Formularz systemu Datasport

III Bieg Wyzwolenia
Międzyrzecz, 27 stycznia 2019 r.


Liczba zawodników : 179
Liczba opłaconych zawodników: 145
  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
  ADAMCZUK EMIL 170 MIEDZYRZECZOK 
  ANDRUSZKÓW MAREK 160 SKWIERZYNAKM PSP GORZÓW WLKP.OK 
  BABIJ KRZYSZTOF 8 KOSTRZYN NAD ODRĄWWW.BIEGIWPOLSCE.PL  
  BALCER ANNA 24 MIĘDZYRZECZOK 
  BANASZEK JANUSZ 22 ŻARYBIEGACZE ZJADACZE ZJADACZE KILOMETRÓWOK 
  BANASZEK SŁAWOMIR 23 ŻARYBIEGACZE ZJADACZE KMOK 
  BIENIAS JOANNA 37 MIĘDZYRZECZOK 
  BORKOWSKA BOŻENA 12 SULECHÓWSULMA SULECHÓW  
  BORKOWSKI PIOTR 11 SULECHÓWSULMA SULECHÓW  
  BRZYKCY ZBIGNIEW 42 SKWIERZYNAOK 
  CEJBA JAN 66 GORZÓW WLKPUNBREAKABLE / VTQ  
  CELEJEWSKI KRZYSZTOF 36 LIPKI WIELKIE  
  CHCIUK RAFAL 9 KOSTRZYN NAD ODRĄKOSTRZYN NAD ODRĄ  
  CHODZIŃSKA MARZENA 86 SKWIERZYNAOK 
  CINKA MACIEJ 107 GORZÓW WLKP.  
  CZERNIAWSKI JAN 157 GORZÓWOK 
  CZERNIAWSKA JOLANTA 142 GORZÓW WLKP.OK 
  CZERNIAWSKI LECH 143 GORZÓW WLKP.OK 
  CZERNIAWSKI MAREK 141 GORZÓW WLKP.OK 
  DAUKSZA KAROL 85 RADOSZYNXOK 
  DAWIDOWICZ ANDRZEJ 77 BLEDZEWSAMSEBIEGAMOK 
  DĘBOWSKI MAREK 7 SULĘCINBECYKL SULĘCIN  
  DZIAŁEK CZESŁAW 139 SANTOKDZIKIE DZIKI GORZÓWOK 
  EKSZTEDT RADOSŁAW 105 MIĘDZYRZECZBAD RANGERS POZNAŃOK 
  FESZ BOGDAN 51 ZIELONA GORAOK 
  FRANKOWSKA KAROLINA 166 GORZÓW WIELKOPOLSKIOK 
  GAIK MATEUSZ 150 BRZOZOWIECOK 
  GANDECKA BEATA 19 MIĘDZYRZECZZALATANE.MCZOK 
  GAPSKA EWA 172 PĘCKOWOBIEGACZE JÓZEFA NOJIOK 
  GAPSKI BOGDAN 171 PĘCKOWOBIEGACZE JÓZEFA NOJIOK 
  GORNIEWICZ WOJCIECH 162 SKWIERZYNAMORSY SKWIERZYNAOK 
  GOSTYŃSKI BOGUMIŁ 163 SULECHÓWZABIEGANY SULECHÓWOK 
  GOŹDZICKA AGNIESZKA 3 STRZELCE KRAJEŃSKIESTRZELECKA BIEGAJĄCA CZAROWNICAOK 
  GÓRA WOJCIECH 99 MIĘDZYRZECZOK 
  GÓRECKI FILIP 155 GORZÓW WLKP.OK 
 GRACZ PAWEŁ52 ZBĄSZYNEKZBĄSZYNEKOK 
  GRYBKO MARIUSZ 32 MIĘDZYRZECZOK 
  GRYPCZYŃSKI ROBERT 88 SWARZĘDZKUNA KOWANÓWKOOK 
  GRZYBOWSKI KRZYSZTOF 17 GORZÓW WLKP.GTMB AMATOR  
  HALASZ DARIUSZ 122 KWILCZOK 
  HALASZ KAMIL 131 KWILCZOK 
 HALASZ MARZENA121 KWILCZOK 
  HORNOSTAJ GRZEGORZ 135 GORZÓW WIELKOPOLSKIIMC PRO TEAMOK 
 ISAŃSKI ZBIGNIEW168 MIĘDZYRZECZKB PIAST MIĘDZYRZECZOK 
  JAKÓBCZYK EWELINA 64 GORZÓW WLKP.OK 
  JANICKA PAULINA 106 MIĘDZYRZECZBAD RANGERS POZNAŃOK 
 JAROSZEWSKA ALEKSANDRA179 GORZÓW WIELKOPOLSKIBIEGAM BO LUBIE GORZÓW  
  JAROSZEWSKA SYLWIA 156 MIĘDZYRZECZZALATANE.MCZOK 
  JĘDRZEJCZAK ARTUR 127 ZBĄSZYNEKOK 
 ZAWODNIK ANONIMOWY78  AMATOR - NIEZRZESZONY, CZYLI WSZYSTKO MOGĘ... NIC NIE MUSZĘ...!  
  JONCZEW KONRAD 103 SKWIERZYNAOK 
  JÓŹWIAK RADOSŁAW 25 ŻARYZJADACZE KILOMETRÓWOK 
  KACZMAREK ARTUR 130 MIĘDZYRZECZKB PIAST MIĘDZYRZECZOK 
  KACZMAREK GRZEGORZ 101 MIĘDZYRZECZKP PSP MIĘDZYRZECZ  
  KACZMAREK MATEUSZ 136 ŚWIEBODZINOK 
  KALISZ BRONISŁAW 117 MIĘDZYRZECZKB MIEDZYRZECZOK 
  KAMIŃSKI ROBERT 35 MIĘDZYRZECZJCC  
  KANIUK ROBERT 55 MIĘDZYRZECZOK 
  KARLICKA DANUTA 70 KOŻUCHÓWOK 
 KAROLAK RAJMUND158 MIĘDZYRZECZOK 
KAZIMIERCZAK TOMASZ 1 CHWALĘCICEKB PIAST MIĘDZYRZECZOK 
  KĄKOLEWSKI KAMIL 129 MIĘDZYCHÓDOK 
 KIEWLUK MAGDALENA169 MIĘDZYRZECZ17 WBZOK 
 KNY TERESA53 ZBĄSZYNEKOK 
  KOLECKA SYLWIA 27 ZBĄSZYNEKKOLECTEAM ZBĄSZYNEK/DRUŻYNA SZPIKUOK 
  KOMPANOWSKI MARIUSZ 108 LUBISZYNOK 
 KOMPANOWSKI WOJCIECH115 LUBISZYNOK 
  KOWNACKI PAWEŁ 79 ŚWIEBODZINOK 
  KOZŁOWSKI PIOTR 16 LIPKI WIELKIEOK 
  KRÓL JAROSŁAW 61 MIĘDZYRZECZ  
 KRUMPLEWSKI WITOLD71 GORZÓW WIELKOPOLSKI  
  KRYNICKA JOANNA 120 TRZEBISZEWOWKURW_TEAMOK 
  KUCHARSKI PIOTR 67 DESZCZNOAMATOR - NIEZRZESZONY, CZYLI WSZYSTKO MOGĘ... NIC NIE MUSZĘ...!OK 
  KUGLARZ TOMASZ 20 ŻAGAŃBIEGACZE ZJADACZE KMOK 
  KUIK ŁUKASZ 164 MIĘDZYRZECZOK 
  KUNIK ARTUR 29 GORZÓW WLKP.GORZÓW WLKP.OK 
  KUNIK IWONA 28 GORZÓW WIELKOPOLSKIDZIKIE DZIKI GORZÓWOK 
  KWAŚNIK MARIUSZ 151 GORZÓW WLKP.GORZÓW WLKP.OK 
 LECIEJEWSKI DAWID59 GORZÓW WIELKOPOLSKILECIEJTEAMOK 
  LEWANDOWSKI WALDEMAR 96 GORZÓW WLKP.OK 
  ŁUKASZ DZIUBIŃSKI 95 PSZCZEWLKS LUBUSZ SŁUBICE  
  MAKOWSKA MONIKA 161 MIĘDZYRZECZOK 
  MARKUSZKA MATEUSZ 80 GORZÓW WIELKOPOLSKIKM PSP GORZÓW WIELKOPOLSKI  
  MARZEC KAROLINA 126 DESZCZNODZIKIE DZIKI GORZÓW  
  MATYSIK WIKTOR 76 SOLECOK 
  MAZUREK ZBIGNIEW 60 BOBOWICKOBIEGAM BO LUBIEOK 
  MICHNOWICZ EWELINA 62 KROSNO ODRZAŃSKIEOK 
  MILCZAREK DARIA 110 WĘDRZYNNIE BÓJ SIĘ SPOCIĆ !OK 
  MILCZAREK ELIZA 111 SULECHÓWNIE BÓJ SIĘ SPOCIĆ !OK 
  MISZTA AGATA 46 ZBĄSZYŃOK 
  MISZTA KAROL 41 DĄBRÓWKA WIELKOPOLSKAKOLECTEAM ZBĄSZYNEKOK 
  MISZTA MARCIN 48 ZBĄSZYŃKOLECTEAM ZBĄSZYNEKOK 
 MISZTA MILENA43 DĄBRÓWKA WIELKOPOLSKAKOLECTEAM ZBĄSZYNEKOK 
  MUCHAJER LUKASZ 113 MIEDZYRZECZMUSZKI TEAMOK 
 MUCHAJER MAŁGORZATA114 MIEDZYRZECZMUSZKI TEAMOK 
  MUSIAŁ ANNA 93 SŁOŃSKRUNNERS SŁOŃSKOK 
  MUSIAŁ ŁUKASZ 92 SŁOŃSKRUNNERS SŁOŃSKOK 
  NADOLSKI GRZEGORZ 132 GORZÓW WIELKOPOLSKIBIEGAM BO LUBIE GORZÓWOK 
  NELKOWSKI JANUSZ 5 SULECHÓWZABIEGANY SULECHÓWOK 
  NESTEROWICZ RADOSŁAW 100 GUBINOK 
 NIEDŹWIECKI ROBERT81 ŚWIEBODZINOK 
  NIEWĘGŁOWSKA BERNADETA 47 SKĄPEBIEGAM BO LUBIĘOK 
  NIEWRZOŁ ANNA 112 WĘDRZYNOK 
  OKONEK IZABELA 98 GORZÓW WLKP.OK 
  OKONEK KAZIMIERZ 97 GORZÓW WLKPBBL GORZÓW WLKP.OK 
  OLEKSA ŁUKASZ 65 KRĘŻOŁY  
  OPŁATKWSKI ZBIGNIEW 26 JENINDRUŻYNA Z JENINA  
  OTCZYK GRZEGORZ 147 WYSZANOWO  
  OWSIANNY TOMASZ 119 DZIERSŁAWICEOK 
  PALCZARSKI MARCIN 34 GORZÓW WIELKOPOLSKIDZIKIE DZIKI GORZÓW  
  PAPLICKI MICHAŁ 138 GORZÓW WIELKOPOLSKIDZIKIE DZIKI GORZÓWOK 
  PAWLAK EMILIA 72 GORZÓW WIELKOPOLSKIOK 
  PIASECKI ROBERT 38 MIĘDZYCHÓDPMI RUNNERSOK 
  PIECHALAK JACEK 177 ROKIETNICAOK 
  PIECHALAK KRZYSZTOF 178 ROKIETNICAOK 
  PIOTROWSKI ANDRZEJ 94 PSZCZEWOK 
  PŁOŃSKI JAKUB 104 STARGARDDZIKIE DZIKI GORZÓWOK 
  POZNAŃSKA LUCYNA 144 KOŁCZYNTEAM KOPEĆOK 
  POŹNIAK ALEKSANDRA 84 GORZÓW WLKP.  
  PRZELAZŁY SYLWESTER 54 GORZÓW WIELKOPOLSKIWIERZBICKI RUNNING PROJECT  
  PRZYBYŁO LEONARD 128 GORZÓW WLKP.STALOWE ŁYDKIOK 
  RADYS PAULINA 63 MIĘDZYRZECZ  
  REDZIAK JANUSZ 91 BLEDZEWOK 
  RERUS DAGMARA 4 OBŁOTNEZABIEGANY SULECHÓWOK 
  RĘBELIŃSKI GRZEGORZ 87 BLEDZEWOK 
  ROGALA PIOTR 173 MIĘDZYRZECZCONSULT-PROJEKT  
  ROGALA TOMASZ 33 PIESKIOK 
  ROSZAK BARTŁOMIEJ 124 BLEDZEWSAMSEBIEGAMOK 
  RUSIN KAMIL 149 BRZOZOWIECDZIKIE DZIKI GORZÓWOK 
  RUTKOWSKI MACIEJ 30 SULĘCINKB PIAST MIĘDZYRZECZOK 
 RUTKOWSKI WOJCIECH14 KURSKO  
  RYCHŁA BARBARA 10 SULECHÓW  
 SADŁUCKA MAŁGORZATA82 ŚWIEBODZINBBL  
  SAWICKI BARTOSZ 74 GORZÓW WIELKOPOLSKIDZIKIE DZIKI GORZÓWOK 
  SAWICKI MATEUSZ 159 SKWIERZYNAOK 
  SIKORSKA IZABELA 69 MIĘDZYRZECZSIKORSKI RUNOK 
 SIKORSKI GRZEGORZ102 OSTRÓWSIKORKI RUNOK 
  SIKORSKI KRZYSZTOF 68 MIĘDZYRZECZSIKORKI RUNOK 
  SKIBA EUGENIUSZ 39 GORZÓW WLKP.  
SKIERŚ ALBERT 109 ZIELONA GÓRAZAMACH W SMOLEŃSKU RAZY SZESNAŚCIE  
  SKONECZNY WALDEMAR 140 SULĘCINBIEGAM BO LUBIĘOK 
  SKOWRON MATEUSZ 49 GORZÓW WIELKOPOLSKIDZIKI Z GORZOWA  
 SŁABY TOMASZ45 GORZÓW WLKP.DZIKI Z GORZOWAOK 
 SOBKOWIAK SYLWIA154 ZIELONA GORAOKI TEAMOK 
  SOBOLEWSKI DARIUSZ 83 KOŻUCHÓWOK 
  SOKÓŁKA MAŁGORZATA 167 KWILCZOK 
  SOLAREK KRZYSZTOF 31 GORZÓW WLKP.DZIKIE DZIKI GORZÓWOK 
  SOLECKI JERZY 145 MIĘDZYRZECZOK 
  STANKIEWICZ CEZARY 165 MIĘDZYRZECZOK 
  STASZAK RADOSŁAW 133 GORZÓW WIELKOPOLSKIBBL GORZÓW WLKP.OK 
  STEFANIUK TOMASZ 18 SIEDLCEOK 
STELMASZEWSKI SŁAWOMIR 50 KWILCZOK 
  STĘPIEŃ GRZEGORZ 148 GORZÓW WIELKOPOLSKIOK 
 SZAFRANIEC TOMASZ137 MIĘDZYRZECZOK 
  SZCZUCIŃSKI PRZEMYSŁAW 58 KOSTRZYN NAD ODRĄOK 
  SZMYTKIEWICZ DEBORA 57 GORZÓW WLKP.KS TEAM BARYŁAOK 
  SZMYTKIEWICZ KRZYSZTOF 56 GORZÓW WLKP.KS TEAM BARYŁAOK 
  ŚRON SYLWIA 152 MIĘDZYRZECZAMATOR - NIEZRZESZONY, CZYLI WSZYSTKO MOGĘ... NIC NIE MUSZĘ...!OK 
  ŚWIERZKO ARTUR 44 GORZÓW WIELKOPOLSKIBBL GORZÓW WLKP.OK 
  TELENGA RAFAŁ 21 ŻARYBIEGACZE ZJADACZE KMOK 
  TERPIŁOWSKI ŁUCJAN 125 GORZÓW WIELKOPOLSKIOK 
  TOMCZAK BŁAŻEJ 146 BRZOZÓWKAWARTA KOŁCZYN  
 TOMCZAK KATARZYNA6 SULECHÓWZABIEGANY SULECHÓWOK 
  WACHOWICZ KATARZYNA 2 MIĘDZYRZECZWACHOWICZ TEAMOK 
  WACHOWICZ LESZEK 15 MIĘDZYRZECZWACHOWICZ TEAMOK 
  WALENTYNOWICZ MONIKA 89 GORZÓW WIELKOPOLSKIGORZOWSKIE BIEGANIE CZWARTKOWEOK 
  WALKOWSKI CEZARY 174 MIĘDZYRZECZKLUB MIŁOŚNIKÓW BIEGANIA MIĘDZYRZECZOK 
  WARA-WĄSOWSKI MACIEJ 176 ŁÓDŹ  
  WARZYCH MAGDALENA 175 RZEPINOK 
  WĄCHAŁA DAMIAN 13 KROSNO ODRZAŃSKIE5BSAPOK 
 WILK KAROLINA90 ZIELONA GÓRAOK 
  WITKOWSKI ANDRZEJ 40 GORZÓW WIELKOPOLSKIOK 
  WITKOWSKI PIOTR 123 GORZÓW WLKP.OK 
  WOLAŃSKA ALEKSANDRA 75 ŚWIEBODZINOK 
  ZALEWSKI MARIUSZ 118 STRZELCE KRAJEŃSKIEFIZJOTERAPIA DZIECIĘCA D. ZALEWSKIOK 
  ZAPAŁA BOGDAN 153 SULECHOWOKI TEAM SULECHOWOK 
  ZBORALSKI RADOSŁAW 73 ŚWIEBODZINOK 
  ZIELIŃSKI DAWID 134 GORZÓW WIELKOPOLSKIOK 
  ŻYŁA TOBIASZ 116 MIĘDZYRZECZAWF RUNNING TEAMOK