLOK 
  SKIBA EUGENIUSZ 39 GORZÓW WLKP.POLPOL  
SKIERŚ ALBERT 109 ZIELONA GÓRAZAMACH W SMOLEŃSKU RAZY SZESNAŚCIEPOLPOL  
  SKONECZNY WALDEMAR 140 SULĘCINBIEGAM BO LUBIĘPOLPOLOK 
  SKOWRON MATEUSZ 49 GORZÓW WIELKOPOLSKIDZIKI Z GORZOWAPOLPOL  
 SŁABY TOMASZ45 GORZÓW WLKP.DZIKI Z GORZOWAPOLPOLOK 
 SOBKOWIAK SYLWIA154 ZIELONA GORAOKI TEAMPOLPOLOK 
  SOBOLEWSKI DARIUSZ 83 KOŻUCHÓWPOLPOLOK 
  SOKÓŁKA MAŁGORZATA 167 KWILCZPOLPOLOK 
  SOLAREK KRZYSZTOF 31 GORZÓW WLKP.DZIKIE DZIKI GORZÓWPOLPOLOK 
  SOLECKI JERZY 145 MIĘDZYRZECZPOLPOLOK 
  STANKIEWICZ CEZARY 165 MIĘDZYRZECZPOLPOLOK 
  STASZAK RADOSŁAW 133 GORZÓW WIELKOPOLSKIBBL GORZÓW WLKP.POLPOLOK 
  STEFANIUK TOMASZ 18 MIĘDZYRZECZPOLPOLOK 
STELMASZEWSKI SŁAWOMIR 50 KWILCZPOLPOLOK 
  STĘPIEŃ GRZEGORZ 148 GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOK 
 SZAFRANIEC TOMASZ137 MIĘDZYRZECZPOLPOLOK 
  SZCZUCIŃSKI PRZEMYSŁAW 58 KOSTRZYN NAD ODRĄPOLPOLOK 
  SZMYTKIEWICZ DEBORA 57 GORZÓW WLKP.KS TEAM BARYŁAPOLPOLOK 
  SZMYTKIEWICZ KRZYSZTOF 56 GORZÓW WLKP.KS TEAM BARYŁAPOLPOLOK 
  ŚRON SYLWIA 152 MIĘDZYRZECZAMATOR - NIEZRZESZONY, CZYLI WSZYSTKO MOGĘ... NIC NIE MUSZĘ...!POLPOLOK 
  ŚWIERZKO ARTUR 44 GORZÓW WIELKOPOLSKIBBL GORZÓW WLKP.POLPOLOK 
  TELENGA RAFAŁ 21 ŻARYBIEGACZE ZJADACZE KMPOLPOLOK 
  TERPIŁOWSKI ŁUCJAN 125 GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOK 
  TOMCZAK BŁAŻEJ 146 BRZOZÓWKAWARTA KOŁCZYNPOLPOL  
 TOMCZAK KATARZYNA6 SULECHÓWZABIEGANY SULECHÓWPOLPOLOK 
  WACHOWICZ KATARZYNA 2 MIĘDZYRZECZWACHOWICZ TEAMPOLPOLOK 
  WACHOWICZ LESZEK 15 MIĘDZYRZECZWACHOWICZ TEAMPOLPOLOK 
  WALENTYNOWICZ MONIKA 89 GORZÓW WIELKOPOLSKIGORZOWSKIE BIEGANIE CZWARTKOWEPOLPOLOK 
  WALKOWSKI CEZARY 174 MIĘDZYRZECZKLUB MIŁOŚNIKÓW BIEGANIA MIĘDZYRZECZPOLPOLOK 
  WARA-WĄSOWSKI MACIEJ 176 ŁÓDŹPOLPOL  
  WARZYCH MAGDALENA 175 RZEPINPOLPOLOK 
  WĄCHAŁA DAMIAN 13 KROSNO ODRZAŃSKIE5BSAPPOLPOLOK 
 WILK KAROLINA90 ZIELONA GÓRAPOLPOLOK 
  WITKOWSKI ANDRZEJ 40 GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOK 
  WITKOWSKI PIOTR 123 GORZÓW WLKP.POLPOLOK 
  WOLAŃSKA ALEKSANDRA 75 ŚWIEBODZINPOLPOLOK 
  ZALEWSKI MARIUSZ 118 STRZELCE KRAJEŃSKIEFIZJOTERAPIA DZIECIĘCA D. ZALEWSKIPOLPOLOK 
  ZAPAŁA BOGDAN 153 SULECHOWOKI TEAM SULECHOWPOLPOLOK 
  ZBORALSKI RADOSŁAW 73 ŚWIEBODZINPOLPOLOK 
  ZIELIŃSKI DAWID 134 GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOK 
  ŻYŁA TOBIASZ 116 MIĘDZYRZECZAWF RUNNING TEAMPOLPOLOK